Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor 250E-9B
    Regalimden çok memnunum, zorlamadıkça, bakımını yaptırdıkça zamanında, vites değişirken adam gibi debriyajı sıktıında (ilk öğrendiğimde 2-3 kere debriyajı sıkmayı unutmuştum, bu durum devam etmemeli) zincirini zamanında yağladıkça yağını değiştikçe vs daha anlatmıyayım, hiç bi sorun yapmıyo vallahi, 1 senedir motorumu arada servise götürüyorum basit bakımlarını kendim yapıyorum ve tıkır tıkır da gidiyorum. Hatta aldığımdan beri randımanını bile arttırdım. Çin motorlarından (Kore de denilebilir) sınıfının en iyilerinden. Şanzıman dağıtan arkadaşım yok mu? var, ama o japona da binse şanzımanı dağıtacak bi eleman. Adam gibi kullanırsan adam gibi motordur kendileri..
    find yourself

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı Berna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin motor larından (Kore de denilebilir) sınıfının en iyilerinden.
    iddalı olmuşşşş.güle güle binin motorunuza...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

arkadaşlar regali alalı 8 ay oldu bazı sorunlarım var bunu çözebilecek arkadaşlar varmı merak ediyorum sibop ayarı nedir zincir markası modeli nedir saygılar

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    insanlar neden böle anlamıyorum emin olmadan konusmak ne kadar kolay.arayın emre ltd yi her türlü parcayı yollasınlar size parca sıkıntısı gibi bi durum YOK arkadaslar.paranız varsa japon alın ama o kadar bütceniz yoksa tek adres regal dir.
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Alıntı ÇNAEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALDIĞIM MOTORDA ŞİMDİLİK KORNADAN VE KULLANMA KİTAPÇIĞINDAN MEMNUN KALMADIM.KORNAYI DEĞİŞTİRDİM.KİTABIN ORJİNALİNİ EMRE LTD DEN TEMİN EDEMEDİM. BULABİLEN VARSA HABER VEREBİLİRSE MEMNUN OLURUM.
    Elcagizimla scanner dan gecirip pdf yaptigim orijinal Ingilizce kullanma kilavuzunu buradan indirebilirsiniz.

arkadaşlar 300cc ve 350 lik makinalar avcılar yan yolda asya motorda var olması lazım birde benim bi isteğim olacak benim 250 e 9 model makinama debriaj balatası lazım makina 459km ama 2 sene yattığı için balatalar yapışmış bana acil cevap

Motosikleti
    regal raptor DD250e-9
    arkadaşlar selamlar.. bende yeni aldım regalraptor DD250e-9 dan süper motor ama tek sorunum var çok kayıyo küçücük bi su birikintisi bile dengemi bozuyo... acaba bnm lastiklerdemi bi sorun var yoksa bu normal bi durummu?

eksoz sorunu olan arkadaş motorun eksozunun ucunda altta vidalar var onları sök ve söktükten sonra susturucuları pense yardımı ile çek işlem tamamdır

Bu regaller için geniş bilgi vericek bir arkadaş yokmu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 AM ----------

Alıntı emrah duran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar.. Bende yeni aldım regalraptor dd250e-9 dan süper motor ama tek sorunum var çok kayıyo küçücük bi su birikintisi bile dengemi bozuyo... Acaba bnm lastiklerdemi bi sorun var yoksa bu normal bi durummu?
    bütün regallerde aynı sorun var arkadaşım gerçi biraz acemilik birazda lastik kalitesiz en iyisi degiştirmek iyi bir lastikle

Motosikleti
    Yamaha Virago XV535
    Alıntı son sürat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu regaller için geniş bilgi vericek bir arkadaş yokmu

Alıntı emrah duran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar.. bende yeni aldım regalraptor DD250e-9 dan süper motor ama tek sorunum var çok kayıyo küçücük bi su birikintisi bile dengemi bozuyo... acaba bnm lastiklerdemi bi sorun var yoksa bu normal bi durummu?
    bütün regallerde aynı sorun var arkadaşım gerçi biraz acemilik birazda lastik kalitesiz en iyisi degiştirmek iyi bir lastikle
    Regal Raptor ile ilgili genis bilgi bu basligin ozellikle ilk 100 sayfasinda var. Okumak zor geliyorsa regal raptor kullanicilarinin kurdugu baska bir sitede de basliklar halinde bulabilirsiniz.

Satana kadar hem ıslak hem kuru yolda yaklaşık 5.000 km yaptım RR ile, ustundeki standart Duro marka lastiklerle. Basima boyle bir sey gelmedigi gibi icinde Karadeniz turu yapan, Turkiye turu yapan, Urfa'dan kalkip geze geze Canakkale'ye kadar gelip geri donen kisiler de bulunan RR kullanicilarinin hicbiri boyle bir seyden bahsetmedi. Bazi malzemelerin dusuk kaliteden dolayi arizaya sebep olmasi gibi bazi kronik sorunlar ve cozumleri ortaya cikti uc-dort yilda, bir ara Müslüm Baba lastiklerin sert hamurlu oldugunu da soylemisti galiba ama bu kayma sorunu bildigim kadariyla kimsenin basina gelmedi.

Alıntı innocentbystander adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Raptor ile ilgili genis bilgi bu basligin ozellikle ilk 100 sayfasinda var. Okumak zor geliyorsa regal raptor kullanicilarinin kurdugu baska bir sitede de basliklar halinde bulabilirsiniz.

Satana kadar hem ıslak hem kuru yolda yaklaşık 5.000 km yaptım RR ile, ustundeki standart Duro marka lastiklerle. Basima boyle bir sey gelmedigi gibi icinde Karadeniz turu yapan, Turkiye turu yapan, Urfa'dan kalkip geze geze Canakkale'ye kadar gelip geri donen kisiler de bulunan RR kullanicilarinin hicbiri boyle bir seyden bahsetmedi. Bazi malzemelerin dusuk kaliteden dolayi arizaya sebep olmasi gibi bazi kronik sorunlar ve cozumleri ortaya cikti uc-dort yilda, bir ara Müslüm Baba lastiklerin sert hamurlu oldugunu da soylemisti galiba ama bu kayma sorunu bildigim kadariyla kimsenin basina gelmedi.
    konuya ilginiz için çok teşekkür ederim
    dediginiz siteye daha önce ugradım bir kaç soru yazdım ilgilenen olmadı bir kaç kişi haricinde zaten teknik konularla ilgili bir arkadaş yok bilgisi olanlarında zaten sitede kendileri yok yeni mesaj bölümünde 7 günlük mesajlar var yani güncel bir sitede degil genede bilgi için çok teşekkür ederim başka bir site tavsiyeniz olursa çok sevinirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Bişy Sorucaktm aşğı yukarı bilirsinz regalciler. DD250 E için Silindir piston Kaça PAtlar aşağı yukarı bi fikriniz varmı ?

ARKADASLAR TUM YAZILARI OKUYAMADIM DOGAL OLARAK. BENDE REGAL RAPTOR ALMAYI DUSUNUYORUM.

HERKESE SLM. BU IKI LINKDEKI MOTORLAR HAKKINDA BILGILENDIRME YAPABILIR MISINIZ. HANGISI DAHA DOGRU OLUR HANGISI FIYAT OLARAK NORMAL FALAN. HERKESE TESEKKUR.

http://www.sahibinden.com/aksesuarli...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/14_000_km_...XQQdisplayitem

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    merhaba Regal Raptor'cular bi arkadaşım da DD 250E-9 var bende bu motorsuzluk dönemimde abiminde istemesiyle bu motoru düşünmeye başladım aklıma takılan birkaç soruvar yedek parça teymini nasıl servis ağı ve kalitesi nedurumda alacağım motor 2 el olduğu için belki debriyaj balatası değiştirebilirim debriyaj balatası kaça değişir zincir dişli seti fiyatları kaçlira bu konuda cvp verirseniz çok makbule geçer..
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Motosikleti
    Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba Regal Raptor'cular bi arkadaşım da DD 250E-9 var bende bu motorsuzluk dönemimde abiminde istemesiyle bu motoru düşünmeye başladım aklıma takılan birkaç soruvar yedek parça teymini nasıl servis ağı ve kalitesi nedurumda alacağım motor 2 el olduğu için belki debriyaj balatası değiştirebilirim debriyaj balatası kaça değişir zincir dişli seti fiyatları kaçlira bu konuda cvp verirseniz çok makbule geçer..
    yokmu bilgisi olan?
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Alıntı cagatay_hepsen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an alacagın en iyi çinlidir piyasada şu an olan yerli gibi gözüken kadar parçası boldur zincir seti 40 başlar 300 kadar degişir kalitesine göre balata 50le 100 arası degişir kalite olarak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:43 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:39 AM ----------

Alıntı anagsanemun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR TUM YAZILARI OKUYAMADIM DOGAL OLARAK. BENDE REGAL RAPTOR ALMAYI DUSUNUYORUM.

HERKESE SLM. BU IKI LINKDEKI MOTORLAR HAKKINDA BILGILENDIRME YAPABILIR MISINIZ. HANGISI DAHA DOGRU OLUR HANGISI FIYAT OLARAK NORMAL FALAN. HERKESE TESEKKUR.

http://www.sahibinden.com/aksesuarli...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/14_000_km_...XQQdisplayitem
    arkadaşım araç alırken dış görünümünden çok motor ve şase aksamına bakılır
    sen çok iyi bir motorçuya motoru alıp göstermen gerekiyor yoksa makyajla neler satıyorlar aklın durur iyi düşün derim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:44 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:43 AM ----------

Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişy Sorucaktm aşğı yukarı bilirsinz regalciler. DD250 E için Silindir piston Kaça PAtlar aşağı yukarı bi fikriniz varmı ?
    arkadaşım silindirler 140 işçiliksiz

Motosikleti
    wkemal
    ilgin ve alakandan ötürü teşekkür ederim.

Motosikleti
    loading...
    slm
    arkadaslar ben bursadan fırat 2,el regal raptor bakıodum az once 2007 model 4000 km de deposunda ezik mi ne varmıs.. oda sorunsuz duzeltilio dıo.. 2200 tl fiat istio kırmızı renkte sizce degger mi arkadaslar..

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa sanayide rahatlıkla o eziği düzeltebilir, boya ustası iyi ise farkı siz bile anlamazsınız. veya yeni bir depo alabilirsiniz. 2007 model 400 km de 2200 gayet hesaplı , bence 2000 'e bağlayıp alın. amaaa almadan illaki bir ustaya gösterin.motoru didik didik etsin. depoda ezik varsa sahibi esaslı bir kazaya karışmış veya süratli bir şekilde motoru yan yatırmıştır.
    özellikle ezik taraftaki ayaklıklara motor koruma demirine bakın. derin izler varsa , ilerde masraf bakımından , astarı yüzünü geçebilir.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm
    arkadaslar ben bursadan fırat 2,el regal raptor bakıodum az once 2007 model 4000 km de deposunda ezik mi ne varmıs.. oda sorunsuz duzeltilio dıo.. 2200 tl fiat istio kırmızı renkte sizce degger mi arkadaslar..
    sen eziğine değil moturuna bak motor aksamı temizse ben güzel fiyat çinli olarak olabileceğinin en iyisi kendi motorumdan dolayı biliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler