Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    kaza nasıl oldu peki??? yani nasıl bi durumdu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150zc
    Bi anlık dalgınlık, ışıkta duran arabayı son anda farkettim ama çok geçti, 2 frenede bastım mesafe çok kısaydı, arabalar arasında boşlukta yoktu çok dardı yani geçicek yer yoktu mecburen arkadan çarptım.

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    bi de araba masrafı çıktı tabi kötü olmuş ya... :(

Motosikleti
    Honda vfr800
    wala arkadaslar sagonun basina gelen benim basimada geldi ama tabii ben yawastim manewrayla yirttm fren yapsam yine kurtarmazdi yada yatardi motor, bnde bu tur anlik sIkIsIklIklarda en ii reflex fren deil manewra yapma olmali mesela ben orda manewra ile adama teget gecmistim fren yapsam bodozlama girerdim eet bu onemli reflex ve dikkat ....

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    cok gecmıs olsun tekrardan agalar motor Dalgınlık affetmıyor dıye bosuna demıyolar

Motosikleti
    mondial 2007 150 hp
    abicim ok hoş motor ok kabul edidiyor bende mondial 1520 hs var yanlız zc nin bir dez avanatşi benzin kulanımı nasılşmı benzin ponpası alt seviyeden biraz daha yüksek bu y7üzden içinde ben zin olsada ponpanın seviyesini gectiktren sonra finiş amam hs lerdedd o yok bir ikinciside okadar perfonmasılı değil sonuçta aynısıhs motorun aynısı ne kadar iyi olursa olsun sonucta scootr bende var abi çok kayıyor bir virajlara isdediğin gibi giremiyorsun
    deliboran

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Bu topıc olmesın abıler hayırdır motorlar nasıl sorunvar mı motorun ıyı bir ıyı yada bır kotu yayına bulan yokmu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    sheltox fotolarını yeni görebildim Çok güzeLLer kardeşim tabi ORDu MT yi unuttun Neise
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Honda vfr800
    Ooo cakalazcim mrblar hos geldin topicimize wala burda illa ZC ci olman gerekmez katl bize arada muhabbet ederiz. saol insallah o fotolari onumuzdeki yaz altmda bir canawarla cekcem....

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topıc olmesın abıler hayırdır motorlar nasıl sorunvar mı motorun ıyı bir ıyı yada bır kotu yayına bulan yokmu
    yok szman cm bu tpic olmezz malzemeden yapildi yine batrdim yawf , neyse yok yok motorlar tas gibi dun Ordu ya lapa lapa kar yagarken sabahin erken saatlarinde 10 gunden beri yatan motor 4-5 basmaya aldi bundan daha ii nolsun daha wala uzmuo sahibini uysal abisi bu motor...

Motosikleti
    mondi 150MC
    BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLUYORUM..!
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Up Up Up Up Up Up Up Up Up

Motosikleti
    Honda vfr800
    PUHaahahahhaha up down up down olr bu topic yaza kadar yani ben erbest olana kadar>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Motosikleti
    Yamaha yzf 1000
    OyHHHHh hele şükür girebildim yha arkadaşlar bn jduke32 şifremi unuttum yeni üyelikte haftalardır yapamıorum en sonunda seltoxunda yardımıyla yapım tekrar aranızdayım daa bakıorum hep ölmek üzere topic e napıoruz hade actionnn!!!

Motosikleti
    Honda vfr800
    PUHa hos geldin aramiza wala halin haraptI nese ii eglencelr..........

Motosikleti
    Yamaha yzf 1000
    wallaha çok saol sheltox abi snde olmasan giremiodum topice haa!!!

Nese ee anlatsanıza arkadaşlar kimsenin sesi soluğu çıkmıo ozan sn naatın motoru sattınmı
    Sky abi sn naaptın nasıl gidio warmı bi problem
    ve diğerleri anlatın arkadaşlar yha...

Motosikleti
    Yamaha yzf 1000
    Kimse bişi yazmıo ama yinede ben yazmak istedim...
    Bizim ailenin maddi durumlarından dolayı Nisanda alıcağım motoru 2. el e düşürebilirim ve büyük ihtimallede öle olucak öle gözüküo... Off Of!!!

Motosikleti
    Honda vfr800
    HERKESEEEEEEEEEEE mrblarrrrrrrrrrrrrrr nedenmi boLEEEE uzata uzata yazioum puha yeni canaWARIMI aldim eet fotolarini eklicem korkmain bu arada emektar ve hic satmak istemedigim ZC cigimide artik garaja cekip talihliyi beklemsini beklicem ama dedigim gibi sonuna kadar bu topicteymmm ahdi dwmmm......

Motosikleti
    Yamaha yzf 1000
    sheltox abi sn zc yi ne kadara satmayı düşünüodun??

Motosikleti
    Honda vfr800
    HHmmm ben senn yazini daha yeni okdum yawff burakcm wala satilik benm ufaklik su an ben disari 1500 fiyat verdim ama senn icin wala cidiiim dersen ki zaten dunya foto attm motoru tanosun artk bakarz msn de knsrz sonra oki....

Motosikleti
    Yamaha yzf 1000
    Tmm konusuruz msn de çağdaş abi

Bu arada çağdaş abi snn yeni motoru çok merak ediorum bare modelini fln sölesen...
    Bnm motor konusuna gelince size açmak istediğim bişi war çoğu yerde olan kimliği getir motoru götür kampanyasının tam anlamıyla açılımı nasıl bilgisi olan paylaşırsa çok seinirim bnm öğrendiğim biliye göre kredi kartı olmadan banka kredisiyle direk taksit yapıyorlarmıs sizde bilgilerinizi yazarsanzı sevirim eğer öyle olursa bi problem çıkmaz motoru alırken ve bnde 0 bi zc alabilirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler