Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    @xetanor kazasız belasız makine yakıyor...

Arkadaşlarr Pazar yanı 22 sınde Çanakkale gezimiz olucak..Gelmek İsteyen Arkadaşları Memnuniyetle Bekleriz..Saygılar...

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    cuma bıttı kımseden ses seda yok anlasıldı arkadaslar geçen seferkı gıbı olucak ben yokum herkese ıyı gezmeler
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaşlar
    bugun motorumun 3000 km yağ ve yağ filtresi değişimini yaptırdım mobıl 15-50 tam sentetık yağ koydurdum vites gecişlerinde muazzam bir yumuşama oldu bu arada bu bakımı honda servısınde yaptırdım motorum şu an 20000 km'de yağ değişimini çok hesaplı yaptılar işçilik dahil 130 tl aldılar ılk yaptırdıgım motorcum servıs olmadıgı halde benden 150 tl para almıstı bundan sonra servıse gıdıcem hem satarkende kolaylık oluyor arka balatam bıtmiş yarında onu değiştirecegım SBS almayı düşünüyorum fikri olan varsa paylaşabılır
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    hangi servismiş o yahu benden 190 aldılar onur gezi iptalmi oldu bende pazar gününü boşaltmıştım bu arada salı gününe muayne için randevu aldım haberin olsun müsait olursan urarım pazar görüşemezsek...

Motosikleti
    Alıntı FIRTINA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi servismiş o yahu benden 190 aldılar onur gezi iptalmi oldu bende pazar gününü boşaltmıştım bu arada salı gününe muayne için randevu aldım haberin olsun müsait olursan urarım pazar görüşemezsek...
    dostum numaram bu ararsan eger senı yonlendırebılrım ben avrupa yakasında avcılardayım
    numaram 0531-266-23-39

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    bende avrupa yakasındayım beşiktaştayım bidaki sefere ararım hangi servis oldugunu öğrenirim teşekkürler...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar
    bugun motorumun 3000 km yağ ve yağ filtresi değişimini yaptırdım mobıl 15-50 tam sentetık yağ koydurdum vites gecişlerinde muazzam bir yumuşama oldu bu arada bu bakımı honda servısınde yaptırdım motorum şu an 20000 km'de yağ değişimini çok hesaplı yaptılar işçilik dahil 130 tl aldılar ılk yaptırdıgım motorcum servıs olmadıgı halde benden 150 tl para almıstı bundan sonra servıse gıdıcem hem satarkende kolaylık oluyor arka balatam bıtmiş yarında onu değiştirecegım SBS almayı düşünüyorum fikri olan varsa paylaşabılır
    mobil koyduklarına emin misin ? veya koydukları yağ tam sentetik miydi ?
    çünkü mobil 1 tam sentetik 15w-50 yağın litresi 30 lira gibi birşey olacaktı. 18 lira da orj yağ filtresi. yetkili serviste 1 saat işçilik 49 tl kdv dahil yarım saat yazsa onuda...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 cbr 600 f silver/black
    arkadaşlar selam,
    Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var yakıt depom çok zor açılıyor hatta bu nedenle anahtarı yamultuyor.Usta benzin pompasının deponun kenarlarını yamultmasından kaynaklı olduğunu söyledi depo kapağının denk geldiği yerleri kontrol edip bir taraftaki tırnağıda hafif eğeledi fakat maalesef durum aynı.Bu durumu daha önce yaşayan yada etrafında yaşayan varsa kesin çözümü nedir bunun? yardımlarınızı rica ediyorum.

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı onur1601 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,
    Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var yakıt depom çok zor açılıyor hatta bu nedenle anahtarı yamultuyor.Usta benzin pompasının deponun kenarlarını yamultmasından kaynaklı olduğunu söyledi depo kapağının denk geldiği yerleri kontrol edip bir taraftaki tırnağıda hafif eğeledi fakat maalesef durum aynı.Bu durumu daha önce yaşayan yada etrafında yaşayan varsa kesin çözümü nedir bunun? yardımlarınızı rica ediyorum.
    onur kardesım foto ekleyebılrsen daha ıyı yardımcı oluruz boyle uzaktan yazı ıle zor anlasılır
    street king

Motosikleti
    Alıntı onur1601 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam,
    depo kapanının üstüne baskı yaparak açmayı dene. ek olarak anahtar yerine wd40 gibi pas sökücü yağlayıcı sıkabilirsin. ben daha sonradan ekstra makina yağı ile yağlamıştım.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    motorun yağını ve yağ filtresini değiştirmeden önce :

Bunlarda ebay den aldığım topuk korumalarım, 40 dolar çifti :

Motosikleti
    sen baya naya mavilerle donatmaya başladın sanırım.
    motora mavi vida seti ile elcik manet aldın mı hemen hemen tamam olacak (=

Motosikleti
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü mobil 1 tam sentetik 15w-50 yağın litresi 30 lira gibi birşey olacaktı. 18 lira da orj yağ filtresi. yetkili serviste 1 saat işçilik 49 tl kdv dahil yarım saat yazsa onuda...
    ılkay kardeş
    motorumun başinda bekledım özellikle mobıl yag ıstedım altın kapak 15-50 ANES MOTOR faturada aldım zaten motorumun gecmısınede bı göz attılar ıkı defa saga yatmadan sağ granajı değişmiş servıste 2010 yılına kadar bakımları servıste yapılmıs 10000 km'ye kadar
    ıkıncı sahıbı 1 yıl boyunca hıc servıse götürmemiş kendı bakımlarını kendı yapmıs alırkende soylemıstı zaten

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    ben yaklaşık iki hafta önce değiştirdim faturaya baktım şimdi yağ filitresi 25tl mobil 1 yağ litresi 29 tl 3.6 litre altı 49 lirada işçilik =190 sağolsunlar bide yıkatıp getirdiler

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    mobıl 15-50 ful sentetık yag kac tl arkadarşlar?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:35 ----------

en sonunda vıdeomu dırekt yuklemeyı basardım

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:40 ----------

" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    street king

Motosikleti
    2006 cbr 600 f silver/black
    depo kapanının üstüne baskı yaparak açmayı dene. ek olarak anahtar yerine wd40 gibi pas sökücü yağlayıcı sıkabilirsin. ben daha sonradan ekstra makina yağı ile yağlamıştım.
    esasında depo kağaının üzerine baskı uyguladığımda açılıyordu ancak şuan o şekilde de yukarı gelmiyor kapak anahtar yerine bir kaç sefer pas sökücü uyguladım ancak nafile

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    arkadaslar ben kadıkoy moda sahıle gıdıyorum gelmek ısteyen olursa 0541 823 34 67 faturalı hattım cagrı yapsanız yeterlı hawa guzel ewde oturamıcam
    street king

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    kadıkoy dıye cıktım ama hareme gıttım buyrun resımler

street king

Motosikleti
    XMAX250
    Bende modada olacağım Onurla beraber kısmeste

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    sen baya naya mavilerle donatmaya başladın sanırım.
    motora mavi vida seti ile elcik manet aldın mı hemen hemen tamam olacak (=
    manetlerim siyah ilkay zaten onları mavi almadım çok sırıtır diye Üzerindeki adjuster mavi sadece.

Elcik ve topuz almayı planlıyorum, onları muhtemelen mavi alacam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler