Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Honda XL 650 V Transalp (enduro)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yeni transalpin fiyatı açıklandı 20,900 ytl....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hadi ya oha ya ohaaa bu ne ya

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ayhancbr125r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya oha ya ohaaa bu ne ya
    bende öle dedim ilk duydugumda bayideydim o sırada...

sevgili arkadaşlar merhaba
    benim derdim gelecek ay alıcağım motosiklet. aksilik olmassa 9 bine bir motosiklet almayı düşünüyorum..tabiki bir honda olacak. sorun şuki 2001 model bir hondamı yoksa 1997 model bit africa twin mi oılacak.ikisininde fiyatları aynı . yani gidip birisini alacağım. kararsızlığımı anlayışla karsılarsınız umarım.eğer iki motoruda kullanan varsa sanırım bana bu konuda en iyi şekilde kararsızlığımı yenmemde yardımcı olacaktır.bu konuda yardımcı olacaklar lütfen motorların yıllarınıda göz önünde bulundursunlar. africa 97 transalp 2001.şimdiden teşekkürler.
    herkese saygılar.
    not. duruma göre bunu konu başlığı olarak açabilirim.eger burda tartışılmak istenmesse tabiki.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ilanlarda bi aksesuar gördüm...belki işinize yarar...

2001 Transalp için diyor orjinal ön cam...50 ytl...bence kaçmaz...eski modellerin hepsine olur bence...

http://urun.gittigidiyor.com/Honda-T...0QQidZZ7856140
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıp koyayim kenara... Camından başlasam 2012 de anca tamamlanır..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    metehan o cam 2000 sonrası modellere belki olur ama eski modellerle alakası yok arkadaşım turing cam istiyorsan plexi ile uğraşanların yolunu tutman gerekiyor maalesef. 80 100 ytl arasına yaptırabilirsin
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    hımm bu sitede hiç mi TA sahibi yok?? topic yerlerde geziyo

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    bencede cobalt hiç kimse birşey yazmıyo
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Var ama hiç biri yazmıyo ki..

Motosikleti
    transalp
    slm tubis sende sanırım transalp vardı bende aldım iyimi yaptım acaba 2008 beğenmedim yeni kasayı eskiyi aldım ama daha teslim almaım halen kararsızım eskisimi yenisimi alsam plaka çıkmamışken ?

transalp kullan kimse yokmu yada konuşmak isteyen

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben de yok maalesef.. Kendin bilirsin, ne zaman alacağım bilmiyorum ama ben de 2005 model filan alacağım.. Yeni kasa açmadı pek..

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Yeni TA'da GS 650 esintileri var gibi, fuarda eski kasa ile birlikte sergileniyordu ve eskisi daha asil bence, varsın eski teknoloji olsun dedirtiyor kerata
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Güzel motosiklet..çizgilerinde halen çözemediğim bişeyler var bana itici gelen ama teknik ve kullanım kombinasyonu olarak süper bi alet,almış bulunan ve alacak olan arkadaşlara hayırlı olsun

Motosikleti
    teknik olarak iyileştirmişler ama tasarıma kullanıcının gözünün alışması için zaman lazım bide fiyatı biraz fazla tutmuşlar bu da modelin şansını düşürüyor
    4000 ytl lik fiyat farkı marka fanatikliğini bastırır gibi geliyor bana
    eski kasanın ise bir oturmuşluğu göz aşınalığı var ve oldukca da heybetli duruyor (yusuf hocamla bizimkiler daha heybetli ,eski modeller daha yüksek ) özellikle yan çantalar motoru dolduruyor benimde geriye makul fiyata yan çanta işini halletmem kaldı sonra tırım tırım gezmek lazım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaslar honda transalp orta sehpa elımızde mevcuttur fıyatı takma ıscılıgı dahıl 200 ytl dır

tel:0535 291 55 74 den ulasabılırsınız

bu mesajın sahibi KAANMOTO nun sahibidir...Kaanmotos İstanbul Pendk...Adımı verirseniz %20 indirim alırsınız...lazım olursa diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı yollardogam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar merhaba
    benim derdim gelecek ay alıcağım motosiklet. aksilik olmassa 9 bine bir motosiklet almayı düşünüyorum..tabiki bir honda olacak. sorun şuki 2001 model bir hondamı yoksa 1997 model bit africa twin mi oılacak.ikisininde fiyatları aynı . yani gidip birisini alacağım. kararsızlığımı anlayışla karsılarsınız umarım.eğer iki motoruda kullanan varsa sanırım bana bu konuda en iyi şekilde kararsızlığımı yenmemde yardımcı olacaktır.bu konuda yardımcı olacaklar lütfen motorların yıllarınıda göz önünde bulundursunlar. africa 97 transalp 2001.şimdiden teşekkürler.
    herkese saygılar.
    not. duruma göre bunu konu başlığı olarak açabilirim.eger burda tartışılmak istenmesse tabiki.
    dostum dayımda africa twin ve yengemdede transalp vardı. yengeminki duruyo ama dayım varadero2 aldı. artcı olarak ikisindede cok yol yaptım ama surmedim,dayım ve yengem almanyadan her yaz motorla gelip giderler buraya ve demin dayımla konuşup senin sorunu sordum..tabi vücut olçulerin,sürüş tarz ve tecrubeni bilmeden yapılacak yorum havada kalacaktır ama belki bi fikir verir diye yazıyorum.. dediine gore: africa twin tam bir performans manyağı ama yokuşta veya engebeli arazide boyun kısa ise duruş halinde motoru kontrol altında tutmak çaba istiyormuş. ayrıca şehir içinde a.twin t. alp'e gore daha hantal kalıyor dedi.. yani şehir içinde daha çok vakit geçireceksen transalp trafikte daha kıvrak bi tercih olurmuş. ve dediki eğer dakar'a falan yada ralliye katılmayacaksan africa twin tercihi ileride seni sıkabilirmiş..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Teknolojik iyilestirmelerine ragmen yeni Transalp eskisi kadar hosumuza gitmedi tahminimce. Sanirim bazi otomobil ve motosiklet modellerinde oldugu gibi alismamiz icin zaman gerekecek.

Bu motosikleti Suzuki V-Strom ile karsilastirma yapmamiz mumkun mu acaba, yoksa ikisi farkli kulvardalar mi? Yakin zamana kadar V-Strom almayi dusunuyordum, su anda fiyat olarak hala daha cazip. Ote yanda Transalp ise daha guncel bir yapiyla (yuz-motor-donanim-vs.) piyasaya girdi.

Motosikleti
    aslında karşılaştırmayı neye göre yaptığın önemli senin alacağın motosiklet ten beklentilerin neler kullanımın ağılıkla asfalt tamı olacak ?artçın olacak mi ?sele konforu nu tek kişilik mi istersin? tork mu ? max hız mı? gibi bir sürü seçenekten eleyerek kendine uygun olanı alman daha doğru olacaktır önemli olan zevkini süreceğin bir motosiklet alman .aldıktan sonra kullanırken zevk almayacaksan acaba yanlış tercihmi yaptım diyeceksen yarı fiyatına bile olsa pahalıya almışşın demektir .
    dl ninde kendine göre güzel güçlü yönleri var TA in de gönlün hangisini istiyorsa sultan o dur

fullthrottel
    bilgi için teşekkürler.
    saygılar

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler