Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Honda Today Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha bws100,hyosung gf125,skyteam200cc

burasıda yalovanın arka köy yolları çok zevkli oluyo 40-50 tek başına hava 35-7* rüzgardan nefes alamıyosun o derece insanın suratını yakan bi hava :D honda olduğundan dolayı içimde bi güven var ztn yollar harbiden tek başına 40-50 giderken çok korkutuyo walla tekbaşınasın bide dağ yolları fln bide yanımda tlfonda yok yağınıda yeni değiştirmişdim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı ekuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster

burasıda yalovanın arka köy yolları çok zevkli oluyo 40-50 tek başına hava 35-7* rüzgardan nefes alamıyosun o derece insanın suratını yakan bi hava :D honda olduğundan dolayı içimde bi güven var ztn yollar harbiden tek başına 40-50 giderken çok korkutuyo walla tekbaşınasın bide dağ yolları fln bide yanımda tlfonda yok yağınıda yeni değiştirmişdim..
    resimde asil çıkmış today kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    yamaha bws100,hyosung gf125,skyteam200cc
    köpekler ztn motor kadar boyu heheh mesela köpekler soltarafada bekliyosa bende önceden sola gidiyorum sonra köpekler saldırmaya başlıyınca en sağa tabi kesiciyle tam gaz 59km/h köy yolları nede olsa bomboş çoban köpekleri kaynıyo ortalık..

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Yeni sattım sayılır benim sıpayı, bu forumda yazılarım olacaktı, 2 yıl kadar bindim Ankara'da, hiç üzmedi beni, çok güzel bir motor arkadaşlar, yolunuz açık olsun, eski bir todayci olarak todaycilere selam ...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ya arkadaşlar tekrardan merhabalar bizim todaylere bilen varsa söylesin bu h7 h4 tarzı beyaz ampul takmak istiyorum nedersiniz takılırmı olurmu duyu filan olurmu?

mevlut eski ampul yuvanı değiştirip H4 veya H7 model yuva takıyolar bide araya konjektör takıyolardı galiba oluyor bizim bi arkadaş senin ki gibi olan ampulunu h4 yaptı..

Motosikleti
    oooo cba kardeş merhaba nbr ya uğraştırmalıymış ya orjinalliğini bozacam boşver o zman kalsın sarıya devam sağolasın

Alıntı Kl@vY€CiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar aranızda honda today kullanan varsa motor hakkında beni bilgilendirirse sevinirim.Bu konuda çok yazı yazıldı kimi dediki yokuş çıkmaz kimi dedi çıktım iki kişiyle beraber cevaplarını bekliyorum dayanıklı olduğunu biliyorum sonuçta honda...

arkadaşım, bu rivayetler 50cc motorları küçümseyenlerin bilmeden yaptığı yorumlardır.. bu 50km/h limitli motor demektir.. fakat canavar gibi makinalardır.. 10.1:1 kompresyonla çalışan torku gayet etkili bir ufak dev demek bu.. tek kötülüğü benim şahsi fikrimdir bu, ufak teker olması.. kız kardeşime hediye olarak ilk motorunu 50cc aldım today alacaktım fakat peugeot ludix'i bulmamla onu aldım sırf teker ebatı daha büyük diye.. çünkü tekerlek ne kadar ufalırsa denge zorlaşır, yoldaki etkileri daha çabuk alırsın.. gayet güzel makina honda today, hem şekli hem pratikliğiyle nice scooter'dan daha yeteneklidir.. amacım hız değil keyif diyorsan asla şaşma..
    şahsen kapasitesi 10-20km/h daha süratli gidene sahip olmak için çin malı görünümlü plastik grenajlı bir scooter almayı asla motor keyfime değişmem ben.. bu nedenledir ki bu 50cc'lik scooterı çok nadir kullansak bile tutuyoruz hala yaz keyiflerine bakkala çakkala sahile gezmeye gitmek için..

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo cba kardeş merhaba nbr ya uğraştırmalıymış ya orjinalliğini bozacam boşver o zman kalsın sarıya devam sağolasın

kardşe çok bi uğraşma olmamıştı diye biliyorum araya konjektör diye bişey yakmışlar ampulün voltajını ayarlamak için o da 5 tl demişti ama dedim arkadaşımı arıyıp tam bilgi alıcam senin için buraya yazarım tekrarda
    aklımdasın..

Motosikleti
    vay be honda motor yapacak ve bayır çıkmayacak kardeşim honda bu ya kuran olayım ben 2 kişi ile her türlü bayırı çıkdım hemde 30 km 25 km hızla hiç öyle şey yok almadan önce okurdum milelt derdi inanmazdım ama işin içine girince anlıyorsun diyorsun bu halk doğru diye şimdi bazı arkadaşlar dylanı çok met ediyorlar öyle böyle bitiremiyorlar şuan gerçekten inanıyorum ve katılıyorum onlara bence almalısın

saolasın allah razı olsun cba kardeşim ama şey ya gerçekten planımı bozdu ya konnektör duy değişdirme flan vsvs ben istiyordumki biliyordumki sküp takmak gibi bişi olsun bazı dylanlarda görüyorum beyaz far çok hoşuma gidiyor öyle istiyorum aman todayime olmasa ps150 me olur:D h7 inş

inşallah kardeş alda ps ini ampul kolay bendede var beyaz h4

Motosikleti
    aynen öyle biladar ama nie keşke h7 taksaydın oto farı olmuyormu yada ne fdark var h4 h7 arasında? bunları ayıran nedir

valla o kadar bilmiyorum ama h4 tek ampulün içinde hem uzun hem kısa var...birde dylanın ampul modelide h4 ben bitek beyaz yanan modelini taktım o kadar yanii

Motosikleti
    o yeter zaten ya beyazına döndüysen nasıl bari iyimi birde takmak istesen h7 takarsın? tek derken bizim todayde bi park var birde yuvarlak tarzı ampul dylanlarda psde gördüğüm ince uzun 4 5 cm bi ampul var omu oluyor h4

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    ekuru fotolar çok güzel kardeş Allah kaza bela vermesin . Köpek kovalama olayı beni de tırsıttı geçen bitanesi kovalamaya yeltendi aynen dediğin gibi köpek motor kadar bastım kaçtım zaten o da çok sallamadı iki koştu bıraktı acıdı mı ne? Rüzgar olayınıda çözdüm ben cam taktım kimse beğenmedi gerçi ama olsun önce sağlık.

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yeter zaten ya beyazına döndüysen nasıl bari iyimi birde takmak istesen h7 takarsın? tek derken bizim todayde bi park var birde yuvarlak tarzı ampul dylanlarda psde gördüğüm ince uzun 4 5 cm bi ampul var omu oluyor h4
    aynen mevlut o dediğin işte H4 tipi ampul...Bide beyaz park lambası taktım on numara oldu

Motosikleti

mevlut kaç binde bu yaw. taş gibi valla sanki 0 km

Şu today'ın görüntüsü çok güzel koyucan 125cc canavar vanavar.

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu today'ın görüntüsü çok güzel koyucan 125cc canavar vanavar.
    En yaratıcı fikiri verdin, tebrikler.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler