Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

öyle sucuk ekmek falan olmaz bol bol foto isteriz. hayırlı geziler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle sucuk ekmek falan olmaz bol bol foto isteriz. hayırlı geziler
    cbf 1000 ne zaman katılyosun bize???
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

ninja 250 kendisine haksızlık edip sattığım bir motordu. yakıtı ve performansı ile şimdi yine aramıyor değilim. benzin fiyatları arttıkca arttı . zaten herşeyin degeri elden gidince belli olur.
    tekrardan bu motora dönme niyetim var. belki yarın belki yarından da yakın
    sırf hanım rahat etsin diye cbf 1000 aldık. ama zevk vermiyor. tip yok yakıt çok ağır bir motor.
    neyse az zararlı bir satış sonrası döneceğim

Motosikleti
    ninja ER
    selam arkadaşlar bende ninjam la aranıza yeni katıldım..herkese merhaba (:
    öncelikle koruma takozu hakkında bi soru sorcam sizlere en uygun fiyatlı nerde yaptırabiliriz? galeria daki servise sordum orjinali hiçbiyerde yokmuş ama yinede bi aparatla takılabiliyormuş birde üstüne karbon kaplatırsan toplam fiyat 150 TL. motoruna yaptırmış olan yada bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    kymco super 8
    arkadaslar merhaba aranızda satmayı dusunen varsa ırtıbata gecebılırmı maille yada ozel msjla ıstanbuldayım

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle koruma takozu hakkında bi soru sorcam sizlere en uygun fiyatlı nerde yaptırabiliriz? galeria daki servise sordum orjinali hiçbiyerde yokmuş ama yinede bi aparatla takılabiliyormuş birde üstüne karbon kaplatırsan toplam fiyat 150 TL. motoruna yaptırmış olan yada bilgisi olan varmı?
    hoşgeldin öncelikle koruma takozu takmak için şasinin delinmesi gerekiyor buda şasinin bozulmasına neden oluyormuş bende düşündüm hatta daytonadan almaya düşündüm motoruda ordan aldım bu bilgiyi veren bana bülent mamay daytonun sahibi cok paracı bi insan yoksa satmak istemezmi koruma takozu demekki var bi bildigi...belirli kısımlara bende karbon yaptırmayı düşünüyorum... bu arada florya belediye tesislerine cok ugrarım orda karşılaşmak dilegiyle...kazasız belasız sürüşler...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninjaların 2.elleri çok yüksek ve pek satan yok.. anladığım kadarıyla motorun sorunu yok şöyle hyosung fiyatına olsa evladiyelik motor benim için
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar,

Edirne'nin tarihinde yolculuğa çıkmaya hazır mısınız ?

Edirne'nin muhteşem tarihinde yolculuğa çıkıp, meşhur ciğerini yedikten sonra Meriç'in kıyısında çaylarımızı yudumlayıp sohbet edebileceğimiz, Edirne yolculuğumuzda bize katılmak ister misiniz ?

Anadolu yakası buluşma noktası,
    Saat 7:00-7:15
    Yer Boğaziçi Köprüsüne gelmeden sağ taraftaki emniyet şeridi (500m geride )

Avrupa yakası buluşma noktası,
    Saat 7:30 - 8:00
    Yer Mahmutbey gişeler

Not:
    Geç kalabilecek arkadaşlar telefonlarını lütfen bize bildirsin...
    Toplam 500 - 550km yol yapacağız. Depolarınızı lütfen fulleyip buluşma noktasına gelin.

Ninja 250R - İstanbul

Yarın gelecek arkadaşlar,
    Uykunuzu iyice almış olarak gelmenizi,
    Deponuzu doldurarak ve lastik havalarınızı kontrol ederek geliniz.

Görüşmek üzere...

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın gelecek arkadaşlar,
    Uykunuzu iyice almış olarak gelmenizi,
    Deponuzu doldurarak ve lastik havalarınızı kontrol ederek geliniz.

Görüşmek üzere...

Yarın ki güzel havayı değerlendirmek isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz.

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Hayirli olsun gule gule kullan arkadasim

Motosikleti
    ninja ER
    tutku1982 ve orcax sağolun arkadaşlar hepimize kazasız belasız sürüşler inşallah.. bu arada çalıştıgım yer floryada mng teknıkteyım .haftasonları fırsat bulursam ugrarırım tesislerde görüsürüz umarım yeşil fıstığımla (:

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Ömer motorun hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız inşallah

Ben de koruma takozu tavsiye etmiyorum, şaseye bağlanması sebebiyle. Allah korusun bir kaza durumunda sürüklenirken şaseyi yırtar atar, motora da pert gözüyle bakabilirsin, şasenin pek geri dönüşü olmuyor...

Sağlıcakla.

Motosikleti
    ninja ER
    sağol red thunder amin ama esas amaç değilmidir motoru korumak grenajlar çizilmesin fazla bir zarar görmesin yan taraflar kaza anında? motor bloguna bi tane cıvatayla baglıyorlar zaten nekadar saglamsa artık.. galerıa servıstekı fahri abi dedi orjınalı yok ama uygun bişekılde takılıyor yınede. kimse kullanmıyor demekki ayrıca arka lastik değişmesi lazım biraz gidik benımkısı ustundekı orjinal IRC marka lastıkler yokmuş brıdgestone önerdi 350 TL fiyat çekti montaj dahil. uygunmu sizce fikri olan?

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    sağol red thunder amin ama esas amaç değilmidir motoru korumak grenajlar çizilmesin fazla bir zarar görmesin yan taraflar kaza anında? motor bloguna bi tane cıvatayla baglıyorlar zaten nekadar saglamsa artık.. galerıa servıstekı fahri abi dedi orjınalı yok ama uygun bişekılde takılıyor yınede. kimse kullanmıyor demekki ayrıca arka lastik değişmesi lazım biraz gidik benımkısı ustundekı orjinal IRC marka lastıkler yokmuş brıdgestone önerdi 350 TL fiyat çekti montaj dahil. uygunmu sizce fikri olan?
    Şöyle düşün, 550 lira krenajlara mı vermek, yoksa motoru perte çıkarmak mı Elbette ben en kötüsünü düşünerek söylüyorum, olduğu yerde düşürmede koruyacaktır. Bizim makineler için Michelin Pilot Active iyi diyorlar, Bulut kullanıyor o lastikleri ve memnun, onu da düşün derim...

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    lastik alırken her zaman cift al bende michelın tavsiye ederim...buz motorda mevcut...kabataş tel.02122520659 bostancı tel.02163809296.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Arkadaşlar aldığınız lastik taş çatlasın 1 yaşında olmalı, değilse almayın (üretim tarihi her lastiğin yanağında yazar) Taze lastik olsun da pirelli, michelin,metzeler ve ya bridgestone gibi iyi tanınan markalardan birini alabilirsiniz. Lastiklerin çiftine montaj dahil max. 450-500 tl verilebilir.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaslar bu jant seridini takmadan once janti ne ile siliyosunuz cunku ben ybr ye yaptigimda suyun icine tiner damlatip yapmistim buna ne yapayim bilemedim boyasina zarar vermemek icin sabunlu su ilemi yikasam.

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu jant seridini takmadan once janti ne ile siliyosunuz cunku ben ybr ye yaptigimda suyun icine tiner damlatip yapmistim buna ne yapayim bilemedim boyasina zarar vermemek icin sabunlu su ilemi yikasam.
    jant şeridi için jant yaglıysa benzinli ıslak bezle yada limon kolonyasıyla yapabilirsin.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla bugün iyi gazlamışım ha 8 bin km bakımına sokacam ne kadar para gider?

Arkadaşlar merhaba,

Grup şuanda gezide sanırm katılmak çok istedim ama izmirdeyim ne yazık ki..
    Bir sorum olcak motorla ilgili, şuanda 300km de motor ve rodaj için tekirdağ şarkoye gitmeyi planlıyorum yalnız artçılı seyahat yapmam bir sıkıntı yaratır mı? uzun yol ve sonucta benden daha agır toplamda 140-150 kilo oluruz sanırm.. bu konuda bir ikri olan varmı? hani pek iyi olmaz şeklinde vs..

Birde motor ısındığı zaman stop ettirdiğimde egsozdan tık tık tık diye çok az zor farkedilen bir ses gliyor motor soguyana kadar neden olabilir acaba? Teşekkürler iyi günler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler