Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kalleş Papaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Veeeee Raptor lar dün akşam 23:00 itibariyle Aykon'a geldi.
    Dün gece iş çıkışı 3 kamyonun Aykon'a motor indirdiklerini gördüm. Sırada bekleyenlerin dikkatine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ihsansshade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kalles papaz sen aldin mi raptor? bi truva falan da arastiriyodun galiba bi ara.
    ben de kozyatagindayim ve raptor almayi dusunuyorum ondan soruyorum. bildigim kadariyla da bana en yakin bayii eminalipasa caddesindeki gazi motor. onlarda mi aykondan temin ediyolar bilgin var mi acaba?

Kalleş Papaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ihsansshade adlı üyeden alıntı
    kalles papaz sen aldin mi raptor? bi truva falan da arastiriyodun galiba bi ara.
    ben de kozyatagindayim ve raptor almayi dusunuyorum ondan soruyorum. bildigim kadariyla da bana en yakin bayii eminalipasa caddesindeki gazi motor. onlarda mi aykondan temin ediyolar bilgin var mi acaba?
    yaw yok. hala karar verebilmiş değilim.
    ama heralde truva' dan vazgeçeceğim. arabamı satabilirsem RR almayı planlıyorum ama fiyat beni düşündürüyor. masai ye baktım bu hafta. fena bi alete benzemiyo. karıştı iyice kafam.
    bence alacaksan aykon' dan al derim. benim iş yerime çok yakın olduğundan epey bi uğrayıp muhabbet ediyorum. servisini veren yerden almak her zaman daha iyidir diye düşünüyorum.

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    arkadaşlar 4.400 nasıl fiyat? Plaka ruhsat içinde.Aliimi? Bide bankacılık işlemlerinden anlayan bir arkadaş cevaplarsa; 1000 peşin versem 3400ü 24 e böldürsem taksitler kaça gelir %1 faizle.Avantage kartla alan oldumu?
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

fahricin bu hangi modelin fiyati? class mi? hangi bayii? amma sordum di mi?

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    fahricin bu hangi modelin fiyati? class mi? hangi bayii? amma sordum di mi?
    kardeş bu avcılarda Şavlı otomotiv
    fiyatı beğendin herhalde class değil e serisi

kalles papaz tesekkur ederim cevabin icin. benim sadece pazar gunum bos. kalan 6 gun aksam 8 e kadar isteyim. ondan biraz da yakin olsun istedim. ama aldigim zaman servisi sadece aykon veriyorsa tercihimi ordan yana kullanirim. zaten forumda da aykon servisle ilgili sikayet gormedim.

evet fahricin fiyat guzel geldi de zipladim

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Kadıköydeyim ve Yopaş(Bağlarbaşı)'tan almayı düşünüyorum orası da aynı zamanda bu motorun servisi. Servis gerektiğinde Mecidiyeköye gitmek işime gelmiyo açıkçası, acemilik de var zaten...
    Ayrıca ben bir kısmı birikim kalanı banka kredisi ile peşin almayı ve bankaya borçlanmayı düşünüyorum, zira kredi kartına çok fena vade farkı yiyo. Banka kredisi almak daha mantıklı faizi düşük.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    siperliğin fiyatı hakkında bilgisi olan varmı?

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    selaaamm... arkadaşlar bu son ehliyet sınavının sonuçları hakkında bilgisi olan var mı...?

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    fahricin kardeşim cam standart değil,40 ytl civarı bir para,çantaların yerine kimsenin cam vereceğini de zannetmiyorum,çünkü çantalar motorla birlikte fiyatın içinde standart geliyor,yerine cam verseler camın parası ceplerinden çıkar ve elde kalan çantaları da kime nasıl satarlar ki diye düşünüyorum,bu arada biran önce alın motorları da sayımız artsın değil mi ama
    uğur abi avatarlar çok güzel olmuş bu arada

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    ehliyet sonuçlarını buldum.. benim gibi sınava girip sonuçlarını merak edenler için... (ben 95 almışım.)

http://www.ehliyet.org/sinav_sonuc.asp

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    selam arkadaşlar.......
    bu gün ben aykona ogradım.evet yeni motorlar da gelmiş.(bu arada kendisiyle yeni tanıştığım Ali ustaya çok teşekkür ediyorum.kendisiyle motorlar hakkında bayağı bilgi aldım
    arkadaşlar yeni motorlarda bazı şeyler farklı mesela ekzost c serisindeki ile aynı ve üzerlerinde regal raptor IX yazısı basmışlar.öndeki sinyallerin yeri deyişmiş ve ayrıca yan çantalar c serisindeki gibi büyük...gözüme çarpan deyişiklikler bunlar oldu.... ( neyse geyik yapmiyim )
    pazartesine kalan plaka işleri falandan sonra ben de artık bir RR 250 E kullanıcısı olarak aranıza katıldım diyorum...umarım buradan yazan arkadaşlarla reel olarakta tanışma fırsatı bulurum
    herşey gönlünüzce olsun......kazasız sürüşler......
    (Taze çaylak zafer)

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    arkadaşlar ben de motoruma kavuşuyorum artık.class serisi gri...genelde forumdaki arkadaşlar siyahı begense de zevk meselesi.çarşamba günü gibi elimde olucak.2.500 peşin kalanı 6 taksit totalde 4.600 ytl'ye mal oldu bana plaka ruhsat dahil...artık ben de sizdenim
    silver ikaros geldi...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben de motoruma kavuşuyorum artık.class serisi gri...genelde forumdaki arkadaşlar siyahı begense de zevk meselesi.çarşamba günü gibi elimde olucak.2.500 peşin kalanı 6 taksit totalde 4.600 ytl'ye mal oldu bana plaka ruhsat dahil...artık ben de sizdenim
    silver ikaros geldi...

hayırlı olsun arkadaşım.ALLAH ağız tadıyla binmek nasip etsin.kazasız belasız kullan....aramıza hoş geldin diyemiyorum.( çünkiii bende yeniyim.... )

bakalım REGALci abiler bizi bir araya toparlarlar sanırım.
    herşey gönlünce olsun...güle güle kullan....

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu motorları görünce vuruldum.gerçekten çok güzel motorlar
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

Motosikleti
    Regal Raptor
    arkadaşlar kusura bakmayın bugun biraz fazla geyik yaptım ama
    bir ara regalcilerin bir listesi vardı..kim takip ediyor bilmiyorum ama listeye benide bir zahmet yazı verin.... okeymi

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Liste son günlerde hiç güncellenmedi sanıyorum. Benide ekleyin bi zahmet...
    Bu arada RR ye olmayan göstergeleri takmayı deneyen yada başaran oldumu? Uzun süredir bu yönde bi paylaşım olmadı.
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    çete kalabalıklaşıyor,
    hayırlı olsun güle güle kullanın.......gezilere katılımlarınızıda bekleriz..yarın yalova çınarcık esenköye uzanıp dönecez gelmek isteyenler için sabah buluşma yeri pendik hızlı feribot iskelesi..saat 08-30

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Herkese merhaba ,
    yeni alanlara hayırlı olsun
    Listeyi Great güncelliyo her halde işi başından aşkın ama mutlaka yapar.
    Bu arada soranlar için Aykon tüm istanbulun ana bayii motorlar bildiğim kadarı ile buradan istanbul bayilere dağılıyor. Son yapılanmalarında her bayi ayrıca servis hizmetide sağlanmaya çalısılıyordu ama ör neğin Yopaşın servisi göztepede ,kartal da ki bayi hemde servis beraber,
    Yani gelenleri gormek lazım zaten sinir oluyorummm. her yeni partide ufak bir değişiklik yapıyorlar geçen sefer (kırmızılarda) egsoz bu sefer çanta her gittiğimde acaba hangisi daha hoş diye düşünmekten nefret ediyorum . Bi de insan beğenince acaba bunumu taktırsam sunu mu taktırsamm sorusuu sonra kendi motoruma binince de soyle dusunuyoorsun "Yok be en güzeli bu"

Bu arada ikinci el arayanlar bu ilanı dolasırken gördüm
    http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=1918511

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler