Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Performansın iyi olması demek ateşlemenin daha iyi yapılması demek. Yani hem yakıt tasarrufunun hemde performansın bir arada olması gerekmez mi ? Ateşleme tam yapılmadığı zaman hem benzin ziyan olur hem performans alınamadığı için daha fazla basılır daha fazla benzin tüketilir.

@pinkkuvars resimdeki ngk bujim bizim motorlara oluyor mu ? Sendekinin modeli neydi ?
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Merhabalar

NGK bujimi taktım. Pek değişiklik olduğunu söyleyemem ama psikolojik olarak sanki daha canlı gidiyor gibi geliyor

Onun dışında motosikletimi satıyorum. Yarın Kaporasını alıp Pazartesi günüde kısmetse satışını yapıcaz. Pek gezemedim RR sahipleriyle tanışma gezilere gitme fırsatım olmadı. Kısmetse yeni makinayı alabilirsem gezilere onunla gelirim .

İyi forumlar

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önceki bujilerim Champion markaydı. Nkg taktım.Ancak ilk çalıştırmada çok teklemeye başladı. Nkg kullanıcıları, bujilerinin kodunu belirtebilirmi ?

Motosikleti
    KMT Duke 250

Benden çıkanda champion markaydı. Taktığımdan beri ilk marşta alıyor. Kendi kendine stop etme sorunu kalmadı. Bence faydası oldu...

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

NGK bujimi taktım. Pek değişiklik olduğunu söyleyemem ama psikolojik olarak sanki daha canlı gidiyor gibi geliyor

Onun dışında motosikletimi satıyorum. Yarın Kaporasını alıp Pazartesi günüde kısmetse satışını yapıcaz. Pek gezemedim RR sahipleriyle tanışma gezilere gitme fırsatım olmadı. Kısmetse yeni makinayı alabilirsem gezilere onunla gelirim .

İyi forumlar
    yeni makina ?????????????

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Şuan kafam bayağı karışık yeni makina konusunda. Düşündüklerim ER-5 , CBF500 , F650GS-CS, ER6F-N , MT-03 ... Bütçeme göre en uygununu düşüneceğim. Ancak bunları alamazam yine CBF250 ye de geçebilirm.

Biraz daha naked-enduro arasında gidip geliyorum. Chopper/Cruiser tarzınıda seviyorum ancak öğrenci maaşıyla bir dragstara benzin parası yetiştirmek zor olur diye düşünüyorum. O yüzden az yakan makinalara bakıyorum.

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    slm dostlar benim regal'in sekmanları ve pistonu değiştirdm kardeşimin hor kullanması yüzünden ancak daha 50 km oldu kullanmaya başlayalı ama bi takım sorunlar var :
    1) Radyatörün kapağının tam yanında ince bir tahliye hortumu var sanırım onun ucu boşta ve motor oaradan su atıyor hararet yükseldiği zaman ama bunu fışkırarak değilde damla damla akıtıyor kullanmaya başladık mı bunun olması doğalmı
    2) motor sanırım biraz rodaj dönemi geçirecekmiş ama ani gazlarda tekliyor ve eskiye oranla çabuk ısınıyor motor aksamından arada sesler geliyor ama çok değil bunlar normalmi sizce daha 50 km oldu motor yapımından çıkalı

Arkadaşlar izmirdeyim temiz fazla km yapmamış 250 lik bir RR arıyorum... 5-6 Bin km yi aşmamış temiz ve satmayı düşündüğünüz bir RR varsa lütfen benimle iletişime geçin.. Selamlar...

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Regal raptorun bazıları 2 zamanlı)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 ----------

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan kafam bayağı karışık yeni makina konusunda. Düşündüklerim ER-5 , CBF500 , F650GS-CS, ER6F-N , MT-03 ... Bütçeme göre en uygununu düşüneceğim. Ancak bunları alamazam yine CBF250 ye de geçebilirm.

Biraz daha naked-enduro arasında gidip geliyorum. Chopper/Cruiser tarzınıda seviyorum ancak öğrenci maaşıyla bir dragstara benzin parası yetiştirmek zor olur diye düşünüyorum. O yüzden az yakan makinalara bakıyorum.
    senin yerinde olsam EĞER ÇOĞUNU ŞEHİR İÇİNDE KULLANACAKSAN TORCANAVARI BİR MOTOR O DA BMW 650 CS SCARVER 53 BYGR..CBF 500 İSE 50 ..AMA DAHA ATAK 650 CS
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Sercan gerçekten düşüncemi okudun dostum

scarver düşünüyorum bende. cbf150 aldık ama geçici bir süre için aldım. Şu an hayalimdeki makina gs650cs . 60 tork .

Umarım sende gs'ne kavuşursun. Kısmetse beraber gezeriz makinalarla

motor güzel ben kullanmıştım misss gibi bir motor yaa sesini gerçi beğenmedim ama hoş bir motor . diğer chooper motorlardan özelliği soğutucusunun olması.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bursa'da DD250E serisi kullanan varmı?
    Varsa mümkünse yakından bi görüp sağına soluna kalitesine bakmak istiyorum.
    Cruisera geçmeye karar verdim fotolardan falan sürekli görüyorum biliyorum ama yakından görme dokunma şansım olmadı hiç.
    Kullanan varsa Bursa MT'den 2-3 kişi şu motoru bi görüp, beğenirsek de birer tane almayı düşünüyoruz.

Bursa'da satan bayi neresi?

merhaba arkadaşlar...
    bende 250 dd 259 t gidon var...sol piston sarmış ve silindiride çizmiş. kısacası silindir değişmesi gerekir ama yaklasık 500 tk tutuyor parçalar...bir öneriniz var mı acaba...heppinize sevgiler kazasız sürüşler

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    merhaba motor tutkunu dostlarım. bende hangi makinayı alsam diye düşünürken raptoru 250 yi gördüm ve ilk görüşte tutuldum doğrusu. aranızda alma diyen var mı ? Peki neden alma diyor ? Şimdiden cevaplarınız için hepinize tşk ler.. Tüm Tutkunlara Kazasız Sürüşler Dilerim..

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba motor tutkunu dostlarım. bende hangi makinayı alsam diye düşünürken raptoru 250 yi gördüm ve ilk görüşte tutuldum doğrusu. aranızda alma diyen var mı ? Peki neden alma diyor ? Şimdiden cevaplarınız için hepinize tşk ler.. Tüm Tutkunlara Kazasız Sürüşler Dilerim..
    al kardeşim al bendde manisada kullanıyorum on numara motor o kadar yol gittim banamısn demiyor maşallahı var allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı hayta4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al kardeşim al bendde manisada kullanıyorum on numara motor o kadar yol gittim banamısn demiyor maşallahı var allah kaza bela vermesin
    sağol kardeşim allahın izniyle benimde regalim olacak artık. gerçekten görünüş on numara hepinize kazasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    regal raptor9b 250cc
    mrb arkadaşlar regalin yeni kasa speydir sanırım ismini yanlış yazmadıysam kullanan varmı aranızda nasıl yedek parça olsun kullanım olsun 180 km kaldıran var yapıyomu o kadar hız vibrasyon nasıl yani kısacası kullanan veya bilgisi olan arkadaşlarımın fikir vede tecrübelirinden faydalanıp bir tane almayı düşünüyorum tşkler herkese iyi sürüşler

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Aslında bu motosiklet hem tasarımı hem de sıvı soğutmalı olmasından dolayı çok çok ilgimi çekiyor ancak Regal Raptor forumlarında okuduğum kadarı ile en büyük sorunu şanzuman ile ilgili sorunlar. Bunları genel olarak tüm Regaller yaşıyor mu? Ya da bunun çözümü nedir?
    Şanzuman denilen şey motorun önemli bir kısmı. Bir de yol da falan bıraktığını var sayarsak bir sürü dert. Almaya cesaret edemiyorum açıkçası.

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Ben uzun zamandır araştırıyorum bu motorları regal ve raptor kelimeleri ne zaman yan yana geçse cümle içinde o sayfayı tamamen okuyorum...O kadar yazı, bilgi, fotoğraf arasında memnun olmayan kullanıcı sayısı bir elin parmağını geçmez...Bence bu kişiler de gerçekten şansız kişiler kolay kolay sıkıntı yaratmayan bir çin motorunda da sorunlu olanı bulmayı başarmışlar...Ben bu motordan almak için uzun zamandır bekliyorum ve bu sefer çok yaklaştım ve sana da tavsiye etmek isterim...100 kullanıcı yorumu okuduysam 95'i memnun...O kadar memnun olmayan Ferrari müşterisi bile vardır...

slm arkadaslar benım 250lik su sogutmalı ragalımvar müsür arızası var emre motorda suna için yok gelecekmiş ben antalyada yasıyorum hangı aracın musuru uyar bılgısı olan benımle paylassın lutfen her ıkı musurde arızalandı şimdiden tsk ler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler