Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı phar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark

Tavsiyeler icin tesekkur ederim. Yuz yuze konuştugum arkadaslarım da senin fikirlerindeler aşagı yukarı. Kanımca ben ayın 25 inde falan bir 600f sahibibi olacagım...
    Hayırlısı inşallah, buradan resimleri paylaşırsın artık.

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şöyle birşey gördüm bizim makinalara takılıyormuş gibi

Ben de ilk defa gördüm böyle birşey, kullanışlı görünüyor ama; motoru touring'e dönüştürme aparatı resmen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gidon yukseltme aparati degil mi bu?
    kullaniliyor etrafta yayginca.. 600 f e de takilir bence

bende sisibar dusundum ama ekonomiklikle baglantisini cozemedim ondan soft caselerden birine lpg takicagini dusunuyorum su anda
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Alıntı fernando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo dark süpersiniz,aynısını hanımla ben de istiyoruz.Bekar ve çok tehlikeliyken bi kaç sefer yarım ege turu yaptım.Depoyu doldurup tek başına özgürlüğe gaz açmak tarifsiz bi duygu. Ege turu süper ama aynı zamanda da çok meşakatli.Hiç uzun yol yaptın mı ya da egenin çatlaklı,yarıklı,erimiş asfaltlı,yıpranmış,mıcırlı,gurbetçi magandalar ve tatilcilerle dolu,hayvanlı,bol kamyonlu,tozlu,bol radarlı yollarında kullandın mı? özellikle yazın dandik asfaltın üzerine zift döküp üzerine bi kat mıcır döker ve silindirle düzlemezler motorcular düşsün die,karşıdan bi kamyon geçti mi arkasından da mermi gibi mıcırlar gelir vs. vs haziran çok sıcak olmaz ama yolculuklarını sabah erken saatlerde yap bence.
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Daha önce arabayla defalarca o bahsettiğin yolları yaptım ama, motorla ilk olacak. Hepsini göze aldık bakalım, inşallah kazasız belasız gidip geleceğiz. Ben de sabah erken çıkmayı düşünüyorum yola zaten; hem yollar da tenha olur.

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yann çantayı merak ettim vallahi. yaz tatili için benim de ihtiyacım var ben de spor motosikletler için olan saof side baglerden alacağım ama onları monte etmek için çanta demirine gerek yok diye biliyorum.
    diğer değişiklik için de ipucu versen diyorum onu da merak ettim. sisibar mı yaptırıyosun yoksa motora artçı konforu için
    Çok belli etmişim di mi Fotoğraflarla birlikte söyleyecektim, dayanamadım

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidon yukseltme aparati degil mi bu?
    kullaniliyor etrafta yayginca.. 600 f e de takilir bence

bende sisibar dusundum ama ekonomiklikle baglantisini cozemedim ondan soft caselerden birine lpg takicagini dusunuyorum su anda
    Bu gidon yükseltme aparatıyla fazer gibi birşey olur heralde bizim 600F'ler.

Soft caselerden birine LPG de fena fikir değilmiş aslında

Ekonomiyle bağlantısı şöyle Özgür'cüm:

Artçı konforu için arkaya topcase takmayı düşündüm önce ama, sadece aparatı 200 TL civarı, bir de çantası en az 300 TL desek, toplam da 500 TL gibi bir rakam tutuyor. Ben de, zaten yan çanta alacağım dedim, arkaya da en azından Yeşim'in uzun yolda yaslanıp dik durarak rahat seyahat edebileceği bir düzenek yaptırmak için kolları sıvadım.

Sonuç olarak, EVET TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK SİSSY BARLI 600F'İNE SAHİBİM ŞU ANDA

Motora takılı şekilde ve 1 haftaya yakındır kullanıyoruz; sapasağlam ve hiçbir sorun yaşamadık. Yeşim de gayet memnun halinden. Bir tek macun ve boya işi kaldı, onu da yarın öbür gün halledip fotoğrafları koyacağım bakalım. Detayları da o zaman anlatırım.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyelerin için teşekkür ederim. Daha önce arabayla defalarca o bahsettiğin yolları yaptım ama, motorla ilk olacak. Hepsini göze aldık bakalım, inşallah kazasız belasız gidip geleceğiz. Ben de sabah erken çıkmayı düşünüyorum yola zaten; hem yollar da tenha olur.

Çok belli etmişim di mi Fotoğraflarla birlikte söyleyecektim, dayanamadım

Bu gidon yükseltme aparatıyla fazer gibi birşey olur heralde bizim 600F'ler.

Soft caselerden birine LPG de fena fikir değilmiş aslında

Ekonomiyle bağlantısı şöyle Özgür'cüm:

Artçı konforu için arkaya topcase takmayı düşündüm önce ama, sadece aparatı 200 TL civarı, bir de çantası en az 300 TL desek, toplam da 500 TL gibi bir rakam tutuyor. Ben de, zaten yan çanta alacağım dedim, arkaya da en azından Yeşim'in uzun yolda yaslanıp dik durarak rahat seyahat edebileceği bir düzenek yaptırmak için kolları sıvadım.

Sonuç olarak, EVET TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK SİSSY BARLI 600F'İNE SAHİBİM ŞU ANDA

Motora takılı şekilde ve 1 haftaya yakındır kullanıyoruz; sapasağlam ve hiçbir sorun yaşamadık. Yeşim de gayet memnun halinden. Bir tek macun ve boya işi kaldı, onu da yarın öbür gün halledip fotoğrafları koyacağım bakalım. Detayları da o zaman anlatırım.

hadi bakalım hayırlısı olsun merakla bekliyorum çantaları da fotoğraflayabilirsen sevinirim.
    ben de benim motorun beyaz renkli koruma takozlarına bi karbon görünüm verdirdim, sağolsun ustam epey uğraşıp güzel bi iş çıkardı. yarın fotoğraf çekeyim de koyayım.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütün fotolar sabırsızlıkla bekleniyor arkadaşlar...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Resimleri çok merak ettim şimdi
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Arka parça boyada şu anda, herhalde yarın alırım.

Bu arada,
    Geçen hafta bir depo benzinle tam 250 km yol yaptım arkadaşlar. 251 olduğunda rezervin son ışığı da söneli bir 5 km fln olmuştu sanırım.

Tabii bu yolun %90'ı arkamda eşimle, şehirlerarası yolda ve 120-130 km'nin pek üzerine çıkmadan.

Demekki neymiş, sakin kullanımda ekonomi yapılabiliyormuş.

ya şu reserve olayını tam anlatabilirmsin.benb çizgiler çıkar çıkmaz dolduruyorum depoyu.
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Arka parça boyada şu anda, herhalde yarın alırım.

Bu arada,
    Geçen hafta bir depo benzinle tam 250 km yol yaptım arkadaşlar. 251 olduğunda rezervin son ışığı da söneli bir 5 km fln olmuştu sanırım.

Tabii bu yolun %90'ı arkamda eşimle, şehirlerarası yolda ve 120-130 km'nin pek üzerine çıkmadan.

Demekki neymiş, sakin kullanımda ekonomi yapılabiliyormuş.
    Allah sabır versin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:39 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:39 PM ----------

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şu reserve olayını tam anlatabilirmsin.benb çizgiler çıkar çıkmaz dolduruyorum depoyu.
    Senin yaptığın en güzeli
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben, çizgiler çıkıp da en son (en alt) seviyedeki çubuk da sönerek, hepsi birden yanıp sönmeye başladıktan sonra, bir 5 km fln daha gidiyorum benzin alana kadar. Ama tabi bu artık en son seviye, o kadar kasıp da depodaki benzini süzdürmeye gerek yok. Limit bu yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sabır versin

Aminnnn
    Arkada sisy bar da var ya, choppercı gibi hissediyorum kendimi bazen

Ben, çizgiler çıkıp da en son (en alt) seviyedeki çubuk da sönerek, hepsi birden yanıp sönmeye başladıktan sonra, bir 5 km fln daha gidiyorum benzin alana kadar. Ama tabi bu artık en son seviye, o kadar kasıp da depodaki benzini süzdürmeye gerek yok. Limit bu yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

Aminnnn
    Arkada sisy bar da var ya, choppercı gibi hissediyorum kendimi bazen
    teşekkür ettim sağol.
    DRİFT RELİGİON

Rica ederim.

Rica ederim.
    pazar yuvacık gezisine geliyormusunuz acaba tanışmış oluruz hem.
    DRİFT RELİGİON

Pazar günü çalışıyorum ben, o yüzden gelemiyoruz maalesef.
    Ama yakın zamanda 600F'ciler olarak bir buluşma ayarlayıp tanışalım hep beraber bence de.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Pazar günü çalışıyorum ben, o yüzden gelemiyoruz maalesef.
    Ama yakın zamanda 600F'ciler olarak bir buluşma ayarlayıp tanışalım hep beraber bence de.
    Ne kadar güzel olurdu ama ben gelemiyecem mesafe baya uzak ondan

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Kaç litreydi 600 f lerin depo.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar güzel olurdu ama ben gelemiyecem mesafe baya uzak ondan
    İnşallah birimizden birimizin yolu düşerse tanışırız hocam seninle de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç litreydi 600 f lerin depo.
    Depo 17 litre

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Kim bilir inşallah Adanaya herzaman bekleriz

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:20 PM ----------

Depo 17 litre
    Çok iyi yakmış harbidende hee
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    evet benim motorun koruma takozları beyaz renkteydi ve hiç iyi durmuyodu sağolsun Nevzat usta acil bi karbon folyo müdahalesi ile durumu düzeltti

bu arada ön lastik almaya karar verdim ne alsam he yapsam, pist çıkması mı alsam yoksa sıfır mı kararsız kaldım...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler