Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilenbilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en500
    mekanik aksamın garantisi nedir biliyormusunuz
    su soğutmalı motoru var öyle değilmi sonuçta çin malı radyotörde veya devri daimde, müşirde falan sorun yaşayan oldumu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

aramıza hoşgeldin

Clint arkadaşım tecrübeme güvenerek sana şunu söyleyebilirim.RR şu an piyasadaki alınabileceklerin en iyisi ve kalitelisidir teknik olarak da diğerlerinden açıkara üstündür.İkinci olarak ta class serisi e serisine oranla biraz daha tecrübe ve ustalık istiyor biraz uzun olduğu için şehiriçi trafiğinde birçok şeyi önceden kestirmek zorundasın.Bu motoru aldıktan sonra bos bir alanda iyice motoru tanımanı nacizane tavsiye ediyorum.RR'unla sana mutlu ve keyifli sürüşler diliyorum..Sevgiler

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    bugün ilk defa regal görmeye gidecektim, ama işlerimi bir türlü zamanında halledemedim, regal'i göremedim
    şu an regal'le ilgili kafamdaki tek soru ebat sorunu. büyük markaların küçük hacimli motorları da bu boyutta mı ouyor bilmiyorum. neyse, bir iki gün içinde motoru görürüm artık. o zaman anlarız boyunu sopunu.

işte binicili rebel fotoları. rebel ile raptor'un boyutları aynı mı?

May the Force be with McLaren Mercedes

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Alıntı bilenbilen adlı üyeden alıntı
    su soğutmalı motoru var öyle değilmi sonuçta çin malı radyotörde veya devri daimde, müşirde falan sorun yaşayan oldumu
    bildiğim kadarıyla böyle bir sorunla karşılaşan hiç olmadı henüz. sorun soğumasında değil ısınmasında
    şaka bi yana o konuda çok iyi gerçekten. soğutmayla ilgili hiç bir problem yaşamadan 4000'i devirenler var. 45 dakika arabaların arasından çıkmadan yoğun trafikte (hava da sıcaktı) bile gık mık yapmadı"

Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    Açıkçası haklısın, alınca bir süre boş alanlarda denemeyi düşünüyorum.
    bunu kesinlikle ihmal etmemelisin. ve bu çalışma işini bir günle sınırlı tutma. nasılsa sonunda çıkacağın yer yollar, aceleye getirip işin tadını kaçırmamak en iyisi.

-------------------------------------
    02.04.2006 Gezi Kadrosu (ekleyelim)
    1- demonicdreams
    2- Kaldera (şüpheli)
    3- Raptor SS
    4- Cuk_o
    5- Petitfalcon
    6- Greatwhiteshark
    7- Sadobey (şüpheli)
    8- Sadobey 2 (şüpheli)

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

Km. de ne yakıyor?

hakinen

bu RR E-9 20 ytl lik benzinle 80-100 km/s ile giderse kaç kilometre yol yapar
    Bu makina km.de 10-12 kuruş arası yakıyor... Bu da demek oluyor ki 20 TL. 95 oktan kurşunsuz ile 170-200 km. arası yol gidebilirsin...

clint

Merhabalar sitenin yenisiyim,GreatWhiteShark, dün gece Regal hakkında araştırma yaparken burada yazdıklarınıza rastladım ve çoğunu okudum. Ve Jinlun'dan vazgeçip Raptor almaya karar verdim
    Ben de senin gibi 2 ay kadar araştırmalarımdan sonra Jinlun 250 almaya karar vermiştim ama almaya giderken tesadüfi olarak Mecidiyeköy Aykon da motoru gördüm... Sonyakuza motoru öyle bir anlattı ki, gözlerimle de işçiliği gördükten sonra hiç düşünmeden ertesi gün gittim aldım... Hiç te sorun yaşamadım bugüne kadar... Sadece soğuk havalarda akü uzun zaman yatarsa bitiyor... Bu da akülerin genel sorunu...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    arkadaşlar kesinlikle reklam ya da başka bi amaçla yazmıorum bu yazıyı;
    dün bi arkadaş jınlun 250 ile alırım anahtarını muhabbetine girdi ben 2. vitesi bitirirken 3. viteste jinlun off oldu. yane bizim makinalar bomba. ve yakıt çok iyi performansa göre. ben 3. vitese girdiğimde yaklaşık 90 km deydim. hızlanması çok iyi.
    live to ride, ride to live

Motosikleti

web sitemiz olsun artık

Haydi aslanım Sukida bu kadar RR toplayıp tur düzenleyen adam su site işini de halleder derim.Sitemizi hararetle bekliyorum...Hocam buralara ne zaman tur düzenleyeceksin bak önümüzdeki ay RR sov rumumuz ve servisimiz acılıyor...Yasasın RR'lar ve RR'cular

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    10 gündür iş sebebiyle motora binemiyrdum. Dün aküsü bitmişmi diye bi baktım. ikinci marşta çalıştı kerata

Acaba bu akü sorunu sadece yeni seridemi var?

Motosikleti

içiniz ısınsın

İstanbul'da dısarı cıkamıyoruz diyenlere büyük kıyak içiniz ısınsın biraz bu kıyagımı da unutmayın

[QUOTE=RUZGARSEVDALISI]istanbulda bayii varmı acep [/Q istanbul da rocky motor olarak bayiliğini yapıyoruz

Motosikleti

Motosikleti
    [IMG] [/IMG]papatyalar arasındaki Raptor seni biraz rahatlatır umarım ...Sevgiler

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Sevgili arkadaşlar dün sertifikamı aldım ve bugünde fuara gittim ve anladımki bende bi RR alacağım Ama sormak istediğim bişi var Gidonu düz olan modeli diğer gidonla değiştiren oldumu? yada tam tersini yapan.. Almak istediğim model göstergesi depo üzerinde olan ama gidon olarak diğeri daha hoş... ve benim gibi acemi biri için kullanması daha kolay..
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Motosikleti

tek yol Raptor

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=demonicdreams]
    bunu kesinlikle ihmal etmemelisin. ve bu çalışma işini bir günle sınırlı tutma. nasılsa sonunda çıkacağın yer yollar, aceleye getirip işin tadını kaçırmamak en iyisi.

Teşekür ederim, evet evim Kadıköy Salı pazarına çok yakın ve hafta içi izin yapabiliyorum, sanırım o günleri en azından bir ay pazar alanında direksiyona ve motoru tanımaya ayırırım. Hele bir motoru alalım da. Zaten yaş gereği acelecilik yıllarımızı biraz geride bıraktık. Doğrusu motora çok geç başlıycam ama, geç olsun temiz olsun diyelim. Ve raptor'u alacağımız günü sabırla beklediğimiz gibi, trafiğe çıkmayı da sabırla bekleriz.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    blöf yapıyorlar.reddedemezler,al kendine yakışanı.hem izmirde çok değerli motorcular var sana da yardımcı olurlar.şimdi almazsan sonrasını unut..

janbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar anadolu tarafında ki kadıköy civarı olsa ah keşke , sürüş eğitimi alabileceğim bir yer varmı bildiğiniz? motoru almadan eğitimiyle başlarsam sanırım daha iyi olucak teşekkürler
    bu arada sayenizde karar verildi regal c alınacak bi de bi arkadaşın daha kanına girildi sanırım beraber alıcaz

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    RR ye uygun alan aksesuarlar arasında kask,yan canta,motor örtüsü,kilit bunları fuar dısında nerelerden taksitli ve uygun alabilirim avrupa yakasında olursa internet siteleri ile yazarsanız sevinirim.
    motociklet

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Bişi sorucam RR nin önüne cam taktırılabiliyormu

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Watercolours arkadaş
    Benim boy 1.87 kilo 92 oran bu banada fikir verin ufak kalmışmı[IMG]C
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler