Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    arkadaşlar aranızda Shark marka kask kullanan varmı? Ben 2 gün önce aldım fakat bir rüzgar sesi söz konusu üstelik alırken 250 km/sa kadar rüzgar almaz 1000cc kullananlar bile gelip bundan alıyor demişlerdi. Shark s900 glow aldım ama 70 80 km civarı alt taraftan yani çenemin oradan ses geliyor. motorumun sesini bile duyamıyorum o derece. 610 TL para saydım yarın değiştirmeyi düşünüyorum gidip kaskımı. aynı fiyatlarda kask önerisi yapabilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1sthanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki m800
    üstad bende shark kullanıyorum. rüzgar sesi evet biraz rahatsız ediyor ancak carbon aramid karışımı oldugu için saglamlık bakımından araştırdım cok iyi çıktı. 250'lik motorum oldugu ıcın cok hızda yapmadıgım icin acıkcası cokta rahatsız olmuyorum.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda Shark marka kask kullanan varmı? Ben 2 gün önce aldım fakat bir rüzgar sesi söz konusu üstelik alırken 250 km/sa kadar rüzgar almaz 1000cc kullananlar bile gelip bundan alıyor demişlerdi. Shark s900 glow aldım ama 70 80 km civarı alt taraftan yani çenemin oradan ses geliyor. motorumun sesini bile duyamıyorum o derece. 610 TL para saydım yarın değiştirmeyi düşünüyorum gidip kaskımı. aynı fiyatlarda kask önerisi yapabilir misiniz?
    "250 km/sa kadar rüzgar almaz" , dünya da böyle bir kask yok maalesef, olsada bizde alsak. Eğer ses önleyici kiti varsa kaskın ondan alabilirsin. Shoei nin çok işe yarıyor mesela. Ama en etkili çözüm silikon kulak tıkacı kullanmak, hem kulağı rahatsız etmez hem de sesi çok büyük oranda önler...

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    bursa dan selamlar.gozumden mi kacti yoksa konu basliginda bursa dan 600f kullanan arkadas yok mu?

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "250 km/sa kadar rüzgar almaz" , dünya da böyle bir kask yok maalesef, olsada bizde alsak. Eğer ses önleyici kiti varsa kaskın ondan alabilirsin. Shoei nin çok işe yarıyor mesela. Ama en etkili çözüm silikon kulak tıkacı kullanmak, hem kulağı rahatsız etmez hem de sesi çok büyük oranda önler...
    moto gp ye verdigimiz kasklar war 900 Euro diyo onlarda kesin cözüm rüzgar olayı diyo. Ben aldıgım shark s900 ü iade ettim paramı aldım. Abi rüzgar yapsın kask yapmasına ama 150 de falan yapsın ya. Benim kıcı kırık 90 TL lik Ls2 m bile 130 da ses yapıyordu. bu Shark 70 80 diyince ses yapıyor. 600 max 700 TL civarı kask önerecek varmı aranızda ?

Motosikleti
    Suzuki m800
    moto gp ye verdigimiz kasklar war 900 Euro diyo onlarda kesin cözüm rüzgar olayı diyo. Ben aldıgım shark s900 ü iade ettim paramı aldım. Abi rüzgar yapsın kask yapmasına ama 150 de falan yapsın ya. Benim kıcı kırık 90 TL lik Ls2 m bile 130 da ses yapıyordu. bu Shark 70 80 diyince ses yapıyor. 600 max 700 TL civarı kask önerecek varmı aranızda ?
    kuzen ne kask begenmezmişsin sen ya

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı 1sthanbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzen ne kask begenmezmişsin sen ya
    abi yemin ediyorum cıldırıcam ya nasıl bi kafa yapım varsa sharktaki 1000 liralık kask bile rüzgar yaptı, çene tarafı bol geliyor gördün bugün. suomy e bakıcam son çare ondada aradığımı bulamazsam lazer carbon gibi gözüküyor. help meee

Motosikleti
    Suzuki m800
    abi yemin ediyorum cıldırıcam ya nasıl bi kafa yapım varsa sharktaki 1000 liralık kask bile rüzgar yaptı, çene tarafı bol geliyor gördün bugün. suomy e bakıcam son çare ondada aradığımı bulamazsam lazer carbon gibi gözüküyor. help meee
    dostum ben cozucem senın sorununu. o boyunluktan bulucam söz.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    ön sağ sinyalim çalışmıyor artık, bende led sinyal alayım dedim ve bunu buldum : http://www.ebay.co.uk/itm/Turn-Signa...ht_4108wt_1139 . Motrax marka led sinyal kullananlar vardı sanırım aranızda, link verebilirmisiniz, olmadı bu sinyallerden alacağım...

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    ses geçirmeme konusunda en iyi kask schuberth'tir. Schuberth R1 spider modeli 950 TL civarı, S1 Pro modeli yeni bir seri mototalde 1388 TL'ye satıyorlar. ses yalıtımında adamlar çok iyiler.

http://mototalonline.com/?urun-1684-...Beta-Grey.html

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön sağ sinyalim çalışmıyor artık, bende led sinyal alayım dedim ve bunu buldum : http://www.ebay.co.uk/itm/Turn-Signa...ht_4108wt_1139 . Motrax marka led sinyal kullananlar vardı sanırım aranızda, link verebilirmisiniz, olmadı bu sinyallerden alacağım...
    27 dolar kargo dahil al gitsin işte ya üçgen şekilli güzel bence

Alıntı ugurersop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses geçirmeme konusunda en iyi kask schuberth'tir. Schuberth R1 spider modeli 950 TL civarı, S1 Pro modeli yeni bir seri mototalde 1388 TL'ye satıyorlar. ses yalıtımında adamlar çok iyiler.

http://mototalonline.com/?urun-1684-...Beta-Grey.html
    ben o kaskları bir türlü sevemedim. birde ağırlık problemi vardı onlarda sanırım.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 dolar kargo dahil al gitsin işte ya üçgen şekilli güzel bence

ben o kaskları bir türlü sevemedim. birde ağırlık problemi vardı onlarda sanırım.
    abi 600 700 TL lere insek bulamıcazmı öle güzel bişey :D

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650

Kafa yapıma uymuyor dediğinde ilk aklıma Scorpion exo airfit serisi geldi
    Senin işine yarayacak özelliği ise pedlerinin bir tuşla basarak istenildiği kadar şişirilebilmesi, belki bu işini görebilir

bu kask 600 Tl civarıydı.

Uploaded with ImageShack.us
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafa yapıma uymuyor dediğinde ilk aklıma Scorpion exo airfit serisi geldi
    Senin işine yarayacak özelliği ise pedlerinin bir tuşla basarak istenildiği kadar şişirilebilmesi, belki bu işini görebilir

bu kask 600 Tl civarıydı.

Uploaded with ImageShack.us
    bahsettigin bu şişme özelliği sanırım beni memnun edecek özellik peki bunu internet haricinde satan bir mağaza biliyormusunuz? Kasktan artık öğğk geldi deneyip almak istiyorumda

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

bu acaba kaskın alttan aldıgı gurultuyu kesmekte ne kadar yardımcı olabilir bilen warmı?

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar bu motora bakacağım. Belki daha önce bu motor hakkında bilgi sahibi olan vardır. İlanda motorun güzel olduğu söyleniyor ama ilan sahibinin motor bilgisi beni şüpheye düşürdü. ABS var diye yazmış.

---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6319026/detay/

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @ Holocaust46

Hocam valla benimde exo 750 almaya niyetim var ama pek az bulunuyor sanırım, bir yerde okumuştum hasanpaşa diye bir yerde motomax varmış ordan almış biri ama ben bilmiyorum yerini

buda internet sitesi

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...k-pmu1065.html
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    vfr 800
    herkese merhabalar arkadaslar, motosiklet dünyasına yeni adım atanlardanım ve bu guzel siteye cbr600f baslıgını gorunce dayanamadım girdim sayfaya ve cogu yorumu okudum. bende cbr600F veya cbr600R almayı dusunuyorum ve yaklasık 1 aydır da arıyorum. ikisi arasında kararsız kaldım, ozellikle yazılanları okuduktan sonra. sehirler arası yolda sık kullanacagım.
    Ve bu iki modelden birinin temiz 2.elini bulmama yardımcı olabilirmisiniz. cevrenizde yada bildiginiz satan birileri varmı.?
    tekrardan merhabalar...

Motosikleti
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Holocaust46

Hocam valla benimde exo 750 almaya niyetim var ama pek az bulunuyor sanırım, bir yerde okumuştum hasanpaşa diye bir yerde motomax varmış ordan almış biri ama ben bilmiyorum yerini

buda internet sitesi

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...k-pmu1065.html
    exo 750 ve 1000'i sormuştum motomaxta. 750'nin ses açısından daha iyi olduğunu belirtmişlerdi.
    bunun haricinde bende almayı düşünüyorum aynı modelden tabi zaman ne gösterir bilemem.

birde birisi şu kafanın sığmaso hakkında bir şey demiş.
    kaskı kafanıza oturttup bağını bağladığınızda çene kısmından bastırın geriye doğru. çenenizin olabildiğince değmediği modeli almayı tercih edin.

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    marushin kullanıyorum fena değil.... Ama bu göreceli yani bana göre fena değil.... Arkadaşın shoei viper (modelinden emin değilim) kaskından daha sessiz.... bende 999rs serisinden bir model var.....Geçen sene 700 e beyaz vizor + siyah vizör almıştım.....

Motosikleti
    marushin son modellerinde düzelttimi bilmiyorum ama vizörleri problemliydi çok bir ara. paso tırnakları kırılıyordu
    shoei'ye göre daha sesli bir kask diye biliyorum tabi 2 kaskıda karşılaştırma için kullanmadım sadece duyduklarım bunlardı fi tarihinde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler