Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı mertyasartav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın inşallah ilk buluşmaya gelirim, vakit uyarsa neden olmasın?

bir de sizinde motor çok ısınıyor mu? ben dün biraz gazladım, hararet göstergesi hep tam ortada ama motor cayır cayır yanıyor uzun süre tem de hızlı gittim yine de bacaklarım sucuk gibi oldu.
    motor benım cok ısınıyor hatta fan acıyor ama normel hava cok sıcak yanlız hız yaptıgım da normel seyredeyor gösterge.. haftaya tanısma fazlı yapcaz nınjacılar davetlıdır yer ve zamanı burdan bıldırcem gecen hafta sarozdaydım bu hafta gekmekten vazcaydım gelen olmadıgı için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Arkadaşlar motorunun resimlerini paylaşabilecek kimse yok mu acaba renk konusunda çok kararsızım da satış yerlerinde de cihaz yok sipariş üzerine getirtiliyor gerçekten çok farklı gözüküyor sitelerde de.

Teşekkürler şimdiden

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorunun resimlerini paylaşabilecek kimse yok mu acaba renk konusunda çok kararsızım da satış yerlerinde de cihaz yok sipariş üzerine getirtiliyor gerçekten çok farklı gözüküyor sitelerde de.

Teşekkürler şimdiden
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay ilanda benm ninja nın resimlerimevcut bence yeşil herzaman 1 adım önce çok dikkat çekio heryerde
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Bu da benim emektar ninja 250' im

Uploaded with ImageShack.us

'92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

gez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    arkadaşlar 0 km hiçbir bayide yok . ayrıca bayiler 2-3 gün içinde getiririm demelerine ragmen ana bayi siparişler henüz geçilmedi diyor. bilgisi olan varsa veya 0 km satan bildiğiniz motor elinde olan bayi varsa bilgilendirirseniz sevinirim. ayrıca istanbul dışına nakliye ederlermi ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:13 ----------

yani istanbula nakliye ederlermi istanbul dışından ?

Motosikleti
    Gez nickli arkadaşım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_chva

bu Linkte bulabilirsin ellerinde var üstelik cazip fırsatlarla ist. dışıda nakliye de vardı

hayırlısı olsun

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    arkadaşlar merhaba
    dün yani 06.08.2010 tarihinde kawasaki ninja 250R 2010 model motorumu ana distribütörden aldım
    Allah alacak olanlara da en kısa zamanda nasip etsin
    ilk önce şunu söyleyeyim
    Z-Moto'ya burdan çok çok teşekkürler
    ordaki abiler çok yardımcı oldular ve çok misafirperverdiler

gez arkadaşa şunu söyliyeyim
    dün benim yanımda 25 motor daha sipariş verdiler yurt dışından
    ve bunların içinde kawasaki ninja 250R model motor da olacak
    o yüzden istanbuldaki ana bayii'yi aramanızı öneririm
    en son siyah renk motoru ben aldım (en azından bana söyledikleri o ve inanıyorum da çünkü depolarına gidip baktım ve başka motor yoktu gerçekten)(ninja 250R için söylüyorum bunu, diğer modeller var tabi)
    yeşil renk 1 tane mevcut sanırım ama bu ay özellikle bu hafta talep yoğun onu gördüm
    yanımda 3-4 sipariş daha aldılar çünkü başka illerden
    ve evet bulunduğunuz ile gönderiyorlar istediğiniz motoru ve eğer istanbulda yoksa başka ilden getirtirler
    çünkü Z-Moto hakikaten çok ilgiliydiler
    İstanbul Kartal Soğanlık'ta bulunuyor

yazdıklarım reklam gibi anlaşılıyor olabilir ancak reklam değil zaten Türkiye'ye bu firma getiriyor ana yerleri burası ve gerçekten yaşadıklarımı yazıyorum

size aldığım motorun resimlerini 2-3 gün sonra göstereceğim
    tahmin ettiğimden büyükmüş (hem yerden yüksekliği iyi hem de uzunluğu)küçük gibi duruyordu sanki resimde ancak benim boyum 1.83 kilom 110 olmasına rağmen bana çok normal bir motor gibi geldi
    ve ayrıca sanki süper motor bir makinenin üzerindesiniz havası var
    yani anlatmakla bu iş olmayacak
    en iyisi gezdikçe motorla birlikte resmimi göstermek olacak

şimdi size kullanıcılara bir sorum olacak
    ben bir kask aldım ancak yanakta biraz sıkıyor
    normalde kafa ölçüm 56-57 cm civarında ve Large(L)(60 cm yazıyor içinde) beden kask aldım ancak acaba bu kaskı XL olarak değiştirsem mi?
    sadece yanaktan sıktı ve biraz sıkıyor açıkcası
    ancak şakaklar veya elmacık kemikleri veya kafanın üst tarafı o kadar değil
    tam oturuyor ancak kilolu olduğum için yanaktan biraz sıkıyor
    sizce XL olarak değiştirsem mi kaskı?
    gerçi XL da çok fazla oynamıyor kafamda ancak motoru kullandığımda nasıl olur bilemicem
    henüz deneme yapmadım
    yanak pedleri biraz şişkin kaskın sanırım yeni aldığım için olabilir

son olarak Kawasaki Ninja 250R kesinlikle öneriyorum
    düşünenler çok fazla düşünmesinler
    gerek yok
    eğer paranız mevcutsa gidin görün aşık olacaksınız

saygılar

Motosikleti
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler özkan abi doğru seçim yaptığımı bir kez daha anladım nasipse 2-3 ay içinde almayı planlıyorum

gez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 ducati monster 696
    volkanix arkadaşım hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan. İnşallah eylül ayına kadar bende almış olacağım .siparişi verdim . o zamana kadar gelir diye düşünüyorum.

MERHABA arkadaşlar daha önce hiç motor deneyimim yok ancak 2 motor arasında kaldım Honda CBR125R mi yoksa Kawasaki Ninja 250 R mı 2si arasında çok fark var mı sürüş açısından ? Çünkü okuduklarıma göre 125 cc bir süre sonra yetersiz geliyormuş bunun yerine 250 cc alırım 4-5 sene gider benle

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    volkanix arkadaşım hayırlı olsun allah kaza bela vermesin güle güle kullan
    ozguro29 arkadaşım cbr 125 bira ince ve ufak motor kawa250 ile arasında baya fark var bunu göz önünde bulundur ben 183 boyundayım eşim 179 kawaya cok rahat biniyoruz cbr 125 denedim artcısız motor minicik kaldı altımda bilgine

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    arkadaşlar, kuruçeşme yamaha bayisinde ninjanın her iki rengi de mvcut gidip bakabilirsiniz.

ben de bugün perşembeden beri 500 km yi tamamladım sonunda. ama yakıt tüketimi aldığım kişininkinin neredeyse yarısı gibi çıktı yanlış mı hesapladım bilemedim.

ısınma sorunu da yokmuş, ben çok devirli kullandığım için oluyormuş heralde

Motosikleti
    ozguro29 şimdi sorduğun soru iyi hoş fakat sadece görüntü yönünden fark yok fiyat farkıda kendini belli edicek kadar çok eğer kawa alıcak bütçe varsa tabikide kawasaki cbr 125 biraz ufaktır

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    bence honda cbr125 ile kawasaki ninja 250r arasında görüntü olarak çok fark var
    honda markası çok iyi bir marka çok sağlam diyorlar zaten tarihini okuyunca biraz araştırmayla ne kadar büyük bir marka olduğunu anlıyorsun
    kawasaki de bir o kadar iyi bir markadır ve motorları da çok sağlamdır
    ancak honda cbr125 ile kawasaki ninja 250r'yi yanyana koyduğunda arasında bariz fark olduğunu göreceksin
    boyun uzunsa ve biraz da cüssen varsa oyuncak motor gibi kalıyor altında (ancak honda motor sağlamlığı hep garantidir)
    kawasaki ninja 250r daha kaslı bir motor tabiri caizse
    haliyle honda cbr125 fiyat olarak kawasaki ninja 250r'den daha uygun
    sana tavsiyem fırsatını bulduğunda motorları birebir görmen ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksın
    ayrıca youtube'dan videolarını da izlemeni tavsiye ederim
    almadan önce youtube'dan baya bir video izlemiştim
    ancak birebir görmek dokunmak veya üstüne binmek ayrı bir tecrübe ve en sağlam tecrübe odur
    kawasaki konusunda korkum vardı acaba bünyeme göre küçük kaçar mı diye de, hiç de öyle değil gayet büyük bir motor uzun da ayrıca
    ve son olarak;
    nazdorovya, gez ve gokocan92 çok teşekkürler
    Allah motoru olanlara kaza bela vermesin, olmayanlara da bir an önce hayırlısıyla nasip etsin
    saygılar

Motosikleti
    cbr125ti, ninja250r oldu
    volkanix hayırlı olsun. kazasız belasız kullan.
    kaskın kafanı güzelce bir sarmalaması gerek. yoksa bir anlamı olmaz.
    kaskın giye giye genişleyecek. üstelik 57 58cm diyorsun, senin kafan medium gibi.

toplanma olacak mı arkadaşlar?

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar Ninja'ya muzzy gp egzoz takıldığında vites düşürdüğün zaman ateş atıyormuş. Öyle duydum bu ne kadar doğrudur gerçekten öylemi vites düşürüldüğünde ateş atıyormu?

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ermandem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkanix hayırlı olsun. kazasız belasız kullan.
    kaskın kafanı güzelce bir sarmalaması gerek. yoksa bir anlamı olmaz.
    kaskın giye giye genişleyecek. üstelik 57 58cm diyorsun, senin kafan medium gibi.

toplanma olacak mı arkadaşlar?
    bu haftasonu bi bulusma olucak tanısa fazlı diyelim diger arkadaslarla görüseyim özelden burdan yeri ve zamanı bıldırcem ninja sı olan herkes davetlıdır..

batuhan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Kawasaki Ninja 250R
    arkadaşlar geçen hafta satılığa çıkarttığım ninjamı bu hafta sonuna satmak istiyorum. ilgilenen olursa telden ulaşırsa anlaşırız motor hatasız 600 cc ye geçmek için satma fikrim var. Almayı düşündüğüm motoru bu hafta sonuna kadar söz aldım eğer satabilirsem bu hafta sonuan kadar satmıcak onun için acele edityorum yüze ikiyüze bakmıcam.
    tel:05425428101

şunuda ekleyeyim motorun tüm bakımları yapılı ve extrası çok işte tekrar linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay
    [B][I][COLOR="Red"][CENTER]нєякєѕтєη нızℓı ѕüямєη, уαℓηız ѕüяє¢єğιηιη gαяαηтιѕι∂ιя.[/CENTER][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Ninja 250R
    s.a. arkadaşlar, forumda pek aktif deilim, fakat ninja 250 kullanıcıları olarak bi facebook grubu kurduk. hersekli nickli arkadaşımız alper bu konu da daa iyi bilgi vericektir. Kawasaki Ninja 250R - Istanbul şeklinde aratırsanırız grubu görürsünüz. ordan da iletişim kurulabilir. bu haftasonu bi tanışma iyi olucaktır.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı batuhan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen hafta satılığa çıkarttığım ninjamı bu hafta sonuna satmak istiyorum. ilgilenen olursa telden ulaşırsa anlaşırız motor hatasız 600 cc ye geçmek için satma fikrim var. Almayı düşündüğüm motoru bu hafta sonuna kadar söz aldım eğer satabilirsem bu hafta sonuan kadar satmıcak onun için acele edityorum yüze ikiyüze bakmıcam.
    tel:05425428101

şunuda ekleyeyim motorun tüm bakımları yapılı ve extrası çok işte tekrar linki http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29302162/detay

hayırlı satışlar. fiyat biraz fazla gb geldi bana nede olsa 2010 model sıfırı 10.000 tl ve sizin motorunuzda ne akdar extra olsada sizcede fiyat fazla değilmi?

birde genel anlamda kawasaki kullannanlara sorum 2.el fiyatları neden bu kadar yüksek?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler