Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun siyahatmaca birde resim eklesene
    Eyvallah Kelon kardeşim.. İnşallah yarın olabilir...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    slm Regal Raptor DD250E-9B tutkunları bende daha yeni bir rr ci olarak sizden bir kaç teknik destek isteyecktm
    1.Motorumuzun yağı ortalama kaç km de değişiyor ve ne kadar yağ konuluyor hangi yağı önerirsinz
    2.Motorumun bujilerini değiştrecem ne önerirsiniz
    3.filitreler hakkındada biraz beni bilgilendirirseniz bakımlarını yaptıracam ama bilinçli bir bakım yapırayım diyorum herkese kazsız sürüşler.....

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    slm Regal Raptor DD250E-9B tutkunları bende daha yeni bir rr ci olarak sizden bir kaç teknik destek isteyecktm
    1.Motorumuzun yağı ortalama kaç km de değişiyor ve ne kadar yağ konuluyor hangi yağı önerirsinz
    3.filitreler hakkındada biraz beni bilgilendirirseniz bakımlarını yaptıracam ama bilinçli bir bakım yapırayım diyorum herkese kazsız sürüşler.....

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esselamun aleykum...
    Nihayet bugün yakışıklığı RR DD250 E-9B Class'ı Allah'ın izniyle aldım.
    Ben de artık sizden biriyim...
    çok şüküüür! bende bu yazıyı bekliyorum ya uzun zamandır
    hoş geldin abi aramıza
    artık geriye benim motoru çıkartıp senin yanına gelmem kaldı
    oda en kısa zamanda olacak inş.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şüküüür! bende bu yazıyı bekliyorum ya uzun zamandır
    hoş geldin abi aramıza
    artık geriye benim motoru çıkartıp senin yanına gelmem kaldı
    oda en kısa zamanda olacak inş.
    Eyvallah kardeşim. Her şeyin hayırlısı olsun. Allah'a emanet....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı hayta4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.3000 km de bir deiştirirsen ii olur makbulu budur.1.80 lt koycaksın castrol 10 -40 tavsiye ederim.
    2.ngk
    3.bu soruyu atlıyorum daha ii bilen vardır filtre konusunsda pek bişi bilmiyorum .ben ustaya temizle diyorum filtreleri temizliyo ayarlıyo yapıyo bişiler bende memnun oluyom
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.3000 km de bir deiştirirsen ii olur makbulu budur.1.80 lt koycaksın castrol 10 -40 tavsiye ederim.
    2.ngk
    3.bu soruyu atlıyorum daha ii bilen vardır filtre konusunsda pek bişi bilmiyorum .ben ustaya temizle diyorum filtreleri temizliyo ayarlıyo yapıyo bişiler bende memnun oluyom
    eyvallah izmirli bilgilendirmen için teşekkürler ancak bana motor yağını 1.40 lt koymamı söylemişlerdi bu arada bende manisadayım ve bir ara buluşup tanışabilirz haocam ...

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    eyvallah izmirli bilgilendirmen için teşekkürler ancak bana motor yağını 1.40 lt koymamı söylemişlerdi bu arada bende manisadayım ve bir ara buluşup tanışabilirz haocam ...
    tanısırız tabikide neden olmasın manisadan toplantılarımıza gelen kadze nickli bi arkadasımız var.onla birlikte gelebilirsin toplantılarımıza .yada yekten buluşuruz fark etmez ben daha gecen hafta deiştirdim yağı 1.80 koydum.ben kimle konuştuysam ustalar dahil 1.80 dediler.sana kim dedi 1.40 diye??ustamıydı söleyen??
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

tanısırız tabikide neden olmasın manisadan toplantılarımıza gelen kadze nickli bi arkadasımız var.onla birlikte gelebilirsin toplantılarımıza .yada yekten buluşuruz fark etmez ben daha gecen hafta deiştirdim yağı 1.80 koydum.ben kimle konuştuysam ustalar dahil 1.80 dediler.sana kim dedi 1.40 diye??ustamıydı söleyen??
    Erman Ustam benim motorun bi senkron problemi vardı ne zaman getireyim motoru sana ne zaman müsait olursun bi baksak be ustam sağa zahmet
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erman Ustam benim motorun bi senkron problemi vardı ne zaman getireyim motoru sana ne zaman müsait olursun bi baksak be ustam sağa zahmet
    senin durumunu çözmedikmi gecen hafta sana manifolt lazım çok yoğunum bu günlerde haftaya getir motoru bağarız

senin durumunu çözmedikmi gecen hafta sana manifolt lazım çok yoğunum bu günlerde haftaya getir motoru bağarız
    Hakkat ya ben yarın bi arayamda öğrenem kaç paramış manifoltlar

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Hakkat ya ben yarın bi arayamda öğrenem kaç paramış manifoltlar
    konjektörüde sor be gözüm hazır elin deymişken.bu arada korna düzeldi yine çalışıyo aslan gibi .ama her an cortlayabilir

konjektörüde sor be gözüm hazır elin deymişken.bu arada korna düzeldi yine çalışıyo aslan gibi .ama her an cortlayabilir
    Taam müdür soram bi çiftde ayna sorayım kendime anasını satayım

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Taam müdür soram bi çiftde ayna sorayım kendime anasını satayım
    sor tabi yaaa inceldiği yerden kopsun başlamışken motorları geriye kaça alıyonuz diyede sor verelim gitsin iki tane temiz elimde var de

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    valla çevremdekiler söylemişti de benimde aklıma oradan takıldı. ama bende 1.80 koyarım usta... benim adım ali bu arada salihlidenim ve bulunduğum çevrede bu motorlardan anlayan ve seven pek yok ben de bu sebepten sizinle tanışmak istedm....

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    valla çevremdekiler söylemişti de benimde aklıma oradan takıldı. ama bende 1.80 koyarım usta... benim adım ali bu arada salihlidenim ve bulunduğum çevrede bu motorlardan anlayan ve seven pek yok ben de bu sebepten sizinle tanışmak istedm....
    kardeşim ne ustası ya usta musta deilim ben sen bakma mert in dediklerine (wert_35).ama yakında olcam bu gidişle saolsun motorum her an bi problem cıkarmaya müsait. yardımcı oluruz her türlü mert le birlikte .bi sorun olursa burdan sorabilirsin hicsolmaz83@hotmail.com.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    kardeşim ne ustası ya usta musta deilim ben sen bakma mert in dediklerine (wert_35).ama yakında olcam bu gidişle saolsun motorum her an bi problem cıkarmaya müsait. yardımcı oluruz her türlü mert le birlikte .bi sorun olursa burdan sorabilirsin hicsolmaz83@hotmail.com.
    abi yorma kendini en sonunda hepimiz usta olacaz zaten bu makinalar sayesinde birazda kas yapıcaz malm makinalar oturaklı yani ağır

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    sonunda motoruma kavuştum ama kar yağıyor bende de bu gece acayip bi kaşıntı war kendimi tutamayıp binerde bi düşersem warya
    bi ortopedi teknisyeni olarak kendi bacağımı kendim toparlamak zorunda kalırım die de korkuyorum

Biranönce ehliyeti alıyım, bu motoru alacağım.
    Arkadaşımda var, sesi gerçekten çok hoşuma gitti motorun. Bende geliyorum aranıza...

Üsküdardan, 85 model bir adet Emin. Herkese merhaba.

Bu arada, şimdiki avatarım çakma, yakında en esaslısından bir tane koyarım. ;)

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    herkese mrb benim motorumla ufak bi sorunum dün motorumdan ses geliyordu (şıkır şıkır)acaba soguktan mı dedim ama ısındırdım hala yapıyordu çekişinde falan bi sorun yok gibi ama sanki daha önceki sıkılığı yok sizce bu nedendir sübap ayarı ve karbüretör ayarı yapmamıştım daha ondan olabilirmi.yani motor ayarı yapılmadı ama pistonlardamı bir sorun var diyorm teşekkürler...motorum regal raptor 250cc

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler