Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    slm arkadaslar yarın lastik alacam mişhelin plot sportunu mu alayım...metzeller i mi sizca hangisini tercih edeyim kullanan bilen varsa yazsın lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar yarın lastik alacam mişhelin plot sportunu mu alayım...metzeller i mi sizca hangisini tercih edeyim kullanan bilen varsa yazsın lütfen
    ikiside güzel hangisi ucuzsa onu al
    If you touch my bike, I'll touch your girl.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    anladım.yagmurlu havada kayganlık açısından hangisi iyi.ikisi arasında kaldım karar veremiorum

ceyhun1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc
    orjinal tekerlerin kötümü ? iyi durumda ise eskiyene kadar kullan derim zaten aşırı hızlı bir makina değil sorun yaşamazsın bence ama illa değişcem diyosan sen bilirsin bu tekerlarle ilgili bir internet sitesi varmı ?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    orjinal tekerlerim 6 aylık teker ama.daha 1200 km de.ama kayıyo lastkler markasız geçen yagmurda kaydı besiktas yolunda giriodum arkadan arabalara onun için degismek istiyorum.yani lastik alıcam satabilirsem eskileri satarım satamazsam kalır.ama mishelin plot sport ve metzeller iyiymis ama ikisi arasında kaldım ben hangisini alsam die..metzeller sadece motor için lastik üretio

Motosikleti
    mondial 150zc
    hangisi daha eski ve kaliteli marka ise onu al

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    şimdi mislenin kalitesi belli ama metzeller de scoter için sadece lastik üretio bakacam artık hangisi fiyat konusun da ii ise onu alacam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:39 ----------

mishelin plot sport almaya karar verdim.neden die soracak olursanız.metzeller bayide balans ayarı yapmıolar yapsalar bile ayrı ücret alıyolar ayriyetten metzellerde naylon karısımı varmış gerçi bayideki adamda biraz süpeli konustu gibi..onun için yarın beşikteştaki buz motor bayisine gidecem ordan mishelin plot sport alacam..balansınıda yapıyorlar..

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ordan katılım olacak....
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...011-pazar.html
    konuyu takip et istersen....
    teşekkürler kardeşim ismimi bildirdim bende bir aksilik olmazsa güzel bir gezi olacağı düşüncesindeyim.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bu ay heleki motora masraf yapacak halde değilim..
    sigortası bitti yaptırsammı diye düşünüyorum...
    artık yatırımı arabaya yapacağım nedense bu sıralar içimde bir araba aşkı sevdalandı...

emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ay heleki motora masraf yapacak halde değilim..
    sigortası bitti yaptırsammı diye düşünüyorum...
    artık yatırımı arabaya yapacağım nedense bu sıralar içimde bir araba aşkı sevdalandı...
    Bende ayni sevdaya kapıldım kac sene önce iyikide kapilmısım motoru sattim simdi sadece arabaya biniyorum.;-) ama yaz gelmeden bi motor almam lazim. Kapali kutuda yolculuk yapmayı sevmiyorum:-D
    If you touch my bike, I'll touch your girl.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı emreakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ayni sevdaya kapıldım kac sene önce iyikide kapilmısım motoru sattim simdi sadece arabaya biniyorum.;-) ama yaz gelmeden bi motor almam lazim. Kapali kutuda yolculuk yapmayı sevmiyorum:-D
    kardeşim hoşgeldin...
    bugün arayacaktım seni halini hatrını sormak için bir türlü fırsatım olmadı....
    abi herşekilde oluyor bazen kapalı kutu gibi geliyorda napalım...
    açıyorum müziği yakıyorum sigaramı ohh ohhh...
    hava yağmurlu değilse camtavanıda açıyorum canavar gibi....
    daha ne olacak....
    yolda kalacammı bir yerine birşey olacakmı derdim olmadan gidip geliyorum...
    arkadanda canavar gibi sansar çalarken iyide oluyor....

Motosikleti
    mondial 150zc
    Alıntı YsFB 39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler kardeşim ismimi bildirdim bende bir aksilik olmazsa güzel bir gezi olacağı düşüncesindeyim.
    bişi sorcam gezide iyi ve hızlı motorlar oluyor sanırım scooterlar nasıl yetişiyor ?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaslar bugun gittim lastiklerimi taktirdim.mişlen plot sport..taktıktan sonra sürüs keyfi farkeder derecesinde degisti..sanki motor yere yapışıyo..tercihimi dogru yaptıgımı düsünüyorum.bi kaç resim ekleyeyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:22 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:24 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:26 ----------

yazıları boyamasını kendim yaptım.biraz taşırdık ama olsun

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ümit kazasız belasız kardeşim....
    ne kadara mâl oldu lastiklerin?

Motosikleti
    suzuki vstrom 250

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:30 ----------

tesekkler unnamed.lastikler 200 tl.işçilik 20 tl taktırdım yani 220 lira tuttu.kabataşta buz motora taktırdım lastiklere balans ayarıda yaptılar.titreme sona erdi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

bundan önceki lastiklerde yeni 1200 km yol yapıldı.eger ihtiyacı olan tanıdıklarınız varsa satabilirim

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    Alıntı ceyhun1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi sorcam gezide iyi ve hızlı motorlar oluyor sanırım scooterlar nasıl yetişiyor ?
    gezi ile ilgili sayfaya göz atmanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    CBR 250
    slm arkadaşlar

takip eden arkadaşlarım bilirler.

motorum yapıldı. dün işleri bitmişti.
    bugün ufak işler için yarım gün daha uğraştım.
    yıkatmaya fırsatım olmadı.

şimdi resimlerini çekip sizlerle paylaşmak isterim.

herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

bu resimi u şekilde göstermesini nasıl yapıyorsun.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ceyhun1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gruplara ayrılıyoruz 250cc ve altı grubuna dahil olucaksın gelirsen eğer ortalama 70km hızda gidicez diye biliyorum
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    http://www.hizliresim.com/
    ben burdan yüklüyorum resimleri.
    insallah birdaha böle bişi gelmez basına kazasız sürüşler

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ümit arkadaşım hayırlı olsun. bir ara frenleri de dene. önündeki bir arabayı, direği, bir nesneyi gör ve onun yanında panik fren yap. o zaman o lastiğin gerçek performansını göreceksin. virajlarda da yatırabildiğin kadar yatır. yerler ıslakken bile asfaltta yatırsam bir şey olmuyor. ıslak dış zemin fayansı üzerinde (parke gibi değil, fayansa yakın bir zemin) motoru yatırsam bile bir şey olmuyor. yatırıp gazı köklesem bile drift yapayazıp motoru düzeltebiliyorsun. şu sıralar işyerindeki bir kaç eğlencemden biri bu... daha duvara yapışamadım, onu deniyorum. stunt deniyorum şu sıralar. 0 çiziyorum, drift yapıyorum. havalar düzelsin stoppieyi de deneyeceğim.

arkadaşlar bakımlarda ön tarfı açtırırsanız kablolarınızı belirli yerlere sabitleyip su ve temas yalıtımını yaptırın. bu yüzden 2 gündür ayak marşıyla motoru sürüyordum.

@lgcrn: geçmiş olsun arkadaşım Allah bir daha böyle birşeyi ne sana ne başka arkadaşımıza yaşatmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler