Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten 3000 4000 km sonra degısecek cok bı sıkıntı olur mu?
    olmaz ama bilgin olsun
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz ama bilgin olsun
    sağol kardesım yarı sentetık oldugunu bılıyorum tam sentetık daha ıyıymıs onuda bılıyorum ama bu sene butcem sıkıntılı seneye artık baya revızyon yapacagım motorda nasıpse

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

bilmiyorum daha tam sentetık hıc kullanmadım yazılanlara gore ıyıymıs ama bu mobıl yağ bence super motorun sesı ınanılmaz azaldı

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Motor almaya nıyetlendıkten sonra baktıgım motorların neredeyse %80 cıvarında kuyrugu kesıktı,
    ve o sebepten vaz geçtim,
    motorda kuyruk kesıklıgı bence fazla göze hitab etsın ısteyenler ve fazla hava atmayı sevenler sınıfına giriyor,
    ve hava atmayı cok sevenlerde motoru bagırta bagırta gezmeye bayılırlar
    o sebepten kuyrugu kesık motorları baştan eledim alacagım motorlar sıralamasından,
    Bu Benim Kişisel Kararım Kimseyi Rencide Etmek Degil Mantık Arkadalar...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor almaya nıyetlendıkten sonra baktıgım motorların neredeyse %80 cıvarında kuyrugu kesıktı,
    motorda kuyruk kesıklıgı bence fazla göze hitab etsın ısteyenler ve fazla hava atmayı sevenler sınıfına giriyor,
    o sebepten kuyrugu kesık motorları baştan eledim alacagım motorlar sıralamasından,
    Bu durum aklıma bi fıkrayı getirdi şimdi Düz mantık. Mutlaka okuyun
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    selamlar motorumu satma nıyetındeyım acıkcası aklımda yoktu ama bır arkadasın sat ısrarı uzerıne aklıma gırdı gercı almadı motoru ama hazır nıyetlenmısım satabılırım almak ısteyen olursa ozelden mesaj atsın yada maıl atsın bana ılan koymadım acıkcası hıc ugrasamam cok bos muhabetler donuyor ben 600 f ısteyen seven kısıye meraklısına satarsam satarım benım motoru ılkay bılıoyor kaanda bılıyor formdan tanıyosunuzdur arkadasları motorumun fıyartıda bellıdır 12.500tl bu fıyatta almak ısteyen olursa verıcem motoru anca yoksa satmam zaten kısa ozet gecım detayı dusunene yazarım zaten 12.910'da honda servısınden aldım suan kılometresı 29.700 'e yakın en son agır bakımı mutluhan hondada yapıldı orjınal parcaları hepsı elımde faturaları elımde ufak tefek kazaları degısenlerı var benden oncekı sahıbındede bendede hatta plakayı verım sorgulatın honda servısınden 34 TJ 4797 ona gore dusunen varsa ıstedıgım fıyata almak ısteyen varsa bana ulassın.

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

maılımı yazmayı unutmusum dntmkntrl@hotmail.com

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Kırmızı italyankırmızısı diye geçiyor

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum grenajlar ne renk resimleri var mi?
    Kırmızı renk ve cam siyah
    renk kodu: r 157 ıtalyan kırmızı

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

evet düşündügün fıyat nedır ve ne renk grenajların ???
    komple alabılırım uygun ıse dedigin gibi...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0799563/detay/ ilandan resimleri görebilirsin,yada mail adresini iletirsen resimlerini e-mail atabilirim.

efekarahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Bakışaçınıza saygı duyuyorum fakat benim gibi, sonradan eve gelen trafik cezalarından bıkıp da mecburen plakalıklarını kesen muzdaripler de var :((
    Yani mesele sadece hava atmak değil biraz da yargısız infazlardan korunma çabası diyebiliriz

İlkay kardeş ilkönceleri ben de senin gibi plakalığı kesmeden plakasız gezdim. Fakat bu sefer de plakanın olmaması çok göze batıyordu, plakalığın boş kalan yeri çok sırıtıyordu (tabi kendi düşüncem kimse alınmasın). Sonra ameliyatı gerçekleştirme kararı aldım

Motosikleti
    Alıntı efekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakışaçınıza saygı duyuyorum fakat benim gibi, sonradan eve gelen trafik cezalarından bıkıp da mecburen plakalıklarını kesen muzdaripler de var :((
    Yani mesele sadece hava atmak değil biraz da yargısız infazlardan korunma çabası diyebiliriz

İlkay kardeş ilkönceleri ben de senin gibi plakalığı kesmeden plakasız gezdim. Fakat bu sefer de plakanın olmaması çok göze batıyordu, plakalığın boş kalan yeri çok sırıtıyordu (tabi kendi düşüncem kimse alınmasın). Sonra ameliyatı gerçekleştirme kararı aldım
    yargısız infaz olarak düşünme
    işin gerçekten kişisel estetik tarafını düşünmekten çok sadece hava olsun diye yapan çok kişi var

bu gün bağdat caddesine in ss kullanıcıları ile tanış bi kaç muhabbet et motosikleti ne için kullandıklarını hemen anlarsın
    çoğu kız peşindedir (ki vespacılar onlardan daha iyi konumdalar)
    bi kısmı diğer kullanıcıllara karşı sürekli sende kimsin ezer geçerim modunda
    bizim gibi kalan ufak bir kısım ise işin gerçekten hobi ve eğlenceli kısmında

istisna kısmına girecek kadar az olduğumuzdan yorumda bir sorun yok bence
    mesela dreamdark vardı gri gümüş 600f'li. kuyruk işlemlerini kendisi yapmıştı komple. forumda da baya aktifti motosikleti ile ilgili yaptığı tüm işlemleri paylaşmıştır hemen hemen titiz biriydi.
    ama bazıları var 1 gün görüyorsun 2. gün yok mesela

efekarahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Yargısız infaz derken Serkan kardeşimin yorumu içi demedim, sanırım yanlış anlaşıldım. Trafik açısından demek istemiştim Tabii bahsini ettiğin kişilikte ( kuyruğu kesik motorlarla gezen) apaçiler de yok mu elbette var. Ama kurallara uyarak motoru kullandığımız halde eve ceza makbuzu gelince insan ister istemez bazı şeylere mecbur kalıyor :(

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    yargısız infaz olarak düşünme
    işin gerçekten kişisel estetik tarafını düşünmekten çok sadece hava olsun diye yapan çok kişi var

bu gün bağdat caddesine in ss kullanıcıları ile tanış bi kaç muhabbet et motosikleti ne için kullandıklarını hemen anlarsın
    çoğu kız peşindedir (ki vespacılar onlardan daha iyi konumdalar)
    bi kısmı diğer kullanıcıllara karşı sürekli sende kimsin ezer geçerim modunda
    bizim gibi kalan ufak bir kısım ise işin gerçekten hobi ve eğlenceli kısmında

istisna kısmına girecek kadar az olduğumuzdan yorumda bir sorun yok bence
    mesela dreamdark vardı gri gümüş 600f'li. kuyruk işlemlerini kendisi yapmıştı komple. forumda da baya aktifti motosikleti ile ilgili yaptığı tüm işlemleri paylaşmıştır hemen hemen titiz biriydi.
    ama bazıları var 1 gün görüyorsun 2. gün yok mesela
    ilkay plakasız mı geziyorsun. peki polis görse bişe demiyor mu?
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay plakasız mı geziyorsun. peki polis görse bişe demiyor mu?
    bi kere çevirdi
    bende şakayla karışık söyledim bu renklerde istanbulda başka bulamazsın diye sonrada görsel ve kişisl tercihim olduğunu belirttim beni gönderdi rutin ruhsat ehliyet kontrolüydü
    kaldıki ss kullanıpta plaka kullanan kaç kişi var ?
    ben sadece görsel olarak sevmiyorum yoksa bir mahsuru yok

zaten plakamı takmasam da trafik kurallarına uygun gidiyorum çok acil bir durum baş göstermediği sürece
    bu yüzden kırmızı ışıkta durduğumda pek çok sürücüden tebrik almışımdır

yani plakayı takmama sebebim tümüyle görsel kişisel tercihim yoksa bir bilmişlik veya radar beni görmesin polisten rahat kaçayım değil
    her çevirmede de düzgün bir şekilde durmuşumdur ki polis seni çevirdiğinde neyin ne olduğunu gözlerinden anlıyor adamlar günde kaç kez aynı işlemi yapıyorlar bizden çok daha iyi bilincindeler kullanıcının maksadının ne olduğunu..

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:46 ----------

[IMG][IMG][/IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

[IMG][/IMG]

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Sinyal flaşörleri ısı ile çalışır. Yani, bizim bildiğimiz standart ampul yanınca ısınır ve olağan olarak da devrede direnç oluşturur ve flaşörün içindeki röle kontağı da ısınınca devreyi açar.soğuduğun'da tekrar birleşir. Bu şekilde sinyaller yanıp söner. LED'li sinyallerde ısınma olmadığından direnç hiç yok gibibir şeydir.
    led sinyallerin normal hızda yanıp sönmesi için elektronik role ( mini role ) kullanmalısınız ve ya her sinyalin giriş + ve ya - ucuna bir adet seramik termal direnç kullanmalısınız.

burada benzer ürünler mevcut;
    http://autolumination.com/equalizers.htm

şekilde görünmekte fiyat olarak 5-8 TL arası her elektronikçi'de bulunmakta ve bağlantısı gayet kolay.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    benımde plakalık takılı degil,
    (fakat dün taktım hafta sonu muayenem varda )
    hiç eve ceza gelmedi ''ALLAH GETİRTMESİN :=)''
    ceza yemedımmı elbette yedım,
    izmir yolunda radardan yolu kesmıslerdı...

fakat yalnızda benım fıkrım olan bir yorumdu yaptıgın,
    amacım kımseyı kınamak aşaglamak veya rencıde etmek degil elbette,
    benım 3 adet motorum var,
    ve F'i yalnızca hava cok ıyı oldugunda cıkartıyorum garajdan,
    aprilia cross'umu zaten ormanda kullanıyorum 125cc mondıalıde parca almaya vs işlerimde normal hayatta kullanıyorum,

ve neredeyse hiç birinde PLAKA YOK VEYA OKUNMUYOR...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Honda CBR600f
    bi kere çevirdi
    bende şakayla karışık söyledim bu renklerde istanbulda başka bulamazsın diye sonrada görsel ve kişisl tercihim olduğunu belirttim beni gönderdi rutin ruhsat ehliyet kontrolüydü
    kaldıki ss kullanıpta plaka kullanan kaç kişi var ?
    ben sadece görsel olarak sevmiyorum yoksa bir mahsuru yok

zaten plakamı takmasam da trafik kurallarına uygun gidiyorum çok acil bir durum baş göstermediği sürece
    bu yüzden kırmızı ışıkta durduğumda pek çok sürücüden tebrik almışımdır

yani plakayı takmama sebebim tümüyle görsel kişisel tercihim yoksa bir bilmişlik veya radar beni görmesin polisten rahat kaçayım değil
    her çevirmede de düzgün bir şekilde durmuşumdur ki polis seni çevirdiğinde neyin ne olduğunu gözlerinden anlıyor adamlar günde kaç kez aynı işlemi yapıyorlar bizden çok daha iyi bilincindeler kullanıcının maksadının ne olduğunu..
    Bende rr kiralamıştım (plakası yerinde değildi), cevirdiler "plaka niye yok vs." plaka düştü o yüzden yok dedim, çıkarttım selenin altından gösterdim. "iyi eyw." deyip gittiler.Çevirmelerde çokta sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Bende söküp sele altına koyacağım.(zaten eski kırık bi plakam var, kötü görünüyor.)
    rookie..

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    gecen hafta arkadasım 600 rr ile avcılardan tekirdaga gıderken yakalanmıs radara selımpasa cıkısında koprunun altına sıper almıs polısler. Plakasız olarak girmiş radara ve 475 tl ceza kesılmıs kendısıne kacma sansı yokmus zaten keskın bır donusun ardından dırek polıslerın kucagına düşmüş
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

Motosikleti
    Honda CBR600f
    Diyelimki kaçtın ve yakalandın nedir prosedür ?
    rookie..

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    kaçtın mı zor yakalarlar. hangi poliste litrelik ss var ki yakalayabilsin.

şaka bi yana radar ciddi sıkıntı.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı filz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diyelimki kaçtın ve yakalandın nedir prosedür ?
    o zaman kovalama sırası sana geçiyor dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

fılz sana arkadaslık ıstegı yolladım kabul edersen bu arada ısım ne mahsuru yoksa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben Rize'de radara yakalanıyorum; polis beni anons edemeden cevirmeyi gecmiş oluyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler