Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107507 ... SonuncuSonuncu

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trader;umarım sınavın iyi geçer.

akü bittiyse..elektrik yoksa tamamen yani korna bile çalısmyorsa.2. vitese takıp ya güçlü bir arkadaşın itecek ya da yokus asağı salıcan (fazla dik olmasın) makineyi vurdurucan.vurdurduktan sonra debrijajdan elini çekme biraz kendine gelsin makine.sonra da biraz turla.akü dolsun.ama vurdurmayla çalısmıyorsa düsmeden dolayı etkilenmiş olabilir.
    bu arada dikkat et 2.vitesi çok yumuşak bi sekilde kullan.
    kıç atma benim lastiklerden sanıyordum ama bu hızlanmayla ilgili gazı çabuk alıyor ve tepki veriyor motor..ıslak zeminde dikkat derim.

bu arada arkadaslar herkese sormak istiyorum şehir içinde hararet kaç gösteriyor üst sınır?örnek verecek olursak benim 108 C
    bunun üstünde gösteren var mı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı

akü bittiyse..elektrik yoksa tamamen yani korna bile çalısmyorsa.2. vitese takıp ya güçlü bir arkadaşın itecek ya da yokus asağı salıcan (fazla dik olmasın) makineyi vurdurucan.vurdurduktan sonra debrijajdan elini çekme biraz kendine gelsin makine.sonra da biraz turla.akü dolsun.ama vurdurmayla çalısmıyorsa düsmeden dolayı etkilenmiş olabilir.
    kıç atma benim lastiklerden sanıyordum ama bu hızlanmayla ilgili gazı çabuk alıyor ve tepki veriyor motor..ıslak zeminde dikkat derim.

bu arada arkadaslar herkese sormak istiyorum şehir içinde hararet kaç gösteriyor üst sınır?örnek verecek olursak benim 108 C
    Abı tamamdır anladım ben senı..vurdurma ıle calısırmı dıye merak etmıstım zaten..

sehır ıcı hararet meselesını ben ustaya sordum100-105 normal dedı. benımkıde trafıkte bogulunca 108 e kadar cıkıyor . sanırım orda fanları calısıyor..
    selamlar
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    mehmet abi sen CBR'ciler topiği olsun demişsin de CBR'ciler bir buluşsa CBR125'i kim bekler be abi...
    (CBR 125 sahipleri; cbr125'i küçümsemiyorum yanlış anlamayın)
    burası böyle 600f topiği olarak iyi bizim burada işimiz yok mehmet abi

karabere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 1200 F
    Dostlar Sahrayıcedid'den birini de aranıza kabul eder misiniz? Ben organizasyonlara katılmaya çalılşırım. Özellikle hafta sonu için yapılan geziler bana uyar. Valla bir arada gezen 20 tane 600 f çok seksi olur bence
    Bu arada size izmit-kandıra-ağva-şile istanbul güzerhahını tavsiye ederim. Müthiş virajlar var.
    https://www.youtube.com/watch?v=tjYwTfIGjik

alegrina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000RR
    arkadaşlar benide ekleyin şu listeye
    ilk motorum hayırlı olsun

600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda600F
    arkadaş hoşgeldin aramıza..
    tabiki ekliyorum..bu arada arkadaşlar gezi düzenlemenin zamanı da geldi...

Motosikleti
    honda 1000RR
    Alıntı 600f adlı üyeden alıntı
    arkadaş hoşgeldin aramıza..
    tabiki ekliyorum..bu arada arkadaşlar gezi düzenlemenin zamanı da geldi...
    duzenleyın abı bana her yol paris

Motosikleti
    honda600F
    çok güzel bir organisazyon olması için elimden geleni yapıcam arkadaşlar..... sanırım bu hafta 28 mayıs sapanca gezisine gider arkadaşlarımız... bizde 4 haziran gibi düşünüyorum...siz ne dersiniz..ama mekan için bir fikrim yok şimdilik....aklımda birkaç yer var gerçi..... unutmayın bu racing buluşması olacak...millet makina görsün arkadaşlar...

tunoka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 ABS
    çok güzel bir organisazyon olması için elimden geleni yapıcam arkadaşlar..... sanırım bu hafta 28 mayıs sapanca gezisine gider arkadaşlarımız... bizde 4 haziran gibi düşünüyorum...siz ne dersiniz..ama mekan için bir fikrim yok şimdilik....aklımda birkaç yer var gerçi..... unutmayın bu racing buluşması olacak...millet makina görsün arkadaşlar...
    Ne o... Bize yer yokmu kardeş....

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @TRADER
    Walla ben cok tırsıyorum cok guclu gelıyor . arkası kıç atcak dıye odum kopuyor.. Belkı toplanırsak arkadaslar deneyımlerını anlatır dıyorum..
    Tırsacak ne var, ben özellikle kıç atsın diye abanıyorum gaza. 600F iyi gidiyordu ama 1000RR manyak bir makina, yani alakası yok 600F ile. Yanyana gazlarsak ne demek istediğimi gözlerinizle görürsünüz. Zaten gazlamayacaksanız bu tür aletleri kullanmanın anlamı yok pek.

İlk buluşma ne zaman? O kadar CBR'ı bir arada görmek için sabırsızlanıyorum.

Bu arada bayağı bir 600F kullanan varmış yaw. Hadi buluşalım bir an önce.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    honda600F
    Alıntı tunoka adlı üyeden alıntı
    Ne o... Bize yer yokmu kardeş....
    abi gelebilirsin tabiki sen büyüyümüzsün ne demek ..saygılar.

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Arkadaşım 4 Haziran olmasa çok iyi olur. 3-4 Haziran A.Ö.F. sınavları var. Hem Sapanca'dan hemen sonraki hafta olmaması daha iyi olur. Bir sonraki hafta hepimiz için daha iyi olur diye düşünüyorum. Eğer kabul edersen tabiki yine de ısrar etmem. Saygılar...
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

Motosikleti
    honda600F
    ne demek bu demokrat bir organizasyon...bizim için 1 arkadaş bile değerlidir..11 haziran olur tabiki..

Motosikleti
    honda 1000RR
    Alıntı ilkay79 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar merhaba öncelikle şunu söyliym bugüne kadar yamaha bws (scooter) dışında ne motorum oldu neede farklı bi motor kullandım şimdi ise honda 600RR almayı düşünüyorum fakat racing motorda hiç tecrübem yok bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ben başarabilirim die düşünüyorum ama bi yerdende birden bu kadar büyük bi makinayla başlama diyolar siz ne dersiniz ltf cvp verin şimdiden teşekkür ederim herkese....
    dostum kesınlıkle almalısın
    benım ılk motorum 600f daha once motor tecrubemde yok
    ınankı cok mutluyum kesınlıkle cekınme
    hee sunuda unutma ben bıraz arızalıyım

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS

Sıkışık Trafikte Hararet.

Haklısın Arkadaşım Yoğun trafik olan yerlerde benim de 108'e kadar çıktığı oluyor. Hatta bende korktum acaba bir anormallik mi var diye fakat 106-108 arası fanı açtığını farkettim.

ne demek bu demokrat bir organizasyon...bizim için 1 arkadaş bile değerlidir..11 haziran olur tabiki..
    Teşekkür ederim Arkadaşım Doğru söylüyorsun 1 kişi bir kişi demektir. Fakat liste hala 20 kişiye ulaşmamış bakıyorum da... Hadi beyler....

Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Millet selam

benım makıne erıklı yaylasına cıkarken sag tarafa grenajın ustune dustu. grenaj rezıl oldu tabı. Alette kasko var ama ehlıyetı daha yenı alıcam o yuzden bekletıyorum..Ehlıyetı elıme alınca karakoldan zabıt tutturcam.

Sımdı sorum su:

Ben bunu gıdıp herhangı bır motor tamırcısıne ( kı bostancıda bır abımız var onu dusunuyorum) bırakıyorum. o kaskodan parasını alıyor ben ugrasmıyorum dı mı kasko ıle..Bır de bu sag tarafın boyanması ne kadar surer tahmınen??

Basına bu tarz bırsey gelenler fıkır verebılır mı?
    Arkadaşım Geçmiş olsun. O bostancıdaki abine sorman gerek senin Sigorta şirketin ile çalışıyorsa dediğin gibi olur, çalışmaz ise anlaşmana bağlı sigorta şirketinden aldığında da verebilirsin bazıları kabul ediyor....Saygılar.
    [COLOR="Red"][B]Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]M.KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/B]

Buyukbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    600f, maalesef ben organizasyonlara zor katılırım. Manisadayım ve devamlı çalışıyorum. İstanbul taraflarında olsaydım mutlaka katılacaktım. Bu tarafa yolunuz düşünce yanınızdayım. Sizlere iyi eğlenceler.

bu arada grenajlar için arkadaşlar koruma takozlarınızı taktırın derim
    gerçi honda bu konuda bile yüksek rakamlar veriyor.mümkünse balata,koruma takozu,disk ya da aklınıza gelebilecek her türlü ıvır zıvır parça için Almanya'da ki akrabalarınız işe yarayacaktır.fiyatlar ciddi bir şekilde ucuz çünkü.bilginize..

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    bu arada grenajlar için arkadaşlar koruma takozlarınızı taktırın derim
    gerçi honda bu konuda bile yüksek rakamlar veriyor.mümkünse balata,koruma takozu,disk ya da aklınıza gelebilecek her türlü ıvır zıvır parça için Almanya'da ki akrabalarınız işe yarayacaktır.fiyatlar ciddi bir şekilde ucuz çünkü.bilginize..

Abı sen grenaj takozunu bana soyledın ama usta olmaz dusersen daha beter olur felan gıbı bır laf dedı. takmadı.. Honda servıs takıyor ama adamlar da bır cuval para ıstıyor.. dusersen daha kotu olur ne demek bunu anlamadım dogrusu sorcam tekrar..

Kaskodan para almak ıcın sertıfıka yeterlıu oluyormu yoksa ehlıyetı mı almak lazm bılen var mı?
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    grenaj takozu sadece durur vaziyetteki yan yatmalara karşı faydalıdır. yüksek hızda bir düşme anında motor sürüklenip kayacağı yerde takozdan dolayı sekmeye başlar, bu da motor için hoş olmaz.

ben ustanın fikrine katılmıyorum.neden peki düşme takozu yapmışlar ustaya sormak lazım..
    ayrıca motorun yerde takoz yüzünden sekmesi düşük bir ihtimal.bana kalırsa benim düşüncem bu tabii.büyük kazalarda sekme ihtimalini düşük görüp olduğu yerde yatmadan dolayı oluşabilecek grenajın zarar görme ihtimalinin büyüklüğü nispetinde takoz taktırmak daha doğru.çünkü bir çok kişi bu motoru olduğu yerde ya da acemilik zamanında düsük hızlarda yatırıyor..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107507 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler