Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mRCARiZMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mct 250
    [QUOTE=uludagnet;1736286]Arkadaşım sahibinden com da ilanı var motorun. linki veriym bakın...Ankaradayım istediğiniz zaman motoru görebilirsiniz.. buyrun link

[URL="http://www......
    [b]ARKADAŞIM LİNKE BAKTIM GAYET HOŞ GÖRÜNÜYOR. TELEFON NUMARANI ALDIM ORDAN, EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAĞIM BOŞ ALICI OLMAK İSTEMEM Bİ KREDİ OLAYIM VAR ONU BEKLİYORUM UYGUN GÖRÜLÜRSE HEMEN SENİ ARARIM ŞİMDİLİK HOŞCAKALIN. BU ARADA SPYDER İÇİN NASIL 4900 DEDİLER YA BANA 7000 DEDİLER TUTTURABİLDİĞİNE Mİ SATIYO BU ADAMLAR ANLAMAAADIM. NEYSE GÖRÜŞMEK ÜZERE[/b]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar regal raptor un anadolu yakasında servisi var mı? rica etsem bilen varsa telefonunu ya da adresini yazabilirmi? hoşçakalın

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    [QUOTE=mRCARiZMa;1736321]
    Alıntı uludagnet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım sahibinden com da ilanı var motorun. linki veriym bakın...Ankaradayım istediğiniz zaman motoru görebilirsiniz.. buyrun link

[URL="http://www......
    [b]ARKADAŞIM LİNKE BAKTIM GAYET HOŞ GÖRÜNÜYOR. TELEFON NUMARANI ALDIM ORDAN, EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAĞIM BOŞ ALICI OLMAK İSTEMEM Bİ KREDİ OLAYIM VAR ONU BEKLİYORUM UYGUN GÖRÜLÜRSE HEMEN SENİ ARARIM ŞİMDİLİK HOŞCAKALIN. BU ARADA SPYDER İÇİN NASIL 4900 DEDİLER YA BANA 7000 DEDİLER TUTTURABİLDİĞİNE Mİ SATIYO BU ADAMLAR ANLAMAAADIM. NEYSE GÖRÜŞMEK ÜZERE[/b]
    Yok arkadaşım 4900 tl spyder için değil, dd250-e9 için verilen fiyat...sadece diğer arkadaş 4200 liraya dd250 buldum demiş, bende ona cevaben yazdım.Yoksa bana verdikleri fiyat da spyder'a 6900 + ruhsat v.s..yani senin anlayacağın bana verdikleri fiyat da 7000 liraya geliyor... hatta geçiyor bile
    2011 GV 650 EFI :queen:

Motosikleti
    Mondial mct 250
    [QUOTE=uludagnet;1736829]
    Alıntı mRCARiZMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok arkadaşım 4900 tl spyder için değil, dd250-e9 için verilen fiyat...sadece diğer arkadaş 4200 liraya dd250 buldum demiş, bende ona cevaben yazdım.Yoksa bana verdikleri fiyat da spyder'a 6900 + ruhsat v.s..yani senin anlayacağın bana verdikleri fiyat da 7000 liraya geliyor... hatta geçiyor bile
    göktuğ sence bu hysung gv 250 nasıl ikinci eli alınırmı 4000 tl ye kadar var ne dersin bu modeller iyimidir

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    Gv 250 hakkında pek bilgim yok açıkçası...Ama regalmi gv mi dersen tabiki gv derim..Motor gücü ve kalite olarak da gayet beğeniliyor...ancak 4000 tl çok uygun geldi bana çok km yapmamış, yıpratılmamış ve aldıktan sonra extra masraf açmayacaksa fiyatı çok uygun..İyice bi baktırmak lazım..ucuz etin yahnisi misali üzmesin sonra.....

esozlar hakkında bılgı verebılırmısınız arkadaslar

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı baymehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esozlar hakkında bılgı verebılırmısınız arkadaslar
    nasıl bir bilgi istiyosun anlamadım.sesi mi görünüşümü nesi?? daha acık yazarsan nasıl bir bilgi istediğini yardımcı olabiliriz arkadasım
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    Mondial mct 250
    Arkadaslar ikinci el regal aldım class 2008 model gri. Tüm arkadaslara teşekkür ederim goktug arkadasım sanada teşekkür ederim yardımların için bu class model çok hoşuma gitti o yüzden bunu tercih ettim inşallah sende en kısa sürede satarsın
    herkese iyi geceler

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Arkadaslar ikinci el regal aldım class 2008 model gri. Tüm arkadaslara teşekkür ederim goktug arkadasım sanada teşekkür ederim yardımların için bu class model çok hoşuma gitti o yüzden bunu tercih ettim inşallah sende en kısa sürede satarsın
    herkese iyi geceler
    hayırlı olsun kazasız belasız güzel günlerde kullan inşallah
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    herkese iyi geceler
    hayırlı olsun kazasız belasız inş.

mackarızma yenımı aldın motoru memnunmusun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:36 AM ----------

eksozların kımısı yandan kesık kımısı duz normalı nedır kesık olanmı gecı kesık olan guzel duruyo ve sesı tatmın edıyormu

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    mackarızma yenımı aldın motoru memnunmusun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:36 AM ----------

eksozların kımısı yandan kesık kımısı duz normalı nedır kesık olanmı gecı kesık olan guzel duruyo ve sesı tatmın edıyormu
    2007 modeller dahil kesik olarak üretiliyo egzostlar.düzler eğer yanlış hatırlamıyosam 2006 ve önceki modeller.ben susturucuları cıkarttım ses gayet tatminkar benim hosuma gidiyo.sonucta 250 lik bi motor c800 sesi yok tabikide ama muadillerine göre duyduğum en güzel ses. yanlışım varsa arkadaslar düzeltirler.umarım yardımcı olabildim

Sayın arkadaşlar
    regal dd250e9 motoru fuardan aldım. Daha 500km dolmadan akü ve bujileri havlu attı. Tatile gittim geldim alet çalışmıyor. Servisi aradım buji kesmiştir dediler. Araştırmalarımda bu motoru alır almaz bujileri (cr7) japon malıyla değiştirmek gerekiyormuş.tabiikide aküyüde....bakalım bujiyi degiştirdikten sonra ne kadar gidecek.hele bir çalışsın emre tic.de mustafa ustanın elini öpecek... Detayları yazarım.

Motosikleti
    Mondial mct 250
    Cok teşekkür ederim arkadaslar. Motoru yeni aldim baymehmet valla gayet memnunum tavsiye ederim
    Bak iBrEt aL yeRe DüşEn YaPraĞa ; O dA EskiDeN YukArDan BakArdı TopRağA

Alıntı ÇNAEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın arkadaşlar
    regal dd250e9 motoru fuardan aldım. Daha 500km dolmadan akü ve bujileri havlu attı. Tatile gittim geldim alet çalışmıyor. Servisi aradım buji kesmiştir dediler. Araştırmalarımda bu motoru alır almaz bujileri (cr7) japon malıyla değiştirmek gerekiyormuş.tabiikide aküyüde....bakalım bujiyi degiştirdikten sonra ne kadar gidecek.hele bir çalışsın emre tic.de mustafa ustanın elini öpecek... Detayları yazarım.
    öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız hocam bu kaçıncı motorunuzdur yada daha önce motorunuz olmuş mudur bilmem ama tatile giderken yani motoru uzun süre yatırmadan önce yapmanız gereken bikaç işlem vardır:

1-Kutup başını sökmek Regal gibi motorların aküleride kendileri gibi çin malıdır ve fazla dayanmazlar uzun süre şarjsız kalırsa bayılırlar.

2-Motorun benzinini kesmek. Yani benzin musluğunu kapatıp karbüratörde bi damla benzin kalmayıncaya kadar tüketmek böylelikle karbüratörünüzde pislik kalmaz çalıştırmak için gaz vermek zorunda kalmazsınız(bknz madde 3)

3-Uzun süre yatan Regali çalıştırmak için gaz verilmez izmirli_ua arkadşımızın tecrübeleri ve yaptığımız istişareler sonucunda uzun süre yatan mororu çalıştırırken gaz vermenin buji kesmesi yaptığını kanıtladık. Jigleyle denemek en mantıklısıdır. İlla gaz verilmesi gerekiyosa abartılmamalıdır.

Not:Bujiyle ilgili olarak benden daha tecrübeli olan erman şimdi bi basın açıklaması yapar.

Sonuç:Bi daha ki tatilde bütün bunları uygularsanız motorunuzu bıraktığınız gibi tek marşta çalıştırırsınız.

Saygılarımla...

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız hocam bu kaçıncı motorunuzdur yada daha önce motorunuz olmuş mudur bilmem ama tatile giderken yani motoru uzun süre yatırmadan önce yapmanız gereken bikaç işlem vardır:

1-Kutup başını sökmek Regal gibi motorların aküleride kendileri gibi çin malıdır ve fazla dayanmazlar uzun süre şarjsız kalırsa bayılırlar.

2-Motorun benzinini kesmek. Yani benzin musluğunu kapatıp karbüratörde bi damla benzin kalmayıncaya kadar tüketmek böylelikle karbüratörünüzde pislik kalmaz çalıştırmak için gaz vermek zorunda kalmazsınız(bknz madde 3)

3-Uzun süre yatan Regali çalıştırmak için gaz verilmez izmirli_ua arkadşımızın tecrübeleri ve yaptığımız istişareler sonucunda uzun süre yatan mororu çalıştırırken gaz vermenin buji kesmesi yaptığını kanıtladık. Jigleyle denemek en mantıklısıdır. İlla gaz verilmesi gerekiyosa abartılmamalıdır.

Not:Bujiyle ilgili olarak benden daha tecrübeli olan erman şimdi bi basın açıklaması yapar.

Sonuç:Bi daha ki tatilde bütün bunları uygularsanız motorunuzu bıraktığınız gibi tek marşta çalıştırırsınız.

Saygılarımla...
    mert in sölediklerine sonuna kadar katılıyorum.bütün maddeler tecrübeyle sabit hemde bir deil iki kişi tarafından.motorun huyunu suyunu bilmek çok önemli.ilk başlarda cok buji yaktım kullanıcı hatası yuzunden suanda motorumdaki bujiler çinli ama artık işi çözdük mertle nerdeyse yarım marşta çalışıyo alet.alır almaz aküyü deiştirmek garip geldi biraz bende 0 km aldım motorumu yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 8000 km yi gecti ama aküyle ilgili bi sorun hiç yaşamadım.
    hayırlı olsun motorun kazasız belasız kullan inşallah

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011

Teşekkürler

herkese iyi geceler
    Rica ederim arkadaşım Hayırlı Olsun..Allah Kazasız Belasız günlerde Kullanmayı nasip etsin..

ULUDAGNET Regal Raptor DD250E-9* Motosikletim satılık halen demıssın kac model ne renk kac kılometrede durumu nedır ve nerde ben ızmırdeyım vede fıyatı nedır

regalci ve bütün motorsiklet camiasının mubarek kadir geçesi mübarek olsun

Motosikleti
    GV 650 EFI 2011
    ULUDAGNET Regal Raptor DD250E-9* Motosikletim satılık halen demıssın kac model ne renk kac kılometrede durumu nedır ve nerde ben ızmırdeyım vede fıyatı nedır
    kardeş motorun linkini veriym...acil satıyorum 3000 tl 2006 model siyah açık eksozlu serilerdendir... sesi gürdür...4000 km dedir..bu temizlikte bu km de 2006 modelini bulacağınıda sanmam........Ben askerdeyken 16-17 ay hiç kullanılmadı...depoda bekledi öylece.....gelincede diğer motorumu aldım banka kredisiyle....şimdide nakde sıkıştım bunu satıyorum mecburen...doğru dürüst kullanamadım bile... satıp kredi borcunu ödiycem..aslında çok memnunum..zevkli motor ama mecburiyet napalım...

:( + zinciri x2-ring japon D.I.D. 5.20 VM + AKÜ BOSH + TÜM PASTA CİLA- ZİNCİR SPREY+ 1 LT CASTROL YAĞ V.S TEMZİLİK MADDELERİNİDE HEDİYE EDİCEM...ALAN KİŞİ 1 SENE MOTORA DOKUNMAZ...MOTORU İNCELEMEK İSTERSENİZ AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN.

http://www.sahibinden.com/index.php?...=1&list_type=0

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler