Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Ben uzun süredir girmiyordum da piyasadan da haberim yoktu dominar tutmadı mi sıfır fiyatları motosikletler okadar zam yemesine rağmen hala 20 bin altında kalmış yoksa satış politikası mi
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    yeni yazılım yükleyen veya herhangi bir bilgisi olan var mı acaba ?

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı Muvakkit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben uzun süredir girmiyordum da piyasadan da haberim yoktu dominar tutmadı mi sıfır fiyatları motosikletler okadar zam yemesine rağmen hala 20 bin altında kalmış yoksa satış politikası mi
    Epey stock vardı sanırım bayilerin elinde ve ilk başta çok geliyordu fiyat ama asıl fiyatlar yavaş yavaş gelmeye başlayınca anladı millet aslında uygun olduğunu. Motor satılıyor daha da satılacak ama millette para yok kardeşim. Bende almayı düşünüyorum ve 12 taksit olarak ama az para da değil.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal o çantaların kıymetini uzun yol yapanlar iyi biliyor. En güzel günlerde kullan kardeşim. Sol çantadan sağ çantaya dıştan dışa kaç cm. Rx3i evo da
    yaklaşık 80 cm . Ölçer ve yazarsan seviniriz. Saygılarla.
    Aynen öyle tşk ederim, 92cm ölçtüm 1 2cm altı üstü oynama olabilir.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bu akşam Beylikdüzü’ne giderken TEM çıkışı Esenyurt yönüne giden çantalı Dominar gördüm. Bu arkadaş da diğer Pulsarlar gibi yanımdan gazlayıp bekleyip gene gazladı. Ah rodaj bir bitmedin gittin

Motosikleti
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam Beylikdüzü’ne giderken TEM çıkışı Esenyurt yönüne giden çantalı Dominar gördüm. Bu arkadaş da diğer Pulsarlar gibi yanımdan gazlayıp bekleyip gene gazladı. Ah rodaj bir bitmedin gittin
    İstanbul da hava güzel hafta sonu bol bol rodajı bitirirsin.

Motosikleti
    MT-07
    341km de motor. Aslında Pulsar ile gidemediğim Uçmakdere'ye bununla gideyim diyorum ama devir sabit kalıyor uzun yolda. Çare bulamıyorum dalgalandırmak için

Bide Pulsar'a alıştım bu motorda yamuk oturuyorum kanımca sağa çekiyor motor Aslında uzun yola çıkıp oturuşumu kontrol etmem de gerekiyor

Motosikleti
    Honda Dio
    Pazartesi benim yavru. Noter işlemi kaldı sadece. Dayanamadım aldım bende 12 taksitle.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi benim yavru. Noter işlemi kaldı sadece. Dayanamadım aldım bende 12 taksitle.
    https://i.hizliresim.com/z0kolg.png
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin
    Norton772 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin
    Teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah.

Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bende bugün 577km de servise soktum. 680km lerde galiba eve geldim. Baya bir gezdim. Dönerken de aptal gibi bir kamyona yanaştım ada'da, arabacı bir lale araya girmeyeyim die yolumu kapattı. Sonuç koluma çarptı kasası. Ucunden sıyırdı. Güzel acıyor. Kıssadan hisse benim gibi dalgınlığa gelmeyin.

Rodaj dönemi çok sıkıntılı, şu 2000km'yi devireyim. Dipleyeceğim gazını motor açılsın die.

Lastiklerine de güvenmeyin. Kurudan ıslağa geçince 1teker kalınlığı kadar da olsa suyu görünce hemen dansa davet alıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Ha bu arada ben motora Gp kompozit'in gidon yükseltmesini, elcik korumasını ve Pulsar çamur sıyırıcısını taktım. Çamur sıyırıcı hoş durmuyor ama kanımca işe yarıyordur die kendimi avutmak istiyorum
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin, sonunda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bende bugün 577km de servise soktum. 680km lerde galiba eve geldim. Baya bir gezdim. Dönerken de aptal gibi bir kamyona yanaştım ada'da, arabacı bir lale araya girmeyeyim die yolumu kapattı. Sonuç koluma çarptı kasası. Ucunden sıyırdı. Güzel acıyor. Kıssadan hisse benim gibi dalgınlığa gelmeyin.

Rodaj dönemi çok sıkıntılı, şu 2000km'yi devireyim. Dipleyeceğim gazını motor açılsın die.

Lastiklerine de güvenmeyin. Kurudan ıslağa geçince 1teker kalınlığı kadar da olsa suyu görünce hemen dansa davet alıyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

Ha bu arada ben motora Gp kompozit'in gidon yükseltmesini, elcik korumasını ve Pulsar çamur sıyırıcısını taktım. Çamur sıyırıcı hoş durmuyor ama kanımca işe yarıyordur die kendimi avutmak istiyorum
    Çamur sıyırıcı hoş durmuyor ama kanımca işe yarıyordur die kendimi avutmak istiyorum
    Alemsin.

Motosikleti
    Honda Dio
    İyi temenniler için herkese teşekkür ederim.
    Gidon yükseltme ne kadar ve kablolar sıkıntı yapabiliyor mu pulsar'daki gibi? Ön cam hangisi daha şık sizce? Çamur sıyırıcı olmadan çok çamur atıyor mu acaba? Lastik genel olarak iyi ama kurudan ıslağa geçişte biraz sıkıntılı galiba.

Motosikleti
    MT-07
    Gp kompozitin gidon yükselticisi var. Sorun olmuyor kabloları germe gibi. Sıyırıcı var ama bilemedim benim arkam gene çamur. Lastikler berbat, ıslaktan kuruya geçince buz etkisi yaratıyor. Benim gözlemim bu yönde. Sağa çekiyor sanki benim alet. Bilen birine kullandıracağım sonunda

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sevindim.ALLAH ödeme kolaylığıda versin İNŞALLAH.Hayırlı olsun.

Gidon yükseltme pulsardaki gibi kanlo sıkıntısı çıkarmıyor.Mümkünse muhammed beyden alın,memnun kalırsınız.Aliminyum gidonun altında çok hoş duruyor.

Tur camı kalyoncuda var ben aldım taktım.Önce sırıtırmı düşüncesi takanakadar aklımdan çıkmadı takıncada çok iyi etmişim dedim.Aparata gerek olmuyor.Orjinali söküp onu takıyorsun orjinal vida yerlerine.Takıncada orjinal gibi duruyor.

Tekerler akdenizde fena değil.Yinede temkinli olmak lazım.

Dişli değişimini tavsiye ederim.Motorun torku kuvvetli olduğu için etkilemiyor.Benim arkada 43 önde 16 dişli var.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevindim.ALLAH ödeme kolaylığıda versin İNŞALLAH.Hayırlı olsun.

Gidon yükseltme pulsardaki gibi kanlo sıkıntısı çıkarmıyor.Mümkünse muhammed beyden alın,memnun kalırsınız.Aliminyum gidonun altında çok hoş duruyor.

Tur camı kalyoncuda var ben aldım taktım.Önce sırıtırmı düşüncesi takanakadar aklımdan çıkmadı takıncada çok iyi etmişim dedim.Aparata gerek olmuyor.Orjinali söküp onu takıyorsun orjinal vida yerlerine.Takıncada orjinal gibi duruyor.

Tekerler akdenizde fena değil.Yinede temkinli olmak lazım.

Dişli değişimini tavsiye ederim.Motorun torku kuvvetli olduğu için etkilemiyor.Benim arkada 43 önde 16 dişli var.
    Teşekkürler, Allah herkese kolaylık versin şu piyasa şartlarında. Ön camın öyle kolay takıldığını bilmiyordum. Bir bakayım fiyatına da ve şekline de ona göre karar veririm artık. Gidebilirsem yarın tayfun motora gidip şu takip sistemini taktırmayı düşünüyorum ki aklım kalmasın motoru bir yere bıraktığımda. Gidon yükseltme ve tur camı kaç para bu arada?

Motosikleti
    MT-07
    Gidon yükseltme burası için konuşuyorum 190tl, tur camı 100tl, arka çamur sıyırıcısı 120tl, elcik korumalar 170tl

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Aklında kalacağına kapının önünde dursun.Hayırlı olsuuun

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler, Allah herkese kolaylık versin şu piyasa şartlarında. Ön camın öyle kolay takıldığını bilmiyordum. Bir bakayım fiyatına da ve şekline de ona göre karar veririm artık. Gidebilirsem yarın tayfun motora gidip şu takip sistemini taktırmayı düşünüyorum ki aklım kalmasın motoru bir yere bıraktığımda. Gidon yükseltme ve tur camı kaç para bu arada?
    Turcamı 100₺ giden yükseltme yanlış hatırlamıyorsa ya 60₺ yada 80₺.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Arka amartisörü yumuşatmak istiyorum ama elimde anahtarı yok.Anahtarı olmadan amartisör ayar vidasını nasıl çevirebilirim.Bilen varsa çok iyi olur.

Motosikleti
    MT-07
    Bence hiç kurcalama servise götürüp hallet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)