Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

2. el uygun fiyata bi rr buldum alırken nelere dikkat etmeliyim
    yardım lütfen
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı ugurtaskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el uygun fiyata bi rr buldum alırken nelere dikkat etmeliyim
    yardım lütfen
    bu motorla ilgili 2005 yılından beri sürekli doğruları yazdım...
    şu anda regalle ilgili gelinen son nokta kesinlikle uzak durman .almamanı tavsiye ederim adaşım..sonra üzülürsün..

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    arkadaşlar hepinize selamlar
    maalesef klasımı satıyorum.amaç CC büyütmek. onu benim kadar sevecek birini ariyorum.
    motojunior referansında .
    9500 km., motosayda yapılmış özel yan ve arka çantalar., füme ön cam, dört sis farı, havalı korna.,dörtlü flaşör., ön far içi orjinal saç ayna ve halojen ampul.
    ilgililere.[IMG]C:\Documents and Settings\nurettin\Desktop\fotolar\101MSDCF\armudlu ,fıstıklıkapaklı,gemlik[/IMG]

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda regalle ilgili gelinen son nokta kesinlikle uzak durman .almamanı tavsiye ederim adaşım..sonra üzülürsün..
    bunu nereden çıkardınız çok merak ediyorum.

arkadaşlar sıfır Regal Raptor DD250 E almak istiyorum bursada bunu satan bi bayi varmı varsa nerdedir....bide tahmini olarak bu motorların 2. el fiyatlarını bilen varmı çok acil cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar çok acilll.....!!!!!!!!!!

ben de regalciyim artık hocam
    ama iyi bi kaskım yok montumda yok ne tavsiye edersiniz bu motorun üstatları olarak bence regal çok iyi keçilerin çıkacağı rampaları bile 3le çıkıyo
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu motoru satarken yazdıgınla şu anki söylediginiz niye tutmuyor merak ediyorum satarken kesinlikle motorumla sorunum yok büyütügüm için satıyorum şöyle güzel böyle az yakıyor diye yazıyordunuz ne degiştide şimdi aman uzak durun sakın tavsiye etmem diye yazma geregi duydunuz çok merak ediyorum acaba satıgınız arkadaş şu yazıyı okuduysa sizin hakınızdaki düşüncesi ne olur çok merak ediyorum

Motosikleti
    ben motorumu satalı 1 yıl oldu..
    daha dikkatli oku yazdığımı

bak ne demişim..REGALLE İLGİLİ GELİNEN SON NOKTA..demişim..
    yani güncel durumdan bugunden bahsediyorum..
    şuan itibari ile kesinlikle alınmaması gereken bir motor...sözümün arkasındayım..
    bir kaçyıl önceki doğrular farklıydı şimdi çok farklı ve sende bunu benden iyi biliyosun..

şu gelinen nokta nedir şunu bir açarmısınız sizin şu an motorunuz parça fiyatı yakıt tüketimi nedir şu an regali kulanan arkadaşlar kendi aralarında inanılmaz bir aile biri bir sorun yaşasa 3 gün içinde halediliyor sorun bumu acaba yoksa en büyük parçasını fiyatının 600/650 ytl olmasımı gerçi bu fiyatların bile yüksek olduguna kaniyim ama bu sorunuda yasal olarak çözmek onların elinde bu işide çözerler bence sonra tadınndan yemez diye sevinç çıglıkları atarak yoları süslerler

Motosikleti
    kemal kardeş durup dururken regal konusunda kimseyle tartışmak istemiyorum..
    ancak 2008 yılı 7.ay itibari ile çinden motosiklet ithali yapan 150 den fazla firmanın işi bıraktığını, bu motosikletleri alanların bi şekilde mağdur edildiği veya edileceğini,satış sonrası hizmetlerde ciddi sorunlar olduğunu,markanın devamlılığı konusunda belirsizlik olduğunu ve buna benzer sıkıntılardan bilgin olmadığını sanmıyorum..
    ve hal böyle iken durumu bilmeyenlere uyarıda bulunmazsam rahatsız olurum.
    benim çok yakın dostlarımında regali var ama ne olursa olsun ortada adil olmayan bir durum var..bu topic bilgi,birikim,tecrübe paylaşım platformu..

motorun kendisinde çok fazla problem yok,ama bahsettiğim sorunları alıcıların bilmesi gerekir..en azından dürüstlük anlamında..

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Regal Raptor için başka siteden alıntılar…*Vidalarını sıksık kontrol edin biraz titreşimden dolayı civataları çıkabiliyor binmeden mutlaka gözle kontrol şart
    *Artık elde tornavida, sıkarız durmadan.Olmazsa da cıvataları bir beden büyüğü ile değiştiririz. Valla zaten, sizin gibi metheden genç arkadaşlara güvenerek aldım. Çünkü gençlerin motorları nasıl hoyratça kullandıklarına şahit oluyorum çok defa.Demek kıramıyorlar ki methediyorlar..
    *Regalde v motor olsa 10 numara olcakmıs.
    * Titreşim var ve servisten eve plakanın civatasının biri düşmüştü.
    ''Bu arada yeri gelmişken; bu olaya karşı ne yapıyorum biliyor musunuz? Pul yerine ya da pulla birlikte musluk zıvana lastiği takıp öyle sıkıştırıyorum. Deneyin memnun kalacaksınız. Tabi ısınan kesimler olmaz. Oralara da yaylı pul (rondela diyorlar galiba) takmak gerBaşkentte Regal satan bayi kalmadığını hatta servis diye bir yerin bile olmadığını üzülerek bildiririm.

* Geçenlerde sarıkayaları aradım ankarada bir bayi teli istedim adam dediki bir bayimiz var ama telefonu yok demezmi
    Neyse aldım adresi atladım arabaya bastım gittim
    Amaneeeeyyyy birde ne göreyim..
    Bayi denen yer 5 metre bi bisiklet motosiklet tamircisi yedek parça yok Mondialden temin ediyormuş parçaları..
    Yani lafın özü Ankarada Regal mefta olmuş...
    Durum başka sitedeki kullanıcı klavyesinde böyle ifade edilirken,burada yazılanların hangi kısmını kabullenmiyoruz!Kullanıcısı olmadığım için yorum yapmadan,kullanıcıların yazdıklarını paylaşmayı tercih ettim.Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    bende regalle ilgili gelinen son nokta budur derken viceroyun yazdılaklarına katılıyorum.

görüyorum genç arkadaşlar fiyatı düşük bile olsa belki maddi imkanlarını bir şekilde zorlayarak alacaklar..sonrası ise hüsran olacak..motosikletle yaşamları başlamadan bitecek..
    hayatınıza gün katamazsınız belki
    ama gününüze hayat katarsınız.. doğru tercih,uygun modelle

teknik konularda deneyimli,parçaları söküp takabilen,ne olursa olsun yolda kalmayan,eli anahtar tutana sözüm yok..
    onlar zaten bir şekilde yürütürler...onlar için sonrasınında bir önemi yoktur..olmadı kaldırır atarlar,bindiğine sayarlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    s.a arkadaşlar bende regal raptora aşık olmuştum sonra ararken birde baktım kullanıcılarından firensisiteminin abs olduğunu öğrendim tabiki heycanlandım sonra durup düşündüm lan abs siistemi motorun yarı fiyatı bu işte bir iş var biraz araştırınca ``diskin markasının``ABS olduğunu öğrendim ve italyan malıimiş birazda onu araştırdım yellow rock adında bir firma herhalde adı altında satılıyo tabiş italyan felan değil orjinal ÇİN malıaldanmayın aldat mayın aldanmayalık selamlar

bence buna (5.000)o parayı vereceğenize üstüne 1.000 ıkının alın bir yamaha ddragstar 250cc ben öyle yapıcam mesela hem yamahanız olur hem servisi artık unutur sunuz hemde acaba yolda kalırmıyım acaba nezaman dökülecek satsam para edermi bunlara hiç gerek yok satabiliyorsanız satın dediğimi yapın emin olun kazanırsınız

Motosikleti
    Beşiktaş ve çevresinde servis ve yedek parçayla ilgili sorun yaşayan Regal Raptor sahibi görmedim.Dikilitaş servisi Ali Usta hem bu motosikletlerden çok iyi anlıyor hem de çok iyi bir yedek parça stok'u var.

styleturk , kesinlikle hakılsın.Bence söylediğin bütün çin malı motosikletler için geçerli , sıfır almak akıl mantık işi değil.Uygun bir 2. el olursa şahane.Ben motorumu ikinci el aldım , çok araştırdım.Yine aynı durumda olsam Regal Raptor alırdım.

Arkadaşlar ben bu regali alıp bu fotoğraftaki hale çevirmek istiyorum bunu nasıl yapabilieceğimi bilen arkadaşalr varsa hertürlü yardımlarını bekliyorum msn: beyazprens_1980@hotmail.com http://img162.imageshack.us/img162/9433/p1bqa9.jpg

Motosikleti
    emin , o dediğin mümkğün değil arkadaşım.Fotoğraftaki Regal Raptor DD 300 E Spider,Türkiye'de yok.Fabrika üretim , custom değil.İşin zor , bir şekilde değişiklik yaparsın motosikletinde , ama sağlam para harcaman lazım.Yine de çok iyi olmaz bence.

resimdekine dönüstüreceğine yenisini yaptır :D aynı fiyata gelir ayrıca motor freninin markası abs ise abs tüpü ne ise yarıyorki çin malı olduğunu herkes biliyor ayrıca yamahanın 6 000 olan motoru varsa bizede siparis et
    çin malı die adını çıkarmamak lazım çin malı motorlar çoğu çin malı olmayan motorlardanda kaliteli olabiliyor çin malının adı çıkmıs diğerleri isim satıyor kalite değil
    ben çin malına kaliteli demiylorum ama abartıldığı kadarda kalitesiz binilmeyecek bir sey değil kim motoruyla gidirken motor dağılmıs örnek verebilirmisiniz ben görmedimde duymadımda yüzbinde 1 kiside oluyorsa o sayılmaz
    Azraille yarıs bakalım kim daha hızlı (deneyin muhtesem birsey oluyo)

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    selam regalci arkadaşlar, söylendiği gibi bu motorlar çin malı olsada o kadar da abartıldığı kadar kötü makine değiller poyraz arkadaşın dediğine katılıyorum bende de keeway 250 var aşağı yukarı regalle aynı özelliklerde yanlız su soğutma yok ama çift silindir v motor ve benim makinede çin malı ama çok memnunum alırken de regalle keeway arasında seçim yapmakta zorlanmıştım ama kendi makinemi tercih ettim zevk meselesi tabi. ama tekrar söylüyorum çin deyip geçmeyin almak isteyen arkadaşlar bu motorları kullnanlardan bir bilgi alsınlar bakalım çin ama çan çin çon diil yani. saygılar...
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Cinli de Regal-raptor gibi motor var mı yaw harley davidson'a rakip(Biraz abarttım farkındayım gariban harleyi dielim ama tabi ortalama bi harley 20.000 raptor 4.000)
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

aphelyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    regal raptor gerçekten çok güzel ve fiyatına göre kaliteli bir motor. Keeway de regalin bi adım gerisinde kalsada fiyat performans olarak çok iyi.

Alıntı PoYr@z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca yamahanın 6 000 olan motoru varsa bizede siparis et
    ancak 6000 ytl ye yamaha motorda bulabilirsin. 250cc lik dragstar. Tabiki ikinci el.

http://www.sahibinden.com/sok_fiyatW...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler