Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bırakın bu şiddet inceliklerini, bu işin sonu yokkk

eskiden kavga etmek istesen delikanlı gibi yumruklar konuşurdu, ya dayak atardın yada yerdin ama şimdi çekiyorlar bıçağı, tornavidayı yada silahı sonra da ayıkla pirincin taşını.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babalar ne bu beyzbol sopaları, A4 tüfekler, düzenekler... Yıktınız perdeyi eylediniz viran yav...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    Regal Raptor

Herkese Merhaba,

Cok uzun arastirmalardan sonra Regal Raptor'ada baktim. (Cumartesi Aygun motorsiklette) Sizin burada olusturmus oldugunuz bu forum konusu cok etkili oldu, gidip canli canli gormek istedim. Cokda hosuma gitti cok guzel gozukuyor. Memnun olmayan hic bir arkadasi goremedim. Alah korusun ama kaza yapan ark. larin servis tecrubelerini okudum. (Ayrica yedek parca fiyatlarini inceledim) Sonuc olarak ozetlemek gerekirse her sey normal gibi gozukuyor. Ben motorsiklet olarak sadece scooter surmus bir kisi olarak (araba kullaniyorum) yeni basliyacak birisiyim. Motorsikleti alinca eve nasil getiricem bilmiyorum. (Ehliyetde ve giyisi vs. almadim) Yillardir cok istemem ragmen motorsiklet istegimi bastirdim ama yok artik bu ay alicam. Egerki alma diyen ark lar var ise lutfen beni bilgilendirsin. Eger Avrupa yakasinda musait olan bir ark ise yuz yuze konusmakta isterim. (ikitelli 17:00da hafta ici isten cikiyorum.) Bu arada fiyati bana 4.5milyar dediler. Fiyat sizin ilk konustugunuz fiyatlardaki gibi ucuz degil.(dost site vs formlarinizi okudum) CBR mi alsam aklimdan gecmedi degil. Soylicek cok sey var aklimda; hic baslamadiginiz zamanlari dusunerek degerlendirir ve yardimci olursaniz cok sevinirim. Kazasiz belasiz guvenli bir sekilde motorsiklet ile tanismak istiyorum, hepinize cok tsk ler kazasiz belasiz surusler diliyorum.

Alıntı ncg adlı üyeden alıntı
    Cok uzun arastirmalardan sonra Regal Raptor'ada baktim. (Cumartesi Aygun motorsiklette) Sizin burada olusturmus oldugunuz bu forum konusu cok etkili oldu, gidip canli canli gormek istedim. Cokda hosuma gitti cok guzel gozukuyor. Memnun olmayan hic bir arkadasi goremedim. Alah korusun ama kaza yapan ark. larin servis tecrubelerini okudum. (Ayrica yedek parca fiyatlarini inceledim) Sonuc olarak ozetlemek gerekirse her sey normal gibi gozukuyor. Ben motorsiklet olarak sadece scooter surmus bir kisi olarak (araba kullaniyorum) yeni basliyacak birisiyim. Motorsikleti alinca eve nasil getiricem bilmiyorum. (Ehliyetde ve giyisi vs. almadim) Yillardir cok istemem ragmen motorsiklet istegimi bastirdim ama yok artik bu ay alicam. Egerki alma diyen ark lar var ise lutfen beni bilgilendirsin. Eger Avrupa yakasinda musait olan bir ark ise yuz yuze konusmakta isterim. (ikitelli 17:00da hafta ici isten cikiyorum.) Bu arada fiyati bana 4.5milyar dediler. Fiyat sizin ilk konustugunuz fiyatlardaki gibi ucuz degil.(dost site vs formlarinizi okudum) CBR mi alsam aklimdan gecmedi degil. Soylicek cok sey var aklimda; hic baslamadiginiz zamanlari dusunerek degerlendirir ve yardimci olursaniz cok sevinirim. Kazasiz belasiz guvenli bir sekilde motorsiklet ile tanismak istiyorum, hepinize cok tsk ler kazasiz belasiz surusler diliyorum.

bende aldıktan iki gün sonra (26 mayıs) kaza yaptım ön cant yırtıldı, koruma demiri, çamurluk ve aynalar kırıldı. aynı gün aldığım yere (gazi motor) götürdüm. ertesi gün akşam üstü yapılmış olarak aldım motorumu. 28 inde de sapanca ya gittim. yani servis ve parça hizmeti hızlı sağlandı. ayrıca maliyette parçalar+işçilik+kdv 528 ytl tuttu.

hafta içi yeni fiat listesini yayınladılar, pazartesinden itibaren geçerli ama şimdiden 4500 vermelerinide yadırgamamak lazım. isteseler size şimdi motorum yok elimdekiler satıldı haftaya gelin ama yeni fiyattan diyebilirler. açıkcası motor satan bayilerde ticaret yapıyor bende yerlerinde olsam zamlı satmak isterim.

kask olmadan asla kullanma derim, giysi bir derece ama kask asla. ehliyete de başvuruda bulun 1 temmuz da yazılı sınav var 3 hafta sonra da kullanım sınavı en geç ağustosun 10 nuna kadar ehliyette elinde olur.

Motosikleti
    Regal Raptor
    Bir derece haklisiniz aslinda dolarin yukselmesi ile fiyatlari artirmis olabillirler. Yanlis anlama olmus ben henuz isin basindayim demek istedim. Kask giyisi hepsini alicam olmadan binmeyi kesinlikle dusunmuyorum. (mont, kask, dizlik aklimdakiler) Ehliyet icin bir surucu kursu gorunce girip bilgi alicam bu zamanlamayi blgilendirdiginiz cok iyi oldu. Fikirleri icin tsk ederim.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    herkese mrblar şimdi size sorum olacak gönülden cevaplamnıızı isterim
    1-bu motor hiç sorun cıkarmıyor mu?
    2-satış sonrası servisleri nasıl?
    3-motoru aldımmı yıllarca binmeyi düşünüyorum bana uyarmı?
    şimdiden tşk ederim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Alıntı bur-k@bilişim adlı üyeden alıntı
    herkese mrblar şimdi size sorum olacak gönülden cevaplamnıızı isterim
    1-bu motor hiç sorun cıkarmıyor mu?
    2-satış sonrası servisleri nasıl?
    3-motoru aldımmı yıllarca binmeyi düşünüyorum bana uyarmı?
    şimdiden tşk ederim
    Mrb kardeşim,benim de sana bir sorum olacak;
    Bu topic'i okumayı denedin mi? Eğer okursan aradığından fazlasını bulacaksın emin ol.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı fes71 adlı üyeden alıntı
    Mrb kardeşim,benim de sana bir sorum olacak;
    Bu topic'i okumayı denedin mi? Eğer okursan aradığından fazlasını bulacaksın emin ol.
    okumazmıyım okudum ama bazı hususlar vardır
    mesela kimse yoğurdum ekşi demez....
    yıllarca kullanılabilinirmi onu merak ediyorumm,sağlamlığını,uzun yol yapılır kesin ama 30-40 binde dağılırmı ? aklımdaki sorular bu kadar
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Topuz arkadaşım yaptığım kaza için geçmiş olsun dileklerini iletti. ayrıca sakıncası yoksa neden olduğunu, olmaması için ne yapılabilirdi yı yazmamı istedi.
    sakıncası yok, bunun cevabını yarın yazayım çünkü fotoğraf da var ve iş yerindeki pc de. fotoğrafla beraber daha aydınlatıcı olur

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı bur-k@bilişim adlı üyeden alıntı
    yıllarca kullanılabilinirmi onu merak ediyorumm,sağlamlığını,uzun yol yapılır kesin ama 30-40 binde dağılırmı ? aklımdaki sorular bu kadar
    kullanım kitapçığında bu motora 10 yıl kadar sanırım süre koymuşlar.ama bu metal aksam ömrüdür herhalde

hkn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R-R Dadyw DD250

izmirde tekerlek izimi bırakmadığım yer kalmadı

arkadaşlar herkese merhaba ,bugün dayaanamadım ve ehliyetsiz oarak ilk sürüşümü yaptım. ama ne sürüş İzmirde dolaşmadığım yer kalmadı. muhakkak pazar günü dışarı çıkanlarınız bana 1 kez rastlamıştır. teleferik,inciraltı,karşıyaka,güzelbahçe ,bornova kampüs tarafları bilmiyom bi yerler kaldımı ama akşam eve geldiğimde belim acayip derecede ağrıyordu.
    sizlere sormak istediğim bir kaç soru cevaplarsanız sevinirim.
    1- ilk uzun süreli sürüşüm olması nedeniyle (yaklaşık70-75 km yol yaptım bu arada) ilk seferde bu kadar uzun gitmek motora zarar verirmi.
    2- bu kadar uzun süre dolaşmama rağmen (sadece 3 kez durdum bi feribotta, bi özdilekte bide teleferikte çay içmek için) hiç fanlar çalışmadı , bu bir terslik midir yoksa motor banamısın dememiişmidir. benim tercihim 2. şıktırtabi
    3- akşam eve geldiğimde motoru silerken direksiyonun alt tarafında süspansiyonun iç kısmında maşayı tutan yerde duran ve hatta kablolarında bazı parçalarla tutturulduğu yerdeki vidalaradan birinin olmadığını gördüm(düşmüşte olabilir hiç takılmamışta olabilir ). bir sorun yaratırmı.
    4- bunun üzerine tüm vidaları kontrol ettim ama gözle görülür bir şey görmedim acaba sarsıntıdan başka vidalarda oynama ihtimali varmı.

bu arada allahtan acemi şansı her halde hiç cevirmeye rastlamadım.
    herkese kazasız belasız günler.

arkadaşlar 17 haziran da AYVALIK CUNDA ADASINDA YAPILACAK MOTOSİKLET FESTİVALİ ne gidelim

Kolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Can. adlı üyeden alıntı
    Geçen hafta aynısı benim başıma geldi. Bujileri söktüm ve kurum yapmıştı. Üzerindeki bujiler NGK ve ben onları sıfır NGK'lar ile değiştirdim ve şimdi sorunsuz çalışıyor. Sana tavsiyem bujilerini sök ve bir kontrol et.
    Bujileri aynı şekilde değiştirdim fakat sorunum düzelmedi..

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    arkadaşım merhaba senı yasınsubay olarak hatırladım şimdi..raptorla ilgili alım için bir sene kadar forumda zaman zaman yazıyorsun.
    bizim şirket ümraniyede ben kartalda oturuyorum. dün emniyet şeridine yavaşlayıp durmak için geçeceğini belirtseydin işaretle bende dururdum zaten.aslında ben arkanda kalarak önce senin durmanı bekledim.acarların orda viraj bitiminde sağda durduğunu sonradan farkettim.kusura bakma..inşallah tekrar karşılaşırız..yolda bir müddet beraber gidince senden bir tepki alamayınca forumdan olmayabileceğini düşünmüştüm bende..motorun tekrar hayırlı olsun dostum
    Aslında yeni sayılmam uzun zamandır burada herkesi takip ediyorum ve zaman zaman da katılıyorum.Yolda durmakla ilgili siz tepkiyi benden bende sizden beklemisim anlasılan saglık olsun dediginiz gibi birgun biryerde daha karsılasırız,iyi dileklerin icin tesekkur ederim.
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    ben yan çantalarıma bir düzenek kurup beyzbol sopasına benzer bir şeyler kullanmayı düşünüyorum bu gibi acil durumlarda
    Ben bazen giderken dusunuyorum da olacak altında 1957 model falan chevrolet acımıyacaksın gelene gecene vallahi
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Alıntı Kolt adlı üyeden alıntı
    Bujileri aynı şekilde değiştirdim fakat sorunum düzelmedi..
    Bujilerinde hiç kurumlanma olmamışmı peki?
    o zaman bir ihtimal karburötöre pislik kaçmış olabilir. Servise hava tutturup temizletmeyi dene. Birde her depoda 1 kapak benzin katkısı koysan depona faydalı olur.

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    herkese selam arkadaşlar...
    ehliyet imtihan tarihi değişmis bilginize 8 temmuza alınmış...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    bujilerinde kurum yapan arkadaşlar bu sorun kullanım hatası genellikle....jikle çekik iken gaz koluna elinizi bile sürmeyin..

burda yanlış karışım ve soğuk çalıştırma eleti dediği jikle olayıdır...

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    iyi akşamlar bişey sormak istiyorum
    rapro run klasik modelimi yoksa direksiyonu düz olan modeli mi hangisi daha fazla tutuluyor ve sorunsuz bu konu hakkında bilgi verebilecek kimse var mı acaba? msn aytu@ay-tu.net

Regal Raptor

Merhaba arkadaşlar

Bende Regal Raptor aldım ve depo üzerine deri koruma yaptım herkesin hoşuna gitti isteyen arkadaşlar sipariş verdiler göndermeye başladım. Başka isteyen arkadaşlar varsa 0537 317 1962 -02668654896 sipariş verebilirsiniz

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    çok şık, motorla çok uyumlu olmuş
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler