Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aknozr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley S 150
    Orta sehpayı çok aradım, ancak bulamadım. Sanayide şasiye kaynak yapılarak uygulandığını öğrendim ve koşarak uzaklaştım Bu motorun en büyük ve tek eksiği bence standart donanımda olmasa bile orijinal yedek parça olarak orta sehpa seçeneği olmalıydı.
    YZFR25 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Merhaba,

6 ay kullandığım tracer 700 için givi dolomiti çanta ve bağlantı demirlerini motor değişikliğinden dolayı satışa koydum. yenisinden farksız durumdalar. çanta ihtiyacı olan arkadaşlar inceleyebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...4191472/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...4184555/detay/

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Alıntı melihyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

6 ay kullandığım tracer 700 için givi dolomiti çanta ve bağlantı demirlerini motor değişikliğinden dolayı satışa koydum. yenisinden farksız durumdalar. çanta ihtiyacı olan arkadaşlar inceleyebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...4191472/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...4184555/detay/
    Kardeş motoru neden sattın ?Memnun değl miydin?Tracer 700 ü araştırıyorum da o bağlamda sordum ?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hocam gayet güzel bir motor endişeniz olmasın. Ben africa twin aldığımdan dolayı sattım. 12.000km bindim altı ay boyunca tracera hiçbir sıkıntım olmadı. Bozuk yollarda ve arazi koşullarında gezmeyi tercih ettiğimden enduro tarzına geçiş yaptım.
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke250
    Arkadaşlar yeni aldım ben de, koruma demiri ve alarm düşünüyorun Ankarada... tavsiyesi olan var mi acaba

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Merhaba motor nasıl Ankarada nerdesiniz görme imkanı var mı ?

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Merhaba Arkadaşlar,

Bu motoru ciddi düşünmeye başladım. 20 bin km maxi scooter tecrübem var istanbul içinde. Seviye 2 eğitim de alacağım inşallah. Boyum 1.72 ve yaş 32 sizce bu motorun üstesinden gelebilir miyim, uzun veya ağır gelir mi, ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Bu motoru ciddi düşünmeye başladım. 20 bin km maxi scooter tecrübem var istanbul içinde. Seviye 2 eğitim de alacağım inşallah. Boyum 1.72 ve yaş 32 sizce bu motorun üstesinden gelebilir miyim, uzun veya ağır gelir mi, ne dersiniz? Şimdiden teşekkürler.
    Eğitim alırsanız üstesinden çok rahat gelirsin.

Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

180 Kg bu motor bunu piyasa da ki en hafifi. ben xmax den geçtim vitesli tecrübem bile yoktu denecek kadar azdı. 2 hafta da alıştım, dengi motorlara (nc, versys, vstorm) bakınca bu kuş gibi kalıyor.

Motosikleti
    Alıntı CemoKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim alırsanız üstesinden çok rahat gelirsin.
    Arkadaşlar yanıtlar için teşekkürler, şuan istanbul yamaha bayilerinden fiyat teklifi alıyorum, yanında yan koruma demiri ve sis farları ile birlikte, siz hangi bayii önerirsiniz, bir de sis farı bayi dışında alıp taktırsam olur mu ? Tekrar teşekkür ederim.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    20 bin km bakımı yaptıran var mı?

Motosikleti
    Merhaba tracer 700 ü alıp aranıza katılmış bulunmaktayım, uygun fiyatlı ama kaliteli sis farı önerebilir misiniz acaba? Şimdiden teşekkürler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar, Tracer 700'ün yerden yüksekliğini arttırmak için neler yapabiliriz? Karter koruma için çözüm bulan var mı?

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    merhabalar,
    kısa bir anımı paylaşıp tavsiyelerinizi istiyorum.
    ben burgman 400 kullanıyorum. cevizlibağ şirinevler arası e5 de dangalak bir kamyoncunun şeride sağ refüjün oraya sıkıştırmasından kaçamadım. bizim motorlar yeterince torklu falan değil. yaklaşık 20bin km kullandığım burgmandan nefret ettim. hatta arabayı durdurdum adamı aşağı indirdim falan bu konuya girmiyim hiç. neyse o sinirle çıkıp şirinevler aydın motora gittim tracer ilgimi çekti test sürüşü yaptım. inanılmaz tork var. ürkütmüyor. zaten yıllardır kullandığım için oturur oturmaz kanka olduk test motoruyla ataköyde turladım hatta turlarken biraz gaza bastım peşimden gelen adamın tracer i olmasına rağmen abi hani sukuter kullanıyodun sen napıyosun ya falan dedi. orada bir kafam karıştı.

sorum şu. bu motor beni öldürür mü?
    zira burgmanın ibre 160 ben otobanı boş gördümmü 160 gidiyorum.
    bu motorun sonu nedir? rüzgar dinamikleri nasıl, artçılı sürüşleri nasıl.
    çok fazla inceleme izledim yorum okudum ama burası hep samimi geldi bana onun için size danışmak istedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar,
    kısa bir anımı paylaşıp tavsiyelerinizi istiyorum.
    ben burgman 400 kullanıyorum. cevizlibağ şirinevler arası e5 de dangalak bir kamyoncunun şeride sağ refüjün oraya sıkıştırmasından kaçamadım. bizim motorlar yeterince torklu falan değil. yaklaşık 20bin km kullandığım burgmandan nefret ettim. hatta arabayı durdurdum adamı aşağı indirdim falan bu konuya girmiyim hiç. neyse o sinirle çıkıp şirinevler aydın motora gittim tracer ilgimi çekti test sürüşü yaptım. inanılmaz tork var. ürkütmüyor. zaten yıllardır kullandığım için oturur oturmaz kanka olduk test motoruyla ataköyde turladım hatta turlarken biraz gaza bastım peşimden gelen adamın tracer i olmasına rağmen abi hani sukuter kullanıyodun sen napıyosun ya falan dedi. orada bir kafam karıştı.

sorum şu. bu motor beni öldürür mü?
    zira burgmanın ibre 160 ben otobanı boş gördümmü 160 gidiyorum.
    bu motorun sonu nedir? rüzgar dinamikleri nasıl, artçılı sürüşleri nasıl.
    çok fazla inceleme izledim yorum okudum ama burası hep samimi geldi bana onun için size danışmak istedim.
    Tracer700 değil ama mt07 kullanıyorum , motorun sonu 200 . Gaz kolundan elinizi çekmeyecek kadar düz bi yol ve hava yakalarsanız 220 , ama sizi korkutması gereken son hızı değil bu hıza çok çabuk ulaşabiliyor olması. Elinizin ayarı varsa , özellikle 1-2-3. Viteslerde deliler gibi gaz açmazsanız sıkıntı çekmezsiniz diyorum ben ☺

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer700 değil ama mt07 kullanıyorum , motorun sonu 200 . Gaz kolundan elinizi çekmeyecek kadar düz bi yol ve hava yakalarsanız 220 , ama sizi korkutması gereken son hızı değil bu hıza çok çabuk ulaşabiliyor olması. Elinizin ayarı varsa , özellikle 1-2-3. Viteslerde deliler gibi gaz açmazsanız sıkıntı çekmezsiniz diyorum ben ☺
    öncelikle tecrübelerin için teşekkür ederim

zaten istediğim de bu, elimin ayarı mecburen var sukuter kullandığımdan mütevellit motoru belli süratlerde tutma virajlarda indirelim kaldıralım gibi zorluklara çok alışkınım... bahsettiğin gibi çok çabuk bu süratlere ulaşabiliyor olması harkulade bir okadar duruyor olması da mütiş.

başka bir konuya değinecek olursam ben 130 kilo adamım benim hanım 90 kilo bu çok hızlı arkadaş bizi taşırken saçmalarmı virazjlarda 'abi yapma etme yatma valla kayıyorum' gibi şeyler yaparmı. bunlar harbiden benim için çok önemli detaylar.
    What goes around, Comes back arround...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle tecrübelerin için teşekkür ederim

zaten istediğim de bu, elimin ayarı mecburen var sukuter kullandığımdan mütevellit motoru belli süratlerde tutma virajlarda indirelim kaldıralım gibi zorluklara çok alışkınım... bahsettiğin gibi çok çabuk bu süratlere ulaşabiliyor olması harkulade bir okadar duruyor olması da mütiş.

başka bir konuya değinecek olursam ben 130 kilo adamım benim hanım 90 kilo bu çok hızlı arkadaş bizi taşırken saçmalarmı virazjlarda 'abi yapma etme yatma valla kayıyorum' gibi şeyler yaparmı. bunlar harbiden benim için çok önemli detaylar.
    Açıkçası max taşıma kapasitesini bilmiyorum ama 180kg civarıdır sanırım. Ben 90 kiloyum 80kg üzeri artçıyla tek rahat ettiğim motor r1200rt oldu , mt07 , cb650f , fazer8 ,fz6 ve ns200 artçılı yolculuk yaptığım diğer motosikletler hiç biri bu konuda iç açıcı değil , fazer8 de diğerlerine nazaran iyiydi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bende MT-25 ten Tracer 700e geçiş yaptım. Dk bir gol bir E-5 te zincirleme kazaya denk gelip sans eseri sıyrıldım. Videoyu kirpabilirsem eklerim.
    Motorla alakalı deneyimim ise rodaj sebebiyle midir bilemiyorum(baska tracer700 kullanmadim) 2.3. Viteslerde alt devirlerde(4000-5000) bogulma gibi sesler ve fazla titreşim hissediyorum. Diğer yeni almış arkadaşlar kıyas yapabilir mi? Bu titreşim normal midir kafamda deli sorular.
    Bu arada herkese kazasız ve mutlu sürüşler..

Motosikleti
    tracer 700 yamahanın en popüler motorlarından olmasına rağmen bu başlık hiç aktif değil ilginç. Yine de sorayım haftasonu tracer 700 istanbul buluşması olur mu?

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Alıntı Sqhip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bende MT-25 ten Tracer 700e geçiş yaptım. Dk bir gol bir E-5 te zincirleme kazaya denk gelip sans eseri sıyrıldım. Videoyu kirpabilirsem eklerim.
    Motorla alakalı deneyimim ise rodaj sebebiyle midir bilemiyorum(baska tracer700 kullanmadim) 2.3. Viteslerde alt devirlerde(4000-5000) bogulma gibi sesler ve fazla titreşim hissediyorum. Diğer yeni almış arkadaşlar kıyas yapabilir mi? Bu titreşim normal midir kafamda deli sorular.
    Bu arada herkese kazasız ve mutlu sürüşler..
    hocam bende tracer 700 düşünüyorum. yaşıma göre mt25 biraz genç işi duruyor. 700'e geçişte zorlandığınız bir durum oldu mu ?

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)