Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle öle bi sorun yasamazsın ben hep artcımla geziyorum ne dik yokuslardan cıktık banamısın demedi.uzun yollarada cıktık artcımla şişmenin ş si olmadı .hiç aklın takılmasın öle durumlara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 AM ----------

motorunu ne zman aldım sorabilirmiyim.bende satbilirim bu aralar motorumu fiyat belirlemeye calışıyorum
    motorunun fiyatı kmsine kaç kez rektifiye görmüş olmasına ve tabikide kaç model olduğuna göre değişir sen bunları bana söyle hatta bi ara buluşalım bi yerde bi bakalım ne eder?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunun fiyatı kmsine kaç kez rektifiye görmüş olmasına ve tabikide kaç model olduğuna göre değişir sen bunları bana söyle hatta bi ara buluşalım bi yerde bi bakalım ne eder?
    2007 model ama 2008 cıkışlı trafiğe 6700 km .ilk sahibiyim sıfır aldım.hiç bi sıkıntısı yok allaha sükür.bakımları eksiksiz.düşme kalkma yaşamadık ta .öle bi makina
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    hem soruna cwp wermiş hemde nerede olduğuna bakmadan konuştuğum için özür diliyeyim ben motorumu alalı 6 hafta oldu motorumu 15000 küsüratta aldım hiç rektifiye görmemiş benden önce iki sahibi olmuş ilki zaten makina mühendisiydi ikinciside sadece gezilere katılan ve kampana cantı çizdi die cantı deiştiren bi abimdi yani bakımlarının nasıl yapıldığını geçmişini ii bildiğim için düşünmeden aldım tanıdık olduğum için bana 2600tl ye bıraktılar yoksa 3500tl ye satıcaktı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 PM ----------

2007 model ama 2008 cıkışlı trafiğe 6700 km .ilk sahibiyim sıfır aldım.hiç bi sıkıntısı yok allaha sükür.bakımları eksiksiz.düşme kalkma yaşamadık ta .öle bi makina
    makinan neredeyse sıfır hala motoru bile yeni açılmıştır neden satıyorsun ki?
    neyse konumuza dönelim madem 2008 çıkışlı sıfırı 6000 olduğuna göre bakımlıda diorsun satarsın meraklısına 4000tl ye

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    hem soruna cwp wermiş hemde nerede olduğuna bakmadan konuştuğum için özür diliyeyim ben motorumu alalı 6 hafta oldu motorumu 15000 küsüratta aldım hiç rektifiye görmemiş benden önce iki sahibi olmuş ilki zaten makina mühendisiydi ikinciside sadece gezilere katılan ve kampana cantı çizdi die cantı deiştiren bi abimdi yani bakımlarının nasıl yapıldığını geçmişini ii bildiğim için düşünmeden aldım tanıdık olduğum için bana 2600tl ye bıraktılar yoksa 3500tl ye satıcaktı
    önemli deil arkadasım kafam çok karışık satabilirim artık bi japona geciş yapayım diye düşünüyom.hayırlı olsun motorun güle güle bin allah kaza bela vermesin
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    önemli deil arkadasım kafam çok karışık satabilirim artık bi japona geciş yapayım diye düşünüyom.hayırlı olsun motorun güle güle bin allah kaza bela vermesin
    EYVALLAH ABİ DAHA İİLERİ ŞAFTLILARI 1000 KÜSÜR CC LİLERİ SENİN OLSUN EN JAPONUNDAN

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    EYVALLAH ABİ DAHA İİLERİ ŞAFTLILARI 1000 KÜSÜR CC LİLERİ SENİN OLSUN EN JAPONUNDAN
    amiiiinnnnn cümlemize

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    bence sırf kafan karıştı die satma bu motoru ölümsün bu makina ben bu makinayla 2004 te tanıştım dayım aldı aldığı gün basıp ist- antep yaptı ordan kilis e falan geçti hemde aldığının ertesi günü sen düşün şimdi kuzenim kullanıyor ama motor hala sapasağlam hatta 48000 de olmasına rağmen benimkinden ii kaçıyo bu motor şarap gibi eskidikçe güzelleşiyor ben bu motoru parçasını sanayide bile yaptıramayacağım hale gelinceye kadar kullanıcam allah kısmet ederse

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:20 PM ----------

bu arada çok sık uğrasamda mail adresim teskocu-s2ci@hotmail.com ekle akşama paslaşırız

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    bence sırf kafan karıştı die satma bu motoru ölümsün bu makina ben bu makinayla 2004 te tanıştım dayım aldı aldığı gün basıp ist- antep yaptı ordan kilis e falan geçti hemde aldığının ertesi günü sen düşün şimdi kuzenim kullanıyor ama motor hala sapasağlam hatta 48000 de olmasına rağmen benimkinden ii kaçıyo bu motor şarap gibi eskidikçe güzelleşiyor ben bu motoru parçasını sanayide bile yaptıramayacağım hale gelinceye kadar kullanıcam allah kısmet ederse

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:20 PM ----------

bu arada çok sık uğrasamda mail adresim teskocu-s2ci@hotmail.com ekle akşama paslaşırız
    ekledim arkadasım hicsolmaz83@hotmail.com

Bulamadıgınız bir parça olursa haberdar edin burda çok iyi abilerimiz var ellerinden geleni yapıp buluyorlar

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulamadıgınız bir parça olursa haberdar edin burda çok iyi abilerimiz var ellerinden geleni yapıp buluyorlar
    heberdar ettiğin için teşekkür ederim

Böyle bir site oldugu için çok şanslıyız sitemizde çok iyi niyetli arkadaşlar var ve konular mevcut hem egitici hemce eglenceli bir siteye sahibiz bu regalin sitesi diye bir site tavsiye etiler bana siteye gidip bakıyım dedim
    sitenin yeni konu bölümündeki konular bir haftalık sorulara cevap bile yazan yok burda gene nerdeyse her hafta gezi var orda ne gezi nede buluşma var yani işin ötesi site demeye bin şahit istiyor biz sitemizin ve burdaki degerli arkadaşlarımızın kıymetini bilelim

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    ekledim arkadasım hicsolmaz83@hotmail.com
    eywallah arkadaşım

Merhaba arkadaşlar

RR 250
    RR 250E-9
    RR 250E-9b

bu modellerin farkı nedir acaba. Bir de yakıt tüketimi ile ilgili bilgi bulamadım. kullanan arkadaşlar 100km de kaç litre yaktıklarını söyleyebilirler mi?

teşekkürler

Alıntı Mythic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

RR 250
    RR 250E-9
    RR 250E-9b

bu modellerin farkı nedir acaba. Bir de yakıt tüketimi ile ilgili bilgi bulamadım. kullanan arkadaşlar 100km de kaç litre yaktıklarını söyleyebilirler mi?

teşekkürler
    rr 250 hava sogutmalı

rr 250-9 su sogutmalı

rr250e-9b biraz daha uzun ön çatal direksinda ufak bir degişiklik çok başka bir farl yok başka

normalde 100 km 3,3 benzin tüketimi vardır

rr 250 hava sogutmalı

rr 250-9 su sogutmalı

rr250e-9b biraz daha uzun ön çatal direksinda ufak bir degişiklik çok başka bir farl yok başka

teşekkürler, sanırım su soğutmalı olanı makbul bu aletin değil mi?

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    rr 250 hava sogutmalı

rr 250-9 su sogutmalı

sabah benzin aldım, 206 km de 9 lt benzin yakmışım. yani 100 km de 4.5 lt...

bu normal değerlerin üzerinde mi? yolda ağır trafik de olmuyor sadece trafik ışıklarında duruyorum, ortalama 3üncü 4üncü viteslerle gidiyorum gibi (sadece evden işe işten eve kullandığımdan hergün aynı güzergah, aynı ışıklar)

tüketim fazlaysa düşürmek için ne önerirsiniz?

şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    kardeşim
    1 karbiratör ayarı
    2 debriyaj baskı bitmiş olabilir
    3 sibop ayarı yapılması gerekebilir
    bunlardan başka şey olması çok az ihtimal ama bunları çok iyi bir ustaya yaptırmanı tavsiye ederim

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı kivilcim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim
    1 karbiratör ayarı
    2 debriyaj baskı bitmiş olabilir
    3 sibop ayarı yapılması gerekebilir
    bunlardan başka şey olması çok az ihtimal ama bunları çok iyi bir ustaya yaptırmanı tavsiye ederim
    söyliyecek tek bişey kalmış oda yağ değişimi

Arkadaşlar motor kullanmaya başlamayı düşünüyorum, ancak araştırmadan pat küt almayım bitane dedim ama keşke araştırmasaymışım öğrendikçe kafam karışıyor, her neyse yolda bir tane regal raptor gördüm ve çok beğendim eve gelip internetten bilgi almak istedim ama ne resmi site bulabildim ne fiyat listesi, forumlarda dolaşırken distribütörünün anlaşmasının bittiği ne parça ne 0km motor ithalinin olmadığını duydum ne kadar doğrudur? Japonlara param yetmediği için çinlilere bakıyorum ve chopper/cruiser tarzında herkes raptoru tek geçmiş. Artık gelmiyor mu türkiyeye raptorler?

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı kutaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor kullanmaya başlamayı düşünüyorum, ancak araştırmadan pat küt almayım bitane dedim ama keşke araştırmasaymışım öğrendikçe kafam karışıyor, her neyse yolda bir tane regal raptor gördüm ve çok beğendim eve gelip internetten bilgi almak istedim ama ne resmi site bulabildim ne fiyat listesi, forumlarda dolaşırken distribütörünün anlaşmasının bittiği ne parça ne 0km motor ithalinin olmadığını duydum ne kadar doğrudur? Japonlara param yetmediği için çinlilere bakıyorum ve chopper/cruiser tarzında herkes raptoru tek geçmiş. Artık gelmiyor mu türkiyeye raptorler?
    yetkili serviside var parçasıda kardeşim sen canını sıkma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:52 PM ----------

BÜYÜKLERİME REGAL ESKİLERİNE SORMAK İSTİYORUM Bİ SOSİS ÇANTA ALDIM ÖN ÇATALA SİSLERİMİN ALTINA TAKTIM ANCAK RADYATÖRE GELEN HAVA AKIŞINI ENGELLER DİE KORKUP GERİ ÇIKARDIM MOTORUMUN ÖNÜ GÖZÜME ÇOK BOŞ GÖZÜKÜYOR
    Bİ FİKİR VERİN LÜTFEN ELBET BU KONUDA DENEYİMİ OLAN WARDIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler