Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır yazarım buraya benim aklıma gelen arkada bir kaç vida gevşemiş olması ve bunların titreşimden dolayı o sesleri belirli devirlerde çıkarması
    bu modeli alma başka ne alırsan al
    illa ucuz scoter diyorsan çift farlı rs veya hs mondi al zaten hepsi aynı o kasaların monerosu ramzeyi bianche si makinası aynı plastiği aynı parçası daha ucuz. zc de bitmek bilmeyen bir egsoz sorunu var.
    hele hele 2000 liran varsa ikinci el al suzuki an 125 al activa al
    scoter a bindiğini hissedersin. ikinci el almaktan da çekinme neden dersen bunların sıfırlarından 50 bin km de suzuki bile daha iyidir. tecrübeyele sabittir arkadaşlarımda an var 40 bindeler geçen perşembe birinin motoru bendeydi. aradaki fark inanılmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

egsozun vidaları da yapıyor ama içinden dağılma var.. ben komple söktüm boğazı 8 vidaydı kopuyordu 13 yaptık tornada ama yine zırıldıyor egsozun içi komple dağılmış..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu modeli alma başka ne alırsan al
    illa ucuz scoter diyorsan çift farlı rs veya hs mondi al zaten hepsi aynı o kasaların monerosu ramzeyi bianche si makinası aynı plastiği aynı parçası daha ucuz. zc de bitmek bilmeyen bir egsoz sorunu var.
    hele hele 2000 liran varsa ikinci el al suzuki an 125 al activa al
    scoter a bindiğini hissedersin. ikinci el almaktan da çekinme neden dersen bunların sıfırlarından 50 bin km de suzuki bile daha iyidir. tecrübeyele sabittir arkadaşlarımda an var 40 bindeler geçen perşembe birinin motoru bendeydi. aradaki fark inanılmaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

egsozun vidaları da yapıyor ama içinden dağılma var.. ben komple söktüm boğazı 8 vidaydı kopuyordu 13 yaptık tornada ama yine zırıldıyor egsozun içi komple dağılmış..
    evet egzozun içi dağıluıyomuş suzuki an125 benim ilk gözümün kaldığı motordu ancak 2.eli eskişehirde yok malesef :( ankarada da alsam gelebilirmiyim buraya onunla bilmiyorum ama bana bir 2.el suzuki bakalım arkadaşlar ben ikinci elden hiç anlamıyorm sıfırdanda anlamıyorumda adam ölmüş motoru kaktırırsa bana farketmem bile :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:38 ----------

havalar gene bozdu düzelsin egzozada bakarım

Yakıt konusu biraz sıkıyor canımı belkide şu sıralar ekonomik durumum bozuk diyedir ama 5 liralık benzin atıyorum baya geziyorum ve yeni olduğu için yüksek devirlerde geziyorum yani hızlı geziyorum bundan dolayı çabuk bitiyor gibime geliyor ama sorun değil çok zevkli
    FANTOM sen hangi şehirdesin kardeşim?

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    istanbul
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

istanbul
    hmm ben Eskişehirdenim burda olsaydın kesin senin motoru görmek isterdim şu motorun 1 litre benzinle kaç km yaptgını biri yazsın yaw :D

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    ben yarın ehliyeti alayım sonra yaparım araştırmayı yazarım buraya

Dediğim gibi ben çok memnunum motordan maşallah.. ve zaten çok yakışıklı duruyor ışıklarda falan biraz popom kalkıyor özellikle dün temizledikten sonra çok tatlı geldi gözüme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 ----------

Buyrun benim resimler

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bİ TANDIK GELDI BI DUYGULANDIM
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    merak etme alper iyi bakıyorum ona

emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    foruma ben girmeyeli duygusal anlar yaşanıyo gibi

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    noluyor yav....
    millet ağlıyor kimisi iyimi diye soruyor?
    neler oluyor(:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:53 ----------

rs paketçi motoru...
    bu motor hız motoru değil normal kullanımlar için ideal...
    eğer ki gezme amaçlı kullanacaksanız kesinlikle zc derim..
    birfarkı var motorun...

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bencede gezmek için ideal ve tabi zc nin ayrı bir havası var

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bencede gezmek için ideal ve tabi zc nin ayrı bir havası var
    sen ehliyeti alıyorsun ben kursuna başkıyorum yarın
    ee nasıldı sınav saçmamı kazıkmı

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    wolky hiç korkma...
    gözün kapalı çözersin soruları...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    wolky hemen geçmiş 3 senenin sınav sorularının cevaplarını ezberle. sadece bu dediğimi yapan bi kız arkadaşım (motorun msinden anlamazdı) sınavdan geçti.

bugün göstergeyi söküp lambaları led yaptım. ledleri tek tek 4erli seri bağlayarak yerlerine yerleştirdim ama 2 sorun var. 1.si aküölçeri bozdum, serviste ön göğüsü açtıran birisi bana 150 zc göstergesinin altınının resmini çekebilir mi? 2.si sürekli yüksek devirde kullandığım için aydınlatma ledlerinin 2si yandı sanırım. keşke 5li seri bağlasaydım. şerit led daha dayanıklı olur. göstergeleri şerit ledle yenileyip foruma eklerim. gene de görüntüsü accayip güzeldi. sinyaller turkuaz, fren lambası pembeye yakın.

http://img24.imageshack.us/g/img0180al.jpg/

şerit led alıp diğer haftasonu göstergeleri ve arka stop ve sinyalleri led yapacağım. tek tek uğraşmak zevkli ama motor sabit voltaj vermiyor. dirençle ledleri harmanlamak lazım.

olur da gözüm keserse rüzgarlığın altındaki havalandırma gibi olan yeri merceğe göre delip 2. kısa far eklerim.

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    aynen wolky sınav tam bir komedi

Ben direksiyon sınavından korkuyordum vitesli bilmiyorum diye bir baktım sürücü kursunun motoruyla sınav yerindeyim motor asya as150 t1

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 ----------

Bu arada maxi97 gösterge şık olmuş

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    maxi gösterge hakikaten güzel olmuş...
    ellerine sağlık...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    emre bir gitti başlık yine söndü...

Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre bir gitti başlık yine söndü...
    ben burdayım aslında takip ediyorum fakat havalardan motoru 2 haftadır çalıştırmıyorum bile ole garajda yatıyo. hatta aynaların led işi felan bitti göstergeleri bende mavi led taktım ama bi kaç işim daha var onun için havaların düzelmesini bekliyorum hele bi güneş görünsün forumu resimlere boğcam

Motosikleti
    göstergeleri söküp şerit ledle tekrar yapacağım. içime sinmedi. fren lambası da gitti. ledleri dirençlerle harmanlamayıp direk kullanınca çabuk gidiyor. keşke 4erli yerine 5erli bağlasaydım.

aküölçeri de bozduk (potansiyometre). emreakyol; potansiyometreye 2 şerli 2 kablo bağlanıyor ama 3. bi kablo yeri daha var ve bir tane mavi kablo boşta kalmış. göstergeyi sökerken bi kabloyu kırmış olabilirim, karşılaştırıp ona göre bi çözüm bulacağım. göstergeyi sökünce göstergenin altındaki kabloların resmini çekip bana gönderebilir misin?

Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergeleri söküp şerit ledle tekrar yapacağım. içime sinmedi. fren lambası da gitti. ledleri dirençlerle harmanlamayıp direk kullanınca çabuk gidiyor. keşke 4erli yerine 5erli bağlasaydım.

aküölçeri de bozduk (potansiyometre). emreakyol; potansiyometreye 2 şerli 2 kablo bağlanıyor ama 3. bi kablo yeri daha var ve bir tane mavi kablo boşta kalmış. göstergeyi sökerken bi kabloyu kırmış olabilirim, karşılaştırıp ona göre bi çözüm bulacağım. göstergeyi sökünce göstergenin altındaki kabloların resmini çekip bana gönderebilir misin?
    göstergeyi ben söküp taktım bile ama bi daha sökicem yakında o zaman atabilirim resimleri

Motosikleti
    Alıntı emreakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergeyi ben söküp taktım bile ama bi daha sökicem yakında o zaman atabilirim resimleri
    teşekkürler çok sağol.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler