Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    dikey monte edilemiyor ama çok işlevsel bir ürün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Heryer çamur

Bunlarda gezerken

Bahsettiyiniz deponun tırtırlı plastik orta kısmı sanırım mont ve kemer yüzünden benim motorda da çizikler oluşmuş çözüm bulabilen varmı
    oialdemir ve 68charger bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer700
    Süperrrrrr ben su anda danimarkadayim motorumdan uzagim yani ara ara resimler atarsaniz sevinirim.Mayista gelmeyi dusunuyorum o zamanda ben resim atarim tsklerrrrrr resimler icin....

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Bende plastikteki cizikler icin fikir uretecek arkadas bekliyorum.O bølgeye kolay kolay birsey yapabilecegimizi sanmiyorum..

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Mehmetmansur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heryer çamur
    http://i.hizliresim.com/5gVn7A.jpg

Bahsettiyiniz deponun tırtırlı plastik orta kısmı sanırım mont ve kemer yüzünden benim motorda da çizikler oluşmuş çözüm bulabilen varmı
    Mehmet bey koruma demirinin markası nedir ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

buraya fotoğraf nasıl atıyoruz ?

Motosikleti
    Tracer700
    Bende daha ønce resim atmadim fakat søyle bir link buldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende daha ønce resim atmadim fakat søyle bir link buldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...i-anlatim.html
    Teşekkür ederim. Bi siteye kaydolmam gerekiyormuş, o link te öyle diyor.
    Başka yerlere kayıt kürek işleri bana göre değil, foto atmadan idare edeyim burda :-D

Alıntı garaguru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Bi siteye kaydolmam gerekiyormuş, o link te öyle diyor.
    Başka yerlere kayıt kürek işleri bana göre değil, foto atmadan idare edeyim burda :-D
    Hızlıresim adredinden üye olmadan fotoğraf atabilirsin

Koruma demirini hatayda yamaha şahinoğlu motorda taktırdım marka olarak inan hatırlamıyorum

Fotoğrafları beyendiyinize sevindim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Süperrrrrr ben su anda danimarkadayim motorumdan uzagim yani ara ara resimler atarsaniz sevinirim.Mayista gelmeyi dusunuyorum o zamanda ben resim atarim tsklerrrrrr resimler icin....

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Bende plastikteki cizikler icin fikir uretecek arkadas bekliyorum.O bølgeye kolay kolay birsey yapabilecegimizi sanmiyorum..
    Rica ederim genelde bilgi paylaşımı yapıldığı için pek foto atmıyordum inşallah en kısa sürede kavuşur sizdende güzel fotoğraflar görürüz

serseri1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700

Merhabalar,

Tank pad ler yapışır mı acaba?
    Tracer 700

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı serseri1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Tank pad ler yapışır mı acaba?
    Plastik oldugu icin yapisacagini sanmiyorum,ben gidonu biraz indirip o sekilde deneyecegim.Sanki seleye gømülüp gidona uzaniyorum gibi geldi bana.

Selam bende siyah tracer 700 ile araniza katildim.motoru yarin teslim alicam .2 ay once mt 07 almistim gercekten harika bir motor fakat benim yasimda (45) biri icin biraz yorucu uzun yolda o yuzden bir tur motoru aradim ve tracerde karar kildim.bu arada foruma mobil telefindan nasil resim atiyoruz

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam bende siyah tracer 700 ile araniza katildim.motoru yarin teslim alicam .2 ay once mt 07 almistim gercekten harika bir motor fakat benim yasimda (45) biri icin biraz yorucu uzun yolda o yuzden bir tur motoru aradim ve tracerde karar kildim.bu arada foruma mobil telefindan nasil resim atiyoruz
    Hayirli ugurlu olsun Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin,dogru bir secim yapmissiniz cok guzel bir motosiklete sahip olmussunuz.Resim isini bende bilmiyorum diger arkadaslar yardimci olurlar..

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tracer 700 deki elciklerin süsden başka bişey olmadığını gördüm. insan onu açı olarak biraz daha yukarı yaparda elimizi rüzgardan korur anlamış değilim. Belki ilerisi için bir el koruma aksesuarı yapmak için mi yapmışlar anlamadım gerçekten. Görsel olarak güzel ama işlevsiz, heleki trafikte direk arabaların aynalarına denk geliyor.
    garaguru bunu beğendi.

Tarihi su kemerinden bi görüntü

oialdemir, 68charger, Danmark16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Merhabalar ,
    Ankarada Tracer 700 sahibi olan var mı ?Motoru yakından bir görmek isterim .Kızılaydayım veya bir yerde buluşabiliriz.Selamlar.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Bir soru;
    Motorsikleti özellikle soğukken vites 1 de debriyaja basarak çalıştırdığınızda motor öne atılma yapıyor mu sizde ? yada motor çalışmıyorken boşa almak çok zor biraz hareket ettirmek gerek. Sizde de oluyor mu? acaba sıfır motor daha debriyaj yeni yeni aşınmamış diyemi böyle oluyor acaba.

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Yamahalarda böyle maalesef. Benim 0 KM aldığım şimdi 12 bin km deki mt-07'de de arkadaşımın 0 km mt-07 sinde de aynı seninki gibi.

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Ankara da yok mu bir tracer sahibi yakından bir görelim .Ona göre alacam konu acildir

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı diş_dr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara da yok mu bir tracer sahibi yakından bir görelim .Ona göre alacam konu acildir
    Baydar motorda satmadıysa bi tane mavi vardı, ordan bakabilirsiniz

Motosikleti
    yamaha mt 25
    yok satılmış .O yüzden soruyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

yamaha tracer de alçatma oluyor mu ?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı diş_dr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok satılmış .O yüzden soruyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

yamaha tracer de alçatma oluyor mu ?
    Alçaltma var mı sormadım ama benim boy 167 topuğum yere değmiyor ams ayak ucum da çok kısa kalmıyor. Yani rahat kullanıyorum

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)