Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    virajın daha gideri varmış yahu (=
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    şile bana uyar ama avcılardakı arkadas ne der bılmıyorum sonucta katılım cok olsun ıstıyoruz ortak nokta olsun bence ordadan da bıyerlere beraber gazlarız avcılardan gelen arkadas zaten cok yol yapmıs yorulmus olabılır bılmem sız ne dersınız? en gec carsamba persembeye kadar kım gelecek nerede bulusacagız nereye gıdecegız bır harıta belırleyelım. herkese teşekkürler.
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Millet kara gün geldi, lastiklerimi değiştirme vakti :(( Ekonomi ufaktan bir sarsılacak yapıcak bişey yok :(((

Motorumun üzerinde ki Michelin Pilot Powerları tam 13.000km dir kullanıyorum, ve tabandaki oluklar kılavuz tırnaklara kadar inmiş durumdalar, yanaklar nispeten daha iyi.

Yeni lastik için karar vermekte zorlanıyorum ama, son dönemlerde 2 arkadaşım Metzeller m5 taktılar motorlarına ve çok memnunlar. M5 seçeneklerimden birisi. Diğer seçeneklere gelirsek Michelin Pilot Power 2ct, Bridgestone battlax bt-016 ve Diablo Rosso Corsa.

İnternette oku oku heba oldum, bir de sizlere danışayım dedim =)) Sizler ne tavsiye edersiniz ?
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

muratq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    Bencede M5 taktır, bende yeni M5 aldım çok memnunum çok güzel lastik

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    slm arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var malum avatarımdakı gıbı hyosungcuyum.ama 2004 model motoruna daha anahtar değmemiş 35300 km de bir 600 f var ön farında hafif catlak ve sol grenajında çizik var onun haricinde motorda sorun yok honda servisindeki ustada test etti baktı sadece eksantrık den biraz ses gelıyormuş oda sorun değilmiş. tek sorunum malum benzin 5 tl ye dayandı hyosung 100 km yaklasık 3,5 lt falan yakıyor şimdi bunu alsam sadece sehir içi bineceğim yakıt beni korkutuyor.daha önce sordugumda arkadaşlar 100 km 6 lt falan yakar dedi şimdi kararsız kaldım burda bir motorcu ustasıda 1 tl ile yaklaşık sakın kullanımda 25 km falan gider dedi doğrumudur ve fiyat konusunda çok uygun alacagım acaba en aşşağı kaça alsam (fiyatı sahibi bana bıraktı ama kendisininde en alt taban fiyatı var kafasında )veya aldım baktım çok yakıyor en az kaça satarım....sahibinden fiyatlarına baktım çok dengesiz 2004 modele 10.000 isteyende var 13000 isteyende çok mu soru sordum acaba yakıt konusunda ne olur net rakamlara ihtiyacım var malum memur maaşıyla binebilirmiyim acaba bakımı çok dert etmıyorum servis arkadaşım el emeği yok sadece parcaları ben alıyorum.gerisi beleş : ))

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var malum avatarımdakı gıbı hyosungcuyum.ama 2004 model motoruna daha anahtar değmemiş 35300 km de bir 600 f var ön farında hafif catlak ve sol grenajında çizik var onun haricinde motorda sorun yok honda servisindeki ustada test etti baktı sadece eksantrık den biraz ses gelıyormuş oda sorun değilmiş. tek sorunum malum benzin 5 tl ye dayandı hyosung 100 km yaklasık 3,5 lt falan yakıyor şimdi bunu alsam sadece sehir içi bineceğim yakıt beni korkutuyor.daha önce sordugumda arkadaşlar 100 km 6 lt falan yakar dedi şimdi kararsız kaldım burda bir motorcu ustasıda 1 tl ile yaklaşık sakın kullanımda 25 km falan gider dedi doğrumudur ve fiyat konusunda çok uygun alacagım acaba en aşşağı kaça alsam (fiyatı sahibi bana bıraktı ama kendisininde en alt taban fiyatı var kafasında )veya aldım baktım çok yakıyor en az kaça satarım....sahibinden fiyatlarına baktım çok dengesiz 2004 modele 10.000 isteyende var 13000 isteyende çok mu soru sordum acaba yakıt konusunda ne olur net rakamlara ihtiyacım var malum memur maaşıyla binebilirmiyim acaba bakımı çok dert etmıyorum servis arkadaşım el emeği yok sadece parcaları ben alıyorum.gerisi beleş : ))
    ustan 1 tl ye 25 km mı gıdıyor ustan 1 tl ye 5 km gıtsın benım motoru bedawa verecem ona cok komık ya neyse arkadasım bırkac sayfa once volkan paylastı depoyu fullemıs ve 260 km yaptı 17x4,70 sen hesapla bu da en taban yanı sonra dewırlı gıdınce 80 km yapıyor full depoya yakıt cok uzer senı

bırde bu 600f kac model km ne degsısen var mı konuyu bıraz acsan
    street king

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustan 1 tl ye 25 km mı gıdıyor ustan 1 tl ye 5 km gıtsın benım motoru bedawa verecem ona cok komık ya neyse arkadasım bırkac sayfa once volkan paylastı depoyu fullemıs ve 260 km yaptı 17x4,70 sen hesapla bu da en taban yanı sonra dewırlı gıdınce 80 km yapıyor full depoya yakıt cok uzer senı

bırde bu 600f kac model km ne degsısen var mı konuyu bıraz acsan
    pardon 1 tl degil 1 lt ben yanlış yazmışım.zaten bu yüzden size gerçek kullanıcılara soruyorum.usta sakin kullanımda 600 f 25 km yakın gider dedi onun yalancısıyım.motor 2004 model değişen yok daha motor kısmına anahtar değmemiş 35300 km de sorunsuz sadece şuanda hafif eksantrik sesi var.ön sağ farda küçük çatlak var çocugun dedıgıne göre depoda üzerine bir şey düşmüş ön far ve depodada minicik koltuk kısmına yakın yerde göçük var depo boyası vs orjinal sol grnajda yan grenajda boya var.arka lastik iyi ön idare eder ama çokda iyi değil.renkli ön cam ayna yok.şimdilik aklıma gelenler bunlar resim çekmeyi unuttum yoksa burda paylaşırdım.o zaman sizin hesapla yaklaşık 300 küsür kuruş yakar.kafam cok karışık adamlar 2006-2007 model hyosunga 5500-6500 istiyor hal böyleyken acaba bu yazda 600 lüğemi binsem diyorum.fiyatı net yazmayacagım ama 2006-2007 model hyodan biraz daha pahalı ama 2 katı fiyatlı değil.ah ah neden yakıt bu kadar pahalı yaaaaaaa
    not:bu arada motorun yürüründe gidişinde gaz yemesiinde vs en ufak sorun yok 2 farklı usta ve honda servisi ustasının deneyimlerine dayanarak söylüyorum.onlar binip baktı.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    pardon 1 tl degil 1 lt ben yanlış yazmışım.zaten bu yüzden size gerçek kullanıcılara soruyorum.usta sakin kullanımda 600 f 25 km yakın gider dedi onun yalancısıyım.motor 2004 model değişen yok daha motor kısmına anahtar değmemiş 35300 km de sorunsuz sadece şuanda hafif eksantrik sesi var.ön sağ farda küçük çatlak var çocugun dedıgıne göre depoda üzerine bir şey düşmüş ön far ve depodada minicik koltuk kısmına yakın yerde göçük var depo boyası vs orjinal sol grnajda yan grenajda boya var.arka lastik iyi ön idare eder ama çokda iyi değil.renkli ön cam ayna yok.şimdilik aklıma gelenler bunlar resim çekmeyi unuttum yoksa burda paylaşırdım.o zaman sizin hesapla yaklaşık 300 küsür kuruş yakar.kafam cok karışık adamlar 2006-2007 model hyosunga 5500-6500 istiyor hal böyleyken acaba bu yazda 600 lüğemi binsem diyorum.fiyatı net yazmayacagım ama 2006-2007 model hyodan biraz daha pahalı ama 2 katı fiyatlı değil.ah ah neden yakıt bu kadar pahalı yaaaaaaa
    not:bu arada motorun yürüründe gidişinde gaz yemesiinde vs en ufak sorun yok 2 farklı usta ve honda servisi ustasının deneyimlerine dayanarak söylüyorum.onlar binip baktı.
    2004 te tercih iyi fikir..ortalık 2006 kırmızı siyah f ten geçilmio.maşallah.. diğerlerinine göre dolu bi modeldir... egzantrik ötuyor diosun 300-600 tl kapısı,gerci ustalar gördu etti diosun oda yardım cı bi faktör..yakıt sehir içi yakar,cok cabuk hareret yapar motoru canını alırsın..bu zamanda benzın 5 liraya dayanmısken ekonomık keyif verici alet 250 cc makineler..
    ammma 600f kanına bikere işledimi bu mereti alırsın hiç kacarın yok dostum..Aslan beşliyorsan yedigine içtigine bakmaycaksın..
    4 silindirin sesini hisset..!!

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 te tercih iyi fikir..ortalık 2006 kırmızı siyah f ten geçilmio.maşallah.. diğerlerinine göre dolu bi modeldir... egzantrik ötuyor diosun 300-600 tl kapısı,gerci ustalar gördu etti diosun oda yardım cı bi faktör..yakıt sehir içi yakar,cok cabuk hareret yapar motoru canını alırsın..bu zamanda benzın 5 liraya dayanmısken ekonomık keyif verici alet 250 cc makineler..
    ammma 600f kanına bikere işledimi bu mereti alırsın hiç kacarın yok dostum..Aslan beşliyorsan yedigine içtigine bakmaycaksın..
    4 silindirin sesini hisset..!!

http://f1204.hizliresim.com/w/k/4jxn3.jpg

sorunda orda zaten asla 600 cc gecmem dıyordum sırf yakıt ıcın ve ben cok gezerim ama fıyatı çok uygun neredeyse hyosung parasına yok sadece eksantrıkse sanırım 300*350 tl gıbı hallederım sanırım tanesı 140-150 tl civarı yanlışda hatırlıyor olabilirim. dediğim gibi ustalara el emeği derdim yok.2004 modelde immobilizer varmı merak ettım
    vlknsyrn bunu beğendi.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    sorunda orda zaten asla 600 cc gecmem dıyordum sırf yakıt ıcın ve ben cok gezerim ama fıyatı çok uygun neredeyse hyosung parasına yok sadece eksantrıkse sanırım 300*350 tl gıbı hallederım sanırım tanesı 140-150 tl civarı yanlışda hatırlıyor olabilirim. dediğim gibi ustalara el emeği derdim yok.2004 modelde immobilizer varmı merak ettım

nerdeyse hyo parasına demissin nedir fiyatıı ??
    cipli anahtarlar 2001 2006 hepsinde ımmobilizer var..
    o motor sade 300 350 ile bitmez..sahsen ben öyle yaptım tavsiyem dir aldıgın gibi yagını, yag filtresini, hava filtresini, değiştircen sen binecegın ıcın kafan rahat olur..
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    korkusuz cocuk sanırımdı sozluge bakmadım neyse hyondan bıraz pahalıysa ve makıne gercekten saglamsa hawada kap derım tadına bak. baktın sana uymuyor uzerıne 3000 5000 lıra yaz ver ılana ne dusunuyorsun grenaj onemlı degıl işi bilen adam için ah bee bende olacak boyle bır sans

ewet arkadaslar kımler gelıyor pazar buluşmasına tekrar bır teker kaldırsın nerede bulusuyoruz herkesten bır fıkır alalım uuuu bugun bıraz gazladım paşaköy ömerliye dogru mis gibi doğa baraj hawası kendıme geldım özlemişim ya aşkımı
    street king

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Arkadaşlar yeni kasa 600 f almayı düşünüyorum ama alıp kullanan varmı memnuniyetlik durumu nedir acaba yolculu kullanacağım için artçının daha rahat edeceğini düşündüren bir motor sanki. Yoksa eski aşkım r6 ya dönücem ama tecrübelerinizide öğrenmek istiyorum.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Arkadaşlar yeni kasa 600 f almayı düşünüyorum ama alıp kullanan varmı memnuniyetlik durumu nedir acaba yolculu kullanacağım için artçının daha rahat edeceğini düşündüren bir motor sanki. Yoksa eski aşkım r6 ya dönücem ama tecrübelerinizide öğrenmek istiyorum.

2011 kasa yanı dımı? burdan bır arkadasta vardı ama artık gırmıyor 2006 ya kadar olan kasası rahat kuyruk cok dık degıl ss gıbı kullanıcı ve artcı cok rahat uzun yol 1000-1500 km yapan arkadaslar var zaten sport-turing gecıyor bızım kasa ama 2011 ve 2012 kasası ss gecıyor kuyrukta bıraz dık gıbı
    street king

Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Evet evet 2011 kasa artçılı kullanacağım için ve ss den de vazgeçemediğim için düşünüyorum yoksa bana göre eski kasa kadar kesinlikle güzel değil yeni kasa ama almadanda iyice düşünmek istiyorum tek olsam r6 ya devam ama eşimide düşünüyorum artık :-)
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    kardes sende benım gıbı ewlısın madem ss tadında gucunde makıne 600f ss lerde artcının durumu bellı artcı ıcın yorgunluk ve goruntu berbat k.bakma şahsi düşüncem
    street king

Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Haklısın hele uzun yol da çok daha sıkcı yorucu sanırım tercihimi fden yana kullanıcam saol...
    Albert EİNSTEİN derki;

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    hakkında hayırlısı dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:06 ----------

cepten cekılmıs bı vıdeo kulakların pasına

http://www.youtube.com/watch?v=6oPajFpv4kA
    street king

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerdeyse hyo parasına demissin nedir fiyatıı ??
    cipli anahtarlar 2001 2006 hepsinde ımmobilizer var..
    o motor sade 300 350 ile bitmez..sahsen ben öyle yaptım tavsiyem dir aldıgın gibi yagını, yag filtresini, hava filtresini, değiştircen sen binecegın ıcın kafan rahat olur..
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkusuz cocuk sanırımdı sozluge bakmadım neyse hyondan bıraz pahalıysa ve makıne gercekten saglamsa hawada kap derım tadına bak. baktın sana uymuyor uzerıne 3000 5000 lıra yaz ver ılana ne dusunuyorsun grenaj onemlı degıl işi bilen adam için ah bee bende olacak boyle bır sans

ewet arkadaslar kımler gelıyor pazar buluşmasına tekrar bır teker kaldırsın nerede bulusuyoruz herkesten bır fıkır alalım uuuu bugun bıraz gazladım paşaköy ömerliye dogru mis gibi doğa baraj hawası kendıme geldım özlemişim ya aşkımı

evet arkadaşlar resmen tüm arkadaşlarım almamı söylüyor tabiki adam bakımın yeni yaptırdım da dese her motorda mutlaka yağını ve bujileri değiştirrim.fiyatı ben yazmadım olurda benzin çok koyarsa bana geri satarken polemik olsun istemem ama alırsamda zaten öyle kar amaçlı değil yine uygun satarım.immoyu da sanırım yedek anahtarı yok bu yüzden sordum.kararımı verir alırsam hemen resim koyarım buraya ilginiz için teşekkürler sizin sayfanızın takipçisiyim .: )))

Motosikleti
    Honda CBR600f

Vay bee dostum,
    Demek Şarköy ve yarenlerde bira keyfi...
    Kıskanmamak mümkün değil!

mt ye giremiyordum baktım ki buluşma tanışma denmiş beni de ekleyin. Hatta Murat ta gelir ??
    vlknsyrn ve muratq bunu beğendiler.
    rookie..

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    tamamdır can senıde yazdık bende gecenlerde nerede bu arkadas dıyordum galıba yalan oldu
    bu da bugunku dudullu tepesı gezımden mını bır tur daha yaptım dun pasakoy omerlıde resım cekmeyı unutmusum guzel manzara vardı neyse

street king

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler