Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    çete kalabalıklaşıyor,
    hayırlı olsun güle güle kullanın.......gezilere katılımlarınızıda bekleriz..yarın yalova çınarcık esenköye uzanıp dönecez gelmek isteyenler için sabah buluşma yeri pendik hızlı feribot iskelesi..saat 08-30

Ben alışana kadar bir sürü gezi kaçıracağım İyi bi kaynak ustası varmı bana söküp takılabilir yan ayaklar yapsın. Uzaktan bakınca 3 tekerlekli modeller gibi olsun hemde bagajım büyümüş olur Evet evet bu iyi fikir sökülüp takılabilen aparat yapayım alışana kadar gezilere 3 teker olarak geleyim ben
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı Mr.Wish adlı üyeden alıntı
    Ben alışana kadar bir sürü gezi kaçıracağım İyi bi kaynak ustası varmı bana söküp takılabilir yan ayaklar yapsın. Uzaktan bakınca 3 tekerlekli modeller gibi olsun hemde bagajım büyümüş olur Evet evet bu iyi fikir sökülüp takılabilen aparat yapayım alışana kadar gezilere 3 teker olarak geleyim ben
    arkadaşım ürkek olmayın bu konuda..sizin sıkıntınız kullanamamakmı..yoksa trafiktemi endişeleriniz..
    her ikisinide siz yeneceksiniz.atın kendinizi trafiğin tam ortasına.katın ortalığı birbirine bişeycikler olmaz merak etmeyin.siz kendi mekanlarınızdan ayrılmak istemiyorsunuz ama ölçüsü neki bunun.?nereye kadar,doğru düşünce değil bunlar.gelmek istiyorum diyorsunuz yapın bir çılgınlık gelin.eve döndüğünüzde
    budur diyecek,önceki düşünceleriniz için mahcubiyet hissedeceksiniz..
    geziler için üşütükler kadrosu boş daha..

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    çete kalabalıklaşıyor,
    hayırlı olsun güle güle kullanın.......gezilere katılımlarınızıda bekleriz..yarın yalova çınarcık esenköye uzanıp dönecez gelmek isteyenler için sabah buluşma yeri pendik hızlı feribot iskelesi..saat 08-30
    hatırlarsanız daha öncede yazmıştım.esenköyle alakalı motor yetişirse size katılacaktım ve benim için en iyi tecrübe bu olurdu sanırım.acemiyim ama sizlerin yanında daha güvenli olurdu.(hani acemi çaylağım ya uçmayıda sürmeyide aranızda öğrenirdim )

kısmet ne yapalım...başka bir sefere inşallah......
    iyi dilekleriniz içinde teşekkürler....
    not: depodaki amblemde değişmiş regal raptor yazısının altında dadyw yazısı yerine yellow rock yazmışlar yenilerinde.... ayrıca üç teker düşünen arkadaşa verdiğiniz yöntem sanırım en iyi olanı
    wish arkadaşım bence kaldera abimiz haklı gel senle birdahaki hafta sonu çıkalım yola katalım ortalıgı birbirine hergün biz çekiyoruz bu istanbulun trafiğini kahrını ne var bir gunde o çeksin bizim kahrımızı dimi ama...
    üç teker yerine gel SÜRÜCÜ adaycıgı falan yazıp çıkalım yollara .......
    şaka bir yana ama sanırım biraz motivasyon ve güven .....
    herşey gönlünüzce olsun........

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    slm arkadaşlar izmirde pılaka ruhsat herşey dahil bir şekilde ucuz fiyata satan güzel kardeşlerimiz mevcut mu ? yukarıda bir kardeşim 4600 herşey dahil yazıverdi ben burada kafayı kırdım yani
    kusura bakma bu arada hayırlı olsun hiddetimi maruz görün izmirde kazıklamak satıcıların ilk maksadı galiba 4700 sadece motor dediler ona bozuldum galiba istanbuldan almamız gerekecek motoru
    biraz uzun bir yazı oldu ama pazartesi günü almaya gidiyordum arkadaşın yazısını görünce bir hafta daha ertelemeye karar verdim.
    kazasız belasız sürüşler dilerim herkeze

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    selamlar ben bugün ilginç sorun yasadım.bakırköy galeria civarında gezerken önce motor boguldu ve tekledi saga cektim ve yakıt musluğu ile oynadım.tabi birazda tersim döndü motoruda bırakamıyorum.iterken motorumu bir baktım örnek bir davranışla yanıma 34 hyf 70 plakalı suzuki 600 tourıng yanastı.sorunu sordu benzinden süphelendiğimi söyledim.havada karanlık sonra oda yakıt musluğu ile oynadı ve hadi dedi benzinciye sagolsun eşlik etti sonra muslugu yukarı cevir devam et dedi.benzini aldım km full den sonra 192 km di sasırdım musluk ile oynadım diye acaba yedek e mi gecti muslugun yönünüde hatırlamıyorum.sonra motoru park ettim bir baktım sol eksozun kaynak yerinden yag damlamış 15-20 damla damlamış elimi eksozun oraya bir attım yag bunun nedeni nedir bilen varmı?kazasız sürüşler dilerim
    motociklet

fes71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D250
    Yeni RR'cılara şimdiden hayırlı olsun diyor,kazasız sürüşler dileğimi yineliyorum. Ayrıca dün akşam üzeri üşenmeden kalkıp gelen ve motosikletime emek harcayan "kaldera"Uğur Abi'ye bir kez de sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum.Diğer yandan trafiğe atlamak konusunda da kendisi ile hemfikirim.Ne yapacaksanız yalnız yapacaksınız arkadaşlar.O yüzden biraz gözükara olmakta fayda var.Sadece motosiklete ve yola konsantre olun paşa paşa sürün.Düşmeye konsantre olursanız emin olun düşersiniz.
    Bu arada Yalova gezisine iştirak eden tüm arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.
    PRUVANIZ NETE,DENİZLERİNİZ SAKİN,
    MOTOSİKLET HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN! 34 HVD 12 SİYAH İNCİ

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Arkadaşlar önümüzdeki iki hafta içerisinde bende bir raptorcu olacağım inşallah ama bir yere takıldım kaldım. (aliymda kurtulun artık değilmi?) Neyse, class seri ile 9e seri arasındaki farklar neler? Class kullanım olarak sanki biraz daha profesyonelmiş gibi duruyo. Camiada yeniyim kullanma zorluğu çekermiyim acaba? İkinci elde daha iyidir denilebilirmi? Classı hiç canlı görmedim, ama resimlerde deponun üzeri biraz abartı geldi, siz ne düşünürsünüz? çift radyatör olmasının avantajı diğerine göre nasıldır? Bu kriterleri göz önünde bulundurarak beni aydınlatırsanız sizin için duacı olurum. Allah ikitekerlileri dörttekerlilerin şerrinden korusun.
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    Arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun allah güle güle kullanmak nasip etsin her halde bu makinalar antalya ya gelmeyecek yarında gelmezse almaktan vazgeçiyorum artık başımızın çaresine bakacaz neyse size kazasız sürüşler tekrardan hayırlı olsun

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı AloneWolf07 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motorlarınız hayırlı olsun allah güle güle kullanmak nasip etsin her halde bu makinalar antalya ya gelmeyecek yarında gelmezse almaktan vazgeçiyorum artık başımızın çaresine bakacaz neyse size kazasız sürüşler tekrardan hayırlı olsun

saolasın arkadaşım teşekkürler.......
    umarım sende gönlüne göre bir motora sahip olursun.ama bukadar beklemişşin
    azdaha sabret bence.....tekrar dileklerin için teşekkürler.herşey gönlünce olsun.

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Arkadaşlar önümüzdeki iki hafta içerisinde bende bir raptorcu olacağım inşallah ama bir yere takıldım kaldım. (aliymda kurtulun artık değilmi?) Neyse, class seri ile 9e seri arasındaki farklar neler? Class kullanım olarak sanki biraz daha profesyonelmiş gibi duruyo. Camiada yeniyim kullanma zorluğu çekermiyim acaba? İkinci elde daha iyidir denilebilirmi? Classı hiç canlı görmedim, ama resimlerde deponun üzeri biraz abartı geldi, siz ne düşünürsünüz? çift radyatör olmasının avantajı diğerine göre nasıldır? Bu kriterleri göz önünde bulundurarak beni aydınlatırsanız sizin için duacı olurum. Allah ikitekerlileri dörttekerlilerin şerrinden korusun.

Tabi kimse cevap yazmaz. Bugün pazar, hava güzel. Motoru olan dururmu evde bilgisayar başında. Benimde olsaydı bende gezerdim. Ama olacak inşallah. Gezin arkadaşlar, helal olsun size. Allah kazalardan belalardan korusun.

herkesler çevrim dışı bi ben çevrim içi kaldım bu alemde. msajımın altında başka mesaj yok, yanlızmıyım bu odada nedir? Hani güzel bir pazar gününde çocuğa sokağa çıkmayı yasaklarda sessiz bir evde tek başına kalır ya, öyle oldum bende beaaa

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    dostum merhaba.. bende motorsuz motorsuz evde oturuyorum ama benim bildiğim ve gördüğüm kadarıyla çift radyatör yok makinada..

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    OOo merhaba, yanlızlıktan geberecektim yetiştin imdada. Hocam classda dikkat edersen radyatör bayaa uzun, bende classı hiç görmedim ama çift radyatör olduğunu duydum.

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    ben duymadım fakat gördüğüm şu, radyatör yan değil de dikine yerleştirilmiş.. sana öyle gelmiş olabilir..
    hemen cevap yazamadım kusura bakma, diğer sayfaları geziyordum..

fahricin..
    . resim bakıyorum deminden beri ama bulamadım hala.. bulunca sana gönderirim ama önceki sayfalarda olması lazım class resmi..,iyice baktın mı..?

bu arada ben de en son kararımı verdim artık. sonunda bende rr ci olucam. bizim burda bayi yok onun için başka şehire gidicem. sanırım önümüzdeki hafta iş biter..

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    bak şimdi bu motordaki radyatör daha büyük değilmi? 2 kat olmasada 1.5 kat daha büyük. bu arada msn kapalı sende. Gel sana istanbuldan alalım. 4.400 e ruhsat plaka dahil. avantaj karta %1 faizle 24 ay taksit varmış.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı fahricin adlı üyeden alıntı

Tabi kimse cevap yazmaz. Bugün pazar, hava güzel. Motoru olan dururmu evde bilgisayar başında. Benimde olsaydı bende gezerdim. Ama olacak inşallah. Gezin arkadaşlar, helal olsun size. Allah kazalardan belalardan korusun.

herkesler çevrim dışı bi ben çevrim içi kaldım bu alemde. msajımın altında başka mesaj yok, yanlızmıyım bu odada nedir? Hani güzel bir pazar gününde çocuğa sokağa çıkmayı yasaklarda sessiz bir evde tek başına kalır ya, öyle oldum bende beaaa
    Arkadaşım ben dün class aldım ve ben de vitesli motorda acemiyim pek sorun olacağının sanmıyorum.Çift radyatör yok sadece dikine yerleştirilmiş ve büyük görünüyo.Class diğer motordan biraz daha iri. Ben beklemeye sabredemediğim için gri classımı aldım haftaya elimde olacak inşallah.Mes nickli arkadaş eski sayfalarda bir sürü resmini yayınladı motorunun o resimlere bir bak istersen...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza. Alır almaz bikaç resim koy ben hiç grisini görmedim. Gerçi ben 9e seri almak istiyorum ama griyi merak ettim bayaa. Allah kaza bela göstermesin. Kaça aldın ?

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

marmaris ön gezisi

arkadaslar biz bugün üç motor Marmaris festivali öncesi yeri görmek adına festival alanına gittik yer cok güzel festival cok güzel gececege benziyor...geeel haziran geeel...BU ARADA EN BÜYÜK CİM BOM...ŞAMPİYONLUK HAYIRLI OLSUN

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    bu sabah üşütüklerden beş kişi pendik iskelede buluştuk

saat 9.30 a kadar gelecek diğer arkadaşları bekledik.ancak gelen olmadı.bu arada feribot kalktı.bizde eskihisara gaz açtık.eskihisarda biraz bekledik

gemide kahvaltı

yalova grubu arkadaşlar karşıladı bizleri..hepside sıkı cocuklarmış...bravo onlara mahcup ettiler walla
    buda kafedeki aslan başlı köpek çok hoştuuu ya canım benim...

daha sonra kalabalık bir grup olarak termale gaz açtık birlikte..ve termaldeyiz..

kısa aralıklı olarak molalar verdik...ve motorlarımız hakkında kritik yaptık..

çınarcıktan sonra teşvikiye ye devam ettik.burdan sonra bizi çok harika bir orman yolunda yol aldık.
    temiz hava etkiledi iyi geldi hepimize.yalnız bir müddet sonra asfalt yol bitti.cok dik ve aşırı virajlı yolda zorlandık..ama motorlarımıza vız geldi bu.o kadar aşırı virajlarla doluyduki yolumuz birinci vitese bile düştüğüm oldu benim.hatta iki defa yoldan çıkıp motoru devirecektim diyebilirim.sebebine gelince dönüşlerde gidonu çevirmem gereken zamanlarda bir türlü çeviremiyordum.temiz havamı çarptı nedir..?anlamadım gitti..sonunda yol bir dere tarafından kesildide kurtulduk

bu yalovalı dostumuz bizden önce dereyi geçince karşı tarafta kaldı geri gelmesi ise tam komediydi .birazcık ıslandı..dostumuz

her ne olursa olsun birlikteliğimizden büyük keyif aldık.tanıştığımıza memnun olduk.sizleri çok sevdik...çok teşekkürler katılan motorcu dostlarımıza ....tekrarlarında görüşmek üzere....

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Bir Fenerbahçeli olarak, tüm Galatasaraylıları kazandıkları haklı şampiyonlukdan dolayı tebrik ederim. Şampiyonluğunuz camianıza hayırlı olsun.

Kaldera Abi, termali görünce içim cız etti doğrusu. Eşimle balayına gitmiştik oraya. Bende aranızda olmak isterdim bu gün. Abi damsız gelinmez diye bi geziniz olmuyomu ? bende motor alınca eşimle gelmek istiyorum.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    Gezi güzel olmuş yaa...

Meydanı boş bulmuşsunuz gezin bakalım...

Ben işlerden kafamı kaldıramıyorum bu aralar...

Motoru Atkon' a 4000 km. bakımına vermiştim... Ertesi gün Murat Bey' den telefon geldi motorun bakımı bitmişş ve alabilirmişim...
    15 gün oldu daha gidip motoru teslim alamadım...
    Şimdi motor almak için sıra bekleyen arkadaşlar diyordur ki bizim motorumuz olacak, başında bekler servis bittiği gibi alır gezerdik...

Bu arada birçok yeni arkadaşlar Regallenmişler... Bana aldıkları tarih ile özel mesaj atarlarsa listeyi güncelleyeceğim...

Listeyi 15/Mayıs/2006-17:15' te güncelledim... Gelen özel mesajlar doğrultusunda yanlış ve eksikleri de düzelteceğim...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler