Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün gittim maslaktaki grenajcıya, benim alt taraftaki kırıkları tamir etmek için 50 lira dedi,muhtemelen orda yaptırıcam, onun boyacısıyla konuştum, tamam ben boyarım dedi, nekadara boyarsın dedim 200 liraya boyarım dedi,ben boyayı getirsem nekadara boyarsın dedim,aldığım cevap biraz garipti,sen boyayı alırsan daha iyi olur,çünkü ben boyarsam motorun rengiyle boya tutmayabilir dedi,bu dediğini başta söylemediği için kıllandım biraz, yani öyle böyle ortalama 300 lira falan tutacak,ben gittiğimde adam birtane daha ninjanın gösterge panelinin çerçevesini yapıyordu o gösterge panelini yaptıran arkadaş burdanmı ?
    arkadaşım senin rengin beyaz avantajın var istersen kendin bile boyarsın sen catlakları tamir ettir gerisi için üzerine karbon fiber folyo yap.beyaz rengi mevcut.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78660304/detay

sen aradığında ben oradaydım zaten.o panel baska bir sehirden sipariş edildi.

arka camurluk 100 papel.üzerine birde siyah gri karbon fiber folyo cektim mi iş tamam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78414162/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benimde ehliyet yazılı sınavım 14 nisanda
    ama ben gezebiliyorum. eskiden beri motorsiklet kullanıcısıım.fakat ehliyetimi yeni alıyorum. )

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün gittim maslaktaki grenajcıya, benim alt taraftaki kırıkları tamir etmek için 50 lira dedi,muhtemelen orda yaptırıcam, onun boyacısıyla konuştum, tamam ben boyarım dedi, nekadara boyarsın dedim 200 liraya boyarım dedi,ben boyayı getirsem nekadara boyarsın dedim,aldığım cevap biraz garipti,sen boyayı alırsan daha iyi olur,çünkü ben boyarsam motorun rengiyle boya tutmayabilir dedi,bu dediğini başta söylemediği için kıllandım biraz, yani öyle böyle ortalama 300 lira falan tutacak,ben gittiğimde adam birtane daha ninjanın gösterge panelinin çerçevesini yapıyordu o gösterge panelini yaptıran arkadaş burdanmı ?
    Alt sakala 200 lira mı dedi ? Fazla değil mi sadece o kırık yerlerin boyası için

Motosikleti
    ninja 250
    @ccman dediklerin aklıma yattı boyatmaktan vazgeçebilirim,gerçi şu aralar bodysticker araştırmaya başladım belki reklamcıda da yaptırabilirim, artık öyle böyle her halükarda giren girdi bari fantastik birşekilde girsin
    @Zippo's,aslında tam alt sakal sayılmaz,sol grenajın tamamının boyanma fiyatı 200 liraymış

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım senin rengin beyaz avantajın var istersen kendin bile boyarsın sen catlakları tamir ettir gerisi için üzerine karbon fiber folyo yap.beyaz rengi mevcut.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78660304/detay

sen aradığında ben oradaydım zaten.o panel baska bir sehirden sipariş edildi.

arka camurluk 100 papel.üzerine birde siyah gri karbon fiber folyo cektim mi iş tamam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78414162/detay
    Hocam opak beyaz degil Ninjalar. Inci beyaz. Cok zor tutar o renk. Arkadasin grenajinin 4 kere boyandigini biliyorum rengi tutturabilmesi icin.

@ccman dediklerin aklıma yattı boyatmaktan vazgeçebilirim,gerçi şu aralar bodysticker araştırmaya başladım belki reklamcıda da yaptırabilirim, artık öyle böyle her halükarda giren girdi bari fantastik birşekilde girsin
    @Zippo's,aslında tam alt sakal sayılmaz,sol grenajın tamamının boyanma fiyatı 200 liraymış
    arkadaşım sen önce grenajcıda işini 50 ye hallet,sonra bakarsın başka bir yerlerde boya işine ,tanıdığın yada bildiğin bir kaportacı ya da grenajı sök götür lokal boya attırırsın.ama benim gördüğüm senin hasar alt kısımda.grenajcıda işin bitince oraya nalburdan oto macunu ve su zımarası al.(gerekirse yardımcı olurum)hatta grenajcı Yusuf ustadan rica et o da sana bu konuda yol gösterir.(boyacının istediği para oto parça başı boya fiyatı.motor için çok,100 lira en fazla verirlir boya ondan).bas macunu zımpara at daha sonra alt kısma bir bant çek (boydan boya)kafana göre bir çizgi çiz ve git yine nalburdan sprey beyaz boya al,diğer grenajada aynı şekilde bantı çek bas boyayı geç.sana maliyeti 50 grenaj,20 macun,2 lira zımpara,10 lira da sprey boya.servise 1000 lira vermektense alternatif yol.ya da macun zımpara ve etiket sticker ya da ilanı verdiğim Aksaray iski arkasında satılan karbon fiber folyo.en kısası da 1 plaka karbon fiber al 20 lira bas üstüne geç git.servise o para yazıktır verilmez.ben lastikleri aldım o paraya.
    ben olsam yapacağım budur.(şahsi fikrimdir)

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    YA CCMAN COK BEYENDIM.ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAK NASIP ETSIN. BUHAFTA SONU BENDE YAPTIRMAYI DUSUNUYORUM. BENIM NINJA SIYAH,MUMKUNSE CAMURLUKLARI BEYAZ YA DA SARI DUSUNUYORUM. SIZCE SIYAH NINJAYA NE RENK CAMURLUK GIDER ARKADASLAR ???

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ninja 250 sahipleri bence sayfa 215 teki ejloverin camından almalılar çok şık duruyo
    ejlover bunu beğendi.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    boya işi için fazla acele etme.

bostancı sanayii de bir yer vardı, motosiklet ve otomobillerin boya kodlarıyla orijinal tonda boyalarını satıyor. bende rotüş boyası almıştım kendi motorum için. şu an ismini hatırlayamıyorum ustama sorup sana öğleden sonra haber veririrm buradan. muhtemelen benzer boyacılar maslak sanayii'de de vardır.

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alt sakala 200 lira mı dedi ? Fazla değil mi sadece o kırık yerlerin boyası için
    bizim grenajlar komple, yani sakal diye ayrı bir parça yok.

gerçi sadece kırılan yerlere boya yapmak mümkün olabilir mi bilmiyorum.

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler için sağol.. sadece arka hugger nekadara mal oldu? ve zincir korumasıyla beraber bütün halinde yapıyor herhalde? benımkıde yeşil renkte ama sıyah daha ıyı gider galıba çamurlukta.
    Hugger için birlikte gidelim mi ömer?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ninja ER
    tamam bulut gidelim. bana uyar ctesi uygunum ben
    ..uçuyoruzz DEDE

gidecek arkadaşlar
    arka çamurluk hazırda yok kalıbı var orada.siparişi verince döküm yapıyor.hemen alamazsınız bilginiz olsun.

merhaba motor sever arkadaşlar.. kawasaki ninja 250 2011 yeşil makina almayı düşünüyorum gt250r da aklımın bir ucunda onuda düşünüyorum 1.87 boyum var 100 ağırlık ninjayı hiç kullanmadım ama arkadaşlarım bu makinayı tavsiye ediyor hafta sonu gidip bakıcam ondan önce kullananlar olarak görüşlerinizi almak istiyorum genel olarak alıcağım motor ninja bir yılda 14 bin km yapmış bu normalmi çokmu az yakıyo bu keretada böle olmuş anlamadım 100 km kaç lt yaktığını bilen varmı baya baktım ama pek net sonuç bulamadım

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Arkadaşlar merhaba... Uzun bir aradan sonra tekrar bir motosiklet almayı düşünüyorum. Tahmin edeceğiniz gibi cbr250 ve ninja 250r arasında kaldım. Belki konuya uygun olmayabilir ama bazı bilgileri siz kullanıcılardan almamın mantıklı oalcağını düşündüm. Bu iki motoru maalesef görme şansım yok. Yaşadığım yer itibariyle. Yani görmeden sipariş vermek zorundayım. Gelecek ay birisini alacağım İnşallah.
    1-Motor gücü konusunda kesinlikle tereddütüm yok ancak 1,90 boyunda olduğum için motor cüssesi önemli. Hangisinde daha rahat edebilirim. Bir forumda ninjanın çok ince bi yapıda olduğunu okumuştum.Fiziksel olarak bu motorların farkı nedir?
    2-Ayrıca ninjanın motor bakım aralığı çok sıkmıdır hondaya nazaran.
    3-Hız olarak uzun yolda 140 civarı giderken rahatlık ve motor güveni nasıldır?
    Bu sorular hakkında net bilgi bulamadığım için sizlere danışmak istedim.

Motosikleti
    Honda cb125e
    her ne kadar ilk motorum cbr olcaksada kısa bir sure sonra ninjaya geçis yapmayı planlıyorum yurt dısında bunu yapan cokta siz ninja kullanıcıları arasında yapan varmı enteresan olan benzın gostergesı var.yurt dısındakılerde oyle uretılıyor acaba burdakı nınjalarda da samandıra varda ekranda mı gostermıyor ama gercekten gosterge bambaska bır hale getırıyor motoru

http://www.youtube.com/watch?v=lgYBhCo5Doo
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Tarık07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sorarsanız bir ninjaya yapılacak hersey yapılmıs gosterge egsoz carbon kaplamalar lastıkde degısmıs galıba celık fren hortumu bıraz abartı olmus ama neyse ıste sorun tr bız bunu yapabılırmıyız sırf buna dayanarak motor secıcem :D o gostergeyle olmaz yaa alınmayın lutfen :(
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sorarsanız bir ninjaya yapılacak hersey yapılmıs gosterge egsoz carbon kaplamalar lastıkde degısmıs galıba celık fren hortumu bıraz abartı olmus ama neyse ıste sorun tr bız bunu yapabılırmıyız sırf buna dayanarak motor secıcem :D o gostergeyle olmaz yaa alınmayın lutfen :(

fiyatlar burda yazıyo hocam alırsam ninja bu gösterge şart alıncak kargoyla 700 tl ye gelir bu ürün

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=koso+rx2

Motosikleti
    ninja ER
    bulut.. yarına mesai çıktı benım ya akşam 6da çıkıcam ancak. başka birgun olursa gidelim ok
    ..uçuyoruzz DEDE

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu grenajcıya uğrayan olursa ,merakımdan soruyorum.
    1000RR yada 600RR diyelim yarış grenajı seti kaç liramış
    bide daha önce kalıbını almadıkları bi motor için komple yarış grenajı kaça yaparlar?(büyük ihtimalle hyosung un kalıbını almamışlardırda )
    Ucuzsa eğer orjinalleriyle dolaşmak ateş pahası,benim yerim imkanım var grenaj değiştirmeye.Hem renkde değiştirmiş olurum repsol yada tricolor güzel olurdu
    ninja_omer bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba... Uzun bir aradan sonra tekrar bir motosiklet almayı düşünüyorum. Tahmin edeceğiniz gibi cbr250 ve ninja 250r arasında kaldım. Belki konuya uygun olmayabilir ama bazı bilgileri siz kullanıcılardan almamın mantıklı oalcağını düşündüm. Bu iki motoru maalesef görme şansım yok. Yaşadığım yer itibariyle. Yani görmeden sipariş vermek zorundayım. Gelecek ay birisini alacağım İnşallah.
    1-Motor gücü konusunda kesinlikle tereddütüm yok ancak 1,90 boyunda olduğum için motor cüssesi önemli. Hangisinde daha rahat edebilirim. Bir forumda ninjanın çok ince bi yapıda olduğunu okumuştum.Fiziksel olarak bu motorların farkı nedir?
    2-Ayrıca ninjanın motor bakım aralığı çok sıkmıdır hondaya nazaran.
    3-Hız olarak uzun yolda 140 civarı giderken rahatlık ve motor güveni nasıldır?
    Bu sorular hakkında net bilgi bulamadığım için sizlere danışmak istedim.
    görüşlerinizz gerçekten önemli...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler