Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı cenkerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam sıfırlarda kenda marka lastik vardır yerde bir bardak su bulsun dans eder motor sonradan duro takan çok oluyor regale bendede duro var memnunum

kronik arızaları fan müşürü ve fan pervaneleridir. bildiğim kadarıyla.
    valla kardeşim o motoru 2 aya kadar alıcaktım aklıma bir sürü takıldı şimdi zaten 5000 TL bütçe var
    olumune bu sevda..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim o motoru 2 aya kadar alıcaktım aklıma bir sürü takıldı şimdi zaten 5000 TL bütçe var
    sıfır niye alıyorsun ki tanıdığın bildiğin bir utanın tavsiye ettiği ikinci eli alıp binmende fayda var tecrube sahibi olunca sıfır alırsın
    daha bir sürü masrafın olucak
    kask mont eldiven dizlik bellik yağmurluk balaklava buff motorun devir işi sigortası alacağın makinaya bakım vs vs. bunlarada bütçe ayır bence.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı cenkerdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır niye alıyorsun ki tanıdığın bildiğin bir utanın tavsiye ettiği ikinci eli alıp binmende fayda var tecrube sahibi olunca sıfır alırsın
    daha bir sürü masrafın olucak
    kask mont eldiven dizlik bellik yağmurluk balaklava buff motorun devir işi sigortası alacağın makinaya bakım vs vs. bunlarada bütçe ayır bence.
    kardeşim motosiklet tecrübem var 9 aylık vitesli ve ondan öncekiler.. bir tane var satmak isteyen ona mı yönelsem napsam motorun koltuğu falan yıpranmış gözüm pek tutmadı gibi koltur kaplatılır mı bilmiyorum ama şimdi 5000 TL bütceye başka bişey alınabilir mi onu düşünüyorum bazıları 2. el japon al diyor valla kafam karıştı iyice
    olumune bu sevda..

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motosiklet tecrübem var 9 aylık vitesli ve ondan öncekiler.. bir tane var satmak isteyen ona mı yönelsem napsam motorun koltuğu falan yıpranmış gözüm pek tutmadı gibi koltur kaplatılır mı bilmiyorum ama şimdi 5000 TL bütceye başka bişey alınabilir mi onu düşünüyorum bazıları 2. el japon al diyor valla kafam karıştı iyice
    valla sen bilrisin at sahibine göre kişnermiş kimileri ufacık çinli scooterla vızır vızır geziyor kimide japon alıcam diye bekliyor hayat bu zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı hsn_zhr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam teşekkürler ...Sende de RR varmış sen memnunmusun genel olarak motorundan kardeşim ??
    ewt bende çok memnunum ancak bana yetmiyor yeni bi motor aldım kendime ancak kardeşimin ehliyeti olmadığından onun başına bişey gelmesin die ilk gelene 2000 tl ye vereceğim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ediyorum/detay
    İYİ GELİŞMİŞ REFLEKSLER ŞANSTAN DAHA HIZLIDIR ;)

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt bende çok memnunum ancak bana yetmiyor yeni bi motor aldım kendime ancak kardeşimin ehliyeti olmadığından onun başına bişey gelmesin die ilk gelene 2000 tl ye vereceğim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ediyorum/detay
    walla bu motora 2.000 tl fiyat koymak ayıp
    değerini düşürüyorsunuz motorun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bu motora 2.000 tl fiyat koymak ayıp
    değerini düşürüyorsunuz motorun
    tüm regal kullanıcılarından çok çok özür diliyorum ancak söz veriyorum değerini bilmeyeceğini düşündüğüm kimseye satmayacağım yoksa piyasasını düşürenlere kendim de dahil olmak üzere bende çok kızıyorum... kardeşimin ehliyeti yok ve ona gereken değeri wermeden sürüyor onun başına bişey gelmesinden se hem bi regal sevdalısı sevindirmiş hemde kardeşimi olası bir tehlikeden korumuş olacağım affedin beni ne olur!..

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm regal kullanıcılarından çok çok özür diliyorum ancak söz veriyorum değerini bilmeyeceğini düşündüğüm kimseye satmayacağım yoksa piyasasını düşürenlere kendim de dahil olmak üzere bende çok kızıyorum... kardeşimin ehliyeti yok ve ona gereken değeri wermeden sürüyor onun başına bişey gelmesinden se hem bi regal sevdalısı sevindirmiş hemde kardeşimi olası bir tehlikeden korumuş olacağım affedin beni ne olur!..
    kardeşini mutlaka engellemen lazım bence
    allah korusun bi kaza geçirse ehliyetsizlikten haklı bile olsa haksız duruma düşer
    aman dikkat et ailemiz herşeyimiz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Sevgili dostlar, geçen hafta cuma günü uzun süredir aradığım Raptoruma sonunda kavuştum...Hemen ardından da tatile çıktığım için pek kullanma şansım da olmadı ama bi kaç km yapmama rağmen çok keyif aldım...O kadar araştırmama ve beklememe değdi diyerbilirim...İnşallah yakında da fotolarını eklerim, fikirlerinizi alırım...

Aranıza yenı katıldım daha dogrusu henuz katılamadım ancak bi süredır takıp edıyorum forumu. Regalide alınca inş herşey tam olucak. Yaklaşık 2-3 aydır R.R yi araştırıyorum. Bütçemı sarsmayacak şekilde paramı hazırladım, şimdi satılık temiz bi rr arıyorum. Ögrencılıkten yenı cıktım 8 aydır bi otelde respsiyonıstlık yapıyorum . Aldıgımda , bu ilk tecrube oldu bidaha daha dikkat ederim dedirtmeyecek bi R.R almak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim .

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar, geçen hafta cuma günü uzun süredir aradığım Raptoruma sonunda kavuştum...Hemen ardından da tatile çıktığım için pek kullanma şansım da olmadı ama bi kaç km yapmama rağmen çok keyif aldım...O kadar araştırmama ve beklememe değdi diyerbilirim...İnşallah yakında da fotolarını eklerim, fikirlerinizi alırım...
    hayırlı uğurlu olsun şimdiden
    allah kaza bela vermesin her zaman full koruma ve çok hızlı gitmemen dileğiyle
    Alıntı metaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranıza yenı katıldım daha dogrusu henuz katılamadım ancak bi süredır takıp edıyorum forumu. Regalide alınca inş herşey tam olucak. Yaklaşık 2-3 aydır R.R yi araştırıyorum. Bütçemı sarsmayacak şekilde paramı hazırladım, şimdi satılık temiz bi rr arıyorum. Ögrencılıkten yenı cıktım 8 aydır bi otelde respsiyonıstlık yapıyorum . Aldıgımda , bu ilk tecrube oldu bidaha daha dikkat ederim dedirtmeyecek bi R.R almak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim .
    hoşgeldin aramıza
    nerde oturduğunu vs. bilgileri paylaşırsan yardımcı olmaya çalışır burdaki arkadaşlarımız

Ben Eskişehirde yaşıyorum. Burada 1 adet bulmuştum satılık krediyi de çektim ancak sahibi vazgeçti ters köşeye yatırdı beni. R.R nin yerine başka bi alternatif bulamazsam şehir dışından muhtemelen ıstanbuldan almak zorudnayım

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    yakında foto????
    nerde ???
    bekliyoruz hala, kardeşim erdin muradına sonunda hadi hayırlı olsun, kazasız belasızca inşallah
    bu arada bende makinayı değiştirdim
    görüşelim bi ara

hadi ekle artık su fotoları

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşini mutlaka engellemen lazım bence
    allah korusun bi kaza geçirse ehliyetsizlikten haklı bile olsa haksız duruma düşer
    aman dikkat et ailemiz herşeyimiz
    beni anlamanıza sevindim ilginize teşekkür ederim regalciler sanmasınki aralarından ayrılıyorum. regal bende bi aşk şekli duruşu sesi kısaca herşeyiyle bana çocukluk hayallerimi yaşatan gerçeğe çeviren bir makine olarak hayatıma girdi elbet birgün geldiğinde yine birtane alacağım kullanmasam bile salonumun baş köşesine koyacağım... saygılarımla keyifli sürüşler herkeze... yolunuz açık olsun...

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakında foto????
    nerde ???
    bekliyoruz hala, kardeşim erdin muradına sonunda hadi hayırlı olsun, kazasız belasızca inşallah
    bu arada bende makinayı değiştirdim
    görüşelim bi ara

hadi ekle artık su fotoları
    Eyvallah kardeşim...

Sen ne aldın sende paylaş fotoları ? Valla ekibi bi toplasak da artık bi yüz yüze görüşsek bende motorumla gelebilsem harika olur...

Senin eski motor kısmet olmadı bana aradım bigün önce satıldı dedi arkadaş bende alana hayırlı olsun dedim sonra bu motor denk geldi artık ince hesaba girmedim aldım...Sevabıyla günahıyla bi raptorum oldu sonunda...Yardımcı olan herkese de buradan teşekkür ederim...

Motorun üzerinde biraz daha çalışmam lazım..En başta bana çanta lazım...Sonra bir de cam düşünüyorum ama sizce nasıl olur ? Sizin de önerileriniz olursa her öneriye açığım...Şuan aldığım gibi duruyor motor bikaç beğenmediğim sticker yapıştırmıştı eski sahibi onları söktüm gerisi aldığım gibi... Orjinal çantalarını da vercek sahibi ama henüz buluşmadık...Onlar olmazsa bile deri heybe alıcam...Bu arada makina 9.500 km de alındı ben 10.000 km yi devirdim...

3.200 TL ye anlaştık...Belki çok diyenleriniz olabilir ama uzun zaman aradım bulamadım kafama göre içime sinen makina, Özkan bilir...Bulduklarım ucuzdu ama vukuatlıydı, 3-5 fazla olsun sorunsuz olsun dedim bence iyi de ettim...Sezonun başını yakayamasam da ortasına da doya doya geziyorum...Görüşleriniz benim için önemli tekrar hatırlatayım...
    Neyse çok da anlatılacak bişey yok işte fotolar :

Motosikleti
    yaya
    arkadaslar merhaba, uzun zamandır bana eşlik eden motorumu tarz değişikligi nedeni ile satıyorum demiyorum önceliğim takas etmek çünkü..... eger arkadaşlarınızdan cross motoru olan ve regal gecmek isteyen varsa aklınızda olsun.... şimdiden tesekkürler saglcakla kalın.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29556868/detay

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Hayırlı satışlar/takaslar montana... Umarım aradığını bulursun... Üzerindeki canavarda senin mi ? Maaşallah küçük motorcu canavar gibi...

Motosikleti
    yaya
    Hayırlı satışlar/takaslar montana... Umarım aradığını bulursun... Üzerindeki canavarda senin mi ? Maaşallah küçük motorcu canavar gibi...
    tesekkür ederim neo... dogrudur ufaklık fena'dır daha dogmadan motora biniyordu diyebılırım... satılık/takas konusuna gelince, regal uzun bi süre eşlik etti bana sagolsun ve maasallah ki hiç yüzümü kara çıkarmadı ama benim kandada cross var dayanamıyorum görünce sesini duyunca ve bu ara fena depreşti..... bakalım kısmet bulurum yakınlarda bi katır

Motosikleti
    Artık araba var
    neo hayırlı olsun kardeş
    maşşalah temiz motora benziyor allah kaza bela vermesin
    hemen nazar boncuğu al ihmal etme

Motosikleti
    Malesef Daha Alamadım.. .(
    arkadaşlar bu motorlar otomatik debriyajlı mı yani vites değiştirirken debriyaja basmak gerekior mu ????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler