Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetkili serviside var parçasıda kardeşim sen canını sıkma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 PM ----------

BÜYÜKLERİME REGAL ESKİLERİNE SORMAK İSTİYORUM Bİ SOSİS ÇANTA ALDIM ÖN ÇATALA SİSLERİMİN ALTINA TAKTIM ANCAK RADYATÖRE GELEN HAVA AKIŞINI ENGELLER DİE KORKUP GERİ ÇIKARDIM MOTORUMUN ÖNÜ GÖZÜME ÇOK BOŞ GÖZÜKÜYOR
    Bİ FİKİR VERİN LÜTFEN ELBET BU KONUDA DENEYİMİ OLAN WARDIR
    kesinlikle takmanı tavsiye etmem hava akımını baya bir kesiyor ama istersen kışın takarsın ama bu havalarda kesinlikkle takmanı tavsiye etmem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

teskocu arkadaşım teşekkür ederim yüreğime su serptin daha kalitesiz olan mct 250 ye bakmaya başlamıştım ki forumunda sohbetten çok sorun paylaşımı var. 0km raptor nereden edinebilirim fiyatları nedir? sitesini bulamadım fan siteleri var sadece. şimdiden teşekkürler

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle takmanı tavsiye etmem hava akımını baya bir kesiyor ama istersen kışın takarsın ama bu havalarda kesinlikkle takmanı tavsiye etmem
    abi tavsiyen için çok teşekkür ederim dediğini uyguluyacağım kışı takarım artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:11 AM ----------

Alıntı kutaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teskocu arkadaşım teşekkür ederim yüreğime su serptin daha kalitesiz olan mct 250 ye bakmaya başlamıştım ki forumunda sohbetten çok sorun paylaşımı var. 0km raptor nereden edinebilirim fiyatları nedir? sitesini bulamadım fan siteleri var sadece. şimdiden teşekkürler
    şu anda on gözdemiz olan 350 spider regalin anabayisi ankarada satışı yapılıyor oda 7500tl die hatırıyorum bu regalin en pahalı motoru artık gerisini sen düşün yani çok şanslısın tam olarak adresini bulduğumda buraya yazarım ama sana tavsiyem 250 ile başla ve ilk motorun olacaksa sıfır alma tadına doyamayıp takıp takıştırıcaksın üstünden inmeyeceksin bakımları çok hızlı gelicek yinede son fikir sana ait şimdiden hayırlı olsun
    aramıza hoşgedin

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    regalin dd250e-9 modelinin boyutları hyosung gv 250 ve kymco venox ile kıyaslanınca ne durumdadır?

regal mi büyük diğerlerimi?
    bu arada istanbul da resmi satış yapan bir bayiisi yokmu regal in?

arkadaşım kesinlikle 2 çi eli al derim neden dersen 1 eli sana çok çıplak ve çokta fiyatlı gelecektir yani motoru alacaksın 5800 sonra en az 2000 masraf edeceksin çantası demiri şunu bunu kesinlikle deymez alırsın 2 el temiz bir makina her şeyi üstünde yarı fiyatına hemde ne kendin üzülürsün nede cebin
    unutmadan regalin fan sitesi diye bir yer yok bahsetigin sitede dogru dürüst cevap veren kimsede yok yeni mesaj bölümündeki mesajlara bakarsan ne demek istedigimi çok iyi anlarsın yeni mesaj bölümündeki mesajlar bile 1 haftalık sakın aldanma bende üye oldum siteye baktımki bir sorun yazdım 14 gün sonra cevap alabildim ona oda şu bilmem şu ustaya götür diye eskiden çok iyi bir kaç kişi varmış sitede hala onların konuları varki onlar sanırım siteye ugramıyorlar onların konulara bakış şekillli baya degişikmiş sorunu hemen izah edip sonrada şu burda daha ucuz bu şekilde takarsın şekilinde açıklamalar yapmışlar yani sitede artık böyle birileri yok sorunmunmu var şu usta bu usta yazıp geçiştiriyorlar allahtan bu sitemiz var burda çok kaliteli arkadaşlar dostlarımız var çok kısa zaman cevap yazıp en ekonomik şekilde sorunlarımızı çözüyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:45 AM ----------

Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regalin dd250e-9 modelinin boyutları hyosung gv 250 ve kymco venox ile kıyaslanınca ne durumdadır?

regalle hyosung tamamen ayrı bir kefededir fiyat olarakta görüntü olarakta

kymco venox regalden bence düşük makinalardır

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Arkadaşlar regallerdeki titreşim durumu nedir ve en çok kaç gördünüz kadranlarınızda?

Aslında Çin malı bir daha almak istemiyorum ama maddi sebebler çok seçenek bırakmıyor bana 1.5 aydır motorsuz bir motorcu için tavsiye edermisiniz regal?
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

[QUOTE=Rakun;1714177]Arkadaşlar regallerdeki titreşim durumu nedir ve en çok kaç gördünüz kadranlarınızda?

Aslında Çin malı bir daha almak istemiyorum ama maddi sebebler çok seçenek bırakmıyor bana 1.5 aydır motorsuz bir motorcu için tavsiye edermisiniz regal?[/QUOT

arkadaşım 130 gördüm cinlinin en iyisi diyebiliriz titreşimdede cinlinin en düşük titreşimi diyebiliriz

Bildiğim kadarıyla ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı burda da kendini hissettiriyor. 5.000 civarında bir ücretle raptor dd250e-9 satın alabilirken kymco venox'un liste fiyatı 9.000 civarı. Venox çok daha heybetli ve güçlü gözüküyor ayrıntılı fotoğraflarda. Bence venox, dd250e-9 la değil de regal spyder 350cc modeliyle kıyaslanmalı. Hyosung türkiyede s&t kanuni adıyla geliyor sanırım ve arada çok fiyat farkı var ama hyosungla kıyaslama yapacak bilgiye sahip değilim.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250

walla diğer makinaları kullanmadığım için yorum yapmam yalnış olur ama karaşahin'imi hiçbirşeye değişmem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:17 PM ----------

Alıntı Rakun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar regallerdeki titreşim durumu nedir ve en çok kaç gördünüz kadranlarınızda?

Aslında Çin malı bir daha almak istemiyorum ama maddi sebebler çok seçenek bırakmıyor bana 1.5 aydır motorsuz bir motorcu için tavsiye edermisiniz regal?
    çift silindirli tüm makinalarda titreşim wardır kimse yok diemez ancak motorda en az 4 piston ve sıralı piston sistemi olacak ki yok die biliceksin. ancak regal sürücü selesinin konumu ve yapısı sebebiyle nerdeyse hiçbirşey hissettirmiyor

Rakun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-F 2006 Siyah Kırmızı
    Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı
    arkadaşım 130 gördüm cinlinin en iyisi diyebiliriz titreşimdede cinlinin en düşük titreşimi diyebiliriz.
    Teşekkürler dostum.
    çift silindirli tüm makinalarda titreşim wardır kimse yok diemez ancak motorda en az 4 piston ve sıralı piston sistemi olacak ki yok die biliceksin. ancak regal sürücü selesinin konumu ve yapısı sebebiyle nerdeyse hiçbirşey hissettirmiyor
    Açıklayıcı cevap için teşekkür ederim.
    Sanırım benim sorma şeklim biraz yanlış oldu.
    Tabiki titreşim her motorda vardır. Ancak son motorum ledow 250cc vmotordu ve titreşim diğer çinlilerle kıyaslanamayacak kadar azdı.
    oysa jinlun 250cc de 100 km ye geldimi motorun üzerinde duramıyorsunuz.
    demek istediğim buydu.
    34 ZK 9442 ER6-F 2006 AKA "Sonic" & 34 RB 1940 Kia Carnival 2002 Nam-ı diğer "Nigga"
    Kartal/İstanbul

orkysystems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200ie 2013
    arkadaşlar izmirde 2005 model, dd250e-9 umu satıyorum. şanzımanında problem çıkınca bütün iç aksamını degistirdim. piston silindir şanzıman hepsi degisti ve sıfır motoru benim rodajımla 1000 km yaptı. 1500 tl toplamda masraf yaptım her şeyi sıfır, çoğu parçası daha kalitelidir. paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. forumu okuyup RR edinmeye karar veren şanslı arkadaşlara duyurulur. motorun linki:
    http://www.sahibinden.com/ozel_yapim...XQQdisplayitem

saygılar

Alıntı orkysystems adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar izmirde 2005 model, dd250e-9 umu satıyorum. şanzımanında problem çıkınca bütün iç aksamını degistirdim. piston silindir şanzıman hepsi degisti ve sıfır motoru benim rodajımla 1000 km yaptı. 1500 tl toplamda masraf yaptım her şeyi sıfır, çoğu parçası daha kalitelidir. paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. forumu okuyup RR edinmeye karar veren şanslı arkadaşlara duyurulur. motorun linki:
    http://www.sahibinden.com/ozel_yapim...XQQdisplayitem

saygılar
    kaça verceksin orky?

orkysystems - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200ie 2013
    kaça verceksin orky?
    3500, linkte fiyat dahil bütün detaylar var.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı Rakun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler dostum.

Açıklayıcı cevap için teşekkür ederim.
    Sanırım benim sorma şeklim biraz yanlış oldu.
    Tabiki titreşim her motorda vardır. Ancak son motorum ledow 250cc vmotordu ve titreşim diğer çinlilerle kıyaslanamayacak kadar azdı.
    oysa jinlun 250cc de 100 km ye geldimi motorun üzerinde duramıyorsunuz.
    demek istediğim buydu.
    bizim motorların pistonları tek yönlü ve öne yatık V motorda çift yönlü ve biri öne diğeri arkaya yatık olunca pistonların sıralı şekilde birbirleri ne uyguladıkları vuruşlar yani tirteşimler birbirini egale ediyor ve neredeyse hissedilmiyor olay bu bizim öne yatık motorların titreşimini almak egale etmekte motor kulaklarına ve ön süspansiyona kalıyor yani ne kardar yumuşak ne kadar çukurlardan sakınılmış nekadar yeni amortisör okadar az titreşim şimdi açıklayıcı oldum mu

ve motorlu araçları şu sarkaç toplar gibi düşün hani sadece baştakiler vurur ama ortadaki toplar sabit kalırken en dıştaki sarkaç toplar ayrılır ya diğer toplardan sonra aynı salınımla gelip çarpar geri toplara diğer uçtatop ayrılır diğer toplardan ortadaki topları sele ayrılan toplarıda pistonların titreşimi işte

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı son sürat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

regalle hyosung tamamen ayrı bir kefededir fiyat olarakta görüntü olarakta

kymco venox regalden bence düşük makinalardır
    Tamamen saçmalamışsın ama sorduğum soru zaten boyutları itibariyle idi..

Neyse..
    Şuanki aşkım dd 350 spyder

Bir yerde bulsamda denesem..

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Tamamen saçmalamışsın ama sorduğum soru zaten boyutları itibariyle idi..

Neyse..
    Şuanki aşkım dd 350 spyder

Bir yerde bulsamda denesem..
    merak etme abi alıpta kullanamayan çok yakında düşer piyasaya bizde tadına bakarız yok pahasına

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    arkadaşlar bu sürücü selesinin arkasına bi bel desteği nasıl yapılır yada nerde yaptırılır bileniniz war mı ?

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    merak etme abi alıpta kullanamayan çok yakında düşer piyasaya bizde tadına bakarız yok pahasına
    çakal seni
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakal seni
    napalım abi ortayaş bunalımına giripte enduro alıp üstüne okadar harcama yaptıktan sonra 500km de o motoru satanlar sayesinde kaç kişi motor sahibi oluyo 1 sene içinde haberin war mı yada bu salaklar sayesinde bir senesini kurtarak kaç motosiklet satıcısı war

ben sürekli aw peşindeyim istiyorsanız hbr wereyim buldukça

Motosikleti
    Regal Raptor DD250-E9
    Merhabalar ben birşey sormak istiyorum. iki motor arasında kaldım. ikisi de rr-dd 250e-9. şöyle sınıflandırayım:
    1.motor
    -3000km'de
    -3250 TL
    -çanta yok
    link

2.motor
    -10.000km'de
    -3300 TL
    -3lü çanta sistemi
    link

ilk motoru deneme fırsatım oldu gayet atik bir araç, performansı çok iyi. diğerini deneyemedim ama fiziken çok iyi durumda. bakımları hiç eksik edilmemiş. masraftan da kaçmamış kullanan arkadaş.

Tek düşündüren kısmı, 1. motoru satacak olan arkadaşla uygun bir yere gelmesi konusunda konuşurken, "benzin paramı verirsen evinin oraya gelirim" demesi oldu. Yüzyüze görüştüğümüzde de tavrı beni düşündürdü. Arkadaşın iyi niyetinden şüphe ettim. Acaba araçta herhangi bir oynama yapılmış mıdır ya da bir sorun çıkar mı başka bir şekilde diye. Aracı aldığım insanın kişiliğinin de satışta önemli bir faktör olduğuna inanıyorum.

Sorum, sizce hangi motoru almam daha mantıklı olur? Ben kararsız kaldım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Umarım ben de en kısa sürede aranıza katılırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler