Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Honda XL 650 V Transalp (enduro)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012-Yamaha YBR125 -- 2007 Honda Transalp
    hayırlı olsun kazasız sürüşler, ne kadara aldınız motoru..?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Teşekkürler aphele
    2006 model ama trafiğe 2008'de çıkmış. 35000 km'de. çok temizdi. 13.500 TL'ye aldım.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler aphele
    2006 model ama trafiğe 2008'de çıkmış. 35000 km'de. çok temizdi. 13.500 TL'ye aldım.
    Çok iyi hem yüksek model hem km az güle güle kazasız belasız binin.
    ANGARAJ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Herkese selamlar,

İkinci el 2006 model Transalp aldım. Yarın devir işlemlerinden sonra resmi olarak motorun sahibi olacağım Haftasonlarında şehir dışı turları hakkında bilginiz olursa haber verebilir misiniz? Motor konusunda çok tecrübeli sayılmam. Yalnız başıma motorla yolda kalmak istemem Kadıköy taraflarındayım. Herhangi bir etkinlik olursa katılmak isterim. Herkese tekrar selamlar. Kazasız sürüşler.
    Hayırlı olsun.Güle güle kullan.İşi ilerletip Bursa'ya doğru yolculuğa çıkmak isterseniz beraber Uludağ yapabiliriz.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Hayırlı olsun gülr güle kullan

Motosikleti
    Herkese teşekkürler.
    NoMotorNoCry tabii ki gelmek isterim ve Uludağ'ı görmeyi çok isterim. Havalar biraz daha ısınınca buradan arkadaşlar da katılırsa güzel bir gezi olur. Fakat tek başıma da olsa geleceğim.

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    arkadaşlar kısıtlı bütçe ile 95model bir transalp 600 almak istiyorum ne düşünürsünüz ? motor 44bin km de ama 1 defa km dönmüş yani 144bin km de. kaporta boya temiz görünüyor ne dersiniz TRANSALPciler olarak..(gözünüzü seveyim ta kullanmamış ve bilgisi olmayanlar direk ooo çok eski yazmasın)

motor bu
    KutlayGül ve Kerem Akın bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kısıtlı bütçe ile 95model bir transalp 600 almak istiyorum ne düşünürsünüz ? motor 44bin km de ama 1 defa km dönmüş yani 144bin km de. kaporta boya temiz görünüyor ne dersiniz TRANSALPciler olarak..(gözünüzü seveyim ta kullanmamış ve bilgisi olmayanlar direk ooo çok eski yazmasın)

motor bu
    http://b1303.hizliresim.com/17/p/l94tz.jpg
    Kaç para istiyolar buna?

Motosikleti
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç para istiyolar buna?
    7bin lira ama pazarlığı var

Motosikleti
    bu model kullanıcıları ya çok geziyor ya çok uyuyor anlaşılan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Bu motosikleti almak istemenizdeki amaç nedir?Uzun yola mı gitmek istiyosunuz?Yoksa dağ bayır mı gezmek istiyosunuz?2000-2007 model arası xl 650 kasası olsa düşünmeden alın derdim ancak eski kasa olduğu için parça sıkıntısı yaşar mısınız bilemem.Genelde eski model motorlardan uzak durun derler.Eğer bütçeniz xl650'ye yetmiyosa klx250'nin ikinci eline de bakabilirsiniz.Ya da KLE500 de olabilir.Hatta bütçeyi zorlayıp Hondanın yeni 250'lik endurosunu sıfır bile alabilirsiniz.

Motosikleti
    dün 6. motorumu sattım ,öncesinde de yeterince 250 cc kullandım. enduro kategorisinde xl600 bana hitap eden bir motor. gerektiğinde arazide enduro gerektiğinde uzunyol yapacağım. farklı marka model yada tarzdüşünmüyorum. parça sıkıntısı olmayan bir motor olduğunu öğrendim araştırmalarımda. tek endişe ettiğim 95 oluşuydu.nasipse yakında motoru görmeye ,uygunsa da almaya gideceğim.
    teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    dün 6. motorumu sattım ,öncesinde de yeterince 250 cc kullandım. enduro kategorisinde xl600 bana hitap eden bir motor. gerektiğinde arazide enduro gerektiğinde uzunyol yapacağım. farklı marka model yada tarzdüşünmüyorum. parça sıkıntısı olmayan bir motor olduğunu öğrendim araştırmalarımda. tek endişe ettiğim 95 oluşuydu.nasipse yakında motoru görmeye ,uygunsa da almaya gideceğim.
    teşekkür ederim
    Bence motoru almadan önce servisi arayın.Bana xl600 için bazı parçalar lazım diye aklınıza gelen bi kaç parça sorun.Temin etmek mümkün mü bi araştırın.Honda parça konusunda gerçekten çok iyi.Ancak işi sağlama almakta fayda var.

Motosikleti
    piston silindir karbüratör ve debriyaj balatası sorayım farklı saatlerde denenebilir teşekkürler

Motosikleti
    80 küsür model hondanın dahil parçaları istenildiği takdirde yurtdışından getirtilebiliyor,
    Eski polis motoru olan cb750 motoru toplayan arkadaşlarımız var vidalarına kadar orjinal hondandan o yüzdenparça sorununuz olacağınızı düşünmüyorum,

Ayrıca transalp'i ne sürdüm nede bindim kusura bakmayın cevap yazdım ama..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 küsür model hondanın dahil parçaları istenildiği takdirde yurtdışından getirtilebiliyor,
    Eski polis motoru olan cb750 motoru toplayan arkadaşlarımız var vidalarına kadar orjinal hondandan o yüzdenparça sorununuz olacağınızı düşünmüyorum,

Ayrıca transalp'i ne sürdüm nede bindim kusura bakmayın cevap yazdım ama..
    Estf. hocam yanlış anlaşılmasın söylediğim... Sözüm bilmeden etmeden eleştirmeyi seven arkadaşlarımıza

Motosikleti
    geçen ay xl 650v aldım. henüz toprak yola çıkamadım, şehir içinde kullandım. ama sürüşü çok güzel bir motor. zaten herkes aynı şeyi söylüyordu. ben de yaşayarak tecrübe ettim transalp'le 100 bini sorunsuz devirenleri gördüm, okudum. umarım önemli bir sorunu yoktur. ödediğiniz her kuruşun hakkını veren bir motor.
    Bu koyduğunuz görsel alacağınız motora mı ait bilmiyorum ama o jantlar ve boyası benim favorimdir.

Motosikleti
    geçen ay xl 650v aldım. henüz toprak yola çıkamadım, şehir içinde kullandım. ama sürüşü çok güzel bir motor. zaten herkes aynı şeyi söylüyordu. ben de yaşayarak tecrübe ettim transalp'le 100 bini sorunsuz devirenleri gördüm, okudum. umarım önemli bir sorunu yoktur. ödediğiniz her kuruşun hakkını veren bir motor.
    Bu koyduğunuz görsel alacağınız motora mı ait bilmiyorum ama o jantlar ve boyası benim favorimdir.
    evet hocam alacağım motorun kendi fotoğrafı
    Umarım görmeye gittiğimde bir sorunu olmadığı teşhisini koyarız ustamızla da almayı çok istiyorum
    KutlayGül bunu beğendi.

Motosikleti
    evet hocam alacağım motorun kendi fotoğrafı
    Umarım görmeye gittiğimde bir sorunu olmadığı teşhisini koyarız ustamızla da almayı çok istiyorum
    Jantların altın sarısı olan orjinalinde Japonya üretimi diye biliyorum ben,
    Bunu araştırmanızda fayda var..
    ANGARAJ

Motosikleti
    evet jantların üzerinde D.I.D JAPAN yazıyor

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler