Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu işlere gönül vermiş nikelajcı ve demirci arkadaşlar bazı arkadaşlarımız iş yaptırmak istiyorlar mümkünse bu tür işlerle ugraşan kendilerine ulaşacakları bir adres ve tel verebilirlermi saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

nerede bu regalçiler hiçmi sorun çıkarmaz bu makina makinaya aşık oluyorlar sonra topige bilem ugramıyorlar

350 cc lik olanı kullanan var mı arkadaşlar.
    dün akşam göztepede gördüm bir tane başından ayrılamadım ...
    Çoook güzel .
    sahibine hayırlı olsun.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ay kadar önce , 350 Cc spyder modelini , deneme sürüşü yapmak içim emre ltd ye uğradım.

selesi bana rahatsız gibi geldi. ayrıca ayaklıklar çok önde gibi . boyum 1.82 olmasına rağmen , ayakucu ile güç bela yetişebildim. kesinlikle kısa boylulara göre bir model değil. bu durumda devirme ihtimalinide de düşünüp deneme şürüşü yapmaktan vazgeçtim.artık bizzat satın alıp kullananlardan yorum bekleriz

Selam. ayaklıklar geriye çekilyo dediler bana.Ayrıca (ankara redline -regal bayisi) bu motor özellikle amerikada çok fazla satıyomuş.

Motosikleti
    Artık Yok...
    evet doğru bende harley davidson amerikada regalin satışları yüzünden çok zarar ediyormuş fabrikayı kapatıcakmış öyle duydum..

mrb tüm motorcu arkadaşlar....ben inşallah nasip olursa 2.el keeway sl 150 ya da regal raptor 250 den birini alıcam...elimde yaklaşık 1700 tl kadar var...aklımdaki soru işareti 1000 tl daha borca girip regal raptor 250 mi alayım yoksa 1000 tl borca girmektense keeway sl 150 beni idare eder mi? samimiyetinize güvenerek yorumlarınızı bekliyorum lütfen zahmet olmazsa

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A

Sl

http://www.sahibinden.com/custom_cho...XQQdisplayitem

Bi bak derim fiyatta anlaşırız ;) eyvallah

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ay kadar önce , 350 Cc spyder modelini , deneme sürüşü yapmak içim emre ltd ye uğradım.

selesi bana rahatsız gibi geldi. ayrıca ayaklıklar çok önde gibi . boyum 1.82 olmasına rağmen , ayakucu ile güç bela yetişebildim. kesinlikle kısa boylulara göre bir model değil. bu durumda devirme ihtimalinide de düşünüp deneme şürüşü yapmaktan vazgeçtim.artık bizzat satın alıp kullananlardan yorum bekleriz
    arkadaşlarında dediği gibi ayaklıklar kişiye özel olarak ayarlana biliyor. bu arada harley davidson satışlarının da biraz düşerse güzel olur hani ben isterim ki artık marka değil kalite satsın regalimin 3. sahibiyim ve aldığımdan beri 1500km yaptım ama sıkıntı çekmiyorum sesinde bi değişiklik bile olmaz mı motor daha 20980km de daha hiç rektifiye görmedi motorumun geçmişinide biliyorum huyunuda motorum için harcadığım parayada acımıyorum helal olsun çünkü beni üzmüyor :D

motor güzel motorda türkiye getirenler beş para etmez yan kapak yurt dışlında 16 euro
    türkiyede 120 ytl olacak işmi

senssi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 125

regal raptor dogru seçimmi ?

arkadaslar bende regalci olmaya karar verdim ama iyimi yapıyorum sizce
    2006 model 3.250 ye regal buldum anlastık gibi siz nedersiniz motor temiz
    regal dogru seçimmi sizce

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı senssi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende regalci olmaya karar verdim ama iyimi yapıyorum sizce
    2006 model 3.250 ye regal buldum anlastık gibi siz nedersiniz motor temiz
    regal dogru seçimmi sizce
    madem karar werdin chopper için ilk başlangıç motoru olarak doğru seçim benimde ilk choperım oldu ama hiç pişman değilim emsallerinin en iisi bence
    benim motorumda 2006 model 3500 tl ye aldım sana ii fiyat wermiş ama düşüre biliyorsan düşür haberin olsun benim fiyatın içinde alımsatım ve kyafetlerde dahil :D sen ne aradığını söyle bizde bulup bulamayacağına cwp werelim

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    2006 model 3250 tl sanki biraz daha ucuza alınabilir gibi geldi bana.pazarlığı sıkı yap iner o fiyat daha
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

senssi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 125
    yalnız tek bi sıkıntım var bodrumda ne servisi var nede parcası var ilerde bişeylerini deiştirmemiz gerektiginde zor olacak kargo falan

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı senssi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız tek bi sıkıntım var bodrumda ne servisi var nede parcası var ilerde bişeylerini deiştirmemiz gerektiginde zor olacak kargo falan
    sıkma sen canını artık pttnin bile kargo servisi en geç 2 gün içinde teslimat yapıyo ne olucak zaten parçalar o kadarda pahaı değil sen ustasını bul orda

Motosikleti
    Daha değil =)
    Motora iki kişi binince zorluk yaratıyor mu? Bazı yerlerde iki kişi binince sıkıntı yarattığını duydum. Motorun yüksekliği nedeniyle..

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı serhat92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora iki kişi binince zorluk yaratıyor mu? Bazı yerlerde iki kişi binince sıkıntı yarattığını duydum. Motorun yüksekliği nedeniyle..
    ben 70 kardeşim 120 kilo beraber biniyoruz yokuş yukarı 2 viteste daha dün 65km gördük ikmizde çaşırdık bu arada arkadaşım motor chopper enduro değil dağbayır tırmanmaya çalışır kaldırıma zıplamaya çalışırsan ewet altını sürtersin hatta sert şekilde vurabilirsin başka sorusu olan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 PM ----------

bu arada motorumun ruhsatta geçen net ağırlığı 160 kg en ekediklerimden sonra depoluda fulleyip kantara çıkardığımda 200 yaklaştığını gördüm

Motosikleti
    Daha değil =)
    Yok abi tabi ki ben de sağ şeritte sakin sakin gidenlerden olacağım. Fakat arkama bir artçı aldığımda motorum altımızda şişmesini istemem yani

Yok abi tabi ki ben de sağ şeritte sakin sakin gidenlerden olacağım. Fakat arkama bir artçı aldığımda motorum altımızda şişmesini istemem yani
    kardeşim ben kuzenim toplam 180 kg çadır ve malzemeler yülenmesi 43 kg
    yan çantalardaki yük 27 kg toplam 250 kg yük düz yol 110 km yokuş 70 km
    yani bu fiyata bulunmaz makina

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    kesinlikle öle bi sorun yasamazsın ben hep artcımla geziyorum ne dik yokuslardan cıktık banamısın demedi.uzun yollarada cıktık artcımla şişmenin ş si olmadı .hiç aklın takılmasın öle durumlara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 AM ----------

Alıntı teskocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem karar werdin chopper için ilk başlangıç motoru olarak doğru seçim benimde ilk choperım oldu ama hiç pişman değilim emsallerinin en iisi bence
    benim motorumda 2006 model 3500 tl ye aldım sana ii fiyat wermiş ama düşüre biliyorsan düşür haberin olsun benim fiyatın içinde alımsatım ve kyafetlerde dahil :D sen ne aradığını söyle bizde bulup bulamayacağına cwp werelim
    motorunu ne zman aldım sorabilirmiyim.bende satbilirim bu aralar motorumu fiyat belirlemeye calışıyorum
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler