Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuba Çita 180-Fc Kullanıcıları İçin Detaylı Tanıtım Ve İnceleme ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba 170-FX ile 180-FC arasında fark var mı arkadaşlar 180-FC artık bulunmuyor yerine bu model mi geldi ?
    Filinta 200 ile bile arasında fark yok hepsi 149.5 cc

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filinta 200 ile bile arasında fark yok hepsi 149.5 cc
    Görünüş olarak aralarında ufak tefek farklılıklar oluyor özellik olarak aynı sayılır.

İncelediğimde modelleri aralarında bazılarının hp farkı var kimi modellerde biraz daha yüksek kimisinde daha az başkada fark yok görünüş oalrak renkleri farklı

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Yani genel olarak öyle ama motorlar hep 150 cc 125 cc 100 cc

Alıntı LeoRenux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani genel olarak öyle ama motorlar hep 150 cc 125 cc 100 cc
    Mecburi o kadar adamlar daha önce 250cc motor ürettiler vergilerden dolayı millet kaçtı kullanıcılarına hala rastlamak mümkün hepside motorundan memnundur bir çok kişi hala kubanın 250cc getireceğini düşünüyor bende dahil umarım bir şeyler yaparlar

Motosikleti
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecburi o kadar adamlar daha önce 250cc motor ürettiler vergilerden dolayı millet kaçtı kullanıcılarına hala rastlamak mümkün hepside motorundan memnundur bir çok kişi hala kubanın 250cc getireceğini düşünüyor bende dahil umarım bir şeyler yaparlar
    250cc motorun farklı vergisi yok. 250cc'ye kadar KDV yüzde 18 ÖTV yüzde 8.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    250cc motorun farklı vergisi yok. 250cc'ye kadar KDV yüzde 18 ÖTV yüzde 8.
    Kardeşim debriyaj kaçırmasıyla ilgili bi sıkıntım var konuyu incelermisin ?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/171217-debriyaj-kacirma-sorunu.html

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Kullandığın yağı değiştirmeyi denedin mi mobiletlerin bazılarında yağdan yapıyor bu sorunu tabi sen komple değişiklik yapmışsın tam anlamaıdm zaten ama anladığım kadarıyla yağ bi ihtimaldir.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    Castrol Magnatec 10W-40 araba yağı kullanıyorum. Senin debriyajın aynısı var 6x6. Debriyaj 11 bin km yaptı ama hâla kaçırma yok. Bence senin debriyaj ayarsız. Ya da motoru toplarken yanlış bişeyler yaptınız.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Castrol Magnatec 10W-40 araba yağı kullanıyorum. Senin debriyajın aynısı var 6x6. Debriyaj 11 bin km yaptı ama hâla kaçırma yok. Bence senin debriyaj ayarsız. Ya da motoru toplarken yanlış bişeyler yaptınız.
    Bana daha çok debriyaj vidalarını tam sıkmadıkları geliyor yarın bi yağını boşaltayım bakayım vidalar ne durumda . Bide yağ yakma sorunu varmı sende

Bana daha çok debriyaj vidalarını tam sıkmadıkları geliyor yarın bi yağını boşaltayım bakayım vidalar ne durumda . Bide yağ yakma sorunu varmı sende
    Geçmiş olsun. Kardeş ne yaptın kontrol edebildin mi ? Anlattığın kadarı ile yağda bir sıkıntı var arkadşalar haklı.

Motosikleti
    Yamaha YZF R-25
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Kardeş ne yaptın kontrol edebildin mi ? Anlattığın kadarı ile yağda bir sıkıntı var arkadşalar haklı.
    Baktım kardeşim vidalar sıkılı gayet T anahtar ile konttrol ettim hepsini 4. yağ değişimini yaptım azaldı kaçırma ama sorun hala var :/

Baktım kardeşim vidalar sıkılı gayet T anahtar ile konttrol ettim hepsini 4. yağ değişimini yaptım azaldı kaçırma ama sorun hala var :/
    yaptıklarının azda olsa payı varmış ki biraz azaltmış yağı 4.kez değiştiridn ama her seferinde aynı marka ve model yağ mı kullandın yoksa farklı farklı mı deneme yaptın oda önemli.

Merhaba arkadaşlar Kuba'nın çita serisine eklenece farklı bir model var mı ? 2017 için soruyorum

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Kuba'nın çita serisine eklenece farklı bir model var mı ? 2017 için soruyorum
    Filinta'dan sonra illaki bir model daha getiriler bayilerde katalog olması laızm 2017 için uğrarsan bak bi yada bakarsam yazarım.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Filinta'dan sonra illaki bir model daha getiriler bayilerde katalog olması laızm 2017 için uğrarsan bak bi yada bakarsam yazarım.
    Katalogta CafeRacer diye yeni bir model var biraz filinta'ya benziyordu ve galiba 200cc idi koltuğun rengi falan çok güzeldi hafifte modifiye gibi basık duruyordu çok güzeldi bence.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katalogta CafeRacer diye yeni bir model var biraz filinta'ya benziyordu ve galiba 200cc idi koltuğun rengi falan çok güzeldi hafifte modifiye gibi basık duruyordu çok güzeldi bence.
    Kuba yine klasik severlere en güzel hizmetini yapmış yani

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    Model adı 180 olup da 149.5cc olması gözleri yaşartan bir özellik. Bir de bunun Filinta 200 diye yine 149.5cc benzeri var.
    200cc motor gücüne çıkabilen Filinta 200 alt motorunda 200'lik silindire uyumlu kartel, motorun depar süratini üst seviyeye çıkaran stronklu krank, motora güç sağlayan stronklu piston gibi bir çok üst seviye donanımsal özellikler bulunmaktadır
    :-))) 200cc motor gücü (Kuba Güç Ölçü Birimi) Kuba Motor, neşe kaynağımız:-) stroke + strong = stronklu piston.
    Bizim memlekette en çok bulunan motordu, almaya niyetlendim ama sayfasını ziyaret edince vazgeçtim, sayfaya bunları yazan motora neler yapmıştır kim bilir dedim :-)

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba yine klasik severlere en güzel hizmetini yapmış yani
    Katalog üzerinde abartılmamış ise çok şık bir çita :D

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    KubaCafeRacer yeni model biraz filinta birazda sıra dışı koltuk Güzel bi çalışma olmuş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler