Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Alıntı medsul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen. ailem bu sene motosiklet almadı diye sevineceğim hiç aklıma gelmezdi
    Hayırlısı böylemiş bizim için, aylardan beri motor ile yatıp kalkarken ki şimdide ehliyet, ekipman hazırken yeni ninja'yı gördükten sonra beklemek çok koymucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı soldereminem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja kullanicilari ninjalarin tekerleklerini buyutmek mumkunmudur ? Birde kaca patlar
    Ön lastiği 110 70 17 arka lastiği 130 70 17 orjinal ölçüsü.

Ben önü aynı ölçüyle değiştirdim ama arkaya bir numara büyük olanı taktım 140 70 17 biraz geniş ve 1 cm kadar yüksek lastik.Fenada olmadı ama pekte gerek yok başka büyük numaralı lastik takmaya.150 70 17 ye kadar takılabilir ama yakıt sarfiyatını azda olsa arttırır çekişi azda olsa azaltır büyük lastik.

Lastik fiyatları markaya göre değişiyor, ben SAVA marka aldım çok memnunum Allaha şükür bir sorunu yok.

Ön lastiğini 2012 tarihli 120 tl ye arka lastiğini 2011 tarihli 140 tlye almıştım, arka lastiği 2 km test için kullanan bir kimseden almıştım sıfırı 180 tl.

Tavsiye ederim güzel lastik.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Yamaha
    ccman
    Trakya'nın neresindensin? Önceki sayfalarda da bir kaç kere sordum cevap gelmedi. Bende Edirne/Keşan tarafında duruyorum. Sana ne kadar yakın, ne kadar uzak kalıyorum onu senden öğrenicem inşallah
    ccman bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    o heryerdedir o içimizdedir bildinmi? hakkaten ccman nerelisin yahu sen?
    schmarık ve ccman bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o heryerdedir o içimizdedir bildinmi? hakkaten ccman nerelisin yahu sen?
    O bir üjj-bejj o bir r6'lı kara kaçan Eşşekleri gaza getirip yolda tutamayan
    ccman bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hehehe eşeklere fısıldayan adam @ccman nabün be yaa kızan!!!
    ccman ve schmarık bunu beğendiler.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    tekrar merhaba arkadaşlar , motor cok guzel ama tek kişi durmuyor bu yaa :D çift kişi çok güzel druyorum tek biraz zor oluyor

dreamkiller, ccman, KeaSH-07 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba arkadaşlar , motor cok guzel ama tek kişi durmuyor bu yaa :D çift kişi çok güzel druyorum tek biraz zor oluyor

Tek kişi iken iyi durman gerekiyor,iki kişi ile değil.... ;) frenleme ile ilgili biraz daha fazla deneme yapmalısın demektir...bu bir yerde bir yanlışlık var demektir...biraz okumak gerek ;)

http://alfamotosiklet.blogspot.com/2...eknikleri.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

aynııııı beaaa... sen nabüün beaa ...

bunu izle >>=======> http://www.youtube.com/watch?v=9XW1xGM2UTQ

Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ccman
    Trakya'nın neresindensin? Önceki sayfalarda da bir kaç kere sordum cevap gelmedi. Bende Edirne/Keşan tarafında duruyorum. Sana ne kadar yakın, ne kadar uzak kalıyorum onu senden öğrenicem inşallah
    Toprak:39-Vize

ikamet: istanbul Atakent Mh.K.çekmece---

iş : Tarabya ....

sıradaki soru ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

bu arada dün geçe Anadolu yakasına geçtim volta atmaya . usta her yer köstebek çukuru gibi. Kalamış ta 1 çay içtim döndüm ama bostancı köprüsünden Kalamış a kadar böbrek taşlarımın hepsi döküldü.o yollarda sürenlere Allah kolaylık versin.
    schmarık, dreamkiller ve atilla_hakan bunu beğendiler.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    Yamaha
    Off karnımı ağrıttın bea

Biliyorum bu sorumun yeri burası değil ama sizler mantıklı düşünen, insanlara yardımcı olmayı seven kişiliklere sahip olduğunuzdan burada da bir çıtlatmak istedim. Şuan bir motorum yok ama kısmet olursa Tvs Apache alıcam. O zaman bir çayını içmeye gelirim Trakya'ya
    Tvs Apache hakkında bilgili olanınız, çevrenizde kullanıpta memnun olmayan varmı? Bana fikir vermiş, yardımcı olmuş olur bu kişiler. Birde cbr125 kafamı kurcalıyor ama onuda alıcak olsam kışa doğru tahmini en yüksek 2008-2009 modelini belki alırım. Neden derseniz. Adamlar 2005/06 modeline 4.500/5000 tl istiyorlar. Çıldırmış bu millet. Birde Apache'de ön fren papatya disk, gazlı süspansiyon, 13.5 hp, dijital gösterge bulunuyor. Kalıp olarakta daha kalıplı ve daha çok hoşuma gitmekte. Sizin fikriniz ne olur bu konuda.

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Ninja kardeşlerim motora gps sistemi satan firmaları biliyormusunuz, demek istediğim şu motorum şuan garajda ve ben onu uydudan görmek istiyorum gerek telefondan gerek bilgisayardan yani Allah korusun çalınmaya karşı önlem mayiyetinde bilgisi olan yaptırmış olan varmıdır????

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja kardeşlerim motora gps sistemi satan firmaları biliyormusunuz, demek istediğim şu motorum şuan garajda ve ben onu uydudan görmek istiyorum gerek telefondan gerek bilgisayardan yani Allah korusun çalınmaya karşı önlem mayiyetinde bilgisi olan yaptırmış olan varmıdır????
    Düşünce güzel ibopaşa da aklıma ilk gelen şey akünün ne kadar süre idare edeceği ve otopark gibi yerlerde uydu sinyallerini alamayacağı oldu.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Off karnımı ağrıttın bea

Biliyorum bu sorumun yeri burası değil ama sizler mantıklı düşünen, insanlara yardımcı olmayı seven kişiliklere sahip olduğunuzdan burada da bir çıtlatmak istedim. Şuan bir motorum yok ama kısmet olursa Tvs Apache alıcam. O zaman bir çayını içmeye gelirim Trakya'ya
    Tvs Apache hakkında bilgili olanınız, çevrenizde kullanıpta memnun olmayan varmı? Bana fikir vermiş, yardımcı olmuş olur bu kişiler. Birde cbr125 kafamı kurcalıyor ama onuda alıcak olsam kışa doğru tahmini en yüksek 2008-2009 modelini belki alırım. Neden derseniz. Adamlar 2005/06 modeline 4.500/5000 tl istiyorlar. Çıldırmış bu millet. Birde Apache'de ön fren papatya disk, gazlı süspansiyon, 13.5 hp, dijital gösterge bulunuyor. Kalıp olarakta daha kalıplı ve daha çok hoşuma gitmekte. Sizin fikriniz ne olur bu konuda.
    valla yakınında varsa o cbr lerden git,fiyatı öldür bakalım ne oluyor:D ama ilk bakışta on tane kusur say,daha etkili olur:D

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yakınında varsa o cbr lerden git,fiyatı öldür bakalım ne oluyor:D ama ilk bakışta on tane kusur say,daha etkili olur:D
    Dediğinden pek birşey anlamadım ama sende yeni kasa cbr125r var galiba.
    Nasıl memnunmusun bari? Şimdi yine eleştirilebilirim ama son hızı değil de, rahat bir 110-120 km/h hızla sabit gidebiliyor mu? Yoksa motor çok zorlanıyor mu? Tvs Apache max 120/125 gidebiliyor buda bana uzun yolda kolaylık sağlar. Max hızı dersen motorun rodaj döneminde açılmasına göre 145 km civarı bir sürate ulaşıyor. 150cc bir motosiklet için o hız sağlıklımı değil tabiki. Ama kendi sınıf/segmentinde ki motorlarla kıyasladığım zaman bence en güvenlisi ve sağlıklısı Tvs Apache. Cbr125r'ın tek artısı benim gözümde su soğutmalı olması.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Nasıl memnunmusun bari? Şimdi yine eleştirilebilirim ama son hızı değil de, rahat bir 110-120 km/h hızla sabit gidebiliyor mu? Yoksa motor çok zorlanıyor mu? Tvs Apache max 120/125 gidebiliyor buda bana uzun yolda kolaylık sağlar. Max hızı dersen motorun rodaj döneminde açılmasına göre 145 km civarı bir sürate ulaşıyor. 150cc bir motosiklet için o hız sağlıklımı değil tabiki. Ama kendi sınıf/segmentinde ki motorlarla kıyasladığım zaman bence en güvenlisi ve sağlıklısı Tvs Apache. Cbr125r'ın tek artısı benim gözümde su soğutmalı olması.
    cbr 125 hakkında en detaylı inceleme:http://www.motosikletmacerasi.com/honda-cbr-125-r/
    120 de sabit gidersin ama ihtiyacın olunca birden çıkamazsın

Motosikleti
    ninja 250
    2013 MODEL NİNJALAR SATIŞA BAŞLANMIŞ

ama endonezyada.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    dostum selam, TVS iyidir hoştur ama piyasada ölmüş bir dünya tvs görüyorum.. CBF denen begenilmeyen motor (oyk yağ yakıyor yok gitmiyor) canını alsan hala ben burdayım diyor.. Herşeyden önce bence malzeme kalitesi olarak Honda TVS'ye göre bir tık öndedir. Ha dersen ki fiyat inan ikisininde fiyatını bilmiyorum. CBR125 alacagına CBF150 al derim daha uzun süre sorunsuz binebileceğin bir motorun olmuş oılur.. Ben şahsen hiç sahibi olmadım ama hastasıyım bu eşşeklerin commuter dediğin zaman cbf150 aga tanımam üstüne

Motosikleti
    Yamaha
    dostum selam, TVS iyidir hoştur ama piyasada ölmüş bir dünya tvs görüyorum.. CBF denen begenilmeyen motor (oyk yağ yakıyor yok gitmiyor) canını alsan hala ben burdayım diyor.. Herşeyden önce bence malzeme kalitesi olarak Honda TVS'ye göre bir tık öndedir. Ha dersen ki fiyat inan ikisininde fiyatını bilmiyorum. CBR125 alacagına CBF150 al derim daha uzun süre sorunsuz binebileceğin bir motorun olmuş oılur.. Ben şahsen hiç sahibi olmadım ama hastasıyım bu eşşeklerin commuter dediğin zaman cbf150 aga tanımam üstüne
    Şöyle bir durum var ki Tvs bir zamanlar suzuki'ye 50 seneyi aşkın motor üretmiş bir firma. Evet doğru okudun şaşırma Aralarında ki anlaşma sona erince ayrılmışlar ve Tvs'de kendi adına bir fabrika kurmuş kendi üretimine başlamış. Honda cbf150 1000 km'de 400gr yağ eksiltirken Apache 50 ila 150 gr arası eksiltiyor. Hele ki bu sıcaklarda cbf150 daha da fazla eksiltebilir. Tvs apache'yide inan ki savunmuyorum ama araştırdım ne parça kalitesi olarak nede motor olarak cbf150'den aşağı kalır bir yanı yok. Cbf150-Ybr125 gibi motorlardan Tvs Apache'ye geçen bir çok kişi daha memnun. Bu arada Cbf150'nin üretimi sona erdi. Artık cb125e üretilicek. Şuan cbf150'nin sıfır fiyatı plaka vs derken 5.000 küsür lira tutuyor. Sıfır almasam kullanan kişinin nasıl kullandığını bilmiyorm. Eğer sürekli sıkıştıran biriyse motor daha da çok yağ yakar kanısındayım. Napıcam bilmiyorum. Bu olanları göz önünde bulundurduğumda gönlüm Apache'den yana. İlk başlarda bende cbf150 diye deliriyordum ama araştırınca uzun bir süre bu durum değişti.

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 MODEL NİNJALAR SATIŞA BAŞLANMIŞ
    ama endonezyada.
    Nerede gülüyoruz.

Yeni kasa çok güzel olmuş ama ben alacak olsam tercihim yine hondadan olurdu.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşam Kalamış ta beleş çay dağıtıyorlarmış,gelen ?
    dreamkiller bunu beğendi.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    gelin Antalya ya beleş çay her daim bulunur,ama Honda Cbr cilere yok ;)
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler