Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön sağ sinyalim çalışmıyor artık, bende led sinyal alayım dedim ve bunu buldum : http://www.ebay.co.uk/itm/Turn-Signa...ht_4108wt_1139 . Motrax marka led sinyal kullananlar vardı sanırım aranızda, link verebilirmisiniz, olmadı bu sinyallerden alacağım...
    bende değiştirmek istiyordum sinyalleri, sipariş vereceğin zaman haber verirsin olmadı birlikte veririz ) Ama ben damla sinyalleri daha çok beğeniorm sanırım, arayışlardayım bu aralar, güzel birşey bulursam haber veririm sana ^_^
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Suomy Trek Dog ve bir üst modeli olan Suomy Apex -Fabrizio Replica modellerine bakıcam bugün hadi şans dileyinde kafama otursun bu sefer :D

1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suomy Trek Dog ve bir üst modeli olan Suomy Apex -Fabrizio Replica modellerine bakıcam bugün hadi şans dileyinde kafama otursun bu sefer :D
    bol şans kuzen

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    selam beyler.lastik seçimimi continental road attack 2 modelinden yana kullandım. yabancı test sonuçları çok iyi bakalım lastik bugün elime geçti yarın taktırıp rodajına başlayacağım, umarım virajda iyidir.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler.lastik seçimimi continental road attack 2 modelinden yana kullandım. yabancı test sonuçları çok iyi bakalım lastik bugün elime geçti yarın taktırıp rodajına başlayacağım, umarım virajda iyidir.
    hayırlısı olsun emir güle güle kullan bizide bilgilendirirsin artık
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni lastiklerin yere sağlam bassın inşallah

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    continental; ben de gsxf ime alacaktım
    cok kaliteli sonucları var testlerinde; ülkemizde pek tutulmasa da pisman olmayacagını düşünüyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Motrax marka damla led sinyalleri hiçbir yerde bulamıyorum :(

E-bay'de falanda yok, ya da yanlış yerde arıyorum :/ Sahibinden bulabildiklerimin linkleri aşağıda, bunlardan kullananınız var mı hiç ? Aldıktan 3 gün sonra bozulmasınlar :S

Esasında siyah olanını daha çok beğendim ama motor üzerinde nasıl durur gözümde canlandıramadım, tabi birde görünürlük nasıl olur acaba ? Mat siyah üzerine, siyah sinyaller çokmu boğar :S ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...d-sinyal/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...sinyal/detay/?
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

E-bay'de falanda yok, ya da yanlış yerde arıyorum :/ Sahibinden bulabildiklerimin linkleri aşağıda, bunlardan kullananınız var mı hiç ? Aldıktan 3 gün sonra bozulmasınlar :S

Esasında siyah olanını daha çok beğendim ama motor üzerinde nasıl durur gözümde canlandıramadım, tabi birde görünürlük nasıl olur acaba ? Mat siyah üzerine, siyah sinyaller çokmu boğar :S ?

Kol gibi orjinal sinyaldense küçük şık bişeyde gayet iyi olur.Gömme sinyaller görünürlük açısından biraz daha zayıf ama gömme alıcaksan siyah al
    Zaten ben araç sürücülerinin motosiklerlerin ön sinyallerini farkettiğini sanmıyorum,hepsi yüzüme bakıyo
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Arkadaşlar pazar bi buluşma ayarlasak. Ne diyosunuz? Pazar uygun olan varmıdır?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar Ebay dan bir şey almak isteyen var mı? Ben manet almak istiyorum, siteden nasıl alış veriş yapıldığını bilen var mı?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Arkadaşlar pazar bi buluşma ayarlasak. Ne diyosunuz? Pazar uygun olan varmıdır?
    bu pazar karşıya geçebilirim motoru çıkartabilirsem eğer
    biraz maddiyatla ilgili tabi

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ebay dan bir şey almak isteyen var mı? Ben manet almak istiyorum, siteden nasıl alış veriş yapıldığını bilen var mı?
    e-baydan tüm alışverişlerimi tamamladım ben
    fakat nasıl alışveriş yapıldığına gelince.
    önce www.paypal.com sitesinden bir üyelik açman gerekecek kendine. buraya bir kredi kartını tanımlayacaksın veya internet alışverişlerine özel e-kart sistemi var sanal kart bankamatik kartı gibi çalışır ama - hesaba düşmez önce parayı yüklersin ondan çekerler 0 varsa alışveriş yapamazsın
    sonrasında ebayda oturum açıyorsun istediğin ürünü satın alıyorsun (ürün bedeli + kargo veya ücretsiz kargo bedeli ile) satın alma işlemleri esnasında senden paypal oturumunu açıp onay vermeni isteyecek. sonrasında son bir onay penceresi daha geliyor ödemeyi gerçekleştirmeden önce. bu pencerede kargonun gelmesini istediğin bir adresin var ise (ben iş yeri adresimi seçiyorum daha önceden kayıt etmiştim) yeni bir kayıt oluşturuyorsun orada ve onay veriyorsun.

sonrasında yapman gereken tek şey kargonu beklemek. kargo genel olarak 2. hafta veya 3. hafta içerisinde geliyor ürün kargoya verildikten sonra veya satışı gerçekleştirdikten sonra. sadece tek bir ürünü 4. haftasında aldım ben genel olarak tüm aldıklarım 3. hafta içerisinde geldi. sadece bayramdan önceki hafta 1 hafta içerisinde geldi aldığım bir ürün

birde satın almadan önce iyi araştır. bazı ürünler için türkiyeye kargo seçeneği yok der ama satıcıya mesaj at yinede çok makul bir fiyattan bulduysan. türkiye için kargo seçeneğiniz varmı de nazikçe zaten gönderebiliyorlarsa olumlu yanıt veriyorlar. tabi burada dikkat etmen gereken kargo ücreti olacaktır. baktığın diğer ürünlerden daha pahalıya gelmesin sonra

ek olarak aldığın ürünün 75$ üzeri olmamasına dikkat etmen gerek yoksa %20 gümrük vergisi ödersin ürün türkiyeye gelip gümrükte takılırsa. veya satıcıdan faturayı düşük göstermesini isteyebilirsin ama gümrükte açıp kontrol ederlerse ürünü (araştırıyorlar ürün ücretini genel olarak) evine kargon yerine gümrükten bir tebligat gelebilir öncesinde ürün kontrolü için

edit: tüm alışverişim bitmedi şimdi hatırladım minik bir cihaz almam gerek video kaydı yapabilmek için ön taraf için zaten hali hazırda video kameram var ama arka kısım için yok (=

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben her iki yakada da olabilirim eğer sana uygun olurda maddiyatı halledebilrsen

Motosikleti
    Ben her iki yakada da olabilirim eğer sana uygun olurda maddiyatı halledebilrsen
    işte önce motoru çıkartabilmem gereklide duygusal sebeplerden bekliyor

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar ORJINAL Manete İhtiyacı Olanlara Duyurulur...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5797156/detay/
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster

e-baydan tüm alışverişlerimi tamamladım ben
    fakat nasıl alışveriş yapıldığına gelince.
    önce www.paypal.com sitesinden bir üyelik açman gerekecek kendine. buraya bir kredi kartını tanımlayacaksın veya internet alışverişlerine özel e-kart sistemi var sanal kart bankamatik kartı gibi çalışır ama - hesaba düşmez önce parayı yüklersin ondan çekerler 0 varsa alışveriş yapamazsın
    sonrasında ebayda oturum açıyorsun istediğin ürünü satın alıyorsun (ürün bedeli + kargo veya ücretsiz kargo bedeli ile) satın alma işlemleri esnasında senden paypal oturumunu açıp onay vermeni isteyecek. sonrasında son bir onay penceresi daha geliyor ödemeyi gerçekleştirmeden önce. bu pencerede kargonun gelmesini istediğin bir adresin var ise (ben iş yeri adresimi seçiyorum daha önceden kayıt etmiştim) yeni bir kayıt oluşturuyorsun orada ve onay veriyorsun.

sonrasında yapman gereken tek şey kargonu beklemek. kargo genel olarak 2. hafta veya 3. hafta içerisinde geliyor ürün kargoya verildikten sonra veya satışı gerçekleştirdikten sonra. sadece tek bir ürünü 4. haftasında aldım ben genel olarak tüm aldıklarım 3. hafta içerisinde geldi. sadece bayramdan önceki hafta 1 hafta içerisinde geldi aldığım bir ürün

birde satın almadan önce iyi araştır. bazı ürünler için türkiyeye kargo seçeneği yok der ama satıcıya mesaj at yinede çok makul bir fiyattan bulduysan. türkiye için kargo seçeneğiniz varmı de nazikçe zaten gönderebiliyorlarsa olumlu yanıt veriyorlar. tabi burada dikkat etmen gereken kargo ücreti olacaktır. baktığın diğer ürünlerden daha pahalıya gelmesin sonra

ek olarak aldığın ürünün 75$ üzeri olmamasına dikkat etmen gerek yoksa %20 gümrük vergisi ödersin ürün türkiyeye gelip gümrükte takılırsa. veya satıcıdan faturayı düşük göstermesini isteyebilirsin ama gümrükte açıp kontrol ederlerse ürünü (araştırıyorlar ürün ücretini genel olarak) evine kargon yerine gümrükten bir tebligat gelebilir öncesinde ürün kontrolü için

edit: tüm alışverişim bitmedi şimdi hatırladım minik bir cihaz almam gerek video kaydı yapabilmek için ön taraf için zaten hali hazırda video kameram var ama arka kısım için yok (=
    vergi muaf 150 idi en son sınırı, 75 oldu değil mi değiştirdiler kanunu. Hamdolsun çok şükür hükümetimize :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Alıntı ilkerrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ilker ben bu sinyalleri aldım, istersen bekle benimkiler gelsin takalım beğenirsen sende alırsın. http://www.ebay.co.uk/itm/Turn-Signa...ht_4108wt_1139

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    < iLk@yy >

Çok sağol ama çok teferruatli işmiş, ben arkadaşa şu manetlerden alacaktım, alan var mı acaba veya almak isteyen?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Foldi...ht_9522wt_1013

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    < iLk@yy >

Çok sağol ama çok teferruatli işmiş, ben arkadaşa şu manetlerden alacaktım, alan var mı acaba veya almak isteyen?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Foldi...ht_9522wt_1013
    moto gp'de kullanılan manetlerden uzunluk ayarlı ve düştünmü yukarı doğru kıvrılıyor
    ama zaten kısa olarak kullanacaksa almasına gerek yok yere değmiyorlar çünkü
    aşağıda verdiğim linkteki senin ürüne göre daha makuk bir fiyatta

http://www.ebay.co.uk/itm/Clutch-Bra...a11de8e9b#shId
    bunlardan aldım ben kısa mavi manet kırmızı ayar tuşlu.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Tamam sağol kardeş Peki Türkiye' de bayisi veya satan bir yer var mı?

Motosikleti
    türkiyede redline markası ile satılıyorlar ama 120 lira çifti. sana gönderdiğim linkteki manetler 26 sterlin yani 26*2,5= 65 tl yapıyor ücretsiz kargo ile.

neredeyse yarı yarıya ama 2 3 hafta beklersin diğer türlü 120 liraya 1 hafta içerisinde elinde oluyor

hatta benim aldığım manetlerin fotoğrafı alırken mavi manet ve kırmızı ayar çubuğu diye istemiştim ve öyle geldi

By ilkyy at 2011-09-07

motora aksesuar olarak alacağım sadece bu elciklerden kaldı rizoma universal siyah

gidon topuzlarım karbon desenli cbr logolu zaten onlara gerek yok ondan

birde sonradan bundan alacam yolda arka çekimi yapabilmek için.,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler