Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Merhaba arkadaşlar, TVS Apache RTR200 ümü satıp dominar 400 ön sipariş ettim. Heyecanla teslim alacağım günü bekliyorum
    mavellen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, TVS Apache RTR200 ümü satıp dominar 400 ön sipariş ettim. Heyecanla teslim alacağım günü bekliyorum
    Hayırlı olsun.

lordmayros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Banada bugun faturası geldi sigortasını yaptırdım kargoya vermişler yarın bayiye gelir motor ama yarın çıkartamam heralde plaka basılması gerekiyor 30 Mayıs teslim tarihiydi adamlar tutturdu helal olsun ülkede böyle şirketlerin olması güzel arada birde zam yedi etkilenmedik

Ama suan kafam tamamen Voge 500 AC ye odaklanmış durumda :( motor acayip hoşuma gitti konuda açtım ama onaylamadılar sagolsunlar

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı lordmayros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada bugun faturası geldi sigortasını yaptırdım kargoya vermişler yarın bayiye gelir motor ama yarın çıkartamam heralde plaka basılması gerekiyor 30 Mayıs teslim tarihiydi adamlar tutturdu helal olsun ülkede böyle şirketlerin olması güzel arada birde zam yedi etkilenmedik

Ama suan kafam tamamen Voge 500 AC ye odaklanmış durumda :( motor acayip hoşuma gitti konuda açtım ama onaylamadılar sagolsunlar
    232 bin tlymiş hocam dediğiniz motor,triumph trident 660 ile aynı fiyat asla o kadar etmez maksimum hakkı 180 bin falan o da bu ekonomide

Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    232 bin tlymiş hocam dediğiniz motor,triumph trident 660 ile aynı fiyat asla o kadar etmez maksimum hakkı 180 bin falan o da bu ekonomide
    Hocam trident 660 bırak 232 yi 260 280 e bile yok cildirmis lar 2 yaşındaki motor 310-320 bin tl

O adamlara para kazandıracağıma bunun sıfırı bayide var liste fiyatından veriliyor bu ara motorun componentleri çok iyi nissin çift pistonlu fren Bosch ABS kayaba on arka amortisor Pirelli lastikler işçilik aşırı kaliteli sadece son hız düşük ona neden bilmiyorum

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Hocam trident 660 bırak 232 yi 260 280 e bile yok cildirmis lar 2 yaşındaki motor 310-320 bin tl

O adamlara para kazandıracağıma bunun sıfırı bayide var liste fiyatından veriliyor bu ara motorun componentleri çok iyi nissin çift pistonlu fren Bosch ABS kayaba on arka amortisor Pirelli lastikler işçilik aşırı kaliteli sadece son hız düşük ona neden bilmiyorum
    Korlas'la konuştunuz mu korlasın fazladan para isteyeceğini sanmıyorum.

Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korlas'la konuştunuz mu korlasın fazladan para isteyeceğini sanmıyorum.
    Korlasta motor yokki sipariş verip hacı yolu bekler gibi bekleyeceğiz muhtemelen bu sezon binemeyiz seneye bineceğim motorda o parayı verip bağlamam kusura bakmasınlar 25 gündür Dominar bekliyorum valla çok uzun geldi

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    Ben korlası tiger 660 sport için aradım. Yıl başına kadar sıranın dolu olduğunu söylediler. Beklemek istemediğim için dominar 400 aldım. Keşke biraz daha erken teslim etme imkanları olsaydı. 30 haziran olarak belirtiliyor teslim tarihi. 1 ay sonra

Motosikleti
    Pulsar NS200
    NS200 motorumu satılığa çıkardım Dominar 400 tur aksesuarlı motor için bayileri aradım. Herkesin verdiği tarih 29 haziran. Sadece bir bayi yarın siyah motorun eline geçeceğini ancak liste fiyatı olan 141.650 lira değil 147.000 lira olduğunu söyledi. Sizce alayım mı? Almazsam daha yüksek bir fiyata yükselir mi sonrasında?

Lunatique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    Alıntı guard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NS200 motorumu satılığa çıkardım Dominar 400 tur aksesuarlı motor için bayileri aradım. Herkesin verdiği tarih 29 haziran. Sadece bir bayi yarın siyah motorun eline geçeceğini ancak liste fiyatı olan 141.650 lira değil 147.000 lira olduğunu söyledi. Sizce alayım mı? Almazsam daha yüksek bir fiyata yükselir mi sonrasında?
    Haziran başında muhtemelen yine bir zam gelecek ve o fiyata veya daha üstüne çıkacak.
    Bir de internetten alırsanız minimum 1 ay bekleyeceksiniz gelmesini.

Bence alınabilir.
    guard bunu beğendi.

Psyduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı guard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun parasını ödediğinizde fiyat sabitleniyor. Zam gelse de etkilenmiyorsunuz. Beklemek üzmeyecekse bekleyin. Aradaki farkla lastik veya aksesuar alırsınız. Ya da ekipmanlarınızı yükseltirsiniz. Hem de fırsatçılara yüz vermemiş olursunuz.
    guard ve Thracian bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    ya biz yukarıda fırsatçılara meydan vermemek için triump dan vazgeçtik dominar aldık
    yapmayın bekleyin ödeyin tuarı fiyatı sabitliyorlar benim motor kargoda muhtemelen bugün gelmiştir bayiye
    ben 134.650 den almıştım fiyat farkı da vermedim 1 ay bekleyebilirseniz yapıştırın siparişi bence
    çok elzem hemen motor lazımsa diyecek birşey yok tabiki alın geçin

Motosikleti
    Benim motor cuma geldi bayiye hala sigorta yaptırıp teslim almadım bir aksilik olmaz ise Perşembe d250 nin satışını verip sigorta işlemini halledeceğim sonrası ruhsat plaka işi inşallah bir aksilik olmadan hepsini hallederim. Fırsatcılara meydan vermem derseniz 1 ay bekleyerek satın alın yok bekleyemem derseniz ücrette sizi zorlamayacak ise alın geçin karar sizin.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla gayet uygun çıkmış, cumartesi 2 dakika uğrar imzattırırsınız ama plaka ruhsat için mecbur izin alacaksınız. Benim ki de bayiye gelmiş ama sigorta yaptıramadığım için evrakları büyük ihtimal haftaya çıkar sıkıntı yok geç olsun temiz olsun. Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler hocam, size de hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum ☺

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    7mm disk kilidi dominar 400ug'ye olur mu ?
    mesela bu

Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Benim motor gelmiş plaka evraklarında gelmiş aradılar bugün işlerim vardı gidemedim aksilik olmaz ise yarın gidip önce plakayı çıkartayım sonra arabayı eve parkedip bayiye gideyim motorla dönerim artık efil efil esinti ile
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Bende bu gün D250 satışını verdim, satışı vermeden 3000tl çıkan sigorta satıştan sonra 1370tl çıktı onu yaptım kuralkanın gönderdiği linki doldurup 1 2 saat gibi kısa sürede plaka ve ruhsat evrağı geldi önce plaka sonra ruhsatı birde HGS plaka değişikliği yaparak motoru hayırlısı ile teslim aldım şimdilik sıkıntı yok herkese kazasız belasız kullanmak dileğiyle.
    mavellen bunu beğendi.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7mm disk kilidi dominar 400ug'ye olur mu ?
    mesela bu
    Kilidi diskin üzerindeki ufak deliklere değilde geniş boşluklara takarsanız her mm kilit uyar. İllaki o ufak deliklere denk getirmenize gerek yok.

Motosikleti
    Dominar 400 UG 2023
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu gün D250 satışını verdim, satışı vermeden 3000tl çıkan sigorta satıştan sonra 1370tl çıktı onu yaptım kuralkanın gönderdiği linki doldurup 1 2 saat gibi kısa sürede plaka ve ruhsat evrağı geldi önce plaka sonra ruhsatı birde HGS plaka değişikliği yaparak motoru hayırlısı ile teslim aldım şimdilik sıkıntı yok herkese kazasız belasız kullanmak dileğiyle.
    Benim ARTES evragi 2 günde geldi
    Enteresan ama ben sigortayı 2800 e yaptırdım
    Normaldir ben daha ilk motor sigortasını yaptıralım bir yıl olmadı ve 10 ay içerisinde bu üçüncü motor 😂

Motosikleti
    Benim ARTES evragi 2 günde geldi
    Enteresan ama ben sigortayı 2800 e yaptırdım
    Normaldir ben daha ilk motor sigortasını yaptıralım bir yıl olmadı ve 10 ay içerisinde bu üçüncü motor 😂
    Sigorta bir yılı dordurması lazım ki basamak atlayabilesiniz, bir yılda en fazla 3 motor alıp satabilirsiniz aksi takdirde vergi durumuna düşebilirsiniz bilginiz olsun alım satım yaptığınız düşüncesi sıkıntı çıkarabilirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)