Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı MONTANA72 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın siyah atmaca; doğrudur..... 69 kiloyum ve 5.vitesde 100km civarı süratteyken sadece gaz acmak suretıyle 140 km'yi cok rahat ama cok rahat görebiliyorum ve burda önemli olan o sürati anlık görmek degil o süratte istedigin kadar yol alabilmekte..... ve benim böyle bir sorunum yok gaz acıyorum ve gidiyorum okadar..... (sabah aksam tem otoyolunu kullanıyorum)
    Şahane..
    Motoru yapan Üsküdar'da Ferhat Usta ki iyi ve dürüst motorcudur, onun da söylediği Montana kardeş seninle doğrulanıyor; 'bunlar çift silindir ve önemli olan yanı da pistonların her ikisinde de düz vurması performansı olumlu yönde etkilemesi, bas korkmadan' diyor.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahane..
    Motoru yapan Üsküdar'da Ferhat Usta ki iyi ve dürüst motorcudur, onun da söylediği Montana kardeş seninle doğrulanıyor; 'bunlar çift silindir ve önemli olan yanı da pistonların her ikisinde de düz vurması performansı olumlu yönde etkilemesi, bas korkmadan' diyor.
    abi daha bi çekici gelsin artık şaşmıyayım bu yakışıklılığın altında daha neler war die merak ediyorsan eski mct ve keeway kullanıcısı arkadaşlarımızın yeni geçtikleri halde algıladıkları farkları anlattıkları sayfa bu topikte 292. sayfa sayfayı baştan aşağı bi oku neler kazanıcağını kendin gör
    seni regal kullanıcısı olarak görmek beni mutlu edicek...

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi daha bi çekici gelsin artık şaşmıyayım bu yakışıklılığın altında daha neler war die merak ediyorsan eski mct ve keeway kullanıcısı arkadaşlarımızın yeni geçtikleri halde algıladıkları farkları anlattıkları sayfa bu topikte 292. sayfa sayfayı baştan aşağı bi oku neler kazanıcağını kendin gör
    seni regal kullanıcısı olarak görmek beni mutlu edicek...
    Eyvallah, teşekkür ederim... Zaten şöyle bir göz gezdirdim, tamamını da okuyacağım, bilgi sahibi olması açısından zaten şart. Tamirhane de motor şu anda sıfır bayramdan sonra takılıp bi bakacağız. Bu hali ile bile oturunca ne kadar rahat olduğunu hemen belli etti. Ayrıca oturuş ve hastası olduğum T gidono tutunca hepten rahatlığını hissettirdi.
    Nasip olursa bende sizlerin arasında olmaktan keyif duyarım. Selamlar....

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Eyvallah, teşekkür ederim... Zaten şöyle bir göz gezdirdim, tamamını da okuyacağım, bilgi sahibi olması açısından zaten şart. Tamirhane de motor şu anda sıfır bayramdan sonra takılıp bi bakacağız. Bu hali ile bile oturunca ne kadar rahat olduğunu hemen belli etti. Ayrıca oturuş ve hastası olduğum T gidono tutunca hepten rahatlığını hissettirdi.
    Nasip olursa bende sizlerin arasında olmaktan keyif duyarım. Selamlar....
    o zaman bayramdan sonra anadolu yakasında bi buluşalım abi seninle tabi sende istersen iş yerim anadolu yakasında ewim avrupa yakasında artık sana nasıl uyarsa

ercnbrkl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 - GT 250r white

güzel motor

Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykon Elektronik
    Mecidiyeköy
    0212 347 3535

Ben buradan aldım.
    Ama servis konusunda birşey diyemeyeceğim.
    Bu motordan istanbulda 5-10 tane satılmış!
    Daha çok yeni bir makina anlayacağın.

Bu arada radyatör çift fanlı.

Arka amortisörler de yüke göre ayarlanabiliyor.

güzel motor

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı ercnbrkl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor
    tutkunuyuz daha ne olsun ?

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman bayramdan sonra anadolu yakasında bi buluşalım abi seninle tabi sende istersen iş yerim anadolu yakasında ewim avrupa yakasında artık sana nasıl uyarsa
    Ne demek, ben Üsküdar'dayım, haliyle günüm de burada geçiyor. Her türlü uyarım, ayrıca da seninle tanışmaktan da zevk alırım.
    Zaten sıfırlanmış motoru Salı günü bir aksilik olmazsa motora takıcağız. Bakalım ne gösterecek, uyarsa -ki Ferhat Usta bize yaramaz moturu istesekte vermez- oturup anlaşacağız. Heyecanla bekliyorum hem neticeyi, hem de nasip olursa yeni aşkımı...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Ne demek, ben Üsküdar'dayım, haliyle günüm de burada geçiyor. Her türlü uyarım, ayrıca da seninle tanışmaktan da zevk alırım.
    Zaten sıfırlanmış motoru Salı günü bir aksilik olmazsa motora takıcağız. Bakalım ne gösterecek, uyarsa -ki Ferhat Usta bize yaramaz moturu istesekte vermez- oturup anlaşacağız. Heyecanla bekliyorum hem neticeyi, hem de nasip olursa yeni aşkımı...
    önümüzdeki ay kısmetse bende sıfırlanmış motorla gelirim işte abi yanına artık rodajı beraber tmmlarız
    önceki yazıları okuyacağını söylemiştin orada başıma gelenide okursun daha ayrıntılı konuşuruz
    seninle tanışmak büyük onur olucak

arkadaşlar bana akü tarafı nikelajlı kapak lazım nerde bulurum fiyatı nedir veya elinde olan varmı birde ön cam aryorum ama ama aparatları güzel bir şey saygılar

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana akü tarafı nikelajlı kapak lazım nerde bulurum fiyatı nedir veya elinde olan varmı birde ön cam aryorum ama ama aparatları güzel bir şey saygılar
    çok üzülerek bunu söylüyorum tek olarak satılmıyor we çifti enson ben aldığımda 120 tl idi nerden bulabileceğine gelince benim bildiğim tek yer çüneşli metro city nin ordaki regal bayii dir sana kolay gelsin arkadaşım

bende 1 takım almıştım yunanistandan bana hava filitre tarafı lazımdı akü tarafı bende var istersen mail at vereyim 30 ytl

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı son sürat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1 takım almıştım yunanistandan bana hava filitre tarafı lazımdı akü tarafı bende var istersen mail at vereyim 30 ytl
    süpersiniz ya işte budur dayanışma bu site bunun için kuruldu

teşekkürler

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    hekese mrb artık bende bir Regal Raptor DD 250E-9 sahibiyim ve aranıza yeni katıldm motorum 2006 model ve 18.000 km de çok temiz bir motor ustalarıma gösterdm.ancak aldığımda şöyle bir sorunum var motorumun sol sinyal lambaları yanmıyor ssağ yaniyor.sinyal düğmesnden olabilecegini söylediler bir aydınlatırsanız beni çünkü ben de daha yeni motorculardanım ve hevesimin kaçmasını istemyrm böyle ufak sorunlardan ötürü

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı hayta4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hekese mrb artık bende bir Regal Raptor DD 250E-9 sahibiyim ve aranıza yeni katıldm motorum 2006 model ve 18.000 km de çok temiz bir motor ustalarıma gösterdm.ancak aldığımda şöyle bir sorunum var motorumun sol sinyal lambaları yanmıyor ssağ yaniyor.sinyal düğmesnden olabilecegini söylediler bir aydınlatırsanız beni çünkü ben de daha yeni motorculardanım ve hevesimin kaçmasını istemyrm böyle ufak sorunlardan ötürü
    öncelikle hoşgeldin aramıza
    sorununa gelince burdan gördüğümüz okuduğumuz kadarıyla sana yardımcı olamayız ama istanbul'daysan eğer bu topiğin ilk sayfasında yer alan ali usta'ya yada güneşlideki metro alışveriş merkezinin ordaki mustafa usta'ya uğrarsan derdine derman olacaklardır
    keyifili sürüşler dilerim :D

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    hoşgeldin hayırlı olsun motorun kazasız belasız kullan inşallah.
    sorun konusunda teskocuya katılıyorum burdan bişi dememiz zor.atıp tutup aklını karıştırmayalım usta çözer ciddi bi soruna benzemiyo
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Esselamun aleykum...
    Nihayet bugün yakışıklığı RR DD250 E-9B Class'ı Allah'ın izniyle aldım.
    Ben de artık sizden biriyim...

hayta4567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9
    hocam ne yazıkki manisadaym ama bureadaki bir kaç kişide sol tara doğru olan düğme oksitlenmiş olabilir dediler ben de bir araştıraym diye hemen elletmedm acaba doğrumudur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

hayırlı olsun abi umarım kazasız belesz şürüşler dilerm bende daha yeni aldım ama işte bir sinyal problemim var bonuda bir halletsem rahat olacakta ...

hocam ne yazıkki manisadaym ama bureadaki bir kaç kişide sol tara doğru olan düğme oksitlenmiş olabilir dediler ben de bir araştıraym diye hemen elletmedm acaba doğrumudur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

hayırlı olsun abi umarım kazasız belesz şürüşler dilerm bende daha yeni aldım ama işte bir sinyal problemim var bonuda bir halletsem rahat olacakta ...
    aramıza hoş geldin hayırlı ugurlu olsun sinyal sorununa gelince ön farın içinde ona giden bir kablo olacak mutlaka onda kopukluk olmuştur ama dikkat et ön farın içi baya karışıktır istersen oto elektirikçisine göster sorunu kısa ve bilinçli çözerler istanbulda olmuş olsaydın buluşur hemen hallederdik

Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    [/COLOR]hayırlı olsun abi umarım kazasız belesz şürüşler dilerm bende daha yeni aldım ama işte bir sinyal problemim var bonuda bir halletsem rahat olacakta ...[/QUOTE]

Eyvallah mubarek. Sen de inşallah kazasız, belasız ve bol keyifle sürersin inşallah... Leblebi, çekirdek bunlar, halledersin....

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

ss

hayırlı olsun siyahatmaca birde resim eklesene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler