Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Kuba RX9 50cc Nostaljik CafeRacer Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba Rx-9
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Merakla bekliyoruz.
    Kanunda belirtildiği üzere, 50cc motorların moped sayılabilmesi için mutlaka hız limitleyici sisteme sahip olmaları gerekir. "Motorun kesilmesi" dediğiniz olayın bu olduğunu düşünüyorum.
    Şimdilik ufak bi video çekebildim motor üzerinde vakit bulunca çekicem

https://youtu.be/1IoafYz--bk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Görüntü güzel ama kullanış olarak nasıl güven veriyor mu parçaları kaliteli mi yakıt sarfiyatı nasıl rahat mi fiyatını hak ediyor mi bence de bu şekildeki motorlara verilebilecek para en fazla 2 bin lira ehliyet avantajı için 1500 lira fazlasını istiyorlar e arkadaş ehliyet zaten 1500 lira he sonra bir de şu var hadi aldın kullandın beğendin bir süre sonra hatta kısa bir süre sonra bu motor sana dar gelecek küçük zayıf gelecek en azından saatte 100km ye ulaşmak isteyeceksin sonra ehliyet al daha büyük motor al derken aynı hesaba gelecek

Kuba'yı protesto ediyor ve motoru almıyorum. Artık Kuba'nın hiç bir ürününü almam. Başka markalara bakıyorum.

Alıntı Gökhanbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba'yı protesto ediyor ve motoru almıyorum. Artık Kuba'nın hiç bir ürününü almam. Başka markalara bakıyorum.
    Ankara'ya gelmediği için mi?
    Kocaeli bayilerine sorduğumda motorları sipariş usulü gönderdiklerini söylediler. Bayi RX9 sipariş etmediyse göndermiyorlar. Veya kaç adet hangi renk sipariş ettiyse onları gönderiyorlar.

Evet. Her aradığımda Ankara'da ki bayi (Vento Motors), şu gün gelecek diyorlar gelmiyor,bu gün gelecek diyorlar gelmiyor. Konuştuğumuzda sizin gibi başka bekleyenlerde var dediler. Yani bayi(ler) sipariş etmiş motoru. Facebook hesabından adamlara soruyoruz motor nerede, tüm bayilere dağıtıldı bayileri arayın diyorlar, bayiyi arıyoruz motor yok, tarih bile veremiyor artık bayi. Yani Kuba Motor açık açık yalan söylüyor. Zaten koskoca Ankara'da 1 tane bayi olması da komik. Normalde 4 bayi var ama 2 tanesi şehir dışında. 1 tanesi de Kuba'nın sadece ATV'lerini satıyormuş. Motor bozulsa değiştirilmesi gereken bir yeri olsa günlerce yatar alet diye tahmin ediyorum. Zaten sezon bitti bitecek.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Altından hızlı değerleneceğe benziyor umarım yanılırım.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altından hızlı değerleneceğe benziyor umarım yanılırım.
    Almak istiyorsanız iyi haber, bence yanilacaksiniz, tabii görece olarak,nihayetinde motor piyasası belli ne de olsa.

Çünkü bizim vatandaş saatte 50 ile giden motosiklete çok para vermeyi sevmez, cub alır cg alır.

Bu motosiklet bana hala ikinci motor olarak alınabilecek, çok fazla üçü beşi hesaplamayan insanlar içinmiş gibime geliyor.B ehliyetli kullanılıyor fln tamam da, B ehliyetliler değil mi genelde 'motor tehlikeli yaa' diyenler, yani bundan da uzak duracaklardır.
    zabuzaretta bunu beğendi.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Sınava girse 1000 tl max harcar A alır her motoru suret 50cc İle 150cc aynı fiyat ise ben 150cc alırım

Motosikleti
    kuba Rx-9
    Evet. Her aradığımda Ankara'da ki bayi (Vento Motors), şu gün gelecek diyorlar gelmiyor,bu gün gelecek diyorlar gelmiyor. Konuştuğumuzda sizin gibi başka bekleyenlerde var dediler. Yani bayi(ler) sipariş etmiş motoru. Facebook hesabından adamlara soruyoruz motor nerede, tüm bayilere dağıtıldı bayileri arayın diyorlar, bayiyi arıyoruz motor yok, tarih bile veremiyor artık bayi. Yani Kuba Motor açık açık yalan söylüyor. Zaten koskoca Ankara'da 1 tane bayi olması da komik. Normalde 4 bayi var ama 2 tanesi şehir dışında. 1 tanesi de Kuba'nın sadece ATV'lerini satıyormuş. Motor bozulsa değiştirilmesi gereken bir yeri olsa günlerce yatar alet diye tahmin ediyorum. Zaten sezon bitti bitecek.
    Aynı sorunu bende yaşadım Gökhan bey,

Ankarada şu an yok hala geleceğinide pek düşünmüyorum 9.ay gelecek diyorlar ve fiyat konusunda bence zam gelecek oyalama politakası sürdürüyorlar.Vento motor getirtecek ama ulusan motora gelmeyebilir.Ben iyiki almışım çünkü zam gelebilir.Sizin yerinizde olsam nette satan birinden alır kargo değilde bu ambar kamyonlarına teslim ettirip alırım size maliyeti 100 150tl arası bişey tutar hem beklememiş olursunuz hemde zam gelsede bu zamdan etkilenmemiş olursunuz.3.450 gibi bi fiyata indirim yaptırırsanız eğer nakliye bedelinide azda olsa çıkar.Vento motor ve rüzgar motor kuba motorun servisleri.Bozulsa bile yatacağını düşünmüyorum parçalar piyasada mevcut ankara zaten motor için hem hava şartları için zor hemde bu tarz bayii ve servis konusunda sıkıntı diye düşünüyorum.

Kadir bey, Vento Motors'la biraz önce konuştum, motor gelmiş ama 3 tane . Ben beyazı ayırttım .

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kadir_emre1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik ufak bi video çekebildim motor üzerinde vakit bulunca çekicem

https://youtu.be/1IoafYz--bk
    ilk marşta şıkır şıkır çalışmış. msx 125 le boyut olarak arada fazla bi fark var mı ? nasıl memnun musun kadir hocam. yorumlarını sürekli olarak güncellemen bizlere faydalı olur

Motosikleti
    kuba Rx-9
    Kadir bey, Vento Motors'la biraz önce konuştum, motor gelmiş ama 3 tane . Ben beyazı ayırttım .
    Güzel haber hayırlı uğurlu olsun inşallah kazasız belasız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk marşta şıkır şıkır çalışmış. msx 125 le boyut olarak arada fazla bi fark var mı ? nasıl memnun musun kadir hocam. yorumlarını sürekli olarak güncellemen bizlere faydalı olur
    Açıkcası msx125 hiç yakından canlı görmedim ama bu motor o kadar denildiği gibi küçük değil.Eksileri var tabii ki fiyat fayda endeksine göre bence en mantıklı 50cc manuel olması sürüş keyfi için bence en önemli artılardan biri

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011

Bugün inceleme fırsatım oldu açıkcası çok şirin gözükmesine rağmen parça kalitesi düşük geldi hani çok kibar davranılacak bir motor al vitrinde dursun mesela iki motor yanında ege 50 cc cub vardı daha derli toplu geldi gözüme.Şu motor bir yılını çıkarsın bakalım ne olacak çok merak ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almak istiyorsanız iyi haber, bence yanilacaksiniz, tabii görece olarak,nihayetinde motor piyasası belli ne de olsa.

Çünkü bizim vatandaş saatte 50 ile giden motosiklete çok para vermeyi sevmez, cub alır cg alır.

Bu motosiklet bana hala ikinci motor olarak alınabilecek, çok fazla üçü beşi hesaplamayan insanlar içinmiş gibime geliyor.B ehliyetli kullanılıyor fln tamam da, B ehliyetliler değil mi genelde 'motor tehlikeli yaa' diyenler, yani bundan da uzak duracaklardır.
    İnanın yanılmak çok istiyorum, motosiklet piyasasını biliyorsunuz zaten sürekli artan fiyatlar var bir de tutan motosikletler genelde bayii için düdükleme fırsatına dönüyor.

Ben ikinci motosiklet olarak almayı düşünüyorum lakin biraz bekleyip kronik herhangi bir sorun veya onun haricindeki sıkıntıları kullanıcılardan öğrenip ona göre hareket etmek isterim.

hadi bakalım fotolara videolara boğun şu konuyu

Kocaeli Sofuoğlu Motor'da RX9'u inceleme fırsatım oldu. Beklediğimden daha kaliteli bir ürün. Çamurluklarının metal olup olmadığını merak ediyordum. Metalmiş.

Motosikleti satın alan arkadaşlar sigorta ile ilgili nasıl bir yol izlediniz detaylı açıklayabilir misiniz?
    Motor_Derili bunu beğendi.

Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınava girse 1000 tl max harcar A alır her motoru suret 50cc İle 150cc aynı fiyat ise ben 150cc alırım
    Bu Motor zaten 100cc oluyor ayrıca B sınıfı sürücü belgesine sahip olanlar için mükemmel bir avantaj.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti satın alan arkadaşlar sigorta ile ilgili nasıl bir yol izlediniz detaylı açıklayabilir misiniz?
    Ben satın almadım lakin 50cc'de sigorta zorunluluğu yok. Emniyet işlemler sırasında sizden sigorta istemiyor. Diyelim ki "yok arkadaş ben sigorta yaptırayım" dediniz; Bu sefer de 50 cc motorlu bisikletler Zorunlu Trafik Sigortası nda teminat kapsamı dışında kalıyor. Dolayısıyla sigorta yaptırmak hiç bir işinize yaramıyor.

Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben satın almadım lakin 50cc'de sigorta zorunluluğu yok. Emniyet işlemler sırasında sizden sigorta istemiyor. Diyelim ki "yok arkadaş ben sigorta yaptırayım" dediniz; Bu sefer de 50 cc motorlu bisikletler Zorunlu Trafik Sigortası nda teminat kapsamı dışında kalıyor. Dolayısıyla sigorta yaptırmak hiç bir işinize yaramıyor.
    karayollarını kullanma hakkına sahip mi peki ?
    Motor_Derili bunu beğendi.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler