Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak, buz mavisi. Çok güzel olmuş İlkay kardeşim... Güle güle kullan.
    teşekkür ederim
    emrah telefonla acele çektim dedi artık görünce daha net fotoğrafını koyarım bakarız

beyazda olsa buz maviside olsa gayet iyi benim için o sarı renkten yeterince sıkılmıştım çünkü
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler ebayden aldığım plastik ön çamurluk uzatmasını taktırdım radyatör ve grenajın altına pislik dolmasını önlemek için:

vlknsyrn bunu beğendi.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç fotoğraf koyamaz olduk yahu (=

bari motorumu gidip alamamış olsam da gösterge panelinin değişen ışıklandırma rengini atayım (=

eskiden sarıydı artık beyaz (=

http://img9.imageshack.us/img9/6193/jrfgsterge.jpg
    By ilkyy at 2012-05-14

senın yada emrah ın motoru olucak sanırım devir göstergesindeki 12 sarıydı sadece..
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senın yada emrah ın motoru olucak sanırım devir göstergesindeki 12 sarıydı sadece..
    hatırladığım kadarıyla devir saatinde her rakamı 1 led aydınlatmıyor
    toplamda 14 16 tane led vardı sanırım panelde yanlışım yoksa ışık yansıması vs olabilir belki

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    km ışıgı çok güzel ya bende istiyorum

Motosikleti
    XMAX250
    http://www.ebay.com/itm/Honda-CBR600...4&vxp=mtr#shId
    Gürsus bu ilana bak bence satıcıyla iletişime geçip ürün fiyatını düşük göstersin 400 lira gibi rakama evine gelir kargoyla ayrıca ayaklıkları istediğin gibi ayarlayabilirsin çokda şık bence ama ucuz değil orası ayrı

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    geçen hafta 3 motor (iki 600f4i, bir VFR800) akdeniz-ege turu yaptık 9 gün. Toplamda 2450 km yol yaptık. Ort. hızımız 120-130 km/h civarıydı genel olarak, benim motorun yakıt tüketimi 5.76 lt/100 km oldu, diğer 600f ise çok daha az yaktı 5.1 lt / 100 km gibi bir ortalama tutturdu nedense VFR benimle aynı yakıt tüketim ortalamasına sahip. Güzel bir gezi oldu bir ara foto da atarım buraya.

Motosikleti
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta 3 motor (iki 600f4i, bir VFR800) akdeniz-ege turu yaptık 9 gün. Toplamda 2450 km yol yaptık. Ort. hızımız 120-130 km/h civarıydı genel olarak, benim motorun yakıt tüketimi 5.76 lt/100 km oldu, diğer 600f ise çok daha az yaktı 5.1 lt / 100 km gibi bir ortalama tutturdu nedense VFR benimle aynı yakıt tüketim ortalamasına sahip. Güzel bir gezi oldu bir ara foto da atarım buraya.
    feysbuktan feyz aldım fotoğrafları (=
    kısmetse yazın bir plan var bende de

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum çok memnunum makineden kullanım kolaylığı, tepkileri sürüş pozisyonu rahatı ve en beğendiğim özelliği frenajı. Kombine abs olayı birkaç kere büyük kazadan kurtardı beni.

Performansını yüksek devirlerde hissediyorsun (örn 7-8 binden sonra). Şehir içi kullanımda sık vites değiştirmek gerekebiliyor tabiki binlik makinenin torku yok. Kendisi zaten 600.

Makine 102 hp 600cc beni tatmin ediyor. Belki bazı arkadaşlar RR performansı ile karşılaştırıyor olabilir ancak dediğim gibi benim RR yerine bunu tercih etmemdeki en büyük sebep oturuş pozisyonu, yakıt ve sıcak havalarda şehir içi trafikte hararet sorunu yaşamamak.

Yakıtı merak edenler için; son benzin fiyatları ile şehiriçi-dışı karışık sakin-agresif kullanım 50 tl ile 210km. Tam uzun yol ve sakin kullanımla 225km ye kadar çıkabilir 50 tl ile tahmin ediyorum.
    Yakıt değerleri çok iyi yeni kasa daha cimri sanırım Peki egzos orjinalmi?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt değerleri çok iyi yeni kasa daha cimri sanırım Peki egzos orjinalmi?
    Evet egsoz da veya baska bir yerinde oynama yapmadim motorun.
    Felon bunu beğendi.

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Çok istediğim bir işi yapmışsınız, imrendim size.
    Bu arada; Ankara'daki CBR600F'cilerin bir grubu yok mu? Tanışsak, kaynaşsak?

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    feysbuktan feyz aldım fotoğrafları (=
    kısmetse yazın bir plan var bende de
    ilkay temmuz da oralara gitmeni tavsiye etmem, çok sıcak ve nem oluyo (ben normal mont da sıkıntı yaşamadım ama file mont da giyilebilir). Biz tam mevsiminde gitmişiz, hava ortalama 28-29 dereceydi, nem hiç yoktu nerdeyse. Üstelik çok ucuza kaldık her yerde, gayet uygundu fiyatlar.

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok istediğim bir işi yapmışsınız, imrendim size.
    Bu arada; Ankara'daki CBR600F'cilerin bir grubu yok mu? Tanışsak, kaynaşsak?
    Ankara da CBR600F çok ama bi toplanma durumu hiç olmadı. Bir organizasyon yapılabilir esasında.

Motosikleti
    bu arada gösterge panel ışıklandırmasını değiştirmek isteyen olursa yapan arkadaşla konuştum. parça + cüzi bir miktar işçilik ile herkese istediği renkte yapabileceğini söyledi

renk seçenekleri
    beyaz mavi mor kırmızı sarı yeşil miş

bilginize

ilkay temmuz da oralara gitmeni tavsiye etmem, çok sıcak ve nem oluyo (ben normal mont da sıkıntı yaşamadım ama file mont da giyilebilir). Biz tam mevsiminde gitmişiz, hava ortalama 28-29 dereceydi, nem hiç yoktu nerdeyse. Üstelik çok ucuza kaldık her yerde, gayet uygundu fiyatlar.
    ilkerim bizim plan istanbuldan direk antalya 2 - 3 motor olacak şekilde
    orada kalacak yerimiz var allahtan o kısma nakit bayılma durumumuz yok
    ama diğer türlü olacak olsa dediğin çok daha mantıklı tabi maddi açıdan

hatta antalyaya varınca motoru bile pek kullanmayı düşünmüyorum sıcak nedeni ile (=
    scooter kiralamak daha güzel olur kanımca

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    bu arada gösterge panel ışıklandırmasını değiştirmek isteyen olursa yapan arkadaşla konuştum. parça + cüzi bir miktar işçilik ile herkese istediği renkte yapabileceğini söyledi

renk seçenekleri

bilginize

hatta antalyaya varınca motoru bile pek kullanmayı düşünmüyorum sıcak nedeni ile (=
    Hop şiii İlker benim :D:D

Bu arada yaptığımız kilometreye bakmadan yakıt hesabı yapmıştık farazi olarak. 2300 km'den hesaplamıştım ben ve 5.1 değerini almıştım. 2450 km den hesaplayınca 100 km'de ortalama 4.9 lt yakıt yakmışım. Arada basmasaydım dahada inerdi sanırım , iki depo fulleme arasında 4.4-4.5 lt/100km lere indiği oldu motorumun, inanamadık

edit: İlkay gösterge panelinin yeni haline bayıldım. Renk seçimide çok güzel olmuş, senin motora cuk diye oturmuştur=))
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Motosikleti
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hop şiii İlker benim :D:D

Bu arada yaptığımız kilometreye bakmadan yakıt hesabı yapmıştık farazi olarak. 2300 km'den hesaplamıştım ben ve 5.1 değerini almıştım. 2450 km den hesaplayınca 100 km'de ortalama 4.9 lt yakıt yakmışım. Arada basmasaydım dahada inerdi sanırım , iki depo fulleme arasında 4.4-4.5 lt/100km lere indiği oldu motorumun, inanamadık

edit: İlkay gösterge panelinin yeni haline bayıldım. Renk seçimide çok güzel olmuş, senin motora cuk diye oturmuştur=))
    aynen gösterge iyi oldu motorda kocaman beyaz sticker olunca (=
    jantlarıda beyaz şerit yapacaktım ama son karar mavi oldu

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016

renk seçenekleri

bilginize

ılkay kardeş ben yaptırmayı düşünüyorum ama avrupa yakasında avcılardayım benı yonlendırebılırmısın yada bı pazar musaıt olursan yanına gelmek ısterım sen nasıl ıstersen artık
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

Motosikleti
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ılkay kardeş ben yaptırmayı düşünüyorum ama avrupa yakasında avcılardayım benı yonlendırebılırmısın yada bı pazar musaıt olursan yanına gelmek ısterım sen nasıl ıstersen artık
    ben şu anda ( organizasyon sektöründe iş bulamadığımdan boş durmamak için ) emlak sektöründe olduğumdan ve bu pazar nöbet bende olduğundan ofiste olacağım caddebostana kadar gelirim dersen çayımı kahvemi eksik görmem tabi
    göstergenin rengini değiştirmek için kafa grenajı sonrada göstergeyi sökmek gerekiyor.
    elektronik kısım olduğundan ben pek ellemem içine direk arkadaşa göndeririz yapılmış halini gönderir oda 1 2 günde bitirip

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    selam arkadaşlar.2 saatlik bir turdan sonra motorumu garaja sokarken fren lambasının yanmadığını farkettim.stop lambası yanıyorken fren lambasının yanmamasının sebebi ayrı ampul kullanmaları ve fren lambasının patlamış olması mıdır?

Motosikleti
    Alıntı oguz1327 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.2 saatlik bir turdan sonra motorumu garaja sokarken fren lambasının yanmadığını farkettim.stop lambası yanıyorken fren lambasının yanmamasının sebebi ayrı ampul kullanmaları ve fren lambasının patlamış olması mıdır?
    Stop lambası kutusuna 2 ampul giriyor. 2 lambada hem stop hemde fren ikazı ışığını yakıyor ama bizim 600f'lerde kronik bir problem o lambalar sürekli yanar (=
    ben led stop lambası aldım bu dertten kurtulmak hemde görsellik katmak adına

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    Stop lambası kutusuna 2 ampul giriyor. 2 lambada hem stop hemde fren ikazı ışığını yakıyor ama bizim 600f'lerde kronik bir problem o lambalar sürekli yanar (=
    ben led stop lambası aldım bu dertten kurtulmak hemde görsellik katmak adına
    bir başka kronik problemde stop lambası kutusunun takırdaması. gördüğüm 2 600f de vardı.bunun bir cozumu var midir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler