Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XMAX250
    Teşekkürler Serkan ve BariışMert iyi dilerkelriniz için Serkan seninle ieltişime geçeceğim yakında motorun durumunu pek net bilmiyorum çünkü motor Antalyada kaldı yakınn zaman içinde getireceğim kısmet olursa arka jantta işime yarayabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    Ben Önce radyatoru soktum bütün boruları soktum su çok pasliydi borulardaki suyu temizledim bosalttim radyatordeki suyu temisledim icine ve disina hortum tutup camuru kiri pasi calkalaya calkalaya bosalttim sonra herseyi yerine takip 500 ml. Saf su koydum kalaninda antifrizle doldurdum yedek depo dahil saf su + antifriz 3 lt aldi ama yedek su deposunu azina kadar doldurdum acaba sorun olurmu birazcik icene boru sokup cektim ama antifriz zehirler korkuyla 200ml falan geri cekmisimdir

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Bide serkan şu egzantrik olayini cozsek beraber nezaman getiriyim elinde yay falan mevcutmu nasi yapalim nezaman musaitsin bide bu is bize kaca patlar ses 3500 devir civari basliyo 6000 den sonra kesiliyo onumuzdeki yaza idare etmezmi en kotu ne olabilir simdi yapmassak
    Korkarak Yaşıyorsan Hayatı Seyredersin (Cambaz)

onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    simdi genleşme hazneside boşaltıldıysa doğrudur çünkü benim radyatörde 2 lt civarı var bide radyatör boğaza kadar yani ağzına kadar iyi

Commander_05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R1 (2004) / BMW 316İ (2009)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç fotoğraf koyamaz olduk yahu (=

bari motorumu gidip alamamış olsam da gösterge panelinin değişen ışıklandırma rengini atayım (=

eskiden sarıydı artık beyaz (=

http://img9.imageshack.us/img9/6193/jrfgsterge.jpg
    By ilkyy at 2012-05-14
    Arkadaşlar göstergeleri ne kadar maliyetle ve nerede bu şekilde yaptırabiliriz.

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı Blackboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaşlar umarım herkes iyidir herşey yolundadır 2 ay önce geçirdiğim kaza nedeni ile forumdan uzak kaldık ama kendimi ve makinamı yeniden toparlayacağım Allah'ın izni ile herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...
    tahsın bıseyın var mı kardesın bende uzun zamandır gırmıyordum forma endıselendım sımdı ınsallah bıseyın yoktur.
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı barismert adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:16 ----------

Bide serkan şu egzantrik olayini cozsek beraber nezaman getiriyim elinde yay falan mevcutmu nasi yapalim nezaman musaitsin bide bu is bize kaca patlar ses 3500 devir civari basliyo 6000 den sonra kesiliyo onumuzdeki yaza idare etmezmi en kotu ne olabilir simdi yapmassak
    ses sadece seni rahatsız edecektir,
    aşırı düşük devirlerde yapıyor ise en kısa sürede müdahale etmekte fayda var...

sen bir ara ugra en azından kesin bişiy söyleyebiliriz,
    sanıyorum yay senin motorun sesini kesecektir,
    evet elimde yay var,
    uygun oldugun bır ara haberleşelim...
    hafta sonlarıda işim olunca açıyorum garajı,,,
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Bugün motorum otobüsle uzun bir yolculuğun ardından Batmana ulaştı. Ama Pazartesi olmadı ve ben bütün övülmelere rağmen kırmızı şeytanı göremedim sadece telefonda dinlediğim sesiyle avunuyorum.
    Bu arada bizim kırmızı yaramaz daha elime ulaşmadan otobüse binmeden önce ilk trafik cezasınıda yedi maalesef

Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    siz motoru görmedenmi aldınız acaba telefondan sesini duydum falan diyorsunuz eğer öyleyse çok yanlış bişey yapmışsınız bi sıkıntı varsa motorda bunun faturası size çıkacaktır valla iyi cesaret.

Motosikleti
    Alıntı onko_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz motoru görmedenmi aldınız acaba telefondan sesini duydum falan diyorsunuz eğer öyleyse çok yanlış bişey yapmışsınız bi sıkıntı varsa motorda bunun faturası size çıkacaktır valla iyi cesaret.
    Yok amasyadan motor ustası arkadaşım ile birader gidip aldı. Baktırdım yani o konuda sıkıntı yok.

Motosikleti
    yaa aranıza katıldım muhabbetler kesildi. Foruma uğursuz mu geldik...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Commander_05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa aranıza katıldım muhabbetler kesildi. Foruma uğursuz mu geldik...
    Evet hep senin uğursuzluğun Kış geliyor uykuya dalıyoruz yavaş yavaş
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    işler güçler derken pek vakit kalmıyor gezmeye dolaşmaya yazısmaya sanırın
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bebeğimi satıyorum, ilgileneniniz olursa ^^ İlan hala onay sürecinde sanırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0472586/detay/
    Kara oğluşumu sattım arkadaşlar 1 hafta önce =(

Yola 2011 model siyah-beyaz 1000rr'la devam =)
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler...

Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    100rr zaman zaman yorucudur ama guzel makinadir Hadi hayirlisi...

Serkan gelicem yanina bi turlu kismek olmadi Scooter i aldik 600f kenarda kaldi
    Sadece hafta sonlari cikiyorum e-5 e gazlamaya dun yine ciktim egzantrik sesine dikkat ettim 5000 devirden sonra cok az hisirti geliyo daha oncede arkadasimin F de vardi egzanrik sesi o baya duyuluyodu neyse gelim bakalim istende 9 da cikiyorum 10 da falan gelsem problem olurmu

Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01835139/detay
    arkadaşlar bu f in km sine bakarmısınız 97.248 bu motorlara 40.000 50.000 km ömür biçenlere duyrulur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kara oğluşumu sattım arkadaşlar 1 hafta önce =(

Yola 2011 model siyah-beyaz 1000rr'la devam =)
    hayırlısı olsun çabuk satılmış cihazınız kaça verdiniz acaba ?

Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    İlan aciklamasina 9700 yazmislar Fotorafta 97 bin gorunuyor muhtemelen yanlislikla aciklamaya oyle yazmislardir..

zaten 40 bin 50 de makina bitmez memlekette 3 kagitci bol oldugundan surekli km leri dusurtuyorlar sanayide orda burda digital analog farketmez niyet kotu olunca bu isler kolay benim 5 yil once bi suzuki vardi bandit 600 90 binde sattin 2 sene sonra benim motoru sahibindende ilanda gordum "orjinal istediginiz tamirciye goturun " baslikli motor 35 binde aradim yuzume kapadi yani soylicem 2. Elde km den ziyade motorun sesi gidisi sasesi boyasi

ghostrider20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 YAMAHA MT-07
    arkadaşlar ben kredi çekip 2006 model 600f almayı planlıyorum...600f sakin kullanımda 100kmde kaç lt yakmaktadır(baktıgım her sitede herkes kendi kafasına göre değer yazıyor) gerçi aslan besleyen yemini düşünmez ama malum benzin fiyatları 600f in yıllık masrafları ne kadar tutar (yağ değişimi,hava filtresi,dişli zincir seti vb.) şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler tekeriniz düz bassın
    Hayatı Korkarak Yaşarsan, Hayatı Yaşayanları Seyredersin...

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız sürüşler...
    Teşekkür ederim =) 600f yine ODTÜ'de, Silikon Bloklarda duruyor ben sanmayın

Alıntı barismert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100rr zaman zaman yorucudur ama guzel makinadir Hadi hayirlisi...

Serkan gelicem yanina bi turlu kismek olmadi Scooter i aldik 600f kenarda kaldi
    Sadece hafta sonlari cikiyorum e-5 e gazlamaya dun yine ciktim egzantrik sesine dikkat ettim 5000 devirden sonra cok az hisirti geliyo daha oncede arkadasimin F de vardi egzanrik sesi o baya duyuluyodu neyse gelim bakalim istende 9 da cikiyorum 10 da falan gelsem problem olurmu
    Teşekkür ederim. Aslında pekte yorucu gelmedi bana, motoru İstanbul'dan Ankara'ya getirdim eve döndüğümde bileklerim, boynum ve sırtımda hiç ağrı yoktu.

Alıntı ghostrider20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben kredi çekip 2006 model 600f almayı planlıyorum...600f sakin kullanımda 100kmde kaç lt yakmaktadır(baktıgım her sitede herkes kendi kafasına göre değer yazıyor) gerçi aslan besleyen yemini düşünmez ama malum benzin fiyatları 600f in yıllık masrafları ne kadar tutar (yağ değişimi,hava filtresi,dişli zincir seti vb.) şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler tekeriniz düz bassın
    Uzun yolda sakin kullanımda 100km'de 4.6 l'ye kadar düşürdüm ben. Mayıs ayında yaptığımız 2500km'lik gezide 100km'de ortalama 4.9 l yakmıştı motorum.

Alıntı onko_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01835139/detay
    arkadaşlar bu f in km sine bakarmısınız 97.248 bu motorlara 40.000 50.000 km ömür biçenlere duyrulur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

hayırlısı olsun çabuk satılmış cihazınız kaça verdiniz acaba ?
    Teşekkürler. 13.000 TL'ye sattım.
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Motosikleti
    honda cbr 600f 2006
    600f bu tarz motorlar arasında harika bi seçim ben aldım diye söylemiyorum :D ama en mantıklı super sport parçası bol diğerlerinden rahat ve diğerlerinde aldığın hazzı sonuna kadarda verir artçınla uzun yola bile gidersin ben gidiyorum eşimle neyse bakım olarak tabiki bütçesi kısıtlı adam için tüm super sportlarda olduğu gibi tuzlu ben zorlanıyorum lastik lazım 800 900tl alamıyoruz bi lastik 12.000 civarı anca gidiyo ben yazın 20.000 km yol yapıyorum yağ değiştirsen 100 tl zincir dişli seti desen 350 tl civarı hava filtresi 100 tl civarı anlıcan bi scooter olucak bide 600f ozaman masraflar %50 aşağalara iniyor ben şehir içinde yakın tüm mesafelerde scooter kullanıyorum böylelikle hem F yıpranmıyor hemde daha rahat ilerliyorum trafikte hemde yakıttan tasaruf 600f km de 6.5 - 8.5 lt arası yakıyo scooter bunun yarısını bile yakmıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler