Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    Selam.
    http://www.ifairings.com/motorcycle-...ck-and-silver/

Linkteki grenaj takımı işimi görüyor fakat benim model 2001 burada 2004 -2007 demiş. Uyumluluk sorunu yaşar mıyım?
    Bu siteden alışveriş yapan, plastik kalitesinden haberi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Abi grenaj aldınmı çok pahalı bura ben aldım benimkide 2001 2004 göre 1200 tl ye ali expresten

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı oguz1327 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam.
    http://www.ifairings.com/motorcycle-...ck-and-silver/

Linkteki grenaj takımı işimi görüyor fakat benim model 2001 burada 2004 -2007 demiş. Uyumluluk sorunu yaşar mıyım?
    Bu siteden alışveriş yapan, plastik kalitesinden haberi olan var mı?
    Alıntı aera34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi grenaj aldınmı çok pahalı bura ben aldım benimkide 2001 2004 göre 1200 tl ye ali expresten
    2001 - 2003 serisini genel olarak f sport olarak adlandırıyorlar bu yüzden 2003 veya 2004 - 2007 arası kasa olarak adlandırabiliyorlar diğer ülkelerde daha kolay olduğu için.

bir uyumluluk sorunu yaşamazsınız yani

birde 500 dolar çok bence

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    arkadaşlar f kuyruk grenajını f sport ile değiştirebilme şansımız var mıdır?
    şu grenaj setleri güzel gözüküyor :

set1

set2

Motosikleti
    Alıntı oguz1327 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar f kuyruk grenajını f sport ile değiştirebilme şansımız var mıdır?
    şu grenaj setleri güzel gözüküyor :

set1

set2
    o 1. sete bende 3 senedir bakıyorum

kuyruğu değiştirebilirsin 2sininde kuyruk şasesi bağlantı noktaları aynı açı olarak sadece üst yapı farklı
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 Honda CBR 600F
    Merhaba dostlar. Havalar soğuduğundan beri farkettimki motoru çalıştırdığımda devirdaim pompasından sanki su kaçırıyormuş gibi alt tarafta küçük damla şeklinde antifiriz gördüm. Herhangi bir aorun yaşamadım. Sürekli damlamada yok sadece motor ısınana kadar minik bir kaç damla var ve alt kısım ıslak gözüküyor bu yüzdende hafif duman çıkıyor sanırım headersın üzerine damladığı için. Benimle aynı sorunu yaşamış arkadaşlar akıl verebilirmi acaba? Yardımlarınızı bekliyorum. Pek su eksiltme yapmıyor kontrol ediyorum. Ama ister istemez canı sıkılıyor insanın.

Motosikleti
    Alıntı 22serdar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar. Havalar soğuduğundan beri farkettimki motoru çalıştırdığımda devirdaim pompasından sanki su kaçırıyormuş gibi alt tarafta küçük damla şeklinde antifiriz gördüm. Herhangi bir aorun yaşamadım. Sürekli damlamada yok sadece motor ısınana kadar minik bir kaç damla var ve alt kısım ıslak gözüküyor bu yüzdende hafif duman çıkıyor sanırım headersın üzerine damladığı için. Benimle aynı sorunu yaşamış arkadaşlar akıl verebilirmi acaba? Yardımlarınızı bekliyorum. Pek su eksiltme yapmıyor kontrol ediyorum. Ama ister istemez canı sıkılıyor insanın.
    Havalar iyice soğudu ve gece yağış yoksa çiğ durumu oluyor genel olarak.
    Sabah çalıştırıyorsanız böyle yapması normaldir.
    Damlayan muhtemelen benzin deposunun kapağını açtığınızda deliğin çevresinde bir delik vardır çukur kısımda su tahliyesi için olan.
    Buradan gelen su olabilir belki
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    2006 Honda CBR 600F
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar iyice soğudu ve gece yağış yoksa çiğ durumu oluyor genel olarak.
    Sabah çalıştırıyorsanız böyle yapması normaldir.
    Damlayan muhtemelen benzin deposunun kapağını açtığınızda deliğin çevresinde bir delik vardır çukur kısımda su tahliyesi için olan.
    Buradan gelen su olabilir belki
    Olabilir sanırım. Fazlaca titiz olduğum için dikkat ediyorum. Teşekkürler verdiğiniz bilgi için

Motosikleti
    tnt 25
    Forum ne kadarda ölü
    2005 modelini alıp 1 sene binip satmak çok mu büyük macera olur satarken etceğimiz zarara değermi
    Bu memlekette zevkleri yaşamak nekadarda pahalı

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar yakin zamanda arkadasimiza bir 600f aldik.5 bin kusur hasar kaydi var ve parca parca birkac tane daha gozukmeyen hasar kaydi var.2006 model 53 bin km de.Amortisor,elektrik aksami ve disklerde yani yuruyen aksamda sikinti vardi herseyini yaptirdik.Allahtan en buyuk korkumuz mekanik motor aksami bizi sasirtti ve tertemiz oldugunu,cok randimanli calistigini soyledi usta.

Hic aklimda yokken kanima girdi bu motor,ilk kez 600cc kullandim cok hosuma gitti.50.000 km tecrubem var viteslide,artik gecmenin zamani diye dusunuyorum.

Merak ettigim bir motor buldum 2001 model soylenene gore sase ve mekanik aksamda sikinti yok.air ram kapaklari yok lastik ve zincir bitik bunlar disinda bisey olmadigi soylendi fakat tahminim mekanikte bisey olmasa bile bunlar disinda disli,balatalar vs bitik olabilir diye dusunuyorum.Bu durumdaki 2001 model 600f e ne kadar verilmesi gerekir ve 2005-2006 lar ile farklari nelerdir,kronik sikintilari nelerdir ? Ustama gostermeden bir fikir edinmek istedim,simdiden tesekkurler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok mu temiz 600f satan kikse. Piyasadaki 600flerin çoğu patlamış

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu temiz 600f satan kikse. Piyasadaki 600flerin çoğu patlamış
    Tek tük temizi var,sahipleri temiz 600F'leri satmıyor zaten. Turşu olanlar piyasada f....şe gibi dolanıyor.
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek tük temizi var,sahipleri temiz 600F'leri satmıyor zaten. Turşu olanlar piyasada f....şe gibi dolanıyor.
    Birkaç yıl önce param yoktu anca bakıp bakıp iç geçiriyordum. Şimdi zar zor üç kuruşu bir araya getirdim gene bakıp bakıp iç geçiriyorum. Bu ne tezatlık anlamadım. 10 15 bin lira civarı şöyle 4 silindir temiz motor bulmak imkansıza yakın bu piyasada.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç yıl önce param yoktu anca bakıp bakıp iç geçiriyordum. Şimdi zar zor üç kuruşu bir araya getirdim gene bakıp bakıp iç geçiriyorum. Bu ne tezatlık anlamadım. 10 15 bin lira civarı şöyle 4 silindir temiz motor bulmak imkansıza yakın bu piyasada.
    4 silindir ,in temizi bayiide, 2.el %90 patates olmuş....ben de zamanında sıfır aldım-hala kullanıyorum-satmaya niyetim yok...Sıfırları zaten almış başını gitmiş.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Gelin ben size satim hasar kayıtlarımız var ama ağır değil yan yatma Grenaj Yen'i değişti kompile keyfe keder motor şuan da da yatıyor yazı bekliyor sıfır lastikler takılı bir kuruş masrafa gerek yok

Eski grenajlar duruyor mu peki
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    duruyor onlar da ama her an atabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

Alıntı aera34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duruyor onlar da ama her an atabilirim

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı mkgbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum ne kadarda ölü
    2005 modelini alıp 1 sene binip satmak çok mu büyük macera olur satarken etceğimiz zarara değermi
    Bu memlekette zevkleri yaşamak nekadarda pahalı
    Ne zararı dostum ya. 600F alıpta zarar eden benden başka kimse yoktur şu dünyaya.

13.500'e alıp 6 bin km kullanıp 13.000'e sattım 3 yıl önce. Şu an aynı motorumu arada ilanlarda görüyorum. 22 bin lira yazana denk geldim. (remus egsozlu, siyah farlı.)
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    600 f güzel motordur gerçekten alacak arkadaşlar tavsiye edilir sürekli arıza vermez motora iyi bakarsan km leri devirir bir 600rr la da gider yani anlaşılan basit bir motor değil dir f

Motosikleti
    tnt 25
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zararı dostum ya. 600F alıpta zarar eden benden başka kimse yoktur şu dünyaya.

13.500'e alıp 6 bin km kullanıp 13.000'e sattım 3 yıl önce. Şu an aynı motorumu arada ilanlarda görüyorum. 22 bin lira yazana denk geldim. (remus egsozlu, siyah farlı.)
    Sanki beni tarif ettin bende alıp sattığım herşeyden zarar ettim ben sattıktan sonra değerlendi çoğu
    Şu motorun duruşuna hastayım.1 yıl binip hevesimi almak istiyorum çok mu şey istiyorum. satarken kar etmesemde olur yeterki bineyim minimum zararla satsamda olur.Fiyatlara ve motorların durumuna bakınca zor görünüyor. Bu gidişle seneye 20 nin altında bu motorları isteyen olmayacak
    2009 absli cb600f hornet vardı. 15499 tlye satıldı yazıyodu birde bu fiyatlara bak
    Ne var ya kardeşim uygun fiyatlara satsanızda millet motorunu alıp binse sonra o da uygun satsa ama yok alanın gözü dönüyor birden en kıymetli mal oluyor
    Birde üzerine sürekli artan döviz sıfır zamları iğneden ipliğe herşeyin fiyatın artışıda cabası fiyatlar uçuyor
    Bizim ülkede alan kazanır. nerde görülmüş 130 bintl ye alınan arsanın 1 sene sonra 300 bin tlye satıldığı,3 - 4 senede araba fiyatlarının 2 katına çıktığı
    Bize insanca değerinde ve ederinde yaşamak haram mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler