Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ki eksik parça varsa bile bildiğim kadarıyla ABS eritip dolduruyolar. Atla deve değil kafana takma derim
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Motoru alalı daha 3 ay oldu onun için canım sıkıldı.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurtdışından hiç parça getirmedim malesef koruma takozları için araştırma yapıyordum takozları alamadan başımıza bu geldi. Z-moto grenaja 1.050 TL. diyor. E-bayda set fiyatları 350 dolar civarı fakat gümrük sorun çıkar diyolar. Tanıdık bir sigorta acentesi ile görüştüm bu durumda üçün birini alırsın diyor. Sekiz yıldır motosiklet kullanıyorum irili ufaklı bir çok kaza yaptım hiçbiri madden ve manen bu kadar acıtmamıştı.
    karenajı 1.050 tl mi dedin off bune ya sanki motorun kendisini satın alıyosun hiç bilmiyordum. racing olarak sanırım en pahalı parça kawa 1 numara peki honda ve yamaha nasıl? honda nın mı parçası daha pahalı örn cbr 250 r ile yzf r 125 in hangisinin parçaları daha pahalı bilen varmı?

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    okadar sıkma canını sen onu boyatsan bile o kısmını sana en fazla 150 tl olur ceza yesen zaten o kadar yersin. ne boyacılar var yaptığı boya anlaşılmıyor. yaptır plastik kaynakçıya olmadı çizik yerleri varsa bide boyattırsın en azından orjinal parçan duruyor olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karenajı 1.050 tl mi dedin off bune ya sanki motorun kendisini satın alıyosun hiç bilmiyordum. racing olarak sanırım en pahalı parça kawa 1 numara peki honda ve yamaha nasıl? honda nın mı parçası daha pahalı örn cbr 250 r ile yzf r 125 in hangisinin parçaları daha pahalı bilen varmı?
    onlarda aynı kafanı takma onlardada çok olsun 800 850 tl dir. daha önce bende cbr 250r var servis dışında parça yok bunda en azından dışarıdan temin edebiliyorsun

Motosikleti
    CB650F
    Bu tip motorlara biniyorsanız en azından 250 lik bana kalırsa kasko şart geçmiş olsun

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı CirkinKral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K.bakmayin alakasiz bi yerden atlicam ama Merhaba dostlar sonunda İZMİR den bugün ninja 250 r ile aranıza katılmış bulunmaktayım beni de aranıza kabul ederseniz çok mutlu olurum konudan konuya atlarsam eğer beni mazur görün çünkü bu forumu okumaya başlayali tam tamına 3hafta oldu ve sonunda bugün en son sayfayı okuyarak kayıt olma şerefine nail oldum bugüne kadar yazmamak için kendimi zor tuttum inanamazsınız ama artık hepinizle tanışmak deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum e e e o kadar sayfa okudun hâlâ bir şey öğrenemedin mi diye kızmayın çünkü bu benim ilk motorum ilk gözağrım sizlerden bugüne kadar çok şey öğrendim hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum @CCMAN @EJLOVER @DREAMKILLER @RIO-MAVI @ATILLA HAKAN @ OVERCLOUD @FEVZIKELES @TWIN @BORISS @METCI @ ENGINAR @VLKNSYRN @SEMIHSS @DUNC @IBOPASA (O zaman diyememistim gecmis olsun ibopasa) @ORHANYOR VE DİĞER DEGERLI NINJA DOSTLARI ccman ve ejlover sizin modifiyelerinizi hayranlikla izledim okudum özellikle sizlerden ve diğer degerli ninja dostlarindan bu konuda yardımlarını bekliyorum umarım esirgemezsiniZ çünkü bu konuda baya baya bi acemiyim @CCMAN ustadim bi sayfada soylemistin ahh izmirdeki ustam şimdi olsaydi diye o ustayla beni tanistirirsan cok sevinirim çünkü motor aleminde kimseye guvenilmiceni bu isin ticaretini yapanlarin nasıl gözünün döndüğünu gördüm bu konuda yardimlarinizi bekliyorum zira tek güvendiğim siz ninjadaslarimsiniz bu arada İZMİR den katilan arkadaslar var ise mutlaka tanismak gorumek isterim bütün dostlara saygilar sevgiler Tekeriniz Düz Bassin...
    Alıntı Borisss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diablo yu tavsiye ederim dostm.. aramıza hoşgeldin bu arada.. aksesuar konusunda ben uğur (ejlover) abimden iyi ders aldım o yüzden sana yardimci olabilirim. forumda benim motorun resimlerini görmüssündür ztn. haydi bakalım Allah kaza bela vermesin sana..
    Çok teşekkürler ;) Ne demek her zaman Ninja'da bayrağı sizlere devrettik artık ;)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o motora yemedim icmedim, kendime bakmadigim kadar iyi baktim.. Benden sonra sattigim eleman atesli genc.. Motorun basina birsey geldimi bilmiyorum ama ne zaman gorsem soyle gazliyorum boyle makas atiyorum triplerine giriyor.. Bende zavalli motorum diye geciriyorum icimden.. Uzuldum motorun bu halde olmasina.. Benim zamanimda hic kazasi olmadi.. Benden onceki sahibi kucuk bir kaza yapmisti ama oyle on takima girecek bir kaza degildi.. Zaten motoru aldigimda adam gibi baktirmistim ustasina.. Ama uzuldum kara kizin durumuna simdi :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Dunlop dan memnun olan cok kisi duydum olmayanda cok kisi gordum.. Ugur memnundu, oktay abi degildi diye hatirliyorum en basitinden.. Ben denemedim birsey soylersem yalan olur ama sonucta dunlop tel masa bir lastik degildir.. Beklentiye gore degisir memnuniyet..
    Kürşat yalnız Oktay Abi ile bizim motorlarda gelen modeller farklıydı ;) Q2'ler güzel D211'ler harika ama daha alt modellerden pek bi şey beklememek lazım ;)

S.A arkadaşlar az önce ufak bi kaza yaptım hatanın hepsi bende çıkacak büyük ihtimalle. Durduğum yerde servis arabası egzosa dokununca motoru tutamadım sola yattı. Sinyal içeri göçtü karenajı kırdı bide vites pedalı belli belirsiz şekilde yamuldu. Ne yapmak lazım sigorta işleri nasıl olur. Hatanın hepsi bende çıkarsa ceptenmi yaptırmak gerekiyor bu işler nasıl oluyor bir yol gösterin.
    Çok geçmiş olsun :(
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çüşş yaa resmen şok oldum. Ne sinyalmiş arkadaş o öyle. Ben bu kadar bir hasar beklemiyordum açıkçası abi.

En mantıklısı murat abininde dediği gibi Y.dışından orjinal grenajlarını yada modifiye grenaj takımı sipariş etmen olur bence. Z-moto herkesçe bilinir ve fiyatlar bir o kadar kazıktır maalesef. Y.dışından orjinal grenajlarını yada kendi beğenilerine göre bir grenaj siparişi vermen daha doğru olur diye düşünüyorum. Geçmiş 1-2 sayfada arkadaşın biri Y.dışından beyaz modifiye grenaj getirtmişti. Onunla iletişime geçebilirsin. Fiyat konusunda seni bilgilendirebilir.

Sayfa bu abi.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-377.html
    Ne yazik ki sinyaller çok zarar veriyor bu durumlarda. Gömme sinyal en iyi çözüm =)
    Yurtdışından hiç parça getirmedim malesef koruma takozları için araştırma yapıyordum takozları alamadan başımıza bu geldi. Z-moto grenaja 1.050 TL. diyor. E-bayda set fiyatları 350 dolar civarı fakat gümrük sorun çıkar diyolar. Tanıdık bir sigorta acentesi ile görüştüm bu durumda üçün birini alırsın diyor. Sekiz yıldır motosiklet kullanıyorum irili ufaklı bir çok kaza yaptım hiçbiri madden ve manen bu kadar acıtmamıştı.
    Fiyatı $70in altında gözüktüğü müddetçe bi sıkıntı çıkmaz, merak etme ;)
    CirkinKral bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    yurt dışından sipariş için 70 usd diyorsanız 70 euro buda aşağı yukarı 95 usd lere tekabül ediyor ben kopmle granaj seti aldım 85 usd yazdırdım ve hediye falanda yazdırmadım sorun olmadı. detaylı bilgiyi ebaydestek diye bir site var oradan alabilirsiniz . büyük kutulara ne kada düşük fiyat yazdırırsanız o kadar takılma ihtimali daha yüksek.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    enginar, can sağolasınız. Hasar resimdeki kadar arkadaşlar yüzde yüz hatalı çikarsam sigortada sonuç ne olur veya ne yapmamı önerirsiniz.
    http://g1303.hizliresim.com/17/5/kru76.jpg
    öncelikle geçmiş olsun.

ninja 250r'da sinyaller maalesef direk olarak grenaja bağlı olduğu için -arkadan destekleyen bir demir vs. olmadığından- devrilmelerde grenajlara hasar verebiliyor.

Neyse ki hasar fazla değil.

Z-moto'ya ya da Maslak'ta grenaj tamiriyle uğraşan boyacılara götürün motoru. (z-moto grenaj tamiri yaptırtıyor).

Bu tar kırık çıkık çizik boya işleriyle uğraşan yerler var ve yapıldıktan sonra fark anlaşılmıyor. Motor siyah olduğu için şanslısınız ton tutturma derdi siyah boyada fazla olmuyor, yeşil olsaydı işiniz daha zor olurdu.

unutmadan, ön sinyaller mutlaka ufak led sinyaller ile değiştirin ya da dandik çin malı sarı sinyaller ile. en azından ufak sinyaller grenaja hasar vermiyor çin malı sinyallerde direk parçalandığı için grenaja hasar vermiyor (çifti 20tl).

nasıl tamir edildiğini görmek isterseniz şöyle bir örnek gösterebilirim

http://www.scooturk.net/showthread.php?t=13480
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Geçmiş olsun ERCÜMENT..

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=181092911370

arkadaşlar bu seti aldım yavaş yavaş motorun aksesuarı bitiyor .

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yurt dışından sipariş için 70 usd diyorsanız 70 euro buda aşağı yukarı 95 usd lere tekabül ediyor ben kopmle granaj seti aldım 85 usd yazdırdım ve hediye falanda yazdırmadım sorun olmadı. detaylı bilgiyi ebaydestek diye bir site var oradan alabilirsiniz . büyük kutulara ne kada düşük fiyat yazdırırsanız o kadar takılma ihtimali daha yüksek.
    Biliyorum ama sinirda olunca fiyat bazen acip iskil durumu oluyor ;) Garanti olmasi icin dedim ve tavsiyem de budur ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ERCÜMENT..
    Kulaklarını çınlattım kazadan sonra dostum. Takozları satış mesajına ilk dönen bendim ah ah

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Arkadaşlar CBR 250 ile Ninja 250 arasındaki farkları soranlar arkadalarımız var bana özelden.
    Yeni motosiklet almak isteyenler için ortaya yazıyorum tecrübemi...Öncelikle hiç cbr 250 kullanmadım.
    Titreme vs. nasıldır cbr de bilemem. Ama ışıklarda çok yan yana geldim cıbırla. Ara gaz veren cbr ler düşük beygirlerinden dolayı hep ninjanın arkadan plakasını okurlar. Yani performans olarak ninja liderdir.
    Yakıt tüketimi olarak cbr ler biraz daha ekonomik olsada atla deve değil sonuçta ninjanın yakıt tüketimi yine de çok çok uygun olduğundan sizi yormaz.
    Ninjada titreme vs. rahatsız edici bir durum yaşamazsınız.
    Virajlarda ninja başarılıdır. Yormaz.
    Cbr de tek hoşuma giden kadran kısmıdır. Analog kadran sevmiyorsanız cbr herzaman hoşunuza gider.
    Amaaa şu da varki bir ninja ve bir cbr park halinde yan yana geldiğinde herzaman iyiki bir ninja 250 r 'ım var dersiniz. cbr 250 kullananlarda bence itiraf etmeselerde içten içe keşke diyorlardır.
    Parça kalitesi olarak ninja tartışmasız liderdir.
    Alıcaksınız bir ninja, birdaha hiç birşeyi dert etmeyeceksiniz. Daha da o mu bu mu demeyin arkadaşlar.Pişman olmazsınız.
    semihss, Ercument, KeaSH-07 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ninja 250r ve cbr250r sürmüş be aynı ortamda yol yapmış biri olarak yüzde 30 dan fazla katılmıyorum bu sizin görüşünüz gerçekliği tartışırı zira ninja ile 6-6.5lt yakanlar var benim hyosung um bile 4.7lt den fazla yakamadı su zamana kadar aynı yolda bence yakıtı atla deve z-motoyu geçtim parça fiyatlarının fahişliğini geçtim ama yakıtının 250cc ye göre fazla oldugunu düşünüyorum bunun sebebinide yüksek devirde bg ve tork üretmesine bağlıyorum misal ben 5.vites 7000devirde 110 la giderken siz 5veya6.vites 7000 devirde kaçla gidiyosunuz ?
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    iyi birşey almak istiyorum diyenler için ikisinin arasındaki farkları yazdım. Şunu iyi biliyorumki benimle aynı zamanda alınan bir cbr nin ön panelindeki parçalar zaman içinde renk atıp deformasyona uğrarken ninjada hala ilk günkü gibi gıcır gıcır. Ayrıca plastik aksamın parça kalitesine bakarsak, 2013 fuardaki cbr 600 ler de bile hala plastik aksamda teknoloji çin malı gibi...
    @Alper ninjada hayat 7000 devirde başlar. 6.viteste ninjada 7000 devirde yanlış hatırlamıyorsam140lardasın.11000devire kadar da yolu var. Aldığın performansla yakıtı eş değer tutmamalısın.illede yakıt diyen 125liklere de binebilir.Onlar hepsinde de az yakıyor.Bence bu işte yakıt kriter değil. Çünkü tek silindir 25 beygir bir makinayla, iki silindir 33 beygirlik bir makinadan bahsediyoruz. Tabiki fark olacak. Ben ikisinin arasındaki farkları yazdım. isteyeen honda alır isteyen ninja. iş cebindeki paraya bakar.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selam arkadaşlar

foruma uzun zamandır bakamadım cevap verilecek çok yazı var ama daha sonra ,gözüme çarpanlara cevap yazayım dedim.

@ çirkin kral
    hayırlı olsun motorun.izmirdeki ustam dükkanı kapatmış :(.ama ihtiyacın olan bir konu olursa istanbul dan yardımcı olmaya çalışırım.

@ Alper Kaya;
    ninja sadece rodaj döneminde o kadar fazla yakar.ben 7 litre gördüm 1000 km ye kadar.yağ ve filitre değişiminden sonra 3.4 litre/100 km dir.ben şu an r6 da 6 lt normal kullanım ,gazladım mı 9 litre görüyorum.senin mantıkla bir ninja 250r yamaha r6 dan fazla yakar olur.bu da saçma. benim hatırladığım ninja da 6.vites 7bin devir 100 km hız dır.

lastik konusunda
    Dunlop iyi bir marka dır sadece sizin nasıl bir sürüş tarzınız var ona göre seçmek gerek.bence lastik te kişiye özeldir.fıtı fıtı gidenmisin, yoksa ninja yı öttürenmisin ona bakar.ben ninja ya michelin power pure 2ct lastik takmıştım,tercih meselesi.istanbul dışında yaşayan ve trafiğin daha az olduğu yerlerde bu tip lastiğede gerek yok.istanbul daki gibi her an kelle koltukta ve motosiklet kültüründen nasibini almamış sürücüler arasında yola cıkarsan lastiğinde en iyisine paraya kıyıp alman gerek.ne zaman önüne bir DANA çıkacak belli değil ki ,iyi bir frenaj yol tutuşu gerekli, daha yumuşak bir lastikten beklentin bu olur ancak.ama senin yaşadığın yerde trafik azdır,yoktur veya motorsiklet kullanan çok olan bir yerdeysen (güney iller gibi)gidipte cift hamur bir lastiğe benim gibi 950 tl vermene gerek yok.işin özeti bu.

kıyaslama;
    halen crb ile kıyaslama görüyorum sanırım ikisininde 250 cc olmasını baz alıp yorumlar yapılıyor ama bir cbr 250 ile ninja 250r kıyaslanamaz ;)
    soruyorum: fazladan o 1 piston ne olacak ...!

Aslan besleyen yemini düşünmez ;)

saygılar
    semihss, ibopaşa ve hayvan bunu beğendiler.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    cbr250r aldım kullandım ve şimdi ninjam var neden sattın derseniz moilden benzin aldım 140 ı geçmez oldu yakıt arttı iyice ondan sattım muhtemelen kaçak benzin satıyorlardı enjektörü genişletti benzin ve ayarı bozuldu motorun.

kullanım olarak cbr daha rahat süspansiyon ybr ye yakın o derece özellikle artçı oldumu bir passat kadar sallanır çok rahat olur. onun dışında cbr ninjadan max %20 daha az yakar yani şöyle söyleyim cbrla 40 tl ye gittiğin yere ninja ile 50 tl ye gidersin. cbr ın arka bagaj daha kullanışlı(geniş) ama geriye kalan ne varsa aklınıza ne gelirse ninja üstün.

ninjayı şöyle bir yere park edince gelen kaçlık diye soruyor. görünüm 600lüğe çok beziyor. cbr250 nin arka tarafı çok kötü duruyor özellikle geriden takipde berbat bir görüntüsü var. ybr bile daha güzel gözüküyor öyle söyliyeyim.
    bakımına gelince cbr hava filtresi her 2 bakımdan birinde değişir ve yağlı filtre kullanır hava tutup kullanamassın.ninja öyle değil geçen ben çıkardım resmen tursille yıkadım tertemiz oldu öğleye kadar kuruttum takdım kullanıyorum bir sorun yok. yağ konusunda cbr tam sentetik kullanamassın arıza yapabilir servis bana söyledi ben yinede koydum motordan acaib sesler gelmeye başladı hemen değiştirdim düzeldi. yağ olarak aşağı yukarı 1.5 lt yağ alıyorlar orada çok sorun yok. yağ filtresi değiştirmesi cbrda daha zor sağ granajı(alt sakalı) sökmek durumundasın.ninjada daha basit 17 yıldız anatarla hem yağ hem filtre değiştirebiliyorsun.
    titreşim cbr daha fazla öyle zaman geliyorki ellerinizi salmak durumunda kalıyorsunuz uzun yolda tabi bu
    depo konusunda cbrda benzin alırken kapak elinde kalıveriyor:d ninja daha kullanışlı. cbr ile 50 tl aldınmı depo dolar max şehiriçi 170 km gider oda çok usülünden kullanırsan. sert kullanımda 140 km bitirir. ikide bir benzin alırsın. ninjada çok alırsın 70 80 tl gibi alırsın 300 km gibi gider uzun yolda dahada gider tam ölçmedim. ikide bir benzin almak durumunda kalmassın. öyle yerler var cbr ile benzin almayı unutsan kesin yolda kalırsın 100 km hiç petrol yok sakat bir durum.
    zaten moilden aldığım benzinde hep kırmızıya dayandı aydın kuşadasına gittim dönüşte gece yolda kalacam diye dağın başından bir petrolden benzin aldım o sebeple oldu.

aklıma gelenler bunlar daha sormak istediğiniz yerler olursa yardımcı olurum

CBR'ı sürdüğünüzden emin misiniz ? 13 lt deposu var, motoru dipgaz sürseniz 4 lt/100 km yakıyor yani minimum menzili 325 km. Sakin kullanımda bu 3-3.5 arasıdır, o zaman da menzil 375-425 km olarak çıkar.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    6 ay kullandım öyle denildiği gibi değil kırmızıya 170 km düşüyordu depolarca kullandım bir iki depo falan değil sırf uzun yoldabile 250 kmde düşüyor yedeğe hemde ömüğüne kadar dolu vaziyette

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

şöyle bişey var 100 110 km hızla 2 kişi ybr ile aynı hızlarda gidersen ybr nin yakıtına düşüyor. 130 140 km hızlarda gidersen ninjayla çok bi farkı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

bir arkadaş gerilerde malzeme kalitesinden bahsetmiş kawanın cbr ında öyle yabana atılacak bir kalitesi yok bir günde 1000km yol yatım hiç performas düşmesi veya tekleme ıvır zıvır bir sorun yaşamadım 2 kişi 150 km hıza çıktım azda inişliydi biraz zorluyor şimdi yiğidi öldür hakkını yeme ninja zorlamadan düzde 150 ye çıkıyor yatmadan sonuçta bir piston var fazladan.

Öznel karşılaştırmaları sevmiyorum, son 4000 km'dir bütün benzin alışlarımı kaydettim, üstteki yorumu ona göre yazmıştım. Gösterge kırmızıda derken yanıp sönen tek çizgiden bahsediyorsunuz galiba. CBR'ın bir kötü yanı o çizgiler yanıltıcı, yanıp sönen çizgiye düştüğünde en az 60 km gidebilecek benzin içinde var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler