Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Camı taktım, ummadığım kadar iyi oldu, yerine cuk oturdu.

hayvan, Sepetçioğlu ve orhanyor bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vidalar biraz sırıtmış ama güzel olmuş güle güle, kazasız belasız kullan.

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    http://k1304.hizliresim.com/18/k/m5bll.jpg
    http://l1304.hizliresim.com/18/k/m5bm8.jpg
    Ruzgar acisindan bir fark oldu mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatıraladım hocam .malesef düzelmiyor , insan öyle alışıyor :D

sizin aldığınız camın aynısından bende sipariş ettim , bugün kargoya çıkmış , insallah kısa sürede gelir..
    Hiz gercekten 140km/h da kaliyor, devir artmaya devam ediyor olabilir. Debriyaj kaydirabilir. Bazi yeni ninjalarda bu sorunun oldugunu okumustum yabanci forumlarda.

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    bir iki resimde ben paylasayim

Ercument, Sepetçioğlu ve CirkinKral bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı mastem13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vidalar biraz sırıtmış ama güzel olmuş güle güle, kazasız belasız kullan.
    Evet haklısın zamanla yapacağız artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Alıntı hayvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruzgar acisindan bir fark oldu mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Hiz gercekten 140km/h da kaliyor, devir artmaya devam ediyor olabilir. Debriyaj kaydirabilir. Bazi yeni ninjalarda bu sorunun oldugunu okumustum yabanci forumlarda.
    Rüzgar kafaya dahada arttı gibime geldi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinyaller on numara
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    cengaverin son hali

Uploaded with ImageShack.us
    rebelrider, Ercument, KeaSH-07 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    CBF150
    Selam arkadaşlar, en nihayetinde koruma takozlarının siparişini ebaydan verdim. Yalnız aldığım pzvnk takip numarası göndermedi. İnşallam başına bir iş gelmez. Birde '$46,15 CAD' burda ki CAD Kanada doları anlamınamı geliyor. Yaksa başka bir anlamımı var.

CirkinKral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NİNJA 250 R
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide şu çamurluğu iptal etsen motor on numara olacak be üstad

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar inanamadım bu gün ilk defa 15 dişlinin yakıtını test ettim antalyalı arkadaşlar bilir serikden çıkıp manavgatın içinden akseki ibradı baraj yolundan dönüş ibradıdan manavgat konya yolundan geriye serik. depoyu doldurdum dönüşte aynı petrolden tekrar doldurdum 97 oktan kullanıyorum bu arada 35 tl aldı 240 km yol gittim. ortalama hız 90 km gittik arasıra bastık. çoğu yerde yakuş viraş zorlu bir yol. ilginç geldi sanırım dişliden motor devir çevirmiyor ondan bu kadar düştü yakıt. 145krş yakmış km de çok iyi yani bu kadarını beklemiyordum
    145 krş yok artık nerden baksan %30-40 daha az yakmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

bi sorum olacak arkadaşlar arka sehpa yaptırmayı düşünüyorumda hazır almicam çok pahalı geldi sanayi işi olacak bizim ninjaya göre arka sehpa çizimi ve elinde ölçüleri olan varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Selam arkadaşlar, en nihayetinde koruma takozlarının siparişini ebaydan verdim. Yalnız aldığım pzvnk takip numarası göndermedi. İnşallam başına bir iş gelmez. Birde '$46,15 CAD' burda ki CAD Kanada doları anlamınamı geliyor. Yaksa başka bir anlamımı var.
    hayırlı olsun @Ercü fiyatıda iyimiş umarım kazasız belasız eline ulaşır ona göre yorumlarını bekliyoruz belki benden aynısından spariş verebilirim

Motosikleti
    Ninja 250
    ben kendim yaptım,eğer isterseniz ölçüleri verebilirim,resim bulursam ekliyim bir tane
    hayvan ve CirkinKral bunu beğendiler.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Alıntı CirkinKral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide şu çamurluğu iptal etsen motor on numara olacak be üstad

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

145 krş yok artık nerden baksan %30-40 daha az yakmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

bi sorum olacak arkadaşlar arka sehpa yaptırmayı düşünüyorumda hazır almicam çok pahalı geldi sanayi işi olacak bizim ninjaya göre arka sehpa çizimi ve elinde ölçüleri olan varmı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

hayırlı olsun @Ercü fiyatıda iyimiş umarım kazasız belasız eline ulaşır ona göre yorumlarını bekliyoruz belki benden aynısından spariş verebilirim

bende çok şaşırdım ama yapcak bişey yok sabah dolduran adamda aynı akşam dolduran adamda aynı 35 tl aldı ve 240 km gittik. km miyanlış diye diğer motorların km sine baktım onlarda aynı çok şaşırdım
    Yamaha XJ6 Diversion F

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar stok lastiklerden sonunda Metzeler M5 sportec (110-70-17, 150-60-17) alarak kurtuldum. Çok daha iyi tutunuyor lastikler ve artık virajlara girerken daha çok güveniyorum motoruma. Motoru yıkayıp bir kaç fotoğraf çekip koyacaktım buraya ama Ankara'nın son dakika yağmuru alt üst etti planlarımı. En kısa zamanda diyorum..

CirkinKral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NİNJA 250 R
    [QUOTE=John Abruzzi;3002850]ben kendim yaptım,eğer isterseniz ölçüleri verebilirim,resim bulursam ekliyim bir tane[/QUOTE
    çok memnun olurum be dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar stok lastiklerden sonunda Metzeler M5 sportec (110-70-17, 150-60-17) alarak kurtuldum. Çok daha iyi tutunuyor lastikler ve artık virajlara girerken daha çok güveniyorum motoruma. Motoru yıkayıp bir kaç fotoğraf çekip koyacaktım buraya ama Ankara'nın son dakika yağmuru alt üst etti planlarımı. En kısa zamanda diyorum..
    150 lik ! virajlarda nasıl bildiğim kadarıyla virajlarda tutuşu azltması lazım ama kullanıcı olarak yorumunu bekliyorum birde fiyatını yazarsan resimleride en kısa zamanda bekliyoruz

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150'lik lastik takmayı günlerce hem yerli hem de yabancı bir çok forumdan uzun süre araştırdım. Genel kaygılar sürüş karakteristiğini bozacağı ve zincir korumaya sürtüp sürtmeyeceğiydi. Ama kullanıcılar bunların hiçbirinin gerçek olmadığını söylüyordu. Bir kaçıyla irtibata geçip kişisel görüşlerini aldıktan sonra bu lastik almanın doğru bir karar olacağını düşündüm.

Lastikler bana 900lira civarına mal oldu. En büyük korkum olan sığıp sığmama sorunsalını da rahatlıkla aştık. İki tarafta da oldukça boşluk var. Viraşlarda tutuş çok daha iyi şu an. Dün denemek için çevre yolunda 150km hızla virajlarda yatırdım motoru, eski IRC lastiklerin kayacağı durumlarda metzeler beni sorunsuzca virajdan çıkardı. Hızlanma konusunda da ben açıkçası bir fark göremedim. Aksine tutuş daha iyi olduğu için patinaj çekmek yerine öne atıyor motor kendini.

KeaSH-07, umur23, CirkinKral ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    ninjami az once sattim arkadaslar, icim cok fena burkuldu resmen icim acidi :( ilk goz agrisi boyle oluyor demekki..

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    kaça sattın kardeşm bide kaç model di?

merhabalar ismim ayberk. Uzun suredir ilk motorumu almak istiyordum baya arastirdim 125cc lik ve 250cc lik baslangic motorlarinin cogunu bayiilerde inceleme sansim oldu calistiramasam bile ustlerine oturdum. En cok begendigim yamaha yzf r125 di kesin bu motoru almaliyim derken ayni bayide denk geldigim bir ninja 250r beni benden aldi gerek tip olarak gerek performans benim icin en ideal motor olacagini dusunuyorum. Konunun buyuk bir kismini okudum cok guzel bilgiler var herkese ayri ayri tesekkur ediyorum. Benim yardim istegim ise biraz daha farkli olacak bildiginiz ettiginiz su motoru ikinci el alip sikintisiz kullanirsin diyebileceginiz ninja varmidir yoksa gidip 0 km almak herzaman icin dahami avantajlidir? (Suanki dusunceme gore ninja250 ye 2sene binerim daha sonra R6 yada 600RR a gecerim diyorum)

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Bakım için motorumu servise götüreceğim ama bazı parçalarını netten alıp kendim taktırmak niyetindeyim (eh servisin vereceği fiyattan ucuza geleceğini tahmin ediyorum) ama teknik konularda deneyimli olmadığımdan motor yağı, fren balatası, zincir vs. gibi parçalar hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Forumu genel olarak inceledim ve bazı linkler buldum ama yine de genel bir son durum değerlendirmesi rica ediyorum sizlerden

Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Kawasaki. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ismim ayberk. Uzun suredir ilk motorumu almak istiyordum baya arastirdim 125cc lik ve 250cc lik baslangic motorlarinin cogunu bayiilerde inceleme sansim oldu calistiramasam bile ustlerine oturdum. En cok begendigim yamaha yzf r125 di kesin bu motoru almaliyim derken ayni bayide denk geldigim bir ninja 250r beni benden aldi gerek tip olarak gerek performans benim icin en ideal motor olacagini dusunuyorum. Konunun buyuk bir kismini okudum cok guzel bilgiler var herkese ayri ayri tesekkur ediyorum. Benim yardim istegim ise biraz daha farkli olacak bildiginiz ettiginiz su motoru ikinci el alip sikintisiz kullanirsin diyebileceginiz ninja varmidir yoksa gidip 0 km almak herzaman icin dahami avantajlidir? (Suanki dusunceme gore ninja250 ye 2sene binerim daha sonra R6 yada 600RR a gecerim diyorum)
    Düşünürsen görüşelim. Motor 3.000 Km. 5 aylık. (ihtiyaçtan)

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça sattın kardeşm bide kaç model di?
    2000km de servis bakimli 2012 model yesil renkti. 10000 tl ye verdim. motorlardan cok uzak kalamiyorum aksam ustu gittim honda bayii nden kirmizi beyaz cbr 600f satin aldim kismetse cumaya teslim edicekler.
    Ercument ve sedici bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler