Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Oluruz. Hangi hortumlardan bahsediyorsun ?
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hocam resimleri shackliyorum birazdan atıcam bu hortumlardan dolayı olduğunu düşünüyorum motor çok çabuk ısınıyor ve haraket halindeyken çat diye ses geliyor motoru yakıcam heralde garaja çektim bıraktım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscf0352b.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscf0355x.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/190/dscf0353p.jpg/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

üstad birisi karbüratörün tam altında olan 2 tane uc var biri sağ manifoldun altında biri sol sağdakinde takılı hortum fakat ucu boşta duruyor diğeri ise tam benzin deposunun altında geliyor nereye gittiği belli değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

kimse okumadımı yav

güncelllllll

kimse konu hakkında bilgi vermiyecek sanırım :(

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    valla resimlerden hiçbirşey anlamadım ama istersen benim regal sağlam durumda onun resimlerini çekip ekliyim
    ordan anlarsan yerini bulursun
    İkincilik kaybedenler içindir...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    yanlış görmediysem karbüratörün altındaki hortumlar aşşağı doğru serbest şekilde kalmaları gerekir
    çünkü o hortumlar sağda ve solda olmak üzere 2 tanedir
    bunlar karbüratörün içindeki sağ ve sol haznelere bağlıdır karbüratöre pislik gelirse depodan gelen benzini keseriz ( yedek depoya geçirdiğimiz vana yardımıyla) ve bu hazneleri (alttan bakınca görürsünüz ama vana tarafından bakarsanız ) ) düz tornavida başlı vidaları gevşeterek boşaltırız o işe yarar
    ortada bulunan S şeklindeki hortum ise hava filtresinden gelen hortumdur
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    iyi günler ben istanbul kartalda oturuyorum üniversite öğrencisiyim uzun zamandır keeway lan cruiser ları inceliyordum ancak parça sıkıntısı varmış o yüzden regaller hoşuma gittiği için regallere yöneldim parça sıkıntısı olmayan çift silindir sağlam motor diye duydum ancak kullananların yorumu çok önemli benim için.
    su soğutmalı olması dez avantajmıdır yoksa avantajmıdır ? performans açısından iyi ancak bakımını yapmazsan en ufak arızada çok büyük masraf açabilir diyorlar başka bir konu başlığı altında bu sitede sizce nedir ?

ilk motorum olacağından uzun süre bineceğim sağlam ve temiz birşey bulmaya çalışıyorum en fazla 3000 tl verebilirim o civarda 2006 modelm 6500km de dd250E-9B buldum sizce nasıldır? (t-gidon) motor almadan önce avcılar civarında gösterebileceğim bir yer varmı ve en önemlisi yakıtı nasıl bu aletin =)

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B 2011
    iyi günler dd250e-9b motosikletim var farları yetersız gelıyor xenon far dusunuyorum onerır mısınız? nerede kaca taktırdınız? tesekkurler.

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Merhabalar, eski bir superlight'cı yeni raptor'cu olarak aranızdayım..Herkese hayırlı günler,kazasız sürüşler...

---------- Post added at 13:15 ---------- Previous post was at 12:58 ----------

arkadaşlar ayrıca merak ettiğim bir şey var,rr250 e-9b'mi bugün aldım,yağmurlu havada çok zorlamak istemedim, göztepe-harem arası basayım dedim azıcık...Ancak motor yüksek devire gelince hafif hafif gaz kesiyor gibi geldi bana, sanki son hızım 85 daha gidemem der gibi bir hali vardı...Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir,yardım ederseniz sevinirim..Kazasız sürüşler...

Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019

Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    cevap verecek kimse yok mu dostlar?

Motosikleti
    Regal Raptor 250cc spyder
    selam arkadaşlar , yeni katıldım aranıza , 2012 model RR spyder 250 cc'mi aldım ama henüz sürmek istemiyorum , zira havalar sakat , Herkesin yolu açık olsun , pek bir bilgim yoktur motosiklet konusunda ama olduğu kadar yardımcı olmak isterim...

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250e-9
    Selam Arkadaşlar.. Regal Raptor dd250e - 9 motorum var. yaklaşık 2 aydır arka stop lamba camı arıyorum bulamadım. imitasyon veya orijinal farketmez. ayrıca hararet ve boşta lambaları için olan sabitleyici de lazım. Sağlam yedek parçacı arıyorum veya satan varsa alabilirim. Şİmdiden teşeşkurler. Bu arada Antalyada yasıyorum.

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Arkadaşlar uzun zamandan beri yatmakta olan motoru az önce çalıştırdım (eter sprey ile). yarım saat hiç stop etmeden çalıştı. Ancak yeni yeni problemler çıkmaya devam ediyor. Motora balyozla dalmama az kaldı!!! Motora gaz verip bıraktığımda motor gazı kesmiyor yaklaşık 2 sn. daha gaz vermeye devam ediyor kendiliğinden. Aşağıdaki mekanizma takılı falan kalmıyor.Gaz kolunu bıraktığımda eski yerine geliyor ama ses olarak gaz vermeye devam ediyor.Bunun nedeni ne olabilir??? Ayrıca debriyaj da yok. Debriyajı sıkıp vitese geçirince stop ediyor.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    O kadar uzun süre yatmış motorun içindeki yağ özelliğini tamamen kaybetmiştir. Bujiler sıkıntı olmuş olması muhtemeldir. Motoru ısıtıp tüm yağı boşaltıp yeni yağ ve yeni bujiler ile bir daha dene. Debriyaj bu yüzden ayırmıyordur büyük olasılıkla. Bir de debriyaj ve gaz tellerine şırınga ile makine yağı bas biraz yavaş yavaş ama.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250e-9
    Arkadaşlar bana tardım edebilecek kimse yok mu?

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir tanıdıkta var aynı bu motordan.
    ruhsatı falan var üstüne alması problemli.
    trafiğe 600 tl borcu var o ödenirse alınabilinir.
    2000 tl diyor 2006 model 14000 de.
    ilgilenenler olursa öm atabilir. motor denizli de.

Akü olarak en kaliteli ürün hangisidir,en iyi verimi alabileceğim ?

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı ilyas3207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar.. Regal Raptor dd250e - 9 motorum var. yaklaşık 2 aydır arka stop lamba camı arıyorum bulamadım. imitasyon veya orijinal farketmez. ayrıca hararet ve boşta lambaları için olan sabitleyici de lazım. Sağlam yedek parçacı arıyorum veya satan varsa alabilirim. Şİmdiden teşeşkurler. Bu arada Antalyada yasıyorum.
    istanbul beşiktaşda ali usta var orda bulabilirsin parçalarını istersen özelden telefon verebilirim
    Alıntı murat_1989 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akü olarak en kaliteli ürün hangisidir,en iyi verimi alabileceğim ?
    ben orjinal akümü değiştirdiğimde yuasa akü kullanmıştım motoru satana kadar yaklaşık 3 sene kullandım bi sorun olmadı
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Asi_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '98 VN800 Classic
    Arkadaşlar merhabalar. Size bir sorum olacak ilgilenirseniz sevinirim. Bir kaç aydır 250 Regal Raptor araştırıyorum uzun ömürlü ve rahat bir motor olduğu fikrindeyim bir de sizlere sorayım dedim. Mct kullanıcısıyım bu arada şikayetçi olduğum konu hız 70-80 ile rahat gidebiliyosun mct'de 90-100 dediğinde bağırıyor kendinden geçiyor acaba bu Regal Raptor'da da varmıdır? İkincisi bu motorun bakımları ağırmıdır yani ne biliyim ekstradan bir şeyler çıkarır mı ? Bir de yakıtı ne durumdadır bilgi verebilecek bir arkadaşımız çıkarsa çok sevinirim. Kalın sağlıcakla.

Bir de enjeksiyonmu olan modeli var mı bunun arkadaşlar ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler