Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    ben pazartesi itibariyle motorumu sattım arkadaşlar. izmit'ten güzel bir kardeşimize gitti. ileride 1000 RR deneyip sonra da racing sayfasını kapatırım herhalde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı ugurersop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pazartesi itibariyle motorumu sattım arkadaşlar. izmit'ten güzel bir kardeşimize gitti. ileride 1000 RR deneyip sonra da racing sayfasını kapatırım herhalde.
    hayırlı olsun kardesım 1000 arar son karar dıyorsun yanı bende 3 4 bın bırıktırıp cb600 hornet dusunuyorum naked tutkusu var bendede daha gusel daha kolay vırajlara gırıyorum nedense boyla yapıyla mı alakalı nedır anlamadım gt 250 vardıda bende ordan bılıyorum belkıde gıdon seklınden dık oturusumdandır

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardesım 1000 arar son karar dıyorsun yanı bende 3 4 bın bırıktırıp cb600 hornet dusunuyorum naked tutkusu var bendede daha gusel daha kolay vırajlara gırıyorum nedense boyla yapıyla mı alakalı nedır anlamadım gt 250 vardıda bende ordan bılıyorum belkıde gıdon seklınden dık oturusumdandır
    1000 RR denemezsem içimde ukte kalır. onu bi kafamdan silmem lazım illa ki. çok param olsa ben de naked olarak BMW K 1300 R alırdım. fuarda başında yarım saat durup seyrettim çok güzeldi. ah bide bu kadar pahalı olmasa... 2006 model ikinci eli ancak alınabilir seviyede. :(

http://www.bmw-motosiklet.com/3209.aspx

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı ugurersop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 RR denemezsem içimde ukte kalır. onu bi kafamdan silmem lazım illa ki. çok param olsa ben de naked olarak BMW K 1300 R alırdım. fuarda başında yarım saat durup seyrettim çok güzeldi. ah bide bu kadar pahalı olmasa... 2006 model ikinci eli ancak alınabilir seviyede. :(

http://www.bmw-motosiklet.com/3209.aspx
    makına delyımış nasıp olur sana inşallah

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    selam arkadaşlar ben radyaötrümü temizlemek istiyorum ama nasıl temizlenir sökülmesimi gerekir yoksa üstündeyken temizlenebilirmi?

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-200.html

bu ve birkaç ılerı geri sayfalara bak ilkay bu işi yapmış kolay gelsin
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı FIRTINA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben radyaötrümü temizlemek istiyorum ama nasıl temizlenir sökülmesimi gerekir yoksa üstündeyken temizlenebilirmi?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-200.html

bu ve birkaç ılerı geri sayfalara bak ilkay bu işi yapmış kolay gelsin
    şimdi benim yaptığım temizlik denemezdi pek. arkadaşımın biri motoru yıkayacam diye radyatöre basınçlı suyu tutunca petekleri yamulmuştu.
    söktüm bende tek tek kırıkları alıp yamulanları düzeltmiştim. bir kısmı kalmıştı hatta bu yaz bi daha sökmeyi planlıyorum.

uzunca bir iğneyle tüm petek aralarından geçmiştim ama tam bir işkenceydi ...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Merhaba. Arkadaşlar ilandaki motorun geçmişi ile ilgili bilgisi olan varmı ? yada gidip inceleyen ? 34BLT23 Almayı düşünüyorumda. Yardımcı olabilecek olanlar varsa bi mesaj yazmanızı rica ederim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81334179/detay

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı inromantizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Arkadaşlar ilandaki motorun geçmişi ile ilgili bilgisi olan varmı ? yada gidip inceleyen ? 34BLT23 Almayı düşünüyorumda. Yardımcı olabilecek olanlar varsa bi mesaj yazmanızı rica ederim.
    geçen edirneye gittigimde motoru gördum ısıklarla denk gelmişti işim oldugundan durup tanısamadım..ama dış göruntusu olsun calısma sesi fln iyidii...
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

merhaba arkadaşım benimde 2004 model 600f motorum var motorumun ön tarafın dan sanki buji ateşlemesi gibi çıt çıt çıt diye ses geliyor bujilerine baktırdım bujilerin de bir problem almadığını söylüyorlar birde kronik bir ses vardır diyorlar 600f lerin egzantirik zincirden gelebilir diyorlar hepsinde varmış zinciri değiştirsen bile 3000 km sonra aynı sesi duyarsın diyorlar motor rolentede
    ses daha çok duyuluyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    selam bircan bende de 2006 model var aynı olay bendede var zaten bu klasık olaydır f lerın ılk gergı dedıler honda servısınden gergıyı degıstırdım bır sure sonra gene gelmeye baladı sonra egzantırık zıncırı dedıler gıttım onuda degıstır alt ust paletlerı fılan gene honda servısınde gene 1000 km olmadı ses gelıyo yenı yaptım bıde genel bakıma soktum motoru 30000 bın bakımına ama yok gelıyo tam 5 ıle 6 bın arasında gelıyo asagısında ve ust devırınde ses yok oluyor bıde dedıgın o cıt cıt sesı bendede var bende bujımı dıye sordum bendede bujılerde sorun yok tertemız ırıdum zaten yanıa nblıcagın bu genel olarak oluyor.
    Bu arada arkadaslar motorumu satıyorum oncelıgım takas arabayla ama fıyat olarak pazarlıksız almak ısteyen olursada ıstedıgım fıyata satıcam tertemız servıs bakımlı motorumu tanıyan var sıteden ılkay onada sorabılırsınız ılanı yenı verdım onay surucınde onaylansın koyarım buraya lınkını

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı bircan09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım benimde 2004 model 600f motorum var motorumun ön tarafın dan sanki buji ateşlemesi gibi çıt çıt çıt diye ses geliyor bujilerine baktırdım bujilerin de bir problem almadığını söylüyorlar birde kronik bir ses vardır diyorlar 600f lerin egzantirik zincirden gelebilir diyorlar hepsinde varmış zinciri değiştirsen bile 3000 km sonra aynı sesi duyarsın diyorlar motor rolentede
    ses daha çok duyuluyor yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    3000 km sonra aynı sesi duymaman için önerim biraz daha sakın kullanman gaz kolunu hatun bilegi tutar gibi yumsak tutman sert gaz acıp birden gaz kesmemen kompresöre fazla sokmaman bu 3000 km lik sureyi biraz daha uzatır..
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    walla arkadaslar bende oyle bır ses yok 19 250 km dayandım masallah
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.
    street king

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    o ses pek cok F'te mevcut ol,
    olmayanlarda varmış.
    Çok enterasan bir durum aslında,
    herşey değiştikten sonrada 3..5 bin km sonrasında tekrar başlaması,,,

Her ne kadar servisi dahi o ses kronık sorun değil desede seyir halındeyken sesin duyulması insanı sinir ediyor
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cbrpc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaslar motorumu satıyorum oncelıgım takas arabayla ama fıyat olarak pazarlıksız almak ısteyen olursada ıstedıgım fıyata satıcam tertemız servıs bakımlı motorumu tanıyan var sıteden ılkay onada sorabılırsınız ılanı yenı verdım onay surucınde onaylansın koyarım buraya lınkını
    vay be ilkanım pek giremiyorsun eskisi kadar yüzünü gören cennetlik olacak
    gönül isterdi ki satmamayı değil mi (=

walla arkadaslar bende oyle bır ses yok 19 250 km dayandım masallah
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ses pek cok F'te mevcut ol,
    olmayanlarda varmış.
    Çok enterasan bir durum aslında,
    herşey değiştikten sonrada 3..5 bin km sonrasında tekrar başlaması,,,

Her ne kadar servisi dahi o ses kronık sorun değil desede seyir halındeyken sesin duyulması insanı sinir ediyor
    sese aşina olmayan biri duyamıyor aslında yoksa ses hemen hemen hep var
    ama kimisinde biraz fazla kimisinde biraz eksik
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    [QUOTE=< iLk@yy >;2641577]vay be ilkanım pek giremiyorsun eskisi kadar yüzünü gören cennetlik olacak
    gönül isterdi ki satmamayı değil mi (=

evet ya bayadır gırmıyorum ya satma olayı araba alıcaz takas olarak koydum ılanı zaten oncelık yanı cok ıstemıyorum aslında guzel takas gelırse yada yazdıgım fıyata nakıt alan olursa verıcem ama araba sart be ılkay otomatık bakıyorum bıde ama 2 tekerden vazgecmı kesınlıkle hayır baska bı motor alıcam o kesın

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi benim yaptığım temizlik denemezdi pek. arkadaşımın biri motoru yıkayacam diye radyatöre basınçlı suyu tutunca petekleri yamulmuştu.
    söktüm bende tek tek kırıkları alıp yamulanları düzeltmiştim. bir kısmı kalmıştı hatta bu yaz bi daha sökmeyi planlıyorum.

uzunca bir iğneyle tüm petek aralarından geçmiştim ama tam bir işkenceydi ...
    ben de radyatörü temizleyecem ama senin çektiğin işkenceyi hatırlar gibiyim, geçen sene resimleri paylaşmıştın. Ön taraftan su ile (basınçsız) iyi yıkayıp, arka taraftan hava tutmayı planlıyorum ben, umarım işe yarar. En azından börtü böcek felan temizlenir, VFR deki gibi yanda olsaydı ya bizimde rahat ederdik

horizonriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR
    Alıntı inromantizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum selam..bu motorun ilk sahibi benim arkadaşımdı..5000 km de sattı..daha sonra geçen sezon ben motoru kadıköyde mototalda enginin orda gördüm..almaya kalkıştım ancak ustamı götürdüm yanımda motorda yağ kaçağı vardı o zaman ve grenajlarda orjinal değildi..ustamın söylediği sen bu motordan uzak dur oldu ) gerisi sana kalmış dostum bence yinede kararlıysan iyice baktır öyle al..

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de radyatörü temizleyecem ama senin çektiğin işkenceyi hatırlar gibiyim, geçen sene resimleri paylaşmıştın. Ön taraftan su ile (basınçsız) iyi yıkayıp, arka taraftan hava tutmayı planlıyorum ben, umarım işe yarar. En azından börtü böcek felan temizlenir, VFR deki gibi yanda olsaydı ya bizimde rahat ederdik
    Petekleri düzeltmeye niyetleniyorum ama İlkay'ın yaptıklarını görünce korkuyorum. O ne eziyettir öyle... Hapishanede veya askerde yapılacak işler sıralamasında başı çeker

Motosikleti
    XMAX250
    Arkadaşlar bu egsoz hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? videoyu izleyin
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7161420/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler