Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    FireMan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Selam arkadaslar. Ben istanbuldan. Foruma yeni katildim. Ninja 250 var bendede.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Selam hoşgeldiniz.

FireMan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Hosbulduk. Tesekkur ederim. İstanbul avrupa yakasindayim. Motorumun on amartisör biri yag kacırıyor. Nereden alabikirim. Ve degistirebikirim. Bilgisi olan varmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

Motosikleti
    ninja ER
    Alıntı FireMan61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosbulduk. Tesekkur ederim. İstanbul avrupa yakasindayim. Motorumun on amartisör biri yag kacırıyor. Nereden alabikirim. Ve degistirebikirim. Bilgisi olan varmi.[COLOR="Silver"]
    avrupa yakasındaysan beşyol sanayi içinde Beşir usta var onda olabilir ve değiştirebilirsin. istersen telini verip önceden bi arar sorarsın daha garanti olur.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler,

zincir değiştirme zamanım gelmiş, did marka zincir çok pahalı, acaba ucuzuna kaçsammı diye düşünüyorum sfr marka zincir 100 lira,ondanmı alsam dedim fakar sfr de hiçbiyerde duymadım ne yapmalıyım bir fikri olan varmı ?

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım ninjamla. Sormak istediğim arkacılı binmemiş benden önceki sahibi amortisorleri hassas diye zaten 100 kiloydu.. Brnim kilom 70 arka amortisör sertligini ayarlamak kolay mı ayarlamadan arkama adam alsan sıkıntı olur mu

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Orjinal halinde toplam 150kg'a göre ayarlanmış şekilde diye yazılmıştı eski sayfalarda ne kadar doğrudur bilemiyorum. Ben 2 tık serleştirdim gayet iyi oldu. Sertleştirmek basit avadanlığında ayar için anahtar olmalı onunla yapabilirsin. Hiç anlamıyorsanda herhangi bir tamircide 2 dakikalık bi işlem.

Motosikleti
    ArkadAslar arka ön sehpa kullananınız varmı bunların boyutu ayarı fln nasıl oluyo herhangi bitane alsam ninjama uyarmı almak istesem site link verebilecek biri varmı

Motosikleti
    Bugun gittim Tamirci arka amortisör hic esnememiş daha artçılı binilmemiş bu motora hiç dedi biraz bin ayarlarız dedi

ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı esefcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım ninjamla. Sormak istediğim arkacılı binmemiş benden önceki sahibi amortisorleri hassas diye zaten 100 kiloydu.. Brnim kilom 70 arka amortisör sertligini ayarlamak kolay mı ayarlamadan arkama adam alsan sıkıntı olur mu
    ben 250-300 kg arası ayarlı diye biliyorum amortisörün. yani 2 kişinin ağırlığı 250 kg geçmiyorsa hiç değiştirmeye gerek yok diye biliyorum.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler,

zincir değiştirme zamanım gelmiş, did marka zincir çok pahalı, acaba ucuzuna kaçsammı diye düşünüyorum sfr marka zincir 100 lira,ondanmı alsam dedim fakar sfr de hiçbiyerde duymadım ne yapmalıyım bir fikri olan varmı ?
    DID zinciri öneririm bende kullanıyorum ve gayet memnunum ama zincirini değiştirirken zincirinin ömrünün daha uzun olması için dişli takımını da değiştirmeni öneririm. (ben öyle yaptım)

.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba beyler, motorumu satıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-kawasaki-ninja-250-r-153892419/detay/

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı esefcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka amortisör ön yük ayarı fabrika çıkışı olarak 70kg'lik bir sürücüye göre ayarlıdır.

alet çantasındaki yarım ay şeklindeki anahtar ile arka amortisördeki dişli somunu çevirerek sertlik ayarını yapabilirsin.

kuvvet gerektiren bir iştir ve tavsiyem mutlaka eldiven giymendir, anahtar somundan kurtulduğunda o güçle elin sıyrılıyor

çok sert yapman durumunda sürüş zevkini olumsuz etkiliyor. ben tek başıma binerken (75kiloyum) en yumuşak ayarda kullanmayı tercih ediyordum.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    şu halide beni çok rahatsız etmiyor belki fabrika ayarı degildir ama sertin yol tutuşu daha iyi diye biliyorum ama benim korktugum arkacılı çukurdan fln gecersek zarar görür diye düşünmüştüm ama arkacılı da binilmiyor zaten arkadaki çok rahat olmuyor ondan bende bencil binmeye karar verdim bir süre daha fikrim değişince deneyecegim

Motosikleti
    65 liralık benzin almıstım bugun bitti 310 km yaptım şehir içi

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar forumdan ninjasını satan varmı?

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Bu gün gerçekleştirdigimiz manavgat gezisi ve manavgat ucak pistinde yaptıgımız drag yarışından kareler

leons bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Antalyada olan varsa bu motoru tanıyan varmı?
    (birde neden bilmiyorum 2 ilanı var )
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4898309/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...52542932/detay

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    @nevzat
    Toprak da yılan gibi duruyor )
    @felon
    Benim motor ılanda adanada hocam

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar Ninja ile 20 liralık benzine kaç km gidiyorsunuz? Şehir içi veya şehir dışı olarak belirtir ve kullanım şeklinizi de yazarsanız sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler