Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    spjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 REGAL RAPTOR
    dostlar bizim motorları üreten firmayı araştırırken bir şeyle karşılaştım aşadaki linklere bakarsanız nedemek istediğimi anlarsınız sanırım
    3 nolu linkte bizim makinaların hava soğutmalısını göre bilirsiniz .
    Bu arada cindeki parça üreticileriyle konuştum bizim motorlar orda baya meşurlar
    araştırmalarım devam ediyor

1: http://www.superbyke.com.cn/specPlay...eyword=OUTBACK ( sarı kayaların alım yaptıgı firma bu sanıyorum ) ;)

2: http://www.fribestgroup.com/product/...o.asp?SID=1572

3: http://www.everfribest.com/En_Articl...?ArticleID=302
    DADYW DD250E-9 Regal Raptor 34 SKJ 98

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Arkadaşlar merhaba,Sarıkayalar Bonus karta kampanya yapmışlar.
    DDYWeşin:3790 YTL 12x364,31=4,371,72 24x206,52=4,596,48
    36x155,17=5,586,12
    DADYW CLASSeşin:4,290 YTL 12x412,37=4,948,44 24x233,76=5,610,24
    36x175,64=6,323,04
    Almak isteyen arkadaşlarıma duyurulur.Şimdiden hayırlı olsun.Sağlıcakla kalın
    BOZKURT
    KUBA 150-25

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı
    sevgili arkadaşlar sizbu motorla hareket halinde iken benzinini bitiren oldumu?
    motorun bunanasıltepki verdiğini bileniniz varmı.
    yoksa söyleyeyim deponun içindendeki yani ana yakıt haznesinde benzin bitince zaten sizbunu hissediyorsunuz.motor tekler gibi yapıyor.yakıt musluğunu üst konumdan ortaya yani rezerv konumuna getiriyorsunuz.buda size en az kırk km yol kazandırıyor.bu kadar mesafede de sanırım yakıt bulursunuz....
    Evet ben yaşadım hemde 100 km/h hızla belirtiler senin dediğin gibi. Telaş etmeden yolun sağına kaydım ve haraket halindeyken mandala ulaştım. veee aşşağı doğru çevirdim üç saniyede yeniden çalıştı....
    test etmek için tekrar denedim önce yukarı..... FOOOORRRRRR TOOOOORRRRT

sonra tekrar aşşğı bu sefer HINNNNNN TIIIIRRRRR ve PIRRRRR Yalnız söylediklerinde bir hata var kaldera .
    Ana rezerv musluk yukarı ok kısmına çevirdiğinde kullanılır...
    benzin bittiğinde musluk mandalı tam tersi yöne çevrilir....yani aşşağıya..
    orta kısım kapalı durumudur....
    nerden bileceksin dersen çünkü söktüm ve taktım üfleyerk birde test ettim. iyimi.....
    peki siz motoru aldığınızda deponun içinden ambalaj naylonu çıktığını gördünüz mü? benimkinde var da....
    bunun için depo musluğunu söktüm... Dikkat musluk alüminyum döküm sökerken dikkatli olun kırılabilir....

benzin alırken depo içinde yüzen birşey dikkatimi çekti.... naylon parçası... nasıl girmiş oraya aklım almıyor... düşünsenize o naylon kanalı tıkarsa ne olur?
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı spjet adlı üyeden alıntı
    dostlar bizim motorları üreten firmayı araştırırken bir şeyle karşılaştım aşadaki linklere bakarsanız nedemek istediğimi anlarsınız sanırım
    3 nolu linkte bizim makinaların hava soğutmalısını göre bilirsiniz .
    Bu arada cindeki parça üreticileriyle konuştum bizim motorlar orda baya meşurlar
    araştırmalarım devam ediyor

1: http://www.superbyke.com.cn/specPlay...eyword=OUTBACK ( sarı kayaların alım yaptıgı firma bu sanıyorum ) ;)

2: http://www.fribestgroup.com/product/...o.asp?SID=1572

3: http://www.everfribest.com/En_Articl...?ArticleID=302

çok güzel bayağı iyi araştıma. Emeğine ve ellerine sağlık...
    Arkadaşlar gerçekten artık önümüzdeki yıllarda artık ulaşım araçları motosikletler olacak.
    Çünkü şehir yaşamında dar caddeler ve sokaklar...... nüfus yoğunluğu...... enerji kaynaklarının tasarruflu kullanılması...... şehir içinde manevra kabiliyeti yüksek ve park sorunu olmayan araçlara ihtiyaç duyulması.... ve çevrenin korunması... bütün bunlar insanları motorsikletlere yöneltiyor....
    Tabi bu arada yatırımcılar da boş durmuyor.Onlarda ihtiyaçları tesbit edip üretim yapıyorlar. Üretimde ekonomik ve estetik te yer alınca durum ortaya çıkıyor veya şekilde görülüyor.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

spjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 REGAL RAPTOR
    fes71 + 1
    yanar sağol dostum kullandığım makinanın nerden geldiğini öğrenmeye calışıyorum hepsi o bulduklarımıda sizlerle paylaşmaya çalışıyorum

Bizim motorlar E lerden bahsediyorum ikinci kuşak makinalarmış ilk modeller hava soğutmalıymış EM250E modelin adı resmi yüklemeye çalışırım
    bu model vibrasyon ve ısınma sorunları yaşamışlar ve bizim kullandığımız su soğutmalı motorlara gecmişler
    DADYW DD250E-9 Regal Raptor 34 SKJ 98

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar, bir arkadaş motorun depo üzerinde yer alan amblem vs. için aynısının montunun arkasına yaptırmak istediğini yazmıştı. bunun için dijital fotoğraf istemişti.

ben de şöyle bir şey istesem nasıl olur. Regal Raptor için sade bir amblem yapmaya kalksak nasıl olur. motorun üzerinde regal - kuş resmi - raptor ve dadyw var. daha sade bir tasarım olabilir mi

bu işlerden anlayan arkadaşlar vardır elbet. yapılan tasarımları burda paylaşabilir.. en beğendiğimizi kullanabiliriz.

Selam Topuz, Sanırım bu konuda benden başka yazan olmadı ve aynı zamanda ilgisinide çekmedi kimsenin. Bugün nihayet sürüş sınavınada girdim.. Yakın bir zamanda araştırmalarımı sonuçlandırabilirsem (japon bir model olmazsa) RR alacağım ve ozamanda gerek motorun üzerinden gerekse bulabileceğim yerlerden resim veya grafik alarak kendime bişiler yapmayı düşünüyorum.. Bunlar giyim (tişört,mont vs) de olabilir ; uygun gümüş aksesuar yapılabilirse ssbar a yada depo üzerinede.. bakacağım şimdilik hayal ediyorum...

buraketli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosikleti alamadı ancak 1.8 Passat Turbosu var
    Arkadaşlar adanada bulunan bir arkadaş servisle ilgili sorun yaşadığını bunu sarıkayalara bildirdiğini ve hiç bir şekilde cevap alamadığını belirtmişti.Sizce bu olay biraz provakasyon kokmuyor mu? Ben nerdeyse her gün sarıkayalarda ki yetkili bir kişiyle görüşüyorum.Müşteri memnuniyetini en ön sırada tutuyorlar.Ben öyle sorular sordum ki (laf aramızda bazen öyle sorular sorarım ki artık cevaplamak istemez çoğu kişi) ancak bu yetkili kişi hiç bir sorumu cevapsız bırakmadı.Hiç sıkılmadan zaman ayırıp cevapladı.Kaldı ki benim motorum yok daha.Bu arkadaş sarıkayaları arayıp sorununu dile getirseydi kesinlikle cevap alırdı ve sorunu çözülürdü diye düşünüyorum.Böyle bir sorun başka bir RR kullanıcısının başına gelmedi sanırım.Şimdi sorasım size provakasyon kokusu gelmiyor mu?
    Palayım Amma TEK RAKİBİM ŞAHİN K :) Muhaha

Bilge®Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RRaptor DD250E9B
    Gölgenin seyir defteri: km1050;

Selam arkadaşlar,
    bir süredir Makedonya+Arnavutluk' ta gezideydim. Tam da motorla gezmelik yerler....

En son, benim DD250E-9B ile yaşamakta lduğum şarj sorunumu bu forumda aktarıyordum. Geçmiş sayfalardakileri kısaca özetleyeyim. Akü şarj olmuyor ve yaklaşık 1-2 gün içinde, 3-4 çalıştırma ve 2-3 saatlik sürüşten sonra, motor çalışmıyordu. Bununla ilgili defalarca servise gittim; yapılan işlemler:

* CDI devresi, kontak kapalıyken de akım çektiği için, kontak devresine bağlandı
    * Regülatör arızalı bulunup değiştirildi
    * Akü Çin malı olanlar kalitesiz bulunup, Mutlu akü ile değiştirildi....

Ben de sabırla, gerçek soruna odaklanılana dek, sürekli servise gidip geliyorum. Aslında bu forumda bir arkadaşın bir yorumu olmuştu. 2006 model 0km bir motor için bu kadar uğraşıyor olmamam gerekirdi (!)

Her neyse, şu anda dün takılan Mutlu akü ile de 2 saat sürüş yaptıktan sonra, akü yine bitti. Bu tıpkı havuz problemi gibi. Dinamonun ürettiği şarj miktarı, motorun elektrik sisteminin çektiği akımı karşılayamıyor. Aradaki fark ise aküden karşılanıyor. Bu surette akü bir iki saat içinde bitiyor. Farları kapatıp sürdüğümde, aradaki fark (+) ya geçmeye başlıyor ve akü yavaş yavaş şarj oluyor. Dolayısıyla, akünün bitmemesi ve şarj olması için farım kapalı gezmeliyim. Ama bu çok saçma. Farlarım kapalı seyahat etmek zorunda kalmamalıyım.

Bu hafta vakit bulursam yine servise götüreceğim. Ama temel sıkıntı, servistekiler, motor düşük ve yüksek devirlerdeyken şarj dinamosundan hangi gerilim ve akım değerleri ölçülmesi gerekir; bu değerler regülatör (Konjektör) çıkışında kaça iner; yük çekildiğinde kaça düşer; akünün boşalmaması için motor üzerindeki elektriki sistemlerin ne kadar akım çekmesi gerekir gibi temel sayısal değerleri bilmiyor. Bu yüzden esas problemi izole edemeyip, sorunun etrafında dönüp duruyoruz.

Konu hakkındaki gelişmeleri yine forumda aktaracağım....
    [B][FONT="Georgia"]Bilge®Gölge[/FONT][/B][IMG]http://img421.imageshack.us/img421/3548/rrturkey2ik.gif[/IMG][FONT="Microsoft Sans Serif"][I]Regal Raptor Türkiye mail grubu:[/I][/FONT] [COLOR="Blue"][U]autos.groups.yahoo.com/group/RegalRaptor/join[/U][/COLOR]

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Bilge®Gölge motorun konjöktörünü kontrol et rolantide 2 amper çıkaracak devir yükselince 3-4-5 amperlerde olması yeterli.ve hayırlı olsun
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @Bilge®Gölge

Ya dinamo yetersiz akım üretiyor olabilir ya da elektrik sisteminin bir yerinde kaçak vardır. İstersen bunları da bir kontrol ettir. Yeni akünün dolmaması olasılıkla dinamodan kaynaklanıyordur.

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı Bilge®Gölge adlı üyeden alıntı
    Gölgenin seyir defteri: km1050;
    . Akü şarj olmuyor ve yaklaşık 1-2 gün içinde, 3-4 çalıştırma ve 2-3 saatlik sürüşten sonra, motor çalışmıyordu. Bununla ilgili defalarca servise gittim; yapılan işlemler:

* CDI devresi, kontak kapalıyken de akım çektiği için, kontak devresine bağlandı
    * Regülatör arızalı bulunup değiştirildi
    * Akü Çin malı olanlar kalitesiz bulunup, Mutlu akü ile değiştirildi....
    ........
    Her neyse, şu anda dün takılan Mutlu akü ile de 2 saat sürüş yaptıktan sonra, akü yine bitti. Bu tıpkı havuz problemi gibi. Dinamonun ürettiği şarj miktarı, motorun elektrik sisteminin çektiği akımı karşılayamıyor. Aradaki fark ise aküden karşılanıyor. Bu surette akü bir iki saat içinde bitiyor. Farları kapatıp sürdüğümde, aradaki fark (+) ya geçmeye başlıyor ve akü yavaş yavaş şarj oluyor. Dolayısıyla, akünün bitmemesi ve şarj olması için farım kapalı gezmeliyim. Ama bu çok saçma. Farlarım kapalı seyahat etmek zorunda kalmamalıyım.

Bu hafta vakit bulursam yine servise götüreceğim. Ama temel sıkıntı, servistekiler, motor düşük ve yüksek devirlerdeyken şarj dinamosundan hangi gerilim ve akım değerleri ölçülmesi gerekir; bu değerler regülatör (Konjektör) çıkışında kaça iner; yük çekildiğinde kaça düşer; akünün boşalmaması için motor üzerindeki elektriki sistemlerin ne kadar akım çekmesi gerekir gibi temel sayısal değerleri bilmiyor. Bu yüzden esas problemi izole edemeyip, sorunun etrafında dönüp duruyoruz.....
    Değerli kardeşim aynı numara bende de oldu. Motor tesliminde servis 2-3 saatlik şarj ile bana teslim edildi. Kış şartlarında 1 hafata çalışmadan yattı. Çalıştırmada tık yoktu. Tekrar oto elektrikçisinde yarım saatlik bir şajla çalıştırdım. ama iki gün sonra yine yok....
    en sonunda çin malı aküyü 8 saat aralıksız kendim okulun makinasına bağladım .... tam manasıyla şajdan sonra. taktım o gün dür bu gündür sorunsuz.....

1-) sende bir bunu dene çünkü yeni akü kısa şarjdan sonra bağlıyorlar. Tam bir şarj yaptır.....
    2-)Khutuck dediği gibi de bir arıza olabilir .....
    3-) Sen de söyledin servis değerleri bilmiyor..... Tanıdık İyi bir oto eketrikçiye git. Motor çalışırken Onlarda Alternatör ün şarj gücünü ölçen maşa şeklinde elektronik aletleri var. Onunla bir test yapsınlar. durumu yeniden değerlendirelim..... sorun nerede olduğu anlaşılır...İstersen deerleri servise ver onlar çözsün.....
    İnşallah sorunun çözülür. Moralini bozma. Bunlar zevkli dret
    {[/=W=\]}

BLACK_WHİTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilge®Gölge merhaba

aynı motosikleti ve aynı sorunları yaşıyoruz. Yazdıkların herhalde tek bizim modelde var.

Bu akşam motosikletimle dolaşaçağım. (tabi farlar açık olacak) sonrası ya iyi olacak yada yarın servise gidip sorunu çözmeye çalışacaklar.

Büyük bir olasılıkla %99 sorun çözüldü.

yanar17

bu akşam sorun ya çözülecek yada çözmeye devam edeceğim.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9

Sorunum yok geziyorum...

Pazar sabahı güneşli bir hava ile uyanınca (saat 8:00 de!) hemen dışarı fırladım. Motorumun yanına koştum. 3. veya 4. basışta çalıştı... 1 dakika sonra durdu... Bu sefer 5. veya 6. basışta çalıştı... Jikleyi devrin daha kulağa hoş geldiği bir devir konumuna ayarladım ve 4-5 dakika motoru ısıttım... Nede olsa 2-3 haftadan beri çalıştırmamıştım... Sorun araya uzun zaman girmesinden olacak!)
    Beşiktaş'tan sahilden Yeşilköy'e kadar uzandım... Trafik yok... Hava güneşli ve baharı andırıyor...
    Motorumu ne kadar özlemişim anlatamam...
    Yeşilköy gezisi fotosu......

Rüzgarınız bol olsun... Fuarda görüşmek üzere...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    sor bakalım hangi arkadaş mailimi yanıtlamış. k,m cevap vermiş?????????
    ne provakasyonu kardeşim. aradım fan müşiri yollandı bana. sonra ne kimse aradı ne de kimse sordu. biraz objektif bakalım. motordan memnunum ama servis ciddiyeti yok.
    ayrıca madem provakasyon neden bir firma yetkilisi bu densiz ne yazıyor diye ulaşmadı bana ya da foruma yazılmadı.

yorumlarımıza dikkat edelim. bi insanı bilipbilmeden provakatör ilan edemezsin. sen gecenin bi vakti E-5 karayolunda ışıksız çaresiz kalsaydın servisin acemiliği yüz<ünden ne yazardın acaba. motor arıza yapar normaaldir ama 0 km motor aynı arızadan 4 defa söküldükten sonra yine yolda kalıosa rodajı bitmeden sen ne düşünürdün bu servis hakkında.!!![/QUOTE]

Bak ğüzel kardeşim şimdi sarıkayalarla görüştüm ve senin attıgın iki mailide telefonla seni arayıp sorununu çözmeye çalıştıklarını bidaha aynı şey olursa bizi arayın dediklerini hatta ve hatta oradaki servis arkadaşların sana cep telefonu numaralarını verip bi sorun olursa bize ulaş yardımcı oluruz dediklerini ögrendim, bu yazdıklarımın üzerine artık bi yorum yapmıyorum yorum okuyanların Son olarak kimse sana densiz diye hitap etmez bu yüzdende cvp yazmaz çünkü onlar kendini ve bu işi çok ii biliyor
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    ya herkes konuşmuş olmak için bişeyler yazmasın bence
    nightwatcher arkadaşımızın bi sorunu var neymiş bakalım bi üstüne düşelim gerekirse destek verelim dicenize habire gereksiz yazılarla doluyor başlık
    biraz anlayış
    [B]RR gençliği[/B]

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Motosikletimden de, aykon motor (istanbul) dan da memnunum. sarıkayalarla henüz işim olmadı ama yazılanlara göre tatmin edici değil gibi geldi (kötü demiyorum)
    onrbab'ın dediği gibi yardımcı olmak gerekir ama nasıl. ortada tüm uğraşlara rağmen çözülmemiş bir sorun var ve çok ciddi bir sorun. yok elektrikçiye git aletle ölçtür, fan müşirini fabrikadan istet. bunlar çözüm olabilir belki ama olması gereken çözüm bu değil. rakipleri arasında ciddi şekilde göze batan bir motor bu bizim raptorlar. heriflere parayla satın alamayacakları bir reklam yaptık burada ve yapmaya devam ediyoruz. evet ben motorumdan kesinlikle memnunum ve bunu sokakta bana her sorana vurgulu olarak söylüyorum. bunun bir karşılığı olmalı ama. karşılık derken "ben seni seveyim sen de beni sev" olayı değil tabii. güzel bir mal getirmişsin ve satıyosun. alan razı veren razı. arada biri çıkıpta ben razı değilim dediğinde bunun üstünde biraz fazla durmalı. 1-2-3-4 kere arızayla ilgili sökülen sıfır bir motoru geri çağırtmak için ne bekliyorlar ki? adamın sorununu çöz, büyüklüğünü göster, bu arada forumda asğa bakınan adamlara da neden senin motorunu almaları gerektiğini ispatla.. 12 sene önce kinetix ayağımdaki ayakkabıyı zorla alıp yenisini vermişti bana. 12 senede tüketici hakları ve rekabet konusundaki gelişmeleri ve türkiyede büyüyen motosiklet sektörünü düşünürsek +dikkat şart gibi geliyor bana.
    dediğim motordan da, servisten de memnunum. ama onların da bunun gibi durumlarda insiyatiflerini olumlu yönde kullanmaları gerekir diye düşünüyorum. ve son olarak bana Regal-Raptor gibi bir keyfi yaşama şansı sundukları için tekrar teşekkür ediyorum.
    (bi de sabahları ısınması 5 dakka sürmese )

Bilge®Gölge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RRaptor DD250E9B
    Yanar17, Black_White dostum,

Perşembe günü kapsamlı şekilde kontrolden geçireceğim. Forumdakileri yanlış yönlendirmemek için tam emin olana kadar fazla varsayımlarda bulunmayacağım. Büyük ihtimalle haftaya konu hakkında bol bilgi veririm.

Demonicdreams söylediklerinde çok haklısın
    [B][FONT="Georgia"]Bilge®Gölge[/FONT][/B][IMG]http://img421.imageshack.us/img421/3548/rrturkey2ik.gif[/IMG][FONT="Microsoft Sans Serif"][I]Regal Raptor Türkiye mail grubu:[/I][/FONT] [COLOR="Blue"][U]autos.groups.yahoo.com/group/RegalRaptor/join[/U][/COLOR]

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dadyw 250

Dadyw'de diğerlerinden farksız gibi..

Bu forumdan önemli derecede etkilenerek aldığım Dadyw 250'min işçilik kalitesizliğini her geçen gün üzülerek görüyorum. Hyosung Karion var bi de bende(125cc) Aralarında kaporta kalitesi olarak dağlar var diyebilirim.
    Bu arada ilk uzun yolumda gelen taşlardan çizilen depom için boya numarası istediğim servislerin fabrikayı işaret ettiğini, fabrikanın da "biz de bilmiyoruz oje sürün" dediğini de belirteyim.

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    watercolours

GWS, şu ikinci foto var ya, süper ya. sarıkayalar sitelerine abuk subuk açılardan çekilmiş foto değil de seninkini koysalar motor yetiştiremezler valla.
    Haklısın ama bence Sarıkayaların suçu değil... Çalıştıkları reklam firması yetenekli değil... Motoru yan ayak üzerinde yatık göstermemek için photoshop ile düzeltmeye kalkmışlar ve ortaya Noterdam'ın Kamburu gibi alakası olmayan bir foto çıkmış... Bu fuarda firma yetkilileri ile bizzat bu konuyu konuşacağım... Broşürüne bakınca bu motor da alınır mı demiştim... Kendisini görene kadar da alınabilecek motor gözüyle bakmamıştım doğrusu...

2.foto benim de favorim... Dikkatli bakacak olursan uçak daha yeni havalanmıştı... Ön sinyalin üzerinde de uzakta bir martı göreceksin... Ama en güzeli nikelajların parlaklığı derim...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler