Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    evet servis gözüktüde ) insallah egzantrik değişmez motor 26000 de
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gümüşe ön cam ve far kepi alim diyorum sizce nasıl olur ve nerde uygun bula bilirim ?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    muyi ; geçmiş olsun umarım fazla maliyetli bi operasyon olmaz.

jönysf ; camı ben araştırmıştım puig bi de zero gravity var fiyatları da yanlış hatırlamıyosam 1670-190 tl civarı olmalı. hatta dreamdarkın konuyla ilgili bi topiği var ordan en geniş bilgiiyi alırsın bulursam linkini koyarım şimdi. yalnız far kepi dediğin o fotodaki farlara geçirilen bişey mi ? ne işe yarar ? bilgi verirsen sevinirim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Honda CBR600F sattı :(
    arkadaşlar sizin bu H7 dediğiniz, xenon kit mi yoksa beyaz ışık veren ampul mü?
    Şu açıdan soruyorum; Ben geçenlerde bizim arabaya philips H serisinden bi beyaz ampul taktırdım (H7 idi heralde tam hatırlamıyorum), Xenon gibi ışık veriyodu iyidi, hoştu ama bi yağmurlu havada veya yağmurdan sonra yerler ıslakken önümü göremiyordum. Tam aydınlatmıyordu önümü. Ben de ampulleri söktürüp, eski orjinallerini taktırdım.
    Acaba dediğiniz ampuller benim dediğimse; Sizde de yağmurlu havalarda falan Sorun olmuyor mu önünüzü görmek?

Groan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    slm merhabalar..bence herşey olduğu gibi güzel.Bırak değiştirme

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    chopperrider öncelikle sağol eagle65 arkadaşım ben denedim h7 ampül aldım taktım motosiklete bizim makinanın orjinali 12v 55 w dır bu satılan beyaz ampüller 12 v 100 w tır benim sigortaları eritti ilk etapta sonra bu ampülleri taktığın anda ışığı çok dağıtıyor xgenon u hiç deneme fırsatım olmadı ama bahsedilene göre gerçek xgenonlarda yağmurlu ve sisli havalarda fısss oluyormuş ama illaki beyaz olsun diyorsan gerçek xgenon olsun xgenon dediğin olay ise sadece ampülden ibaret değildi balast denen bir parçası daha vardır bende şu an orjinal ampülleri kullanıyorum en iyi ışık bu bence
    ::tutkuy::

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet servis gözüktüde ) insallah egzantrik değişmez motor 26000 de
    Egzantriğin bu kilometrede değişeceğini sanmıyorum, en az 40 bin gitmesi lazım bence. Neyse servis dönüşü durumu burada anlatırsın artık.

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gümüşe ön cam ve far kepi alim diyorum sizce nasıl olur ve nerde uygun bula bilirim ?
    Sahibinden'de birkaç tane buldum sana

http://www.sahibinden.com/cbr_600_f_...ord=far%20lens
    http://www.sahibinden.com/cbr600f_fa...rd=far%20lensi

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muyi ; geçmiş olsun umarım fazla maliyetli bi operasyon olmaz.

jönysf ; camı ben araştırmıştım puig bi de zero gravity var fiyatları da yanlış hatırlamıyosam 1670-190 tl civarı olmalı. hatta dreamdarkın konuyla ilgili bi topiği var ordan en geniş bilgiiyi alırsın bulursam linkini koyarım şimdi. yalnız far kepi dediğin o fotodaki farlara geçirilen bişey mi ? ne işe yarar ? bilgi verirsen sevinirim.
    Evet benim topic:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ravity-mi.html

Bildiğim kadarıyla far lensi, farları yolda sıçrayabilecek taşlardan vs. koruma amaçlı olarak kullanılıyor.

Alıntı eagle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizin bu H7 dediğiniz, xenon kit mi yoksa beyaz ışık veren ampul mü?
    Şu açıdan soruyorum; Ben geçenlerde bizim arabaya philips H serisinden bi beyaz ampul taktırdım (H7 idi heralde tam hatırlamıyorum), Xenon gibi ışık veriyodu iyidi, hoştu ama bi yağmurlu havada veya yağmurdan sonra yerler ıslakken önümü göremiyordum. Tam aydınlatmıyordu önümü. Ben de ampulleri söktürüp, eski orjinallerini taktırdım.
    Acaba dediğiniz ampuller benim dediğimse; Sizde de yağmurlu havalarda falan Sorun olmuyor mu önünüzü görmek?
    "H7" ampulün soket tipi oluyor aslında tam olarak. Burada bahsedilen de xenon değil, beyaz ışık veren halojen ampul.
    Ben de Philips'in Diamond Vision serisi H7 ampullerini kullanıyorum. Maviye çalan beyaz ışık ve 5000K güce sahip. Görüntü gerçekten çok hoş ve aydınlatma da bence yeterli. Yağmurlu havada zaten motor kullanmıyorum ama, beyaz ışığın zenon dahi olsa bu tip hava koşullarında sarı ışığa göre daha yetersiz kaldığı da bir gerçek.

Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopperrider öncelikle sağol eagle65 arkadaşım ben denedim h7 ampül aldım taktım motosiklete bizim makinanın orjinali 12v 55 w dır bu satılan beyaz ampüller 12 v 100 w tır benim sigortaları eritti ilk etapta sonra bu ampülleri taktığın anda ışığı çok dağıtıyor xgenon u hiç deneme fırsatım olmadı ama bahsedilene göre gerçek xgenonlarda yağmurlu ve sisli havalarda fısss oluyormuş ama illaki beyaz olsun diyorsan gerçek xgenon olsun xgenon dediğin olay ise sadece ampülden ibaret değildi balast denen bir parçası daha vardır bende şu an orjinal ampülleri kullanıyorum en iyi ışık bu bence
    Dostum bu beyaz ampullerin 12V 55W olanları da mevcut, sen orjinal ekipman yerine sanırım pek araştırmadan gidip yanlışlıkla 100W olanından almışsın. Aklında bulunsun.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    arkadaşlar herkese merhaba.1 buçuk aylık 600f kullanıcısıyım motorum şuan 17300km de sizlere bi sorum olacak.daha hiç buji değişmemiş.bujiler kaç km de değiştirilmeli acaba?şimdiden teşekkürler...
    Drift Religion

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba.1 buçuk aylık 600f kullanıcısıyım motorum şuan 17300km de sizlere bi sorum olacak.daha hiç buji değişmemiş.bujiler kaç km de değiştirilmeli acaba?şimdiden teşekkürler...
    Hayırlı olsun.
    Motorun çalışmasından az da olsa belli eder aslında buji kendisini ama, yine de motor üzerindeki bujinin ömrü 15000'e geldiğinde değişmesi sağlıklı olur diye düşünüyorum. Senin değişme zamanın gelmiş de geçmiş yani bence

Bu arada, 600F'in orjinal bujisi IMR9C-9H (İridyum) bujidir, aklında olsun.

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Motorun çalışmasından az da olsa belli eder aslında buji kendisini ama, yine de motor üzerindeki bujinin ömrü 15000'e geldiğinde değişmesi sağlıklı olur diye düşünüyorum. Senin değişme zamanın gelmiş de geçmiş yani bence

Bu arada, 600F'in orjinal bujisi IMR9C-9H (İridyum) bujidir, aklında olsun.
    teşekkürlerr...
    Drift Religion

Artık benimde bir videom var işte karşınızda gümüş ve ben

http://www.izlesene.com/video/amator...-600-f/1021861

System of a down eşliğinde güzel bir video olmuş; egzozunun sesini de beğendim bu arada

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Evet, güzel video çekimi olmuş
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar ampule ilgili verdiğiniz bilgi için hepinize çok tşk ederim.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı basarm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ampule ilgili verdiğiniz bilgi için hepinize çok tşk ederim.
    Hangi ampül tipini taktırdın
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    System of a down eşliğinde güzel bir video olmuş; egzozunun sesini de beğendim bu arada
    teşekkür ederim kankam. sesi evet güzel ama polislerden kaçmaktan yoruldum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:46 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:45 AM ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, güzel video çekimi olmuş
    o senin güzelliğin abi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık benimde bir videom var işte karşınızda gümüş ve ben

http://www.izlesene.com/video/amator...-600-f/1021861
    video güzel olmuş eline sağlık.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    emir seninlede bir gün video calısması yapalım senin eksozun seside çok iyi...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    CBR600F
    şuan taktırmadım daha taktırınca hemen yazıcam hangisini taktırdığımı. önce uygun vakitte izmire gitmem lazım taktırmak için.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video güzel olmuş eline sağlık.
    teşekkür ederim babacan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler