Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Ben alınca sıyah ıstıyorum beyaz aalırrsam kıyafeet ve kask renk sorrun yesıldende hooslanmadım ne derrssııınız sıyah ıcın 0aalıccam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben alınca sıyah ıstıyorum beyaz aalırrsam kıyafeet ve kask renk sorrun yesıldende hooslanmadım ne derrssııınız sıyah ıcın 0aalıccam
    Siyah candır
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Eyw kanka ybr yerıne cbf al oda candır :D ya da cbr ?
    Lazer ve ls2 kask alıcam 2tane alıcam ıyımıdr bılgısı olann ?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Lazer yada LS2'e vereceğin parayla marushin al. Daha güvenilir, sağlam bir marka. Ya da Shoei'nin indirimde olan modelleri var, onları kovala.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

beyler motosiklet almak için istanbul motora gittim kızıltopraktakine adamların umrunda değil böyle bi havalar bi umursamazlıklar alıcaksan ugrastırma bizi al almıycaksan ne geldin gibisindendi bukadarıylada bitmedi neyse anlastık ödemeyi yaptım herşey bitti
    plakanın çıkmasının uzun sürebilicegini söylediler 2 3 günlük iş 1 hafta oldu hala bitmedi en sonunda biraz üstlerine gittik plakanın işlemlerini daha başlatmamışlar faturayı kesmemişler
    bizi oyalıyorlar biz üstlerine gidince 3 gün sonra plaka geldi falan internette 3 5 yorum görmüştüm orayla ilgili ama dikkate almamıştım gercekten öyleymiş çok sinirlenmiştim ne düşündüklerimi buraya yazamıycam siz anladınız zaten
    istanbulda 1 tane bile kalsa alıcagınız motordann ordan almayın

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Yeşiller içinde bir gün...

Selam Ninjalar,

Şehrin gürültüsünden, stresinden kurtulmak için bu hafta Ağva'ya doğru gaz açıyoruz. Sabah kahvaltısını Ağva da birlikte yapıp, Ağvayı keşfe çıkacağız. Günün ilerleyen saatlerinde orman yolundan Şileye doğru yola devam edip, Şile de ağlayan kayalara gidiyoruz. Turumuzu yorgunluk çayımız/kahvemizi içerek tamamlayarak eve doğru yola çıkacağız.

05.06.2011 Pazar

Buluşma noktaları

Avrupa yakası : 08:45-09:00 Boğaziçi Köprüsü gişeleri geçmeden sağ taraf,

Anadolu yakası : 09:00-09:30 Capitol AVM önü

Saat 09:30 da teker döner....

Ninja 250R - İstanbul

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selam Ninjalar,

Şehrin gürültüsünden, stresinden kurtulmak için bu hafta Ağva'ya doğru gaz açıyoruz. Sabah kahvaltısını Ağva da birlikte yapıp, Ağvayı keşfe çıkacağız. Günün ilerleyen saatlerinde orman yolundan Şileye doğru yola devam edip, Şile de ağlayan kayalara gidiyoruz. Turumuzu yorgunluk çayımız/kahvemizi içerek tamamlayarak eve doğru yola çıkacağız.

05.06.2011 Pazar

Buluşma noktaları

Ninja 250R - İstanbul

Ağva Şile yolcusu kalmasın

Şu an için 7 kişi yola çıkıyoruz arkadaşlar. Sizlerde pazar gününü güzel bir şekilde değerlendirmek isterseniz bekliyoruz. Umarım katılımın yüksek olduğu güzel bir gün olur.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı reswat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motosiklet almak için istanbul motora gittim kızıltopraktakine adamların umrunda değil böyle bi havalar bi umursamazlıklar alıcaksan ugrastırma bizi al almıycaksan ne geldin gibisindendi bukadarıylada bitmedi neyse anlastık ödemeyi yaptım herşey bitti
    plakanın çıkmasının uzun sürebilicegini söylediler 2 3 günlük iş 1 hafta oldu hala bitmedi en sonunda biraz üstlerine gittik plakanın işlemlerini daha başlatmamışlar faturayı kesmemişler
    bizi oyalıyorlar biz üstlerine gidince 3 gün sonra plaka geldi falan internette 3 5 yorum görmüştüm orayla ilgili ama dikkate almamıştım gercekten öyleymiş çok sinirlenmiştim ne düşündüklerimi buraya yazamıycam siz anladınız zaten
    istanbulda 1 tane bile kalsa alıcagınız motordann ordan almayın
    ben olsam gider başka yerden alırdım,yada en azından merkez e müşteri hizmetlerine bu durumu iletirdim,yemin ediyorum kawasaki japonyaya bile mail atarım,arkadaşlar gerekli şikayetlerde bulunun,herkes yakındığı konudaki şikayetlerini gerekli merciilere en merkeze aktarırsa valla bunlar kuzu gibi olurlar,ama hem yakınıyosunuz hemde bişey yapmıyosunuz eeee ozaman valla hakediyosunuz. ( sözüm alıntı yaptığım arkadaşa değil,genelde böyle şeyler duyuyorum oyüzden genel konuşuyorum...) , Ağlamayana meme yok ..
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Arkadaşlar bende artık siyah bir ninja 250 sahibiyim Aylardır honda için beklemiştim ama baktım olacak gibi değil ninjaya dönüş yaptım.. Bu hafta eğitimimi tamamlıyorum, haftaya trafiğe çıkmayı planlıyorum inşallah ;)
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende artık siyah bir ninja 250 sahibiyim Aylardır honda için beklemiştim ama baktım olacak gibi değil ninjaya dönüş yaptım.. Bu hafta eğitimimi tamamlıyorum, haftaya trafiğe çıkmayı planlıyorum inşallah ;)
    hayırlı olsun,fotoları bekliyoruz...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp

Selam Ninjalar,

05.06.2011 Pazar

Buluşma noktaları

Ninja 250R - İstanbul
    Kahvaltı yerini Ağva yerine Şile'ye gelmeden sol tarafta motorcuların toplandığı bir mekan var, "Bilmem kim Anne'ni yeri" diye. Kahvaltıyı orda yapmanızı şiddetle tavsiye ederim

Ağva'dan sonra yola devam edip Kerpe ve Kefken'e doğru devam ederek Balık restoranlarında öğle yemeği daha sonra İzmit'e inip eski İstanbul yolu (umut tepe kampusu bağlantılı) üzerinden tekrar Ağva, Şile ve İstanbul'a geri dönüş yapabilirsiniz. Böyle bir tur yakşalık 10 - 12 saat sürüyor mola sürelerinize göre.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyw kanka ybr yerıne cbf al oda candır :D ya da cbr ?
    Lazer ve ls2 kask alıcam 2tane alıcam ıyımıdr bılgısı olann ?
    Ben de yeni UVEX Carbon Onyx aldım... Hafifliğinden dolayı. Ama yorum yazacak kadar uzun test etmedim.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı GPrusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yeni UVEX Carbon Onyx aldım... Hafifliğinden dolayı. Ama yorum yazacak kadar uzun test etmedim.
    bir zamanlar çok almak istediğim bir kasktı,hayırlı olsun,şuan shoeı kaskım var s beden bana hafif büyük oluyo o yüzden satıp yeni bi kask alıcam ( sahibinden.com da ilanım var) ,xs beden alcam,satınca seninkinden düşünüyorum

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Renk olarak bayilerin elinde genelde Siyah ve Beyaz var. Yeşil sadece İstanbul Motor'da ve Antalya bayisinde kalmıştı. Z-Moto bana bundan sonra yeşil gelmeyecek demişti ama sonra Overcloud'a geleceğini söylemişler. Ama web sayfasından yeşil renk opsiyonunu kaldırmışlar.
    Sonuç olarak siyah ve beyaz alternatifleri birçok bayide var. Mesela İzmir Göçmen Motor beyazı için bana 10.850.-TL fiyat verdi, hem de 400km. mesafeye kargo dahil fiyatı. Bursa bayisi siyah için 10.750 fiyat verdi.
    İkinci el fiyatları ciddi yüksek seyrediyor. Seçimden sonra istikrar olur da Euro şöyle 2'lere doğru gerilerse piyasa karışır.
    Ben sormadım ama yeşil renk seçeneğinin kalkacağını düşünmüyorum. Lime yeşili Kawasaki'nin rengi çünkü, hiç sanmam kaldıracaklarını. Ancak şu olabilir; Türkiye, Hollanda'dan getireceği motorların kotasını doldurmuştur ve şu an yeni motor çekme hakları yoktur, o yüzden de hemen hemen kimsede yeşil olmadığı için şu anda bunu söylemişlerdir. Yeşil bu makinayı gösteren en güzel renk bence, gece ayrı gündüz ayrı güzel duruyor, deli birşey Kura da çok aldanmanı tavsiye etmem, hiçbir bayi piyasadaki kurdan iş yapmıyor, düşük kurdan işlem yapıyorlar, yoksa bu kadar mal satılmazdı. Zaten onlar bu kurdan değil, eski kurdan almışlardı motorları...

İkinci elinin de yüksek fiyatlı gitmesinin nedenleri bana göre;

1- Makine gerçekten talep görüyor. (Hem kullanmak isteyenlerden hem sağdan soldan )
    2- Kaliteli
    3- Sınıfının en iyisi (Bence)
    4- Sıfır alamayanlar, 2.000 TL daha az verip 2. el tercih edebiliyorlar. Neden 2. elini de alıyorlar bu kadar dersen, bakınız 2. madde.

Bir de dün akşam iş çıkışı yaşadığım bir olayı örnek vermek isterim 1. maddeye; iş yerimin burada genç çocuklar var, bir tanesi yanlarından geçerken "Abi, hastayım senin Ninja'ya!" diye bağırdı.Bunu dile getiremeyen ama gözlerinde okuduğum çok fazla insan var.

Dolayısıyla kararını destekliyorum. Ninja olsun da, ne olursa olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:59 ----------

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanırsın inşallah

Motosikleti
    Honda VT750 C4 Shadow

Selam Ninjalar,

05.06.2011 Pazar

Buluşma noktaları

Ninja 250R - İstanbul
    bende ordayım inşallah

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı metinpasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ordayım inşallah
    İnşallah abi Sensiz olmaz zaten

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dijital sevmiyorum yaa,abi kadranlı olcak devir göstergesiyle birlikte km saati de inecek kalkıcak ver coşkuyu
    Aynen. Daha ıyı oluyo dıjıtaaldee 10 15 falan gıbı artıyo kadranlı daha hheycan. Verıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:33 ----------

Hayırlı olsun. Nasıl ıyımı maaakına hosuna ggıtmeyen bı durum vaarmı. ? Bbende alıcaam bır ıkı haaftaya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 ----------

daha almadım yoruumlarını beklıyorum

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Hayırlı olsun kuzen84, kazasız belasız sürüşler dilerim...

Çok memnun kalacağın bir kask olacaktır. 950gr en hafif kasklardan biri. Ninja İstanbul grubumuzda bir arkadaşımızda vardı çok memnundu. Siyah vizör almadıysan almanı tavsiye ederim. Güle güle kullanman dileğimle...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Hayırlı olsun kuzen84, kazasız belasız sürüşler dilerim...

Çok memnun kalacağın bir kask olacaktır. 950gr en hafif kasklardan biri. Ninja İstanbul grubumuzda bir arkadaşımızda vardı çok memnundu. Siyah vizör almadıysan almanı tavsiye ederim. Güle güle kullanman dileğimle...
    Hocam o 950gr XS ebatlarında olanlar için, benim gibi koca kafalılardan olunca yine 1300gr seviyelerine çıktı ağırlık. Tabi bu durumda başka kasklarda 2 kiloyu devirirdik...

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Nınjalardakı bu beyaz gostterge panelı cok karısık bırıı bana anlatabılırmı luttfen?
    http://www.ultimatemotorcycling.com/...review%205.jpg
    Bı tarafı 120yı bı tarafıda 200u gosterıyo nasıl oluyo bu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler