Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Honda Today Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    Mevlüt sıfır gibi hala motorun tebrik ederim çok güzel bakmışsın

eeee havalar düzeldi biraz topic canlansın arkadaşlar bizim todaylara hangi markanın yan sehpası uyuyor bilen var mı acaba ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    2006 model 6044 km de havalar dün sıcakdı yıkıdım vede resim çekelim dedim sonrasını sizlerde paylaşmak kaldı yıkaynca 0 gibi oluyor

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son sıralar honda today alma isteğim depreşti Konuyu baştan sona okudum sayılır.

Hiç mi olmaz ya bi motorun kusuru ?

Motosikleti
    valla ha abi yemin ederim ki yemin ederim ki 3 yıldır kullanıyorum stop bile ettiğini görmedim

Konunun eski sayfalarında bayağı bi yorumum var. Google ' a honda today yazıyorum çıkan sayfada girmediğim site yok. Sahibinden.com da sadece başlığını söyle sana hangi ilden kaç km de sırasıyla sayayım o derece

Artık ailemde bayağı yumuşadı. Foruma üye oldugum ilk zamanlarki gibi değiller. Eee kaç yıldır motorda motor diye sayıklıyorum sanırım anladılar işin ciddiyetini. Hatta annem para biriktirirsen sana destek çıkarım bile demeye başladı.

İlk hevesim başladıgı sene sadece ilgilendim motor videolarıydı resimleriydi forumlardı falan sonra dergilere başladım. Sokaklarda motorlar hangi kaldırımda ben o kaldırıma geçtim Sonra aklım başıma geldi dedim madem bu kadar hevesim var para biriktiririm yavaştan korumalarla falan ondan sonra motora da sıra gelir diyerek Ls2 kask aldım. Biraz bekledim şuanda Honda today parası biriktiriyorum. Sıra onada gelecek İnşallah..

Motosikleti
    çok iyi kardeşim süper ama sana bişi diyimmi bana kalırsan git 2 el temiz beata activaya bak derim lütfen beni yanlış anlama bak benim todayim olduğu halde sürdüğüm halde bunları diyorum gün geliyor sevgilin var yada biri olsun arkana alamıyorsun ne biliyim canın istiyor karşıya geçmek bi yere gitmek pek olmuyor 60 km yavaş kaçıyor ama şunun altına imza atarak derimki sağlam acayip hemde beat olsun activa olsun bunlardan işçiliği sağlam

Tuzla'yı biliyorsunuzdur. Ben Tuzla'da oturuyorum. Bu sitedede yeni sayılmam. Çoğu kişi tanır beni 15 yaşındayım. Zaten eğer alırsam Eylül ayında olur. Bu motorla Tuzla'dan Pendik e bile gitmem sadece Tuzla içi olur. 60 km/h ise sanırm bana yeter Tuzla içinde. Hem boyutu ufak olduğu için aldırmak için ikna etmesi de kolay olur.

Bence motoru kesin alıcaksan iyi karar ver bence today götüntüsü olsun kalitesi olsun çok iyi ama belli bir zaman sonra sana yetmeyebilir o paraya sana kymco agility tavsiye ederim illa honda olsun dersen beat veya activa al.

Activa veya beat ın büyük gelme durumu var. Ağır olmasın ki motoru çekip çevirmek kolay olsun.

Motosikleti
    Kanuni Zebra , Honda Today
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Activa veya beat ın büyük gelme durumu var. Ağır olmasın ki motoru çekip çevirmek kolay olsun.
    Ben de geçen today aldım. Hakikaten kullanması çok kolay. o kadar sevimliki hanıma aldığım halde kendim biniyorum çoğunlukla. Allah biliyor ya millet gülüyordur bana. Çünkü rengi pembe. Ama ne yapayım. Çok keyifli ya.
    bende Tuzladayım. Herkese selamlar.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalyada ilkokula beatle activa ile gidip gelen çocuklar gördüm bence sen 15 yaşındaysan gayet kolay kullanırsın zaten hafif bir motor yani ama bence ehliyetini bekle sen yinede kardeşim
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

fmc34 @ kazasız belasız abi
    pembesiyle sarısı çok tatlı duruyor..

Motosikleti
    vayy hocam bende pendikliyim yakınız tuzla esenyalı filan bu arada todaye giden iki renk var mavi sarı gerçekten kardeşim daha yaş ufak 15 ehliyetini al rahat rahat gez sonra benim gibi todayde ceza yemeyin:(

Motosikleti
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fmc34 @ kazasız belasız abi
    pembesiyle sarısı çok tatlı duruyor..
    Teşekkür ederim. İyi dileklerin hepimiz için geçerli olsun inşallah.

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy hocam bende pendikliyim yakınız tuzla esenyalı filan bu arada todaye giden iki renk var mavi sarı gerçekten kardeşim daha yaş ufak 15 ehliyetini al rahat rahat gez sonra benim gibi todayde ceza yemeyin:(
    Evet yakınız. Tuzla da birkaç tane var todayden. Görüyorum. Pendikte herhalde baya vardır.

Renk konusunda da bana mavi ve pembe güzel geliyor. Bizdeki de pembe.

Bi şey sorcam size. Benim ilk kalkışta çok hafif bir çıyaklama sesi geliyor. Kalktıktan sonra ses yok. Nedendir? Bilen var mı?

Alıntı fmc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. İyi dileklerin hepimiz için geçerli olsun inşallah.

Evet yakınız. Tuzla da birkaç tane var todayden. Görüyorum. Pendikte herhalde baya vardır.

Renk konusunda da bana mavi ve pembe güzel geliyor. Bizdeki de pembe.

Bi şey sorcam size. Benim ilk kalkışta çok hafif bir çıyaklama sesi geliyor. Kalktıktan sonra ses yok. Nedendir? Bilen var mı?

debriyajda bi sorun vardır büyük ihtimal yada kayış eskimişte olabilir. bence bilen bi ustaya baktır.

Motosikleti
    evet olabilir. en iyisi servisine göstermek.
    bu motorda km göstergesi neden 1 hane eksik gibi. anlayamadım.

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    Alıntı fmc34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geçen today aldım. Hakikaten kullanması çok kolay. o kadar sevimliki hanıma aldığım halde kendim biniyorum çoğunlukla. Allah biliyor ya millet gülüyordur bana. Çünkü rengi pembe. Ama ne yapayım. Çok keyifli ya.
    bende Tuzladayım. Herkese selamlar.
    Motorunuz hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle... Today kullanmak bana da çok keyifli geliyor cbf 150 ye today aldığımdan beri dokunmadım bir de her gittiğim yerde en az iki - üç kişi motor hakkında sorular soruyor yani motorla hiç ilgisi olmayanların bile ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu arada kızlarla muhabbet kurmak için o kadar parayı racinge vermeye gerek yok sarı today de iş görüyor

Motosikleti
    Çok teşekür ederim.

Motosikleti
    o ses şeyden daha yenimi motorunuz 0 mı kayış sesi tam gaz kalkıyorsunuz kalkarken gazı sonuna kadar sıkıyorsunuz sıkmayın bakın şöyle deneyin yapacakmı yaparsa bilinki kayış.setler oluyorya set yollarda ön teker geçsin üstünden sonra arka geçsin hemen setin üstünden geçer geçmez(ama setten yavaş geçin 10 km)gazı sıkın sonuna kadar eğer aynı sesi duyarsanız tekrrar kayış o ses gidecekdir zamanla

Motosikleti
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ses şeyden daha yenimi motorunuz 0 mı kayış sesi tam gaz kalkıyorsunuz kalkarken gazı sonuna kadar sıkıyorsunuz sıkmayın bakın şöyle deneyin yapacakmı yaparsa bilinki kayış.setler oluyorya set yollarda ön teker geçsin üstünden sonra arka geçsin hemen setin üstünden geçer geçmez(ama setten yavaş geçin 10 km)gazı sıkın sonuna kadar eğer aynı sesi duyarsanız tekrrar kayış o ses gidecekdir zamanla
    motor 2009 model, fakat ikinci el olarak aldım. henüz 2600 km de. 5 aylık motor. inşallah bir sorunu yoktur. Aldığımda pendikteki servise gösterdim aslında ama farketmediler demekki. Tekrar bi göstereyim bakalım.
    Senin söylediğin gibi de yaparım. Denerim en azından.
    Bu kadar yeni bir motorun sorun çıkarmaması lazım değilmi?
    ya bu km göstergesi neden 1 hane az, anlamadım. mesela 10000 olursa ne oluyor. ya da 10 000 i geçince nasıl anlaşılıyor.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler