Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E- Asya 125t
    Herkese merhaba, bende bugun regal raptor surucusu oldum=) bana rodaj sırasında dıkkat etmem gereken seylerı soylersenız cok sevınırım.. sımdıden tesekkurler
    [B]Biz sunrooflara degil,gokyuzune ınanırız..[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Barıs-Raptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, bende bugun regal raptor surucusu oldum=) bana rodaj sırasında dıkkat etmem gereken seylerı soylersenız cok sevınırım.. sımdıden tesekkurler
    Kardeşim kendini tanıtsaydın daha kolay olurdu,inmisin cinmisin,kimle konuşuyoruz,kendin hakkında biraz bilgi ver.

Rodaj meselesinde genelde fikir ayrılığı var, ama benim tecrübelerime dayanarak sana şunları söyleyebilirim,yeni teknolojilerde artık motorun piston ve gömleği zaten alışmış olarak geliyor o yüzden motorun rodajında dikkat edilecek en önemli nokta şanzıman dişlilerinin birbirine uyum sağlaması,sibopların alışması gibi şeyler vardır. Bunun içinde ilk 500Km çok önemlidir, bu karşılıklı metallerin birbirlerine alışması sırasında metal tozları yağa karışmasıdır, bizim motorlarda yağ flitresi olmadığından motora zarar verebilir en azından ömrünü kısaltır, bu yüzden en çok dikkat edeceğimiz nokta 1000km gibi yağı değiştirmek gerekir. Bunun dışında zincir ayarı ve arka fren ayarı,akünün ve motorun suyunun kontrolü önemlidir ayrıca % 60 - 70 tüm regallerin radyatörleri 5 bine kadar deliniyor bunda kullanıcı hatasıda olabiliyor mesela yıkamacıda asla tazyikli su tutulmaması gerekiyor. 3-5 bin km lerde mutlaka sibop ve senkron ayarları yapılmalıdır.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Motosikleti
    saolasın abı bılgı ıcın. bıde ıstanbul ıcınde bakım ıcın guvenılebılır bı regal servısı soylermsınız.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    saolasın abı bılgı ıcın. bıde ıstanbul ıcınde bakım ıcın guvenılebılır bı regal servısı soylermsınız.
    beşiktaş dikilitaşda demirtaş servis
    ali usta cebini özelden mesaj atabilirim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bencede Ali Usta ,Regali artık ezbere yapıyor, dükkanı biraz ufak ve yeri ters ama inşallah kendisine daha büyük ve rahat bir yer bulacak.

Motosikleti
    yardımlar ıcın cok tesekkur ederım herkese son bırseyı merak edıyorum.. motoru 0 aldıgım ıcın motorun ıcınde yağı yok. hangı marka yağ ve mıktar olarak ne kadar koyacagımı soylermısınız

Motosikleti
    Artık araba var
    yardımlar ıcın cok tesekkur ederım herkese son bırseyı merak edıyorum.. motoru 0 aldıgım ıcın motorun ıcınde yağı yok. hangı marka yağ ve mıktar olarak ne kadar koyacagımı soylermısınız
    castrol 10W 40 koycaksın 1 kilo 650 gr die biliyorum
    motoru dik konuma getir yağ çubuğunu çıkar temizle sora sonuna kadar sık ve tekrar gevşetip yağ çubuğuna bak çubukdaki yağ üst çentikde olması lazım onu geçirme sakın geçerse eğer yağ keçelerini patlatırsın hiç hoş olmaz bi sürü masraf
    ali ustaya git değişsin yağını felan o bakar herbişeyine selamımı ilet yeter
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    xy150 çelik
    merhaba arkadaşlar cuma günü adanadan regali getirmeye gidiyorum bana e 9 la 250 e arasındaki farkı anlatabilirseniz sevinirim

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    şuanda RR'ı kim getiriyor türkiye'ye ben sarıkayalar diye biliyorum doğrumudur?
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

Motosikleti
    abı bıde son birsey sorucam rezerveye musluk dıkeyken mı gecıyor yoksa yatayken mı

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooooo kimler varmış burda barış motorun hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullan geçen gördüm makinayı güzelmiş

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı ustacik1973 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar cuma günü adanadan regali getirmeye gidiyorum bana e 9 la 250 e arasındaki farkı anlatabilirseniz
    sevinirim
    Bu iki motorunda motorları her ne kadar ithalatcısı beygir farkı var diyorsada birebir aynıdır. Sadece kasa farkı var, gidonu düz, ön teker biraz daha ilerde yani maşa uzun, E9 un şehir içi kullanımı biraz daha zor başkada bi fark yok.

Alıntı Miyamoto Musashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuanda RR'ı kim getiriyor türkiye'ye ben sarıkayalar diye biliyorum doğrumudur?
    Sarıkayalar bu işi bıraktı, elindeki yedek parçaları bitirmeye çalışıyorlar, şu an Emre ltd. getiriyor benim bildiğim başka yok.

abı bıde son birsey sorucam rezerveye musluk dıkeyken mı gecıyor yoksa yatayken mı
    Musluğun uzun tarafı aşağıdayken ana depo, uzun tarafı yukarıdayken yedek depodur zaten dikkatli baksaydınız musluğun üzerinde işaretleri var,ayrıca oynar kolun işaret ettiği sabit yerdede üste ve alttada dolu boş gösterge var.

ya dadyw dd 250e-9 ile dadyw dd250e-9B nin hızlarını kıyaslarsak???class olan kaç basıyo acaba ve oda su soğutmalımı???
    tekeri patlak bir motorcunun hayat damarlarından biri kopmuş demektir...:bounce:

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı Chopper_Boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dadyw dd 250e-9 ile dadyw dd250e-9B nin hızlarını kıyaslarsak???class olan kaç basıyo acaba ve oda su soğutmalımı???
    İkiside su soğutmalıdır, hızlarıda aynıdır ben 130km hızı çok rahat buluyorum ama sıkıştırmamak lazım heleki havanın çok sıcak olduğunu düşünürsek normal hız 120 dir.

Motosikleti
    yok
    merhaba arkdaşlar bende regal raptor almak istiyorum yaa bu kadar regal raptor kullanıcısı var internette ben izmirde yaşıyorum bir şu ragal raptor class kullanıcısı görmedim göstergesi kaç gösteriyoo bu class bir söylerseniz sevinirim

Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı thunderbolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkdaşlar bende regal raptor almak istiyorum yaa bu kadar regal raptor kullanıcısı var internette ben izmirde yaşıyorum bir şu ragal raptor class kullanıcısı görmedim göstergesi kaç gösteriyoo bu class bir söylerseniz sevinirim
    hepsinin göstergesi aynı 140km gösteriyo

Motosikleti
    yok
    eyvallah alper-tim keeaway 160 gösteriyoo ama regal raptor un su soğutması yeter uzun yol için tabii

merhaba arkadaşlar
    uzunca bir zamandır forumu takip ediyorum.
    masai alacaktım ama sıfırının olmayışı parça problemini beraberinde getirir diye vazgeçtim
    regalde önceden beri gözüm vardı ama fiyatı çok gelmişti
    şimdi regal almak istiyorum anadolu yakasından nerden alınır
    yardımlarınızı bekliyorum
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

Merhaba arkadslar hayırlısıyla bende bu hafta motorumu alacam.. 1200Km de 3250 YTL ye anlastık Regal raptor 250CC DD tabiki sizce cokmu az mı motora bakmaya gittik motor temiz. Yorumlarınızı bekliyorum teşekürler şimdiden =)

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    Necrach , ustaya baktırmışsın , temiz demiş.O zaman uygun fiyata alıyorsun motosikleti.Hayırlı olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler